МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.05.2002 N 177
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 травня 2002 р. за N 445/6733
Про затвердження Інструкції про порядок
та критерії взяття на державний облік об'єктів,
які справляють або можуть справити шкідливий вплив
на здоров'я людей і стан атмосферного повітря,
видів та обсягів забруднюючих речовин,
що викидаються в атмосферне повітря
(Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
охорони навколишнього природного середовища
N 71 від 16.02.2009
Наказом Міністерства екології та природних ресурсів
N 104 від 03.03.2017)
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2001 року N 1655 "Про затвердження Порядку ведення державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря" наказую:
1. Затвердити Інструкцію про порядок та критерії взяття на державний облік об'єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря (додається).
2. Департаменту екологічної безпеки (Є. Маторін) подати цей наказ у п'ятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Голові Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з екології та природних ресурсів, начальникам Державних управлінь екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі організувати та провести роботи щодо взяття на державний облік об'єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря в терміни, визначені цією Інструкцією.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Державного секретаря А. Гриценка.
Міністр С. Курикін
Затверджено
Наказ Міністерства екології та
природних ресурсів України
10.05.2002 N 177
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 травня 2002 р. за N 445/6733
Інструкція
про порядок та критерії взяття на державний облік
об'єктів, які справляють або можуть справити шкідливий
вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря,
видів та обсягів забруднюючих речовин,
що викидаються в атмосферне повітря
(У тексті Інструкції слово "Мінекоресурсів"
у всіх відмінках замінено словом "Мінприроди"
у відповідних відмінках згідно з Наказом Міністерства
охорони навколишнього природного середовища
N 71 від 16.02.2009)
1. Загальні положення
1.1. Цю Інструкцію розроблено відповідно до статті 31 Закону України "Про охорону атмосферного повітря", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2001 р. N 1655 "Про затвердження Порядку ведення державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря".
1.2. Інструкція встановлює критерії взяття на державний облік об'єктів у залежності від видів і обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, та обов'язкові вимоги щодо єдиного на території України порядку подання матеріалів для взяття на державний облік підприємств, установ, організацій та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря із стаціонарних джерел (далі - об'єкти).
1.3. Дані про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, готуються на підставі матеріалів інвентаризації викидів забруднюючих речовин.
1.4. Узяття на державний облік об'єктів, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, здійснює Мінприроди.
(Пункт 1.4 розділу 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
2. Критерії взяття на державний облік об'єктів, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря
Узяття на державний облік здійснюється за такими критеріями:
об'єктів - якщо в їх викидах присутня хоча б одна
забруднююча речовина (або група речовин), потенційний викид* якої
рівний або перевищує величину, зазначену в Переліку забруднюючих речовин та порогових значень потенційних викидів, за якими здійснюється державний облік (додаток 1);
видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, - за умови, що обсяг потенційних викидів рівний або перевищує порогові значення за окремою речовиною або групою речовин, наведених у додатку 1 до цієї Інструкції.
__________
* Потенційний викид - це максимальний загальний обсяг викидів забруднюючої речовини із стаціонарних джерел при роботі підприємства в режимі номінального навантаження технологічного обладнання, що передбачається проектно-кошторисною документацією.
3. Документи, які надають об'єкти для взяття їх на державний облік (зняття з обліку)
Для взяття об'єкта на державний облік (зняття з обліку) необхідно надати до Мінприроди:
(Абзац перший розділу 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
клопотання про взяття об'єкта на державний облік (зняття з обліку) за довільною формою на бланку заявника;
загальні відомості про об'єкт (додаток 2);
інформацію про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, за формою, яка наведена в табл. 2.1 додатка 2 до цієї Інструкції.
копію листа про реєстрацію звіту з інвентаризації викидів забруднюючих речовин;
(Розділ 3 доповнено новим абзацом п'ятим згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
матеріали, які підтверджують достовірність геодезичних координат об’єкта (копія технічного звіту з визначення геодезичних координат географічного центру (центроїда).
(Розділ 3 доповнено новим абзацом шостим згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
Документи надаються у письмовій та електронній формі (XML - файл).
