Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 25.03.99 N 27
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
1 квітня 1999 р. за N 202/3495

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства фінансів України,
Державного казначейства України
N 196 від 15.05.20
09)

Про затвердження Порядку казначейського обслуговування
позабюджетних коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів державного бюджету

З метою запровадження ефективного контролю за витрачанням позабюджетних коштів установ і організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, та на виконання Указу Президента України від 15 лютого 1999 N 173/99 "Про внесення змін до Указу Президента України від 27 квітня 1995 року N 335" і постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 1999 N 180 "Про деякі питання діяльності Державного казначейства України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок казначейського обслуговування позабюджетних коштів установ і організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету (додається).

2. Казначейське обслуговування позабюджетних коштів установ і організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, проводити згідно з затвердженим Порядком.

Заступник Міністра фінансів,
начальник Головного управління
Державного казначейства України П.Г.Петрашко.

Затверджено
Наказ Головного управління
Державного казначейства України
25.03.99 N 27

Порядок
казначейського обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що утримуються за рахунок
коштів державного бюджету

1. Загальні положення

З метою запровадження ефективного контролю за витрачанням позабюджетних коштів установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України, розроблений даний Порядок.

Казначейське обслуговування позабюджетних коштів бюджетних установ здійснюється на підставі вимог таких документів:

Указу Президента України від 15.02.99 N 173/99 "Про внесення змін до Указу Президента України від 27 квітня 1995 року N 335";

постанови Кабінету Міністрів України України" від 17.02.99 N 180 "Про деякі питання діяльності Державного казначейства України;

Інструкції про порядок використання і обліку позабюджетних коштів бюджетних установ та звітності про них, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України від 11.08.98 N 63 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.09.98 за N 561/3001.

2. Визначення термінів

Позабюджетні кошти - всі кошти, які бюджетні установи та організації отримують понад асигнування, що виділяються їм з державного та/або місцевих бюджетів.

Позабюджетні кошти поділяються за принципом походження та використання на спеціальні кошти, суми за дорученнями, депозитні кошти та інші позабюджетні кошти. Вони використовуються суворо за цільовим призначенням.

Спеціальні кошти - доходи бюджетних установ і організацій, які вони отримують від надання платних послуг, виконання робіт, реалізації продукції чи іншої діяльності, яка здійснюється відповідно до затверджених нормативно-правових актів, і використовують за цільовим призначенням, згідно з єдиним кошторисом доходів та видатків установи.

Суми за дорученнями - кошти, які бюджетні установи та організації отримують від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та благодійних фондів для виконання певних доручень.

Депозитні суми - кошти, які надходять у тимчасове розпорядження бюджетних установ та організацій і з настанням відповідних умов підлягають поверненню.

Інші позабюджетні кошти - позабюджетні кошти, які не входять до складу спеціальних коштів, сум за дорученнями та депозитних сум.

Розпорядники позабюджетних коштів - керівники бюджетних установ та організацій, яким надано право розпоряджатися бюджетними асигнуваннями.

Єдиний кошторис доходів та видатків - основний документ, який визначає загальний обсяг, цільове надходження і використання коштів бюджетної установи. Доходна частина єдиного кошторису складається з бюджетних асигнувань та надходжень з інших доходних джерел, одержання яких передбачено нормативно-правовими актами. Видаткова частина єдиного кошторису встановлює витрати, які планується профінансувати за рахунок бюджетних асигнувань, та витрати, які планується здійснити за рахунок спеціальних та інших позабюджетних коштів.

3. Відкриття рахунків в органах
Державного казначейства України

Для обліку позабюджетних коштів бюджетних установ на ім'я територіальних органів Державного казначейства України в установах банків, де відкритий єдиний казначейський рахунок, відкривається спеціальний рахунок за всіма видами позабюджетних коштів або спеціальні рахунки за кожним видом позабюджетних коштів. Кількість рахунків з обліку позабюджетних коштів (але не більше 4), відкритих на ім'я органів Державного казначейства, визначається ними самостійно. Ці рахунки є доходно-видатковими і відкриваються в групі 3530 "Інші кошти клієнтів, які утримуються з Державного бюджету України" та 2530 "Інші кошти клієнтів, які утримуються з Державного бюджету" Планів рахунків бухгалтерського обліку Національного банку і комерційних банків України.

