Випадки за яких здійснюється доплата за ведення військового обліку
За Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" N 2232-XII, а саме, за статтею 34 - персональний облік призовників і військовозобов'язаних передбачає облік відомостей щодо призовників і військовозобов'язаних за місцем їх роботи або навчання, і покладається на керівників підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форми власності.
Відповідний персональний облік призовників і військовозобов'язаних ведеться у відповідності до Порядку про військовий облік військовозобов'язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р N 921 (далі за текстом - Порядок).
Пунктом 11 Порядку при наявності на військовому обліку в державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях менше 500 призовників та військовозобов'язаних обов'язки з ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якому встановлюється доплата в розмірі до 50% посадового окладу, крім державних службовців.
Точний розмір доплати до посадового окладу працівника, на якого покладено ці обов'язки, визначається керівником в залежності від фактичної чисельності військовозобов'язаних і призовників в межах затвердженого фонду оплати праці.
Вважаємо за потрібне звернути увагу, що виплата цієї доплати не пов'язана з виплатою інших надбавок, доплат, передбачених чинним законодавством.
_______________________________________________________
СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:
09 листопада 2017 року (Військових Національної гвардії України зможуть перевіряти на поліграфі)
25 жовтня 2017 року (Граничний місячний розмір винагороди військовослужбовцям збільшено)
25 жовтня 2017 року (Питання щодо статусу учасника бойових дій приведено у норму)
08 червня 2016 року (щодо заборони певних дій на період проведення АТО)