(Абзац сьомий розділу 3 в редакції Наказу Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4. Порядок узяття об'єктів на державний облік
(Пункт 4.1 розділу 4 виключено на підставі Наказу Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.1. Об'єкти проводять інвентаризацію видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря;
за результатами інвентаризації встановлюють необхідність взяття їх на державний облік за критеріями, наведеними в розділі 2 цієї Інструкції;
готують документи згідно з розділом 3 цієї Інструкції та подають їх до Мінприроди.
(Абзац третій пункту 4.1 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
Об’єкти, які були взяті на державний облік, після проведення інвентаризації або її коригування готують документи згідно з розділом 3 цієї Інструкції та подають їх до Мінприроди для коригування видів та обсягів викидів.
(Пункт 4.1 розділу 4 доповнено новим абзацом четвертим згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.2. Якщо об'єкт має відокремлені підрозділи у різних населених пунктах, то кожний підрозділ може самостійно подати документи до Мінприроди.
(Абзац перший пункту 4.2 розділу 4 в редакції Наказу Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
У випадку, коли відокремлений підрозділ здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, обсяг яких за критеріями не дозволяє взяти його окремо на державний облік, підрозділ повідомляє про це об'єкт, який повинен відобразити викиди цього підрозділу у своїй інформації при взятті його на облік.
(Абзац другий пункту 4.2 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.3. Якщо об'єкт не перебуває на державному обліку, в той же час потенційний обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря збільшився і потребує взяття його на облік, він подає документи до Мінприроди згідно з розділом 3 цієї Інструкції.
(Пункт 4.3 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.4. Об'єкт, який перебуває на державному обліку і в якого потенційний обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря зменшився до рівня, нижчого порогових значень, вказаних у додатку 1 до цієї Інструкції, надає до Мінприроди для зняття його з обліку документи згідно з розділом 3 цієї Інструкції та пояснювальну записку із зазначенням причин зменшення викидів.
(Пункт 4.4 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.5. Мінприроди:
(Абзац перший пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
розглядає надані об'єктами документи щодо взяття їх на державний облік (зняття з обліку);
(Абзац другий пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
направляє об'єкту у місячний термін з дня надходження матеріалів повідомлення про взяття його на державний облік (зняття з обліку). У разі подання недостовірної документації вона повертається на доопрацювання;
(Абзац третій пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
складає перелік об'єктів, які перебувають на державному обліку;
(Абзац четвертий пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
здійснює накопичення, обробку та аналіз даних про об'єкти, узяті на державний облік, види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря;
(Абзац п'ятий пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
щороку до 01 грудня надає до Держстату перелік об’єктів, які станом на 15 листопада звітного року перебувають на державному обліку (додаток 3);
(Абзац шостий пункту 4.5 розділу 4 в редакції Наказу Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
веде журнал реєстрації об'єктів, узятих на державний облік (знятих з обліку) (додаток 4);
(Абзац сьомий пункту 4.5 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
(Абзац восьмий пункту 4.5 розділу 4 виключено на підставі Наказу Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
4.6. Дані щодо обліку об'єктів, які перебувають на державному обліку, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, зберігаються у Мінприроди протягом 5 років з моменту зняття їх з обліку.
(Пункт 4.6 розділу 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