До початку переведення на казначейське обслуговування позабюджетних коштів в органах Державного казначейства України на ім'я установ та організацій для обліку позабюджетних коштів відкриваються спеціальні реєстраційні рахунки, з відповідною ознакою, як складові частини спеціальних рахунків органів Державного казначейства України відповідного виду позабюджетних коштів. Тобто, при потребі, на ім'я бюджетної установи може бути відкрито чотири спеціальні реєстраційні рахунки:

для обліку спеціальних коштів;

для обліку сум за дорученнями;

для обліку депозитних сум;

для обліку інших позабюджетних коштів.

Органи Державного казначейства України ведуть зведений реєстр розпорядників позабюджетних коштів (додаток 1).

Для відкриття спеціальних реєстраційних рахунків установи та організації подають до органів Державного казначейства України такі документи:

заяву на відкриття рахунку, підписану керівником та головним бухгалтером;

копії нормативно-правових актів, що є підставою для зарахування і використання позабюджетних коштів;

картку із зразками підписів осіб, яким, відповідно до законодавства України, надано право розпоряджатися рахунком і підписувати платіжні та інші розрахункові документи, та відбитком гербової печатки.

Якщо документи, подані для відкриття реєстраційних рахунків із проведення операцій з бюджетними коштами, мають вичерпну інформацію для відкриття спеціальних реєстраційних рахунків, то останні відкриваються тільки на підставі заяви.

Крім того, для відкриття спеціальних реєстраційних рахунків за окремими видами позабюджетних коштів додатково подаються наступні документи.

При відкритті спеціальних реєстраційних рахунків з обліку сум за дорученнями, депозитних сум, інших позабюджетних коштів до органу Державного казначейства України подається звіт форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів", складений на дату переведення на казначейське обслуговування.

Для відкриття спеціального реєстраційного рахунку з обліку спеціальних коштів орган Державного казначейства України повинен отримати зведений кошторис із спеціальних коштів, який складається з розділу "Інші кошти" єдиних кошторисів доходів і видатків за всіма кодами функціональної класифікації видатків. Кошторис складається і затверджується за всіма вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.98 N 164 "Про Положення про порядок складання єдиного кошторису доходів і видатків бюджетної установи та організації" та наказу Міністерства фінансів України від 19.02.98 N 38 про порядок складання кошторису доходів та видатків бюджетної установи, організації. До нього додається звіт про касові видатки з початку року із спеціальних коштів, який складається за формою N 4 "Звіт про виконання кошторису установи зі спеціальних коштів".

У складі документів, що надаються для відкриття спеціального реєстраційного рахунку з обліку сум за дорученнями, до органу Державного казначейства України подається дозвіл, виданий вищестоящою установою (додаток 2).

Для відкриття спеціального реєстраційного рахунку з обліку інших позабюджетних коштів до органу Державного казначейства України подаються окремі кошториси, за формами, встановленими і затвердженими у загальному порядку. Витрачання коштів здійснюється за кодами бюджетної класифікації у відповідності з цими кошторисами.

На дату початку операцій з позабюджетними коштами до органу Державного казначейства України подається довідка про закриття установою банку поточних рахунків. У свою чергу, орган Державного казначейства України письмово повідомляє установу банку про відкриття відповідного спеціального реєстраційного рахунку розпоряднику коштів, а також про те, що всі розрахункові документи на безспірне списання коштів з спеціального реєстраційного рахунку, які надходять до установи банку на ім'я відповідного розпорядника коштів, у подальшому подаються до органу Державного казначейства України.

Кодування спеціальних реєстраційних рахунків установ здійснюється за порядком, встановленим Головним управлінням Державного казначейства України (додаток 3).

4. Операції з позабюджетними коштами
на спеціальних реєстраційних рахунках

На спеціальні реєстраційні рахунки установ в органах Державного казначейства України зараховуються кошти, що надходять на ім'я цих установ. Ці кошти можуть надходити як від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, так і від вищестоящих та підлеглих установ на утримання і виконання доручень. Відправник коштів у розрахункових документах (платіжних дорученнях, квитанціях тощо) в призначенні платежу вказує номер спеціального реєстраційного рахунку, на який повинні бути зараховані кошти, і перераховує їх на спеціальний рахунок органу Державного казначейства України, відкритий за певним видом позабюджетних коштів.

