КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
16.12.2014
Справа N 826/11849/14
Про визнання протиправними та скасування постанови та рішення
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду в складі: головуючого - судді Пилипенко О. Є., суддів - Глущенко Я. Б. та Романчук О. М., при секретарі - Грабовській Т. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляційними скаргами Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 жовтня 2014 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправними та скасування постанови та рішення, встановила:
У серпні 2014 року позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправною та скасування постанови про порушення справи на ринку цінних паперів від 29.05.2014 року та до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання протиправним рішення N 693 від 27.05.2014 року "Про усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів" в частині викладеної в п. 1 такого рішення, зобов'язання винести рішення про зупинення обігу акцій ЗАТ "Укгазпромбуд".
Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2014 року адміністративний позов задоволено частково. Визнано протиправним та скасовано рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27.05.2014 року N 693. Зобов'язано Центральний територіальний департамент Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку прийняти розпорядження про скасування обігу акцій закритого акціонерного товариства "Укргазбудпром". В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідачі звернулися із апеляційними скаргами, в яких просять скасувати постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2014 року та прийняти нове рішення яким відмовити в задоволенні позовних вимог. Свої вимоги апелянти обґрунтовують тим, що судом першої інстанції при прийнятті оскаржуваної постанови було порушено норми матеріального та процесуального права.
У судове засідання не з'явилися всі особи, які беруть участь у справі, причини неявки суду невідомі, про розгляд справи були повідомлені належним чином.
Враховуючи, що в матеріалах справи достатньо письмових доказів для правильного вирішення апеляційної скарги, а особиста участь сторін в судовому засіданні - не обов'язкова, колегія суддів у відповідності до ч. 4 ст. 196 КАС України визнала можливим проводити апеляційний розгляд справи за відсутності представників сторін.
Згідно ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційних скарг, колегія суддів вважає за необхідне апеляційні скарги Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - задовольнити, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2014 року - скасувати, виходячи із наступного.
Відповідно до ст. 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
У відповідності до ст. 202 КАС України суд апеляційної інстанції скасовує рішення суду першої інстанції та ухвалює нове якщо встановить порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.
Приймаючи рішення про часткове задоволення позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що на дату винесення оскаржуваного рішення як емісії акцій, так і самих акцій (бездокументарна форма) не існує фактично, що підтверджується: протоколом загальних зборів акціонерів ЗАТ "Укргазпромбуд" від 01.10.2010, звітом про наслідки обміну акцій у статутному капіталі ЗАТ "Укргазпромбуд" на письмові зобов'язання про видачу відповідної кількості часток товариства з обмеженою відповідальністю, передавальним актом ЗАТ "Укргазпромбуд" затвердженим загальними зборами акціонерів ЗАТ "Укргазпромбуд" від 03.05.2011. Вказане свідчить про те, що акцій, як предмета володіння та розпорядження у ТОВ "Укргазтрансбуд" не існує. Відтак суд дійшов висновку, що оскаржене рішення прийнято з порушенням норм Закону України "Про державне регулювання цінних паперів в Україні" та підлягає скасуванню.
Крім того, суд першої інстанції вирішив, що належним способом захисту прав позивача в даному випадку буде зобов'язання Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку прийняти розпорядження про скасування обігу акцій Закритого акціонерного товариства "Укргазбудпром".
Колегія суддів з такими висновками суду першої інстанції не погоджується, оскільки вони суперечать нормам чинного законодавства, виходячи з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи та було встановлено судом, 01 жовтня 2010 року загальними зборами акціонерів Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" прийнято рішення (протокол N 49) про перетворення Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" в Товариство з обмеженою відповідальністю, а саме: змінити організаційно-правову форму з припиненням та передачею всіх прав і обов'язків Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" Товариству з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" - правонаступнику згідно з передавальним актом.
Рішенням загальних зборів акціонерів Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" від 03 травня 2011 року (протокол N 52) затверджено передавальний акт Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд".