Начальник Управління атмосферного повітря В. Горбунов
Додаток 1
до Інструкції про порядок
та критерії взяття
на державний облік об'єктів,
які справляють або можуть
справити шкідливий вплив
на здоров'я людей і стан
атмосферного повітря, видів
та обсягів забруднюючих
речовин, що викидаються
в атмосферне повітря
Перелік
забруднюючих речовин на порогові значення
потенційних викидів, за якими здійснюється державний облік
N з/п | Код | Найменування | Порогові значення викидів, тонн/рік |
1 | 2 | 3 | 4 |
1 | 01001 | Арсен та його сполуки (у перерахунку на арсен) | 0,001 |
2 | 01002 | Ванадій та його сполуки (у перерахунку на п'ятиоксид ванадію) | 0,02 |
3 | 01003 | Залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) | 0,1 |
4 | 01004 | Кадмій та його сполуки (у перерахунку на кадмій) | 0,001 |
5 | 01005 | Мідь та її сполуки (у перерахунку на мідь) | 0,01 |
6 | 01006 | Нікель та його сполуки (у перерахунку на нікель) | 0,001 |
7 | 01007 | Ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть) | 0,0003 |
8 | 01008 | Селен та його сполуки (у перерахунку на селен) | 0,007 |
9 | 01009 | Свинець та його сполуки (у перерахунку на свинець) | 0,003 |
10 | 01010 | Хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому) | 0,02 |
11 | 01011 | Цинк та його сполуки (у перерахунку на цинк) | 0,1 |
12 | 01101 | Алюмінію оксид | 0,1 |
13 | 01102 | Берилій та його сполуки (у перерахунку на берилій) | 0,001 |
14 | 01103 | Кобальт та його сполуки (у перерахунку на кобальт) | 0,002 |
15 | 01104 | Манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану ) | 0,005 |
16 | 01105 | Олово та його сполуки (у перерахунку на олово) | 0,007 |
17 | 01106 | Стибій та його сполуки (у перерахунку на стибій) | 0,002 |
18 | 03000 | Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна ) | 3,0 |
19 | 03001 | Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок більше 2,5 мкм і менше 10 мкм | 1,0 |
20 | 03002 | Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок 2,5 мкм та менше | 0,5 |
21 | 03003 | Азбест | 0,001 |
22 | 03004 | Сажа | 0,3 |
23 | 04001 | Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) | 1,0 |
24 | 04002 | Азоту (1) оксид [N2О] | 0,1 |
25 | 04003 | Аміак | 1,5 |
26 | 04004 | Азотна кислота | 0,2 |
27 | 05000 | Діоксид та інші сполуки сірки | 2,0 |
28 | 05001 | Сірки діоксид | 1,5 |
29 | 05002 | Сірководень (H2S) | 0,03 |
30 | 05003 | Сірковуглець | 0,05 |
31 | 05004 | Сульфатна кислота (H2SO4) [сірчана кислота] | 0,5 |
32 | 06000 | Оксид вуглецю | 1,5 |
33 | 07000 | Вуглецю діоксид | 500 |
34 | 08000 | Озон | 0,1 |
35 | 09000 | Фосфористий водень (фосфін) | 0,01 |
36 | 10000 | Органічні аміни | 0,3 |
37 | 10001 | Анілін | 0,03 |
38 | 10002 | Диметиламін | 0,01 |
39 | 10003 | Діетиламін | 0,1 |
40 | 10004 | (альфа)-Нафтиламін | 0,001 |
41 | 10005 | м,п-Хлоранілін | 0,1 |
42 | 11000 | Неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) | 1,5 |
43 | 11001 | Акрилонітрил | 0,003 |
44 | 11002 | Ангідрид малеїновий | 0,03 |
45 | 11003 | Ангідрид фталевий | 0,2 |
46 | 11004 | Акролеїн | 0,004 |
47 | 11005 | Альдегід масляний | 0,01 |
48 | 11006 | Ацетальдегід | 0,03 |
49 | 11007 | Ацетон | 0,5 |
50 | 11008 | Бензол | 0,05 |
51 | 11009 | Бутиловий ефір оцтової кислоти (бутилацетат) | 0,3 |
52 | 11010 | 1,3-Бутадієн (дивініл) | 0,9 |
53 | 11011 | Вінілацетат | 0,3 |
54 | 11012 | Гідразин гідрат | 0,01 |
55 | 11013 | Диметилформамід | 0,5 |
56 | 11014 | Дихлоретан | 0,005 |
57 | 11015 | Дихлорфенол | 0,03 |
58 | 11016 | Дибенз(а,п)антрацен | 0,005 |
59 | 11017 | Діетиловий ефір | 0,05 |
60 | 11018 | Діетилбензол | 0,05 |
61 | 11019 | Етилбензол | 0,06 |
62 | 11020 | Етилцелозольв | 1,0 |
63 | 11021 | Етилацетат | 1,0 |
64 | 11022 | Етилену оксид | 0,005 |
65 | 11023 | Кислота акрилова | 0,5 |
66 | 11025 | Кислота масляна | 0,1 |
67 | 11026 | Кислота мурашина | 0,5 |
68 | 11027 | Кислота пропіонова | 0,1 |
69 | 11028 | Кислота оцтова | 0,8 |
70 | 11029 | Кислота терефталева | 0,01 |
71 | 11030 | Ксилол | 0,9 |
