ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ
30.07.2018 N 465

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 серпня 2018 р. за N 932/32384

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак
Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року N 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою заохочення та відзначення особистих трудових досягнень у професійній діяльності, за особливі заслуги під час виконання службових обов’язків НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчі заохочувальні відзнаки Державного комітету телебачення і радіомовлення України:

1) Подяка Державного комітету телебачення і радіомовлення України;

2) Почесна грамота Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

2. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, що додається.

3. Управлінню розвитку інформаційної сфери забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 06 лютого 2013 року N 24 "Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Держкомтелерадіо України та затвердження Положення про них", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 лютого 2013 року за N 317/22849.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України
О.І. Наливайко

Погоджено:

Генеральний директор "Федерації роботодавців у сфері телерадіо-,
видавничої, рекламної та інформаційної діяльності"
Л.Ю. Бігунов-Новіков

Заступник голови Комісії державних нагород та геральдики
О. Дніпров

Перший заступник Голови Спільного представницького
органу об’єднань профспілок О.О. Шубін

Керівник Секретаріату Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні Р. Іллічов

Затверджено
Наказ Державного комітету
телебачення і радіомовлення України
30.07.2018 N 465

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 серпня 2018 р. за N 932/32384

Положення
про відомчі заохочувальні відзнаки
Державного комітету телебачення і радіомовлення України

I. Загальні положення

1. Це Положення, розроблене відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 30 травня 2012 року N 365, визначає порядок відзначення відомчими заохочувальними відзнаками Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

2. З метою заохочення та відзначення особистих трудових досягнень у професійній діяльності працівників апарату Держкомтелерадіо, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління Держкомтелерадіо, встановлюються такі відомчі заохочувальні відзнаки (далі - відомчі відзнаки):

1) Подяка Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі - Подяка), опис та ескіз якої наведено відповідно у додатках 1, 2 до цього Положення;

2) Почесна грамота Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі - Почесна грамота), опис та ескіз якої наведено відповідно у додатках 3, 4 до цього Положення.

3. Відзначення відомчими відзнаками здійснюється у такій послідовності:

Подяка;

Почесна грамота.

4. Відзначення відомчими відзнаками проводиться не раніше ніж через рік після попереднього відзначення.

5. Працівників підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, відзначають відомчими відзнаками, як правило, якщо до них раніше застосовувалися заходи заохочення, передбачені правилами внутрішнього трудового розпорядку підприємства (установи, організації).

6. Подякою та Почесною грамотою відзначають працівників апарату Держкомтелерадіо, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, за значний особистий внесок у розвиток телебачення і радіомовлення, інформаційної та видавничої сфер, високі досягнення у праці, зразкове виконання службових обов’язків.

До відзначення Почесною грамотою можуть бути представлені особи, які мають стаж роботи в зазначеному органі (на підприємствах, в установах, організаціях) не менше одного року.

Особи, відзначені Почесною грамотою, можуть бути представлені до відзначення нею повторно не раніше ніж через три роки.

7. Особи, зазначені в пункті 6 цього розділу, можуть бути відзначені відомчими відзнаками також після виходу на пенсію.

8. Кількість осіб, які можуть бути відзначені відомчими відзнаками протягом календарного року, не може перевищувати:

Подякою - 100;

Почесною грамотою - 50.

II. Порядок представлення
до відзначення відомчими відзнаками

1. Висунення кандидатур для відзначення відомчими відзнаками здійснюється, як правило, гласно у трудовому колективі за основним місцем роботи осіб.

2. Подання про відзначення працівників апарату Держкомтелерадіо вносять на ім’я керівника апарату Держкомтелерадіо керівники структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо.

Подання про відзначення працівників підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, вносять на ім’я Голови Держкомтелерадіо заступники Голови Держкомтелерадіо, керівники структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо, керівники державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.

3. У поданні зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення. До подання додається біографічна довідка встановленого зразка.

4. Рішення про відзначення працівників апарату Держкомтелерадіо відомчою відзнакою приймає керівник апарату Держкомтелерадіо.

Рішення про відзначення працівників підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо, відомчою відзнакою приймає Голова Держкомтелерадіо.

5. Про відзначення відомчою відзнакою видається наказ Держкомтелерадіо.

III. Порядок вручення відомчих відзнак

1. Вручення відомчих відзнак проводять керівник апарату або за його дорученням керівники структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо, Голова Держкомтелерадіо або за його дорученням заступники Голови Держкомтелерадіо, керівники структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо.

Вручення відомчих відзнак, як правило, приурочується до державних та професійних свят, ювілейних дат тощо.