Органи Державного казначейства України, в свою чергу, зараховують кошти на спеціальні реєстраційні рахунки установи за видами позабюджетних коштів.

Всі суми позабюджетних коштів, що надходять готівкою в касу установ, повинні бути внесені на спеціальний рахунок органу Державного казначейства України за відповідним видом позабюджетних коштів, із зарахуванням їх на спеціальний реєстраційний рахунок цієї установи. Використання позабюджетних коштів без попереднього зарахування їх на спеціальні реєстраційні рахунки забороняється.

Оплата витрат розпорядників позабюджетних коштів органами Державного казначейства України проводиться зі спеціальних реєстраційних рахунків як шляхом безготівкового здійснення платежів безпосередньо на користь суб'єктів господарської діяльності, організацій і установ, що виконали роботи та/або надали послуги розпорядникам коштів, так і шляхом надання дозволу та отримання готівки в установах банків на потреби, передбачені кошторисами доходів та видатків розпорядників коштів чи нормативно-правовими актами.

Оплата рахунків розпорядників позабюджетних коштів здійснюється органами Державного казначейства України на підставі поданих платіжних доручень, до яких додаються відповідні рахунки, рахунки-фактури, накладні, товарно-транспортні накладні, трудові угоди, договори на виконання робіт, акти виконаних робіт тощо. Платіжні доручення подаються до органів Державного казначейства України за встановленою Національним банком України формою у двох примірниках, на першому з яких ставляться відбиток печатки та підписи відповідальних осіб установи.

Платіжні доручення приймаються до виконання у межах наявності коштів за певним кодом економічної класифікації видатків відповідного спеціального реєстраційного рахунку. Виняток складають доручення на перерахування до бюджетів та державних цільових фондів сум податків і зборів (обов'язкових платежів), пені, штрафів та інших санкцій, передбачених законодавством і застосованих для неприбуткових установ. Такі доручення приймаються незалежно від залишку коштів на спеціальному реєстраційному рахунку. Облік їх ведеться в органі Державного казначейства України за окремим порядком безспірного списання коштів, визначеним Головним управлінням Державного казначейства України.

Видача готівки із спеціальних реєстраційних рахунків на всі потреби (заробітна плата, господарські витрати, відрядження тощо) здійснюється на підставі поданої до органу Державного казначейства України заявки (додаток 4). Інші документи, що підтверджують потребу отримання готівки (крім готівки на придбання продуктів харчування та господарські витрати), та довіреність на отримання грошового чека не вимагаються.

Якщо розпорядник коштів приймає рішення про придбання продуктів харчування за готівку, він письмово повідомляє про це орган Державного казначейства України. Після отримання готівки на продукти харчування та господарські витрати, до органу Державного казначейства України подається документ, що підтверджує здійснені видатки та взяття на облік (при потребі) матеріальних цінностей. Це може бути чек, акт придбання матеріальних цінностей, прибуткова накладна, роздавальна відомість тощо.

Підтвердні документи подаються протягом трьох днів після придбання. При неподанні у встановлені терміни вищенаведених документів орган Державного казначейства України не видає чеки на отримання іншої готівки на будьякі потреби (крім видатків за захищеними статтями).

Чек на видачу готівки виписується органом Державного казначейства України на особу, з якою розпорядником коштів укладений договір про повну матеріальну відповідальність і яка має право отримувати і видавати кошти.

При отриманні заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з заявкою подаються платіжні доручення на перерахування сум прибуткового податку з громадян, сум нарахувань до Фонду соціального страхування України та сум страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Зі спеціальних реєстраційних рахунків установ може проводитися перерахування коштів на ім'я вищестоящих та підвідомчих установ та організацій, не обумовлені кошторисами. Для таких проведень не вимагаються ніякі підтвердні документи, здійснюються вони тільки на підставі платіжних доручень.

При проведенні видатків органи Державного казначейства України не здійснюють контроль за правильністю нарахування і термінами перерахування податків і зборів (обов'язкових платежів), неподаткових платежів і інших перерахувань до бюджетів та державних цільових фондів.