23 травня 2011 року державним реєстратором проведено державну реєстрацію припинення юридичної особи Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд", рішенням загальних зборів учасників від 26 березня 2012 року (протокол N 2) затверджено Статут Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" та 11 квітня 2012 року проведено державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи.
19 листопада 2013 року Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку прийнято рішення N 2665, яким зобов'язано Товариство з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд", як правонаступника акціонерного товариства, усунути порушення вимог пункту 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23 квітня 2013 року N 737 (пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30 грудня 1998 року N 222).
Листом від 21.01.2014 року на виконання вказаного вище рішення позивачем направлено відповідачу документи згідно вимог розділу III Порядку N 222, а саме: завірену копію заяви про зупинення обігу акцій, завірену копію протоколу N 50 від 18.02.2011 року, завірену копію угоди про розірвання договору N 23-07/Р на надання послуг щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів від 23.07.2010 року, завірену копію опублікованого згідно з вимогами ст. 43 Закону України "Про господарські товариства" повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів.
За результатами розгляду вказаного листа, відповідачем повідомлено про залишення пакету документів без розгляду.
Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27.05.2014 року N 693 позивача зобов'язано у строк до 28.07.2014 року усунути порушення вимог п. 3 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23.04.2013 року N 737, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.05.2013 року за N 822/23354 (п. 3.1 глави 3 розділу III), а саме: подати до Комісії документи для скасування реєстрації випуску акцій та протягом одного робочого дня після отримання розпорядження уповноваженої особи Комісії про скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій письмово повідомити Комісію про усунення порушення.
В подальшому, постановою від 29.07.2014 порушено справу про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні ТОВ "Укгазпромбуд".
Вважаючи вказані рішення та постанову протиправними, позивач звернувся до адміністративного суду з даним позовом.
Обговорюючи правомірність вимог апеляційної скарги, колегія суддів приходить до наступного.
Закон України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" від 30 жовтня 1996 року N 448/96-ВР (далі - Закон) визначає правові засади здійснення державного регулювання ринку цінних паперів та державного контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних в Україні.
Положеннями Закону встановлено, що державне регулювання ринку цінних паперів - здійснення державою комплексних заходів щодо упорядкування, контролю, нагляду за ринком цінних паперів та їх похідних та запобігання зловживанням і порушенням у цій сфері.
Згідно пункту 3 частини 1 статті 7 Закону одним із основних завдань Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є здійснення державного регулювання та контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних на території України, а також у сфері спільного інвестування.
Положеннями статті 8 Закону врегульовано, що Комісія має право, зокрема, надсилати емітентам, особам, які здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів, фондовим біржам та саморегулятивним організаціям обов'язкові для виконання розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери та вимагати надання необхідних документів відповідно до чинного законодавства, накладати адміністративні стягнення, штрафні та інші санкції за порушення чинного законодавства на юридичних осіб та їх співробітників, аж до анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.
Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.04.2013 року N 737, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 травня 2013 року за N 822/23354, затверджено Порядок скасування реєстрації випусків акцій, який встановлює механізм вчинення дій з метою скасування реєстрації випуску акцій та анулювання свідоцтва (тимчасового свідоцтва) про реєстрацію випуску акцій у разі: припинення акціонерного товариства шляхом ліквідації або перетворення (зокрема порядок зупинення обігу акцій; порядок відновлення обігу акцій; порядок скасування реєстрації випусків акцій); нерозміщення, відмови від розміщення або незатвердження результатів розміщення акцій (далі - Порядок N 737).
Розділом III вказаного Порядку N 737 визначено порядок та умови скасування реєстрації випусків акцій у зв'язку з припиненням акціонерного товариства шляхом перетворення, яким визначено етапи скасування реєстрації випусків акцій: зупинення обігу акцій та скасування реєстрації випуску акцій.