2. Облік і реєстрацію осіб, відзначених відомчими відзнаками Держкомтелерадіо, забезпечує відділ роботи з персоналом Держкомтелерадіо.

3. До особової справи та трудової книжки особи, відзначеної відомчою відзнакою, вноситься відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

4. У разі втрати відомчої відзнаки дублікат відзнаки не видається.

Начальник відділу роботи з персоналом
С.М. Груша

Додаток 1
до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки
Державного комітету телебачення і радіомовлення України
(підпункт 1 пункту 2 розділу І)

Опис
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України - Подяки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України

Подяка Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі - Подяка) виготовляється на бланку з високоякісного крейдованого паперу і має форму прямокутника розміром 210 × 300 мм.

Бланк Подяки обрамлено рамкою з геометричним орнаментом темно-синього кольору. У верхній частині по центру в білому колі розміщено зображення малого Державного Герба України.

Під зображенням малого Державного Герба України по центру розміщено напис темно-синього кольору "ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ".

Нижче по центру розміщено напис жовто-гірчичного кольору "ПОДЯКА".

Під словом "Подяка" відведено місце для розміщення тексту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади особи, яку відзначають Подякою, а також відомостей про особистий внесок цієї особи у розвиток телебачення і радіомовлення, інформаційної та видавничої сфер, поліграфії, особисті трудові досягнення, високу професійну майстерність тощо.

Нижче ліворуч у два рядки зазначається напис "Голова Держкомтелерадіо" або "Керівник апарату Держкомтелерадіо", праворуч - ініціали та прізвище Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України або керівника апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Внизу ліворуч відведено місце для розміщення дати та номера наказу Держкомтелерадіо про відзначення.

Подяка скріплюється підписом керівника апарату або Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, гербовою печаткою Держкомтелерадіо.

Додаток 2
до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки
Державного комітету телебачення і радіомовлення України
(підпункт 1 пункту 2 розділу І)

Ескіз
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України - Подяки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення і радіомовлення України - Подяки... (Додаток 2) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

Додаток 3
до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки
Державного комітету телебачення і радіомовлення України
(підпункт 2 пункту 2 розділу І)

Опис
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України - Почесної грамоти Державного комітету телебачення
і радіомовлення України

Почесна грамота Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі - Почесна грамота) виготовляється на бланку з високоякісного крейдованого паперу і має форму прямокутника розміром 295 × 420 мм, складеного посередині в один згин.

Лицьовий бік бланка Почесної грамоти має яскраво-блакитний колір. Зверху по центру розміщено зображення Державного символу України - Державного Прапора України.

Під зображенням Державного Прапора України по центру розміщено напис темно-синього кольору "ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ".

Нижче по центру розміщено напис жовто-гірчичного кольору "ПОЧЕСНА ГРАМОТА".

На лівій внутрішній частині по центру розташовано фотографічне кольорове зображення адміністративного будинку Держкомтелерадіо (вул. Прорізна, 2, м. Київ), обрамлене зверху та знизу жирною та світлою лініями жовто-гірчичного кольору.

На правій внутрішній частині бланка зверху по центру розташовано графічне зображення малого Державного Герба України. Нижче по центру містяться написи: темно-синього кольору - "ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ"; гірчично-жовтого кольору - "ПОЧЕСНА ГРАМОТА"; блакитного кольору - "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ".

Обидві внутрішні частини бланка Почесної грамоти об’єднані чотирикутною рамкою у вигляді своєрідного українського орнаменту яскраво-жовтого кольору.

Під написом "НАГОРОДЖУЄТЬСЯ" відведено місце для розміщення тексту із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади особи, яку нагороджують Почесною грамотою, або повної назви підприємства (установи, організації), що входить до сфери управління Держкомтелерадіо, а також відомостей про особистий внесок цієї особи у розвиток телебачення і радіомовлення, інформаційної та видавничої сфер, поліграфії, особисті трудові досягнення, високу професійну майстерність тощо.

Нижче ліворуч у два рядки зазначається напис "Голова Держкомтелерадіо" або "Керівник апарату Держкомтелерадіо", праворуч - ініціали та прізвище Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України або керівника апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Знизу ліворуч відведено місце для розміщення дати та номера наказу Держкомтелерадіо про відзначення.

Почесна грамота скріплюється підписом керівника апарату або Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, гербовою печаткою Держкомтелерадіо.

Додаток 4
до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки
Державного комітету телебачення і радіомовлення України
(підпункт 2 пункту 2 розділу І)

Ескіз
відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення
і радіомовлення України - Почесної грамоти Державного комітету телебачення
і радіомовлення України

Ескіз відомчої заохочувальної відзнаки Державного комітету телебачення і радіомовлення України - Почесної грамоти... (Додаток 4) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".