МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ
04.07.2016 N 2643

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 липня 2016 р. за N 937/29067

Про затвердження Порядку здійснення Українсько-Польських
обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща
про Українсько-Польську Раду обміну молоддю

(Із змінами, внесеними згідно з Наказами
Міністерства молоді та спорту
N 661 від 17.02.20
17
N 705 від 15.02.20
18)

Відповідно до підпункту 1 пункту 8 Завдань і заходів з виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016 - 2020 роки, наведених у додатку 2 Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року N 148, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2012 року N 116 (із змінами), та Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року N 1017, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, що додається.

2. Департаменту молодіжної політики (Бєляєва І.І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Виконуючий обов’язки Міністра
молоді та спорту України І.Є. Гоцул

Затверджено
Наказ Міністерства молоді та спорту України
04.07.2016 N 2643

(у редакції наказу
Міністерства молоді та спорту України
17.02.2017 N 661)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 липня 2016 р. за N 937/29067

Порядок
здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення
заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та
Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську
Раду обміну молоддю

І. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю з метою підтримки співробітництва української і польської молоді та розбудови дружніх взаємин між народами України і Республіки Польща.

2. Українсько-Польські обміни молоддю здійснюються шляхом участі молоді у проектах, які реалізуються неприбутковими інститутами громадянського суспільства, навчальними закладами та комунальними установами, які працюють з молоддю (далі - інститути громадянського суспільства, заклади, установи), та визначаються відповідно до результатів конкурсу, який проводиться Українсько-Польською Радою обміну молоддю (далі - Рада) через національну керуючу установу - Міністерство молоді та спорту, або в окремих заходах, рекомендованих Радою, що проводяться Мінмолодьспортом.

3. У цьому Порядку терміни вживаються у таких значеннях:

захід - сукупність дій, спрямованих на забезпечення реалізації положень Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, що реалізуються Мінмолодьспортом та у результаті проведення яких передбачено досягнення конкретного результату протягом визначеного періоду часу;

проект - комплекс заходів, який складається з основної та підготовчої частин, розробляється і здійснюється інститутами громадянського суспільства, закладами, установами та спрямовується на досягнення певної мети і результатів протягом визначеного періоду часу.

ІІ. Принципи реалізації проектів (проведення заходів)

1. Реалізація проектів (проведення заходів) відповідає таким принципам:

неформальна освіта;

рівне партнерство;

(Абзац третій пункту 1 розділу II в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

активна участь молоді на всіх етапах реалізації проекту (проведення заходу);

(Абзац четвертий пункту 1 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

ефективне управління молодіжними проектами (заходами);

забезпечення поширення і використання результатів проекту (заходу).

2. Проекти та заходи можуть реалізовуватися залежно від обраної форми обмінів молоддю, зокрема:

молодіжний обмін;

семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства;

молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо);

інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо).

ІІІ. Умови організації та проведення конкурсу

1. Рада щороку приймає рішення щодо:

пріоритетних завдань;

строків подання заявок та реалізації проектів;

оголошення конкурсу;

визначення переможців конкурсу і розподілу коштів відповідно до встановлених пріоритетних завдань, умов конкурсу та рекомендацій Мінмолодьспорту.

2. Рішення Ради приймається у вигляді постанови відповідно до Регламенту Ради та розміщується на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту.

3. У тексті оголошення зазначаються:

пріоритетні завдання;

адреса, за якою приймаються заявки;

строки подання заявки;

строки проведення конкурсу.

4. Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства, заклади, установи подають у встановлені Радою строки на своєму бланку до Мінмолодьспорту заявку на участь у конкурсі на реалізацію проекту в рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю за формою, наведеною в додатку 1 до цього Порядку.

5. Оголошення про конкурс опубліковується Мінмолодьспортом.

6. Заявки подаються інститутами громадянського суспільства, закладами, установами, зареєстрованими в установленому порядку, у друкованій та електронній формах за адресою, визначеною в оголошенні про проведення конкурсу, разом із копіями установчих документів. Не можуть брати участь у конкурсі інститути громадянського суспільства, заклади, установи, які мають на меті отримання прибутку.