Пунктом 3 вказаного Розділу встановлено, що потягом десяти робочих днів з дати затвердження передавального акта комісія з припинення подає до реєструвального органу такі документи для скасування реєстрації випуску акцій:
а) заяву про скасування реєстрації випусків акцій (додаток 7);
б) копію рішення про затвердження передавального акта, що засвідчується підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства, при цьому:
у разі прийняття відповідного рішення загальними зборами акціонерів подається копія протоколу загальних зборів акціонерів, оформленого відповідно до статті 46 Закону України "Про акціонерні товариства";
у разі прийняття відповідного рішення єдиним акціонером товариства подається копія рішення акціонера, оформленого відповідно до статті 49 Закону України "Про акціонерні товариства";
в) копію затвердженого передавального акта, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства;
г) копію опублікованого згідно з вимогами законодавства повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів, на яких прийнято рішення про затвердження передавального акта, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства (подається у разі прийняття відповідного рішення загальними зборами акціонерів);
ґ) довідку про персональне повідомлення акціонерів згідно з порядком, установленим у статуті товариства, про проведення загальних зборів акціонерів, на яких прийнято рішення про затвердження передавального акта, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства (подається у разі прийняття відповідного рішення загальними зборами акціонерів);
д) копію повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо прийняття рішення про припинення акціонерного товариства шляхом перетворення, опублікованого в друкованих засобах масової інформації відповідно до вимог законодавства України, засвідчену підписом голови комісії з припинення і печаткою товариства;
е) копію статуту акціонерного товариства, що припиняється шляхом перетворення, у чинній редакції, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства або нотаріально;
є) копію рішення засновників (учасників) створюваного товариства-правонаступника про затвердження його установчих документів і обрання (призначення) органів управління відповідно до вимог законодавства, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою акціонерного товариства, що припиняється;
ж) копію затверджених установчих документів створюваного товариства-правонаступника, підписаних його засновниками (учасниками) або їх уповноваженими особами, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства, що припиняється, або нотаріально.
Перелік засновників (учасників) створюваного товариства-правонаступника, зазначений у його установчих документах, має включати усіх акціонерів товариства, що припиняється, станом на день затвердження установчих документів створюваного товариства-правонаступника, із зазначенням розміру частки (паю) кожного засновника (учасника).
Розподіл часток (паїв) створюваного товариства-правонаступника відбувається із збереженням співвідношення кількості акцій, що було між акціонерами у статутному капіталі акціонерного товариства, що перетворюється.
Розмір статутного (пайового) капіталу товариства, що створюється шляхом перетворення акціонерного товариства, на дату його створення має дорівнювати розміру статутного капіталу акціонерного товариства, що перетворюється, зменшеному на загальну номінальну вартість акцій, що не підлягають обміну;
з) копію зведеного облікового реєстру власників цінних паперів (при бездокументарній формі існування акцій) або копію реєстру власників іменних цінних паперів (при документарній формі існування акцій) акціонерного товариства, що припиняється шляхом перетворення, складеного станом на 24 годину за три робочих дні до дня прийняття рішення про затвердження передавального акта, засвідчену підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства, що припиняється, або нотаріально;
и) довідку про укладення договору про обслуговування емісії цінних паперів і оформлення глобального сертифіката, засвідчену підписом уповноваженої особи та печаткою депозитарію (при бездокументарній формі існування акцій), або довідку про укладення договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів, засвідчену підписом керівника та печаткою реєстратора (при документарній формі існування акцій).
У разі самостійного ведення реєстру власників іменних цінних паперів товариством надається засвідчена підписом голови комісії з припинення та печаткою товариства копія ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів;
і) оригінали свідоцтв про реєстрацію випуску акцій акціонерного товариства, що припиняється шляхом перетворення.
Аналогічні за змістом вимоги до пакету документів необхідного для скасування реєстрації випуску акцій містяться також в Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випусків акцій, затвердженому рішенням державної комісії з цінних паперів та фондового ринку N 222 від 30.12.98 року, що діяв на час прийняття загальними зборами ЗАТ "Укргазпромбуд" рішення про перетворення акціонерного товариства у товариство з обмеженою відповідальністю та до набрання чинності Порядком N 737 - 27.06.2013 року (далі - Порядок N 222). Згідно пункту 3.1 вказаного Порядку правонаступник подає до реєструвального органу протягом семи робочих днів з дня державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - правонаступника товариства або останнього з них встановлений цим пунктом пакет документів.