Органи Державного казначейства України несуть відповідальність тільки за цільовим направленням коштів, згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

Відповідальність за нецільове та неефективне витрачання позабюджетних коштів несуть їх розпорядники.

Про всі проведені операції органи Державного казначейства України надають виписки зі спеціальних реєстраційних рахунків, з доданням розрахункових документів, з відбитком штампа казначея.

4.1. Операції зі спеціальними коштами

На спеціальний реєстраційний рахунок з обліку спеціальних коштів зараховуються надходження від надання платних послуг, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України, відповідно до підпункту 7.11.8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" ( 334/94-ВР ) (зі змінами та доповненнями); наказом Міністерства фінансів УРСР від 28.09.81 N 112 "Про уточнений перелік спеціальних коштів установ, що перебувають на державному бюджеті Української РСР, та про порядок затвердження по них кошторисів".

Кошти, що надходять на спеціальний реєстраційний рахунок зі спеціальних коштів, витрачаються тільки на видатки, передбачені у зведеному кошторисі за розділом "Інші кошти" єдиних кошторисів доходів і видатків бюджетної установи.

Органи Державного казначейства України для відображення операцій із спеціальними коштами ведуть одну особову картку з обліку спеціальних коштів (додаток 5), в якій облік ведеться без розподілу на види спеціальних коштів (орендна плата, платне навчання тощо) та коди функціональної класифікації видатків.

При відкритті особової картки для обліку спеціальних коштів орган Державного казначейства України вводить вхідні дані про надходження і касові видатки зі спеціальних коштів з початку року, з форми N 4 "Звіт про виконання кошторису установи зі спеціальних коштів", що подається у складі документів для відкритя спеціальних реєстраційних рахунків.

Картка ведеться наростаючим підсумком з початку року.

У гр.8 "Видатки, затверджені кошторисом на рік" проставляється річна сума, але наростаючим підсумком з початку року на відповідний квартал. Наприклад, на дату 15.03.99 у гр.8 будуть проставлені видатки, затверджені на I квартал 1999 року, а на 15.04.99 - на I і II квартал.

Залишки та доходи зі спеціальних коштів не розподіляються за кодами економічної класифікації видатків.

Сума, проставлена в гр.2 "Залишок спеціальних коштів на початок року", повинна відповідати сумі, що була станом на 01.01.99 року на поточному рахунку в установі банку.

Установами та організаціями самостійно ведеться аналітичний облік доходів і видатків із спеціальних коштів, в розрізі їхніх видів і кодів функціональної класифікації видатків.

4.2. Операції із сумами за дорученнями

На спеціальний реєстраційний рахунок із сум за дорученнями надходять кошти для виконання певних доручень:

для проведення розрахунків з молодими фахівцями; на виплату студентам стипендій, матеріальної допомоги та доплат до державних стипендій за рахунок коштів замовників; на придбання методичної літератури і навчальних посібників для студентів заочної форми навчання;

на придбання замовлених централізованим порядком бланків документації з бухгалтерського обліку, звітності, статистичної звітності;

на придбання путівок працівникам установи;

для створення фонду преміювання науково-дослідних установ, в окремих випадках, передбачених чинним законодавством;

кошти, що, відповідно до рішення Уряду, надійшли на ім'я установи для виконання певних доручень;

добровільні компенсації хворих за надані їм інші медичні послуги лікувально- та санітарно-профілактичними закладами;

інші кошти, які установи отримують від підприємств, установ, організацій та фізичних осіб для виконання окремих доручень;

кошти, що надходять як благодійні та спонсорські внески.

Спонсорські внески та благодійні надходження повинні мати письмове підтвердження мети внесків (лист або заява, або відповідні записи спонсора на розрахункових документах тощо).

Витрачання сум за дорученнями здійснюється на видатки, зазначені в дорученні. Кошториси доходів і видатків сум за дорученнями не складаються.

Органи Державного казначейства України для обліку операцій із сум за дорученнями ведуть одну особову картку з обліку коштів "Суми за дорученнями" (додаток 6), але окремо за двома узагальненими підставами для надходжень:

розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти;

благодійні та спонсорські внески.

У гр.3 "Підстава для зарахування коштів" вноситься найменування і номер нормативно-правового документа, на підставі якого установа отримує дані суми за дорученнями.