7. Проекти, які подають інститути громадянського суспільства, заклади, установи в рамках конкурсу, мають подаватися лише до Мінмолодьспорту чи Фонду з розвитку системи освіти з місцезнаходженням у Варшаві.

8. Проекти у рамках здійснення обмінів молоддю можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:

молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;

семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства: Республіка Польща або Україна;

молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);

інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).

9. У проекті беруть участь мінімум дві організації - по одній з України та Республіки Польща.

10. Проекти, які подаються у рамках конкурсу, повинні бути реалізовані протягом року у період, який визначає Рада.

11. Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

(Пункт 12 розділу III виключено на підставі Наказу Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

12. Перелік поданих заявок оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту.

13. Мінмолодьспорт здійснює опрацювання поданих заявок та разом з рекомендаціями подає їх Раді.

14. Після прийняття Радою рішення про переможців конкурсу перелік інститутів громадянського суспільства, закладів, установ, які визнано переможцями конкурсу, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту.

15. На підставі зазначеного рішення Мінмолодьспорт укладає договори про реалізацію проекту (проведення заходу) з інститутами громадянського суспільства, закладами, установами, які визнано переможцями конкурсу.

(Розділ III доповнено новим пунктом згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

IV. Умови підготовки і реалізації проектів (проведення заходів)

1. Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту.

2. Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю.

3. Рада буде надавати переваги тим проектам, до реалізації яких залучають молодь з обмеженими можливостями, категорії яких визначені у заявці згідно з додатком 1.

4. Кількість учасників проекту становить 10-40 осіб, у тому числі супроводжувачі чи керівники групи.

5. Участь у підготовчому візиті, який може тривати 2-4 робочих дні, беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

6. Розрахунки витрат, пов’язаних із реалізацією проектів, здійснюються з огляду на таке:

1) валютою для розрахунку витрат, який додається до заявки на реалізацію проекту в рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, визначається євро;

2) етапи реалізації проектів - групування витрат:

основний етап:

витрати на проїзд учасників відшкодовуються у розмірі 100 % вартості проїзду;

витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням, здійснюються з розрахунку:

20 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Україні;

(Абзац п'ятий підпункту 2 пункту 6 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

25 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Республіці Польща;

(Абзац шостий підпункту 2 пункту 6 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

у разі якщо в ході реалізації проекту виникає економія бюджетних коштів відповідно до раніше затвердженої статті витрат "проїзд учасників проекту", вони можуть бути спрямовані на реалізацію наступного етапу проекту, у разі його відсутності - на витрати, пов’язані з розповсюдженням інформації про результати проекту;

(Підпункт 2 пункту 6 розділу IV доповнено новим абзацом сьомим згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

інші витрати, пов’язані з реалізацією проектів (у тому числі на транспортні послуги у країні, в якій реалізується проект), здійснюються з розрахунку:

10 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Україні;

10 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Республіці Польща;

підготовчий етап:

витрати, пов’язані з підготовкою проекту, становлять 10 % від суми коштів, передбачених на проживання, харчування та інші витрати (по 5 % для кожної країни);

додатковий етап:

витрати, пов’язані з підготовчими візитами для організації проекту (не є обов'язковими, із відповідним обґрунтуванням в заявці), становлять:

на проїзд організаторів - 100 % вартості проїзду;

на проживання та харчування:

20 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Україні;

(Абзац сімнадцятий підпункту 2 пункту 6 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

25 євро на людину на день для проектів, які реалізуються в Республіці Польща;

підсумковий етап реалізації проекту:

витрати, пов’язані з розповсюдженням інформації про досягнуті результати, становлять 15 % від суми коштів, які передбачено на підготовку (без урахування витрат на підготовчий візит), харчування, проживання і інші витрати;

3) для проведення інформаційно-просвітницьких проектів виділяється не більше 1300 євро на проект;

4) спеціалізовані витрати (пов’язані з участю у проекті осіб з інвалідністю, оформленням візових документів) становлять не більше 1500 євро на проект;

5) додатково до заявки також подається детальний розрахунок витрат у національній валюті за статтями витрат, пов'язаними із підготовкою проекту, розповсюдженням інформації про досягнуті результати, інших витрат, пов'язаних з реалізацією проекту, із зазначенням кількості товарів або послуг та їх вартості, відповідно до кошторису витрат на реалізацію проекту (проведення заходу) за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку.

