Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 16 грудня 2015 р. N 1185
Київ

Про затвердження Порядку
надання допомоги на проведення
поховання осіб рядового і начальницького
складу Державної кримінально-виконавчої
служби, які померли (загинули) під час
проходження служби (