У гр.5 "N документа" заносяться дані розрахункового документа, на підставі якого надійшли кошти на цей спеціальний реєстраційний рахунок.

У гр.6 "Надійшло коштів" записуються отримані кошти загальною сумою, без розподілу на напрямки видатків.

Касові видатки записуються за кодами економічної класифікації видатків, що склалися за фактом проведених операцій.

Залишок коштів на спеціальному реєстраційному рахунку показується окремо за коштами, що надійшли згідно з розпорядженнями Уряду, іншими нормативно-правовими актами та з благодійних та спонсорських внесків.

Записи в особовій картці з обліку коштів "Суми за дорученнями" повинні відображати операції за коштами з початку року. Для цього операції, проведені до переходу на казначейське обслуговування, заносяться в особову картку з форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".

4.3. Операції із депозитних сум

Спеціальні реєстраційні рахунки із депозитних сум відкриваються на ім'я тільки тих установ і організацій, які, у відповідності з чинним законодавством, мають право отримувати у тимчасове зберігання грошові кошти фізичних та юридичних осіб.

Особові картки спеціальних реєстраційних рахунків із депозитних сум ведуться за окремими формами (додаток 7) наростаючим підсумком з початку року.

Інформація про рух депозитних коштів з початку року до переведення на казначейське обслуговування вводиться в особову картку на підставі форми N4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".

4.4. Операції з інших позабюджетних коштів

На спеціальний реєстраційний рахунок з інших позабюджетних коштів надходять:

кошти, які залишаються навчальним закладам професійно-технічної освіти із сум, що надійшли за роботи, виконані учнями, і за договорами на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації робітників;

кошти за розрахунками за формений одяг, який видають працівникам деяких міністерств (інших центральних органів виконавчої влади) і підвідомчих їм бюджетних установ;

кошти, що надходять, у відповідності з чинним законодавством України, від штрафів та інших фінансових санкцій, які є результатом контрольно-економічної роботи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, їхніх підвідомчих установ та спрямовуються, у встановлених законодавством відсотках, на зміцнення матеріально-технічної бази та/або матеріальне заохочення працівників;

збір за виконання робіт, пов'язаних з наданням послуг під час здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон;

грошові надходження від реалізації продукції та послуг установами державної сортовипробовувальної мережі, державними проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства та машиновипробувальними станціями;

кошти, отримані від реалізації ліцензій користувачам мисливських угідь, а також за видачу посвідчення мисливця;

інші кошти.

Облік сум із інших позабюджетних коштів ведеться органами Державного казначейства України в особових картках того ж самого зразка, що і спеціальних коштів (додаток 8), наростаючим підсумком з початку року на підставі звіту форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".

5. Звітність

Для підтвердження проведених касових видатків установи та організації складають і подають до органів Державного казначейства України "Звіт про виконання кошторису установи зі спеціальних коштів" за формою N 4 (додаток 9) і "Звіт про рух позабюджетних коштів" за ф. N 4-1 (додаток 10), які завіряються останнім і подаються до вищестоящої установи.

Про доходи і видатки з позабюджетних коштів, проведені в іноземній валюті, установи та організації складають окремі звіти форми N 4 "Звіт про виконання кошторису установи зі спеціальних коштів" та N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів", які подаються до органів Державного казначейства України. Такі звіти складаються в національній валюті в сумах, що визначаються шляхом перерахунку іноземної валюти за курсом Національного банку України. Ці звіти не візуються органом Державного казначейства України, а подаються для зарахування у відповідні звіти про позабюджетні кошти.

Начальник управління методологічної
роботи по виконанню бюджету, обліку
та звітності О.О.Чечуліна.

Додаток 1
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

Зведений реєстр
розпорядників позабюджетних коштів
по _______________________________________
(назва органу Державного казначейства України)

------------------------------------------------------------------
N |Дата від-|Найменування установи,|N спеціального|Дата закриття|
з/п|криття |організації |реєстраційного|рахунку |
|рахунку | |рахунку | |
---+---------+----------------------+--------------+-------------|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---+---------+----------------------+--------------+-------------|
___|_________|______________________|______________|_____________|
___|_________|______________________|______________|_____________|
___|_________|______________________|______________|_____________|

Додаток 2
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

__________________________________________________
(назва установи, що видає дозвіл) 
У_______________________________________
(орган Державного казначейства України) 

"___"____________ 19__ р.