Відповідно до ст. 108 Цивільного кодексу України перетворенням юридичної особи є зміна її організаційно-правової форми. У разі перетворення до нової юридичної особи переходять усе майно, усі права та обов'язки попередньої юридичної особи.
Тобто, з аналізу наведених норма убачається, що обов'язок щодо скасування реєстрації випусків акцій у зв'язку з припиненням акціонерного товариства шляхом перетворення (реорганізації) покладено до 27.06.2013 року на товариство-правонаступника, а після 27.06.2013 року - на комісію з припинення.
Отже, враховуючи, що передавальний акт Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" затверджено 03 травня 2011 року та 23 травня 2011 року державним реєстратором проведено державну реєстрацію припинення юридичної особи Закритого акціонерного товариства "Укргазпромбуд" та реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд", яка утворена в результаті перетворення, обов'язок щодо скасування реєстрації випусків акцій було покладено на позивача, як правонаступника закритого акціонерного товариства.
За таких обставин, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції скасовуючи спірне рішення відповідача дійшов помилкового висновку, що до нової юридичної особи можуть перейти тільки існуюче майно, права та обов'язки. Проте, на дату винесення оскаржуваного рішення як емісії акцій, так і самих акцій (бездокументарна форма) не існує фактично. Відтак висновок суду першої інстанції про те, що акцій, як предмета володіння та розпорядження у ТОВ "Укргазтрансбуд" не існує є необгрунтованим.
Крім того, колегія суддів вважає помилковим застосування судом першої інстанції до даних правовідносин положення рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16 травня 2005 року N 240, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 вересня 2005 р. за N 1004/11284, оскільки останнє регулює правовідносини що стосуються запобігання обігу цінних паперів акціонерних товариств, які ліквідовані й які не скасували реєстрацію випусків акцій, в той час як предметом даного спору є правовідносини щодо скасування реєстрації випуску акцій акціонерного товариства, у зв'язку із зміною організаційно-правової форми.
Відтак є помилковим також висновок суду першої інстанції про те, що належним способом захисту прав позивача в даному випадку буде зобов'язання Центральний територіальний департамент Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку прийняти розпорядження про скасування обігу акцій Закритого акціонерного товариства "Укргазбудпром".
Водночас колегія суддів погоджується із висновками суду першої інстанції за результатами розгляду позовної вимоги про визнання протиправною та скасування постанови від 29.07.2014 року, якою порушено справу про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні ТОВ "Укгазпромбуд".
Згідно п. 14 ст. 8 вказаного Закону N 448/96-ВР Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку має право накладати адміністративні стягнення, штрафні та інші санкції за порушення чинного законодавства на юридичних осіб та їх співробітників, аж до анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.
Відповідно до ст. 6 Закону N 448/96-ВР Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку здійснює повноваження через центральний апарат і свої територіальні органи.
Згідно ст. 9 Закону N 448/96-ВР Уповноваженими особами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку є: Голова та члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; уповноважені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку посадові особи.
При цьому, порядок та строки розгляду Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) справ про порушення громадянами, посадовими особами та юридичними особами вимог законодавства на ринку цінних паперів регулюються Правилами розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій, затвердженими рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 16.10.2012 N 1470 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2012 р. за N 1855/22167 (далі - Правила N 1470).
Згідно п. 5 розділу I Правил N 1470 (Правила N 1470) уповноважені особи Комісії в межах своїх повноважень зобов'язані в кожному випадку виявлення правопорушення вжити всіх необхідних заходів для документального закріплення факту правопорушення, всебічно, повно та об'єктивно дослідити обставини справи, а також своєчасно застосувати передбачені законодавством санкції.