7. Інститут громадянського суспільства, заклад чи установа, які визнано переможцями конкурсу, надають Мінмолодьспорту згоду учасників проекту на обробку своїх персональних даних відповідно до законодавства України та статті 8 Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року N 1017.

(Розділ IV доповнено новим пунктом згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

V. Умови фінансування проектів

1. Фінансування проектів, які стали переможцями конкурсу, здійснюється Мінмолодьспортом у національній валюті в повному обсязі на весь проект.

2. Обсяг фінансування визначається з урахуванням загального обсягу проекту, затвердженого Радою, в євро за курсом, встановленим Національним банком України на день оголошення конкурсу.

3. Незалежно від місця реалізації проекту та партнерів проекту кошти отримують інститут громадянського суспільства, заклад, установа, які подавали заявку на проект.

4. Використання коштів державного бюджету на реалізацію проектів та проведення заходів здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2012 року N 116 (зі змінами).

5. Для отримання коштів на реалізацію проекту затверджуються: кошторис витрат на реалізацію проекту (проведення заходу); положення про реалізацію проекту (проведення заходу) за формою, наведеною в додатку 3 до цього Порядку; календарний план реалізації проектів (проведення заходів) за формою, наведеною в додатку 4 до цього Порядку.

6. Кошторис витрат на реалізацію проекту складається з урахуванням діючих цін і тарифів на товари та послуги в країні проведення заходу в рамках реалізації проекту, особливостей проекту, принципу економного витрачання бюджетних коштів і максимальної ефективності їх використання та згідно з нормами, визначеними розділом IV цього Порядку.

7. Спрямування бюджетних коштів на реалізацію проектів з метою отримання прибутку інститутом громадянського суспільства, закладом, установою не допускається.

8. У разі коли переможець конкурсу письмово відмовляється від реалізації проекту, Мінмолодьспорт повідомляє про це Раду.

9. Якщо передбачені Мінмолодьспорту видатки на забезпечення реалізації Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю після рішення Ради щодо проектів - переможців конкурсу та обсягу витрат на їх реалізацію розподіляються не в повному обсязі, Рада може прийняти рішення щодо оголошення додаткового конкурсу, проведення повторного розгляду проектів - переможців конкурсу та уточнення розподілу коштів на їх реалізацію або проведення заходів Мінмолодьспортом поза конкурсом відповідно до окремих умов, встановлених Радою, відповідно до пункту 6 статті 5 розділу III Регламенту Українсько-польської Ради обміну молоддю, прийнятого Радою 17 червня 2016 року.

10. До заходів, що проводить Мінмолодьспорт, відповідно до окремих умов, встановлених Радою (без проведення конкурсу), застосовуються вимоги, визначені в розділах IV та V цього Порядку.

VI. Звітування

1. Інститути громадянського суспільства, заклади, установи, які визнані переможцями конкурсу та отримали фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, після реалізації проекту подають до Мінмолодьспорту фінансовий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) за формою, наведеною в додатку 5 до цього Порядку, та творчий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) за формою, наведеною в додатку 6 до цього Порядку.

2. Фінансовий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) у 15-денний строк після реалізації проекту (проведення заходу) подається інститутами громадянського суспільства, закладами, установами на перевірку та погодження до структурного підрозділу Мінмолодьспорту, відповідального за ведення бухгалтерського обліку.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 2 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

3. Фінансовий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) подається у двох примірниках, один з яких (з переліком документів, що додаються до фінансового звіту, наведених у пунктах 5, 6 цього розділу) після його затвердження заступником Міністра молоді та спорту відповідно до розподілу функціональних обов’язків зберігається у структурному підрозділі Мінмолодьспорту, відповідальному за ведення бухгалтерського обліку, другий - повертається інститутам громадянського суспільства, закладам, установам з відміткою про їх прийняття.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 3 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

4. Підтвердні документи до фінансового звіту про реалізацію проекту (проведення заходу) надаються інститутами громадянського суспільства, закладами, установами з метою виконання вимог статей 4, 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", відповідно до яких фінансова звітність має містити всю інформацію про фактичні та потенційні наслідки господарських операцій.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 4 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