Дозвіл N _________

______________________________________________________________________________________________________________________ (найменування установи, якій дозволяється відкрити рахунок

_____________________________________________________________________________________________________________________
чи подовжити дію рахунку)

яка знаходиться на ______________________________________ бюджеті, дозволяється відкрити рахунок "Суми за дорученнями"

(подовжити строк дії рахунку "Суми за дорученнями") для зарахування __________________________________________________________(вказуються джерела надходження коштів)

і витрачання сум за дорученнями на такі потреби: ___________________________________________________________________________(вказуються потреби витрачання)

Надходження і витрачання вказаних сум за дорученнями проводити на підставі

______________________________________________________________________________________________________________________(вказуються номери і дати рішень Уряду чи інших

______________________________________________________________________________________________________________________
нормативно-правових актів, що обумовлюють можливість

_____________________________________________________________________________________________________________________
одержання цих сум)

Дозвіл дійсний до ______________________________________________________________________________________________________(вказується строк, дата)

(вказується строк, дата)
М.П.
______________________________________
(керівник установи, яка видала дозвіл)
______________________________________
(головний бухгалтер) 


________________
(підпис)

________________
(підпис) 

Додаток 3
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

Ознаки кодування
спеціального реєстраційного рахунку

----------------------------------------------------------------------
Шифр спеціального реєстраційного рахунку (справа наліво) |
---------------------------------------------------------------------|
14 13 12 11 10| 9 | 8 7 6 | 5 4 3 2 1 |
--------------+------------------+------------------+----------------|
Проставляється|Код позабюджетних|Код головного |Код розпорядника|
нулями |коштів, де |розпорядника |позабюджетних |
|1 - спеціальні |коштів |коштів відповід-|
| кошти | |но до Мережі |
|2 - суми за дору- | |підприємства, |
| ченнями | |організації, |
|3 - депозитні | |установи, що от-|
| кошти | |римують кошти з |
|4 - інші позабюд- | |Державного бюд- |
| жетні кошти | |жету органу |
| | |Державного каз- |
| | |начейства |
---------------------------------------------------------------------|
Наприклад: |
1 - спеціальні 230 - Міністерство 00012 - код по |
кошти охорони здоров'я мережі |
України |
|
спеціальний реєстраційний N 00000123000012|
рахунок |
----------------------------------------------------------------------

Додаток 4
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

____________________________________
(назва органу Державного
казначейства України)

Заявка

____________________________________________________________________________________________________________________(назва розпорядника позабюджетних коштів)

просить погодити видачу готівки

_____________________________________________________________________________________________________________________(мета, код бюджетної класифікації і повна назва)

_________________________________________________________________________________________________________ і видати чек

на суму ___________________________________________________________________________________________________________
(літерами)
на ім'я ______________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
____________________________________________________________________________________________________________________
(посада)

дані паспорта (посвідчення для військових)

серія _____________________ N _____________________________

виданий ___________________________________________________________________________________________________________

Розрахункова відомість із заробітної плати за
_______________ місяць 1999 року
(заповнюється при отриманні заробітної плати)

------------------------------------------------------------------
N |Нараховано| Утримано |Сума |
з/п|за місяць |-------------------------------------------|до |
| |всьо-|прибу-|до Пен-|до Дер- |проф- |інші |випла-|
| |го |тковий|сійного|жавного |спілко-|утри-|ти |
| | |пода- |фонду |фонду |ві вне-|мання| |
| | |ток |України|сприяння|ски | | |
| | | | |зайнято-| | | |
| | | | |сті на- | | | |
| | | | |селення | | | |
---+----------+-----+------+-------+--------+-------+-----+------|
1 |Всьо- | | | | | | | | |
|го | | | | | | | | |
---+------+---+-----+------+-------+--------+-------+-----+------|
2 |У | | | | | | | | |
|т.ч. | | | | | | | | |
|лікар-| | | | | | | | |
|няні | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------

Нараховано на заробітну плату

-----------------------------------------------------------------
| |До Пенсій-|До Держав-|До Фонду |
| |ного фонду|ного Фонду|соціально- |
| |України |сприяння |го страху- |
| | |зайнятості |вання |
| | |населення |України |
---+--------------------------+----------+----------+-----------|
-----------------------------------------------------------------

