МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.04.2017 N 207
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
05 травня 2017 р. за N 571/30439
Про затвердження Порядку
координації роботи метрологічних служб у сфері оборони
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року N 1152 "Про особливості метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони України" НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок координації роботи метрологічних служб у сфері оборони, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністра оборони України від 18 січня 2010 року N 11 "Про затвердження Положення про Технічну раду з питань метрології та метрологічної діяльності у сфері оборони", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 лютого 2010 року за N 127/17422.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр оборони України
генерал армії України С.Т. Полторак
Затверджено
Наказ Міністерства оборони України
10.04.2017 N 207
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
05 травня 2017 р. за N 571/30439
Порядок
координації роботи метрологічних служб у сфері оборони
1. Координація роботи метрологічних служб у сфері оборони спрямована на удосконалення організації та виконання заходів метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони.
2. Завданнями координації є:
підготовка пропозицій щодо формування і реалізації єдиної державної політики з метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони;
сприяння забезпеченню виконання завдань метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони;
визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час організації та виконання завдань метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони;
підготовка пропозицій з удосконалення нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення єдності вимірювань у сфері оборони та достовірності вимірювань параметрів зразків озброєння та військової техніки, а також інших об’єктів вимірювань військового призначення.
3. Формою координації є проведення координаційної наради з питань метрологічного забезпечення діяльності у сфері оборони (далі - координаційна нарада).
4. Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення координаційної наради здійснює Центральне управління метрології і стандартизації Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України (далі - Центральне управління).
5. До складу учасників координаційної наради входять:
головний метролог Збройних Сил України - голова координаційної наради, який призначає секретаря з числа особового складу Центрального управління;
керівники метрологічних служб (особи, відповідальні за забезпечення єдності вимірювань) Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства інфраструктури України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України;
керівники метрологічних служб (особи, відповідальні за забезпечення єдності вимірювань) органів військового управління Збройних Сил України;
командири військових частин, безпосередньо підпорядкованих Центральному управлінню;
начальники відділів Центрального управління.
6. Учасники координаційної наради при обговоренні питань користуються рівними правами.
7. На засідання координаційної наради за пропозицією учасників координаційної наради можуть запрошуватися (за їх згодою) представники центральних органів виконавчої влади, органів військового управління, науково-дослідних організацій та установ, військових навчальних закладів Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також підприємств, установ та організацій у сфері оборони України, яких стосуються питання, що виносяться на розгляд.
Запрошені особи можуть брати участь в обговоренні питань, включених до порядку денного координаційної наради.
8. Координаційні наради проводяться один раз на рік або за необхідності - позачергово. Строки проведення чергових нарад встановлюються під час планування основних заходів Міністерства оборони України на рік.
9. Підготовку доповідей і проектів рішень з конкретних питань забезпечують учасники координаційної наради, які ініціювали винесення цього питання на розгляд наради.
10. Рішення координаційної наради оформлюється протоколом, який підписується секретарем і затверджується головою координаційної наради. Усі матеріали стосовно роботи координаційної наради зберігаються у секретаря.
11. Рішення координаційної наради приймається відкритим голосуванням. Рішення є правомочним, якщо за нього проголосувало більше 50 % учасників координаційної наради, присутніх на засіданні.
Рішення координаційної наради письмово доводяться до всього складу учасників координаційної наради і надсилаються до відповідних організацій та установ, яких вони стосуються.
Рішення координаційної наради носить рекомендаційний характер.
12. Голова координаційної наради скликає координаційну нараду, керує її роботою, затверджує порядок денний та здійснює моніторинг виконання прийнятих координаційною нарадою рішень.
13. Секретар координаційної наради:
формує плани роботи координаційної наради, порядок денний засідань координаційної наради, доводить їх до кожного учасника координаційної наради, координує підготовку матеріалів до розгляду на координаційній нараді;
організовує підготовку і проведення координаційних нарад, веде протоколи засідань координаційних нарад, оформлює та підписує їх;
забезпечує ведення звітної документації та листування з питань роботи координаційної наради.
Начальник Озброєння Збройних Сил України
генерал-майор М.М. Шевцов