5. Інститути громадянського суспільства, заклади, установи додають до фінансового звіту про реалізацію проекту (проведення заходу) копії документів, завірених ними у встановленому порядку, які підтверджують здійснення видатків на реалізацію проекту (проведення заходу) за рахунок коштів державного бюджету, виділених їм за відповідною бюджетною програмою на їхній рахунок, відкритий в органах Державної казначейської служби, а саме:

1) наказ про реалізацію проекту (проведення заходу);

2) договір на реалізацію проекту (проведення заходу);

3) положення про реалізацію проекту (проведення заходу) за формою, наведеною у додатку 3 до цього Положення;

4) план використання бюджетних коштів;

5) список учасників проекту (заходу);

6) паспорти учасників проекту (заходу) (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспортний документ іноземця) з наявністю відмітки про перетин кордону;

7) договори купівлі-продажу, оренди майна, про надання послуг з додатками (із зазначенням калькуляції витрат та специфікації), в яких зазначаються найменування, місце реєстрації та банківські реквізити постачальника і замовника, назва, строк і місце проведення заходу, найменування товарно-матеріальних цінностей чи послуг, їх кількість, одиниця виміру, ціна за одиницю без податку на додану вартість, сума податку на додану вартість (за наявності), загальна сума до сплати, у тому числі словами.

До договору обов’язково додаються копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, витягу з реєстру платників єдиного податку, а також ліцензії надавача послуг, якщо певний вид діяльності підлягає ліцензуванню.

Укладання договорів про надання транспортних послуг на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства інфраструктури України від 20 червня 2012 року N 331 "Про затвердження Типової форми договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 липня 2012 року за N 1130/21442 (зі змінами).

До договорів купівлі-продажу, оренди майна, про надання послуг, які укладаються з фізичними особами, додаються копії паспортів фізичних осіб, довідок про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), відомостей про нарахування та видачу коштів;

8) накладна на отримання товарно-матеріальних цінностей із зазначенням номера та дати видачі довіреності, прізвища матеріально відповідальної особи, а також одиниць виміру, кількості, ціни за одиницю без податку на додану вартість, суми податку на додану вартість (за наявності), загальної вартості отриманих товарів;

9) платіжні доручення, товарні та фіскальні чеки, прибуткові та видаткові касові ордери, авансові звіти, відомості на видачу готівки, проїзні документи;

10) акти на списання товарно-матеріальних цінностей (канцелярські товари, витратні матеріали, інші малоцінні та швидкозношувані предмети), включаючи первинні документи, що підтверджують розповсюдження (вручення) призів, сувенірів, поліграфічної продукції, аудіо- та відеопродукції чи інформації на електронних носіях, предметів одягу, інших роздаткових матеріалів, підписані уповноваженими посадовими особами;

11) акт приймання-передавання наданих послуг, в якому зазначаються найменування, місце реєстрації та банківські реквізити постачальника і замовника, дата і місце надання послуг, а також зміст та обсяги господарської операції, одиниці їх виміру (у натуральному та/або вартісному вимірі), кількість, ціна за одиницю без податку на додану вартість, сума податку на додану вартість, загальна вартість наданих послуг.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 5 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

6. В акті приймання-передавання послуг залежно від виду наданих послуг обов’язково вказується інформація про:

харчування - місцезнаходження приміщення, де надавались послуги, кількість осіб, які харчувались, дата надання послуг, вартість харчування однієї особи на добу, вартість харчування відповідної групи осіб на добу, загальна вартість харчування відповідної групи осіб за період реалізації проекту (проведення заходу), в разі придбання продуктів харчування для самостійного приготування їжі в польових умовах - кількість осіб, які харчувались, вартість харчування однієї особи на добу, вартість харчування відповідної групи осіб на добу, загальна вартість харчування відповідної групи осіб за період реалізації проекту (проведення заходу);

проживання - місцезнаходження приміщення, де надавались послуги, відомості про його власника (балансоутримувача), кількість, прізвища та імена осіб, які проживали, дата та час початку і закінчення проживання;

транспортні послуги - марка, модель та реєстраційний номер транспортного засобу, дата та час початку і закінчення надання транспортних послуг, час роботи (у годинах) та фактичний пробіг транспортного засобу за час надання транспортних послуг (у кілометрах);