Суми по нарахованій заробітній платі, утриманнях і

нарахуваннях відповідають аналітичним і синтетичним даним у бухгалтерських регістрах

________________________________________
(прізвище і підпис відповідальної особи)

Керівник установи

Головний бухгалтер

М.П.
Штамп казначея 
________________
(підпис)
_______________
(підпис)

 
______________________________
(прізвище)
______________________________
(прізвище)

 

Додаток 5
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

                                            ----------
___________________________________________ ----------
КВК

(назва органу Державного казначейства України)

______________________________________________
(назва розпорядника коштів)

______________________________________________
(N спеціального реєстраційного рахунку)

Особова картка з обліку спеціальних коштів
за _______ рік

-----------------------------------------------------------------------------
N |Зали|Да|N | Надійшло | Видатки |За- |
|шок |та| | доходів | |ли- |
з/п|спе-| |до-|----------+--------------------------------------------|шок |
|ці | |ку-|з по-|за |код |затверджено | касові видатки |ко- |
|аль-| |ме-|чат- |по- |еко-|кошторисом |-------------------------|штів|
|них | |нта|ку |то- |но- |-------------|з початку |за по |на |
|кош-| | |року |чний|міч-|всього|у т.ч.|року |точний |рах-|
|тів | | | |квар|ної |на рік|на по-|------------+------------|унку|
|на | | | |тал |кла-| |точний|всьо-|у т.ч.|всьо-|у т.ч.|ква-|
|поч-| | | | |си- | |квар- |го |спря- |го |спря- |ртал|
|аток| | | | |фік-| |тал | |мовано| |мовано| |
|року| | | | |ації| | | |на бю-| |на бю-| |
| | | | | |ви- | | | |джетні| |джетні| |
| | | | | |дат-| | | |видат-| |видат-| |
| | | | | |ків | | | |ки | |ки | |
---+----+--+---+-----+----+----+------+------+-----+------+-----+------+----|
1 | 2 | 3| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---+----+--+---+-----+----+----+------+------+-----+------+-----+------+----|
___|____|__|___|_____|____|____|______|______|_____|______|_____|______|____|
___|____|__|___|_____|____|____|______|______|_____|______|_____|______|____|

Додаток 6
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

                                            ----------
___________________________________________ ---------- КВК

(назва органу Державного казначейства України)

______________________________________________

(назва розпорядника коштів)

______________________________________________

(N спеціального реєстраційного рахунку)

Особова картка
з обліку коштів "Суми за дорученнями"
за _______ рік

----------------------------------------------------------------------------
N |Зал-|Під-|Дата| N |Надійш-| Касові видатки |Залишок|
з/п|ишок|ста-| |доку-|ло кош-|----------------------------------|коштів |
|кош-|ва | |мента|тів |код |з початку |за поточний |на ра- |
|тів |для | | | |економі-|року |квартал |хунку |
|на |за | | | |чної |------------+------------| |
|рах-|ра- | | | |класифі-|всьо-|у т.ч.|всьо-|у т.ч.| |
|унку|ху- | | | |кації |го |спря- |го |спря- | |
|на |ва- | | | |видатків| |мовано| |мовано| |
|поча|ння | | | | | |на бю-| |на бю-| |
|ток |кош-| | | | | |джетні| |джетні| |
|року|тів | | | | | |видат-| |видат-| |
| | | | | | | |ки | |ки | |
---+----+----+----+-----+-------+--------+-----+------+-----+------+-------|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
----------------------------------------------------------------------------

Розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти

______________________________________________________________________________________________________________________

Благодійні та спонсорські внески

_____________________________________________________________________________________________________________________

Додаток 7
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

                                            ----------
___________________________________________ ----------
КВК

(назва органу Державного казначейства України)

______________________________________________

(назва розпорядника коштів)

______________________________________________

(N спеціального реєстраційного рахунку)

Особова картка з обліку коштів "Депозитні суми"
за _______ рік

--------------------------------------------------------------------------
N |Залишок | N |Дата| Надійшло коштів | Касові видатки |Залишок |
з/п|коштів |доку-| |-------------------+-------------------|коштів |
|на поча-|мента| |з почат-|за поточ- |з почат-|за поточ- |на звітну|
|ток року| | |ку року |ний місяць|ку року |ний місяць|дату |
---+--------+-----+----+--------+----------+--------+----------+---------|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
--------------------------------------------------------------------------