Рішення у справі повинно бути законним та обґрунтованим. Рішення повинно ґрунтуватися лише на тих доказах, які були досліджені під час розгляду справи.
Доказами в справі про правопорушення є будь-які фактичні дані, отримані в законному порядку, що свідчать про наявність чи відсутність правопорушення, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Зі змісту оскарженої постанови вбачається, що відповідачем встановлено ознаки порушення на ринку цінних паперів, а саме: не виконання ТОВ "Укргазпромбуд" рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 27.05.20114 року N 693 про усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів (термін виконання до 28.07.2014 року).
На час винесення оскарженої постанови рішення від 27.05.20114 року N 693 про усунення порушень законодавства на ринку цінних паперів не скасовано та не виконано, отже відповідач мав достатньо підстав для винесення оскарженої постанови.
Відповідно до п. 1 розділу II Правил N 1470 справи про правопорушення щодо юридичних осіб у межах наданих повноважень розглядаються уповноваженими особами: Головою Комісії; членами Комісії; уповноваженими Комісією посадовими особами.
Справи про адміністративні правопорушення в межах наданих повноважень розглядаються уповноваженими особами: Головою Комісії; членами Комісії; уповноваженими Комісією посадовими особами.
Пунктом 2 розділу II Правил N 1470 передбачено, що Голова та члени Комісії можуть розглядати справи про правопорушення і застосовувати до учасників ринку цінних паперів санкції, передбачені в розділі XVII цих Правил.
Відповідно до п. 1 Розділу IV Правил N 1470 уповноважена особа при виявленні правопорушення виносить постанову про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів.
Якщо після винесення постанови про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів, але до моменту складання акта про правопорушення на ринку цінних паперів виявлено підстави, передбачені пунктом 2 розділу III цих Правил, то уповноважена особа виносить постанову про закриття провадження у справі.
Згідно п. 2 Розділу IV Правил N 1470 уповноваженою особою про вчинення правопорушення складається акт про правопорушення на ринку цінних паперів.
Акт про правопорушення на ринку цінних паперів складається та підписується не пізніше двадцяти робочих днів з дати винесення постанови про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів.
Відповідно до п. 10 Розділу IV Правил N 1470 акт про правопорушення на ринку цінних паперів після його складання протягом п'яти робочих днів разом з поясненнями та іншими документами справи направляється уповноваженій особі, яка правомочна розглядати справу про правопорушення, для підготовки справи до розгляду.
Згідно п. 1 Розділу VII Правил N 1470 розглянувши справу про правопорушення, уповноважена особа приймає рішення у справі. Рішення уповноваженої особи у справі оформлюється у вигляді постанови.
З системного налізу викладеного вбачається, що факт винесення постанови про порушення провадження у справі про правопорушення на ринку цінних паперів не є притягненням юридичної особи до відповідальності за правопорушення на ринку цінних паперів, а є початком процедури за результатом якої юридичну особу може бути притягнуто до відповідальності, проте може бути прийнято й інше рішення,.
Оскільки юридична особа притягується до відповідальності за наслідком розгляду справи про правопорушення на ринку цінних паперів, тому оскаржуваною постановою не порушено права та законні інтереси позивача.
За таких обставин, колегія суддів дійшла висновку, що судом першої інстанції було не в повному обсязі встановлено фактичні обставини справи, помилково застосовано норми матеріального та процесуального права, що призвело до ухвалення частково неправомірного рішення. У зв'язку з цим колегія суддів вважає необхідним апеляційні скарги Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - задовольнити, постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2014 року - скасувати та прийняти нову, про відмову в задоволенні позовних вимог.
Керуючись ст. ст. 71, 160, 167, 195, 196, 198, 202, 205, 207, 212, 254 КАС України, колегія суддів постановила:
Апеляційні скарги Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - задовольнити.
Постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2014 року - скасувати та прийняти нову, якою в задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргазпромбуд" - відмовити.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня її складання в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий:
О. Є. Пилипенко
Судді:
Я. Б. Глущенко
О. М. Романчук