послуги зв’язку - рахунок оператора зв'язку;

оренду приміщень, територій, споруд, де проводиться проект (захід) - місцезнаходження та площа орендованого приміщення, території, споруди, дата початку і закінчення оренди;

оренду обладнання, оргтехніки, інших товарно-матеріальних цінностей - перелік обладнання, оргтехніки, товарно-матеріальних цінностей (із зазначенням марки та моделі), кількість одиниць кожного найменування, дата приймання-передавання обладнання, оргтехніки, витрати на їх обслуговування та експлуатацію;

поліграфічні послуги - технічні характеристики поліграфічної продукції (формат, кольороподіл, щільність та вид паперу);

інформаційні послуги - найменування телеканала, радіостанції, інтернет-ресурсу, друкованого засобу масової інформації, час виходу та тривалість аудіо-, відеоролика, період розміщення в ефірі, обсяг друкованої інформації, дата її публікації, місце розташування, розміщення носіїв зовнішньої соціальної реклами та інших носіїв інформації, строк розміщення інформації на інших носіях.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 6 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

7. До актів приймання-передавання наданих послуг обов’язково додаються:

щодо харчування - меню (меню-розкладка) чи інший документ, який містить найменування страв, напоїв та інших продуктів харчування, вихід (вагу) готової страви (напою, продукту), кількість порцій, ціну за порцію, список учасників проекту (заходу), які забезпечувались харчуванням, затверджений керівником інституту громадянського суспільства, закладу, установи, в разі придбання продуктів харчування для самостійного приготування їжі в польових умовах - рахунок (у разі здійснення попередньої оплати), звіт про витрати, що підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, іншими розрахунковими документами, що підтверджують здійснення закупівлі товарів, які містять найменування продуктів харчування, одиницю виміру, кількість, ціну за одиницю, загальну вартість отриманих товарів, список учасників проекту (заходу), які забезпечувалися харчуванням, затверджений керівником інституту громадянського суспільства, закладу, установи;

щодо проживання - витяг з карти поселення в готелі або список осіб, що проживали, із зазначенням прізвищ, імен, номерів кімнат та періоду проживання;

щодо транспортних послуг - копії ліцензії з надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;

щодо оренди приміщень, територій, споруд, де проводиться проект (захід), - акти приймання-передавання приміщення, відомості про його власника (балансоутримувача);

щодо оренди обладнання, оргтехніки, витрати на їх обслуговування та експлуатацію - акти приймання-передавання обладнання, оргтехніки, товарно-матеріальних цінностей;

щодо поліграфічних послуг - зразок виготовленої поліграфічної продукції в одному примірнику;

щодо інформаційних послуг - ефірна довідка (із зазначенням найменування телеканала, радіостанції, часу виходу та тривалості аудіо-, відеоповідомлення), копії сторінок друкованих видань, інтернет-ресурсу, на яких були розміщені інформаційні матеріали, в разі оплати за підготовку інформаційних матеріалів - копії підготовлених матеріалів, перекладів, матеріалів редагування.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 7 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

8. Творчий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) у 15-денний строк після реалізації проекту (проведення заходу) подається інститутами громадянського суспільства, закладами, установами у двох примірниках на погодження до структурного підрозділу Мінмолодьспорту, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 8 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

9. Творчий звіт після погодження керівником структурного підрозділу Мінмолодьспорту, відповідальним за формування та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері, подається на затвердження заступнику Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов’язків.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 9 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

10. Один примірник творчого звіту після затвердження зберігається у структурному підрозділі Мінмолодьспорту, відповідальному за формування та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері протягом трьох років, а другий - повертається інститутам громадянського суспільства, закладам, установам.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 10 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

11. До творчого звіту додаються:

1) матеріали про реалізацію проекту (проведення заходу) на паперовому (фото) та електронному носіях (фото, відео);

2) копія списку учасників, залучених до реалізації проекту (проведення заходу), який затверджується керівником інституту громадянського суспільства, закладу, установи, за такою формою:

N з/п  П. І. Б. учасників проекту (заходу)  Посади учасників проекту (заходу), найменування організації  Місце проживання учасника заходу (населений пункт, адміністративно-територіальна одиниця), електронна пошта та номер телефону  Підпис учасника проекту (заходу) 
         

До учасників реалізації проекту (проведення заходу) належать особи, які беруть безпосередню участь у проекті (заході);

3) зразки поліграфічної, інформаційної, акцидентної продукції, копії публікацій;

4) макети поліграфічної продукції, погоджені Міністерством молоді та спорту України (за наявності), завірені підписом керівника інституту громадянського суспільства, закладу, установи.