Додаток 8
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

                                                  ----------
__________________________________________ ----------
КВК

(назва органу Державного казначейства України) КВК

______________________________________________

(назва розпорядника коштів)

______________________________________________

(N спеціального реєстраційного рахунку)

Особова картка
з обліку інших позабюджетних коштів
за _______ рік

-----------------------------------------------------------------------------
N |За- |Да| N |Надійшло| Видатки |Зали|
з/п|ли- |та|до-|доходів | |шок |
|шок | |ку-|--------+-----------------------------------------------|кош-|
|ін. | |ме-|з |за |код | затверджено | касовівидатки |тів |
|поза| |нта|по-|по- |еко | кошторисом |-------------------------|на |
|бюд-| | |ча-|точ-|но- |----------------|з початку |за поточний |ра |
|жет-| | |тку|ний |міч | всього|у т.ч.на|року |квартал |ху |
|них | | |ро-|ква-|ної | на рік|поточний|------------ +-----------|нку |
|ко- | | |ку |ртал|кла | |квартал |всьо-|у т.ч.|всьо-|у т.ч.| |
|штів| | | | |си- | | |го |спря- |го |спря- | |
|на | | | | |фіка| | | |мовано| |мовано| |
|по- | | | | |ції | | | |на бю-| |на бю-| |
|ча- | | | | |ви- | | | |джетні| |джетні| |
|ток | | | | |дат-| | | |видат-| |видат-| |
|року| | | | |ків | | | |ки | |ки | |
---+----+--+---+---+----+----+-------+--------+-----+------+-----+------+----|
1 | 2 |3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---+----+--+---+---+----+----+-------+--------+-----+------+-----+------+----|
___|____|__|___|___|____|____|_______|________|_____|______|_____|______|____|
___|____|__|___|___|____|____|_______|________|_____|______|_____|______|____|

Додаток 9
до Порядку казначейського
обслуговування позабюджетних
коштів установ і організацій, що
утримуються за рахунок коштів
державного бюджету

Звіт про виконання
кошторису установи зі спеціальних коштів
на _________________ 199_ р.

                                                                    Коди
-------------
Форма N 4 за ДКУД |------------|
Установа ____________________________________________ за ЄДРПОУ |------------|
Територія ___________________________________________ за КОАТУУ |------------|
Код відомчої класифікації видатків __________________ за СПОДУ -------------
Періодичність: місячна
Одиниця виміру _____________________

-----------------------------------------------------------------------------
Показники |Код |Код |Затверджено|Виконано |
|еко-|рядка|кошторисом |------------|
|но- | |на звітний |всь|у т.ч. |
|міч-| |квартал |ого|спрямо- |
|ної | | | |вано |
|клас| | | |на |
|ифік| | | |бюд- |
|ації| | | |жетні |
|вида| | | |видатки |
|тків| | | | |
| | | | | |
| | | | | |
----------------------------------------+---------+-----+------+---+--------|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Залишок грошових коштів на початок року | х | 010| X | | X |
----------------------------------------+---------+-----+------+---+--------|
Надходження коштів у поточному році | х | 020| | | X |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Всього доходів | х | 030| | | X |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Поточні видатки |1000| 040| | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Видатки на товари і послуги |1100| 050| | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Оплата праці працівників бюджетних |1110| 060| | | |
установ | | | | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Нарахування на заробітну плату |1120| 070| | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Придбання предметів, |1130| 080| | | |
матеріалів і послуг | | | | | |
-всього | | | | | |
З них: | | | | | |
Медикаменти та перев'язувальні |1132| 090| | | |
матеріали | | | | | |
Продукти харчування |1133| 100| | | |
Придбання предметів, матеріалів і | | | | | |
послуг (крім кодів 1132 і 1133) |1139| 110| | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Видатки на відрядження |1140| 120| | | |
----------------------------------------+----+-----+-----------+---+--------|
Оплата послуг з утримання бюджетних |1150| 130| | | |
установ - всього | | | | | |
З них: | | | | | |