72 | 11031 | Метилізобутилкетон | 0,9 |
73 | 11032 | Метилетилкетон | 0,9 |
74 | 11033 | Метилацетат | 0,9 |
75 | 11034 | Нафталін | 0,01 |
76 | 11035 | Піридин | 0,5 |
77 | 11036 | Спирт метиловий | 0,9 |
78 | 11037 | Стирол | 0,05 |
79 | 11039 | Тетрагідрофуран | 0,9 |
80 | 11040 | Трикрезол | 0,05 |
81 | 11041 | Толуол | 0,9 |
82 | 11042 | Толуіїлендиізоціанат | 0,2 |
83 | 11043 | о,м,п-Толуїдини | 0,3 |
84 | 11044 | Трихлоретилен | 1,0 |
85 | 11045 | Трихлорбензол | 0,01 |
86 | 11046 | Трихлорметан (хлороформ) | 0,01 |
87 | 11047 | Тетрахлоретилен (перхлоретилен) | 0,5 |
88 | 11048 | Фенол | 0,1 |
89 | 11049 | Формальдегід | 0,1 |
90 | 11050 | Фурфурол | 0,2 |
91 | 11051 | 1-Хлор-2,3-епіксипропан (епіхлоргідрин) | 0,05 |
92 | 11052 | Хлоропрен | 0,05 |
93 | 11053 | Циклогексанон | 0,2 |
94 | 12000 | Метан | 10,0 |
95 | 13000 | Стійкі органічні забруднювачі (СОЗ) | 0,1 |
96 | 13001 | Гексабромдифеніл | 0,01 |
97 | 13002 | Гексахлорбензол | 0,001 |
98 | 13003 | Мірекс | 0,01 |
99 | 13004 | Нітробензол | 0,1 |
100 | 13005 | м,о,п-Нітротолуоли | 0,1 |
101 | 13006 | м,о,п -Нітрофеноли | 0,1 |
102 | 13007 | Пентахлорфенол | 0,02 |
103 | 13008 | Пентахлорбензол | 0,01 |
104 | 13009 | Поліхлоровані дибензо-n-діоксини | 5,0х10-7 |
105 | 13010 | Поліхлоровані дибензофурани | 5,0х10-7 |
106 | 13011 | Поліхлоровані дифеніли | 0,01 |
107 | 13012 | 2,3,7,8 - Тетрахлордибензопарадіоксин (ТХДД) | 0,01 |
108 | 13013 | Токсафен | 0,01 |
109 | 13014 | Хлордекон | 0,01 |
110 | 13015 | Хлоровані парафіни з коротким ланцюгом | 0,01 |
111 | 13100 | Поліароматичні вуглеводні (ПАВ) | 5,0х10-7 |
112 | 13101 | Бенз(а)пірен | 5,0х10-7 |
113 | 13102 | Бенз(b)флуорантен | 5,0х10-7 |
114 | 13103 | Бенз(k)флуорантен | 5,0х10-7 |
115 | 13104 | Індено(1,2,3-cd)пірен | 5,0х10-7 |
116 | 14000 | Бром та його сполуки (у перерахунку на бром) | 0,02 |
117 | 15000 | Хлор та сполуки хлору (у перерахунку на хлор) | 0,1 |
118 | 15001 | Аліл хлористий | 0,1 |
119 | 15002 | Вініл хлористий | 0,01 |
120 | 15003 | Водню хлорид (соляна кислота за молекулою HCL) | 0,1 |
121 | 15004 | Хлорбензол | 0,5 |
122 | 16000 | Фтор та його сполуки (у перерахунку на фтор) | 0,05 |
123 | 16001 | Фтористий водень | 0,05 |
124 | 17000 | Ціаніди | 0,2 |
125 | 17001 | Водню ціанід (синильна кислота) | 0,1 |
126 | 18000 | Фреони | 0,1 |
127 | 18001 | Гідрохлорфторвуглеці (ГХВ) | 0,1 |
128 | 18002 | Хлорфторвуглеці (ХФВ) | 0,1 |
129 | 18003 | Трихлоретан | 0,1 |
130 | 18004 | Галони | 0,1 |
131 | 18005 | Вуглецю чотирихлорид (тетрахлорметан) | 0,005 |
(Додаток 1 в редакції Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища N 71 від 16.02.2009)
Начальник Управління
атмосферного повітря В. Горбунов
Додаток 2
до розділу 3 Інструкції про
порядок та критерії взяття
на державний облік об'єктів,
які справляють або можуть
справити шкідливий вплив на
здоров'я людей і стан
атмосферного повітря, видів
та обсягів забруднюючих
речовин, що викидаються в
атмосферне повітря
Загальні відомості
__________________________________________________________________
(повна назва об'єкта / код за ЄДРПОУ)
__________________________________________________________________
(місцезнаходження, телефон)
__________________________________________________________________
(назва області / код за КОАТУУ)
__________________________________________________________________
(назва району / код за КОАТУУ)
__________________________________________________________________
(назва населеного пункту / код за КОАТУУ)
__________________________________________________________________
(відомча підпорядкованість / код за СКОДУ)
__________________________________________________________________
(назва виду економічної діяльності / код за КВЕД)
Географічні координати об'єкта:
Широта | Довгота | ||||
градуси | мінути | секунди | градуси | мінути | секунди |
(0) | (') | (") | (0) | (') | (") |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Інформація про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, додається на ____ арк.