(Розділ VI доповнено новим пунктом 11 згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

12. Мінмолодьспорт із залученням інститутів громадянського суспільства проводить моніторинг реалізації проектів, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів у рамках реалізації молодіжних обмінів, згідно з моніторинговим звітом за формою, наведеною в додатку 7 до цього Порядку.

13. Мінмолодьспорт оприлюднює творчі та моніторингові звіти на власному офіційному веб-сайті.

14. Узагальнену інформацію щодо реалізованих проектів (проведених заходів) Мінмолодьспорт подає Раді у визначені нею строки.

(Порядок в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017)

Директор департаменту молодіжної політики І.І. Бєляєва

Додаток 1
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів
молоддю та проведення заходів
відповідно до Договору
між Кабінетом Міністрів України
та Урядом Республіки Польща
про Українсько-Польську Раду
обміну молоддю
(пункт 4 розділу ІІІ)

Заявка
на участь у конкурсі на реалізацію проекту в рамках здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща
про Українсько-Польську Раду обміну молоддю

Заявка на участь у конкурсі на реалізацію проекту... (Додаток 1) (в редакції від 17.02.2017) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток 1 в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017)

(Додаток 2 виключено на підставі Наказу Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

Додаток 2
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю
та проведення заходів відповідно до
Договору між Кабінетом Міністрів України
та Урядом Республіки Польща про
Українсько-Польську Раду обміну молоддю
(підпункт 5 пункту 6 розділу IV)

Кошторис
витрат на реалізацію проекту (проведення заходу)

Кошторис витрат на реалізацію проекту (проведення заходу) (Додаток 2) (зі змінами від 15.02.2018 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017; із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

Додаток 3
до Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та
проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України
та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю
(пункт 5 розділу V)

Положення
про реалізацію проекту (проведення заходу)

Положення про реалізацію проекту (проведення заходу) (Додаток 3) (в редакції від 17.02.2017 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017)

Додаток 4
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю
та проведення заходів відповідно
до Договору між Кабінетом Міністрів
України та Урядом Республіки Польща
про Українсько-Польську Раду
обміну молоддю
(пункт 5 розділу V)

Календарний план
реалізації проектів (проведення заходів)

Календарний план реалізації проектів (проведення заходів) (Додаток 4) (в редакції від 17.02.2017 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017)

Додаток 5
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю та
проведення заходів відповідно до
Договору між Кабінетом Міністрів України
та Урядом Республіки Польща про
Українсько-Польську Раду обміну молоддю
(пункт 1 розділу VІ)

Фінансовий звіт
про реалізацію проекту (проведення заходу)

Фінансовий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) (Додаток 5) (зі змінами від 15.02.2018 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017; із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

Додаток 6
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю
та проведення заходів відповідно
до Договору між Кабінетом Міністрів
України та Урядом Республіки Польща
про Українсько-Польську Раду
обміну молоддю
(пункт 1 розділу VІ)

Творчий звіт
про реалізацію проекту (проведення заходу)

Творчий звіт про реалізацію проекту (проведення заходу) (Додаток 6) (зі змінами від 15.02.2018 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017; із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)

Додаток 7
до Порядку здійснення
Українсько-Польських обмінів молоддю та
проведення заходів відповідно до
Догово
ру між Кабінетом Міністрів України
та Урядом Республіки Польща про
Українсько-Польську Раду обміну молоддю
(пункт 2 розділу VІ)

Моніторинговий звіт

Моніторинговий звіт (Додаток 7) (зі змінами від 15.02.2018 р.) для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".

(Додаток в редакції Наказу Міністерства молоді та спорту N 661 від 17.02.2017; із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства молоді та спорту N 705 від 15.02.2018)