____________________ (керівник об'єкта) |
___________ (підпис) |
_______________________________ (прізвище, ім'я та по батькові керівника) |
М.П. |
__________ Примітки: |
1. Коди області, району та населеного пункту надаються згідно з класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ). |
2. Коди міністерств або органу управління надаються згідно із Статистичним класифікатором органів державного управління (СКОДУ). | |
3. Коди видів економічної діяльності (КВЕД) надаються згідно із загальним класифікатором видів економічної діяльності. | |
4. Коди об'єктів установлюються відповідно до Єдиного державного реєстру підприємств, організацій України (ЄДРПОУ). | |
5. Кодова та адресна частини Загальних відомостей заповнюються об’єктом на підставі реєстраційних відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. | |
6. Географічні координати визначаються об'єктом відповідно до Інструкції щодо порядку визначення геодезичних координат джерел викидів забруднюючих речовин при проведенні державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря, яка затверджена наказом Мінекоресурсів від 22.05.2001 N 190 та зареєстрована в Міністерстві юстиції 13.06.2001 за N 506/5697. |
Інформація
про види та обсяги забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря
на_______________________________________________________________________
(повна назва об'єкта)
Таблиця 2.1
N з/п | Забруднююча речовина | Потенційний обсяг викидів | Викиди за 200__ рік (факт) | Порогові значення потенційних викидів | |
код | найменування | тонн/рік | тонн/рік | тонн/рік | |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
"___" _____________ 200_ р.
____________________ (керівник об'єкта) |
___________ (підпис) |
_______________________________ (прізвище, ім'я та по батькові керівника) |
М.П. (за наявності) |
__________ Примітки: |
1. У графі 2 "Код забруднюючої речовини" зазначається відповідно до додатка 1 до цієї Інструкції. |
2. У графах 4, 5 показники зазначаються з трьома десятковими знаками після коми. | |
3. У графі 5 указується обсяг викидів за звітний період. Для новостворених об'єктів графа 5 не заповнюється. | |
4. У графі 6 зазначається обсяг викидів, відповідно до додатка 1 до цієї Інструкції. |
(Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
Додаток 3
до пункту 4.5 Інструкції про порядок та критерії
взяття на державний облік об'єктів, які справляють
або можуть справити шкідливий вплив на
здоров'я людей і стан атмосферного повітря,
видів та обсягів забруднюючих речовин,
що викидаються в атмосферне повітря
Перелік
об'єктів, які перебувають на державному обліку
в ____________________________________________________________області (місті)
N з/п | Код за ЄДРПОУ | Найменування об'єкта | Місцезнаходження/код КОАТУУ | Потенційний викид, тонн/рік |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
"___" _____________ 200_ р.
Уповноважена особа Мінприроди
________________ (посада) |
_________ (підпис) |
__________________________________ (прізвище, ім'я та по батькові особи) |
М.П. |
(Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)
Додаток 4
до пункту 4.5 Інструкції про порядок та
критерії взяття на державний облік об'єктів,
які справляють або можуть справити шкідливий
вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря,
видів та обсягів забруднюючих речовин, що
викидаються в атмосферне повітря
Журнал
реєстрації об'єктів, узятих на державний облік
(знятих з обліку)
N з/п | Дата взяття об'єкта на держоблік | Код за ЄДРПОУ | Найменування об'єкта, телефон | Дата зняття об'єкта з держобліку | Примітка |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
(Додаток 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства екології та природних ресурсів N 104 від 03.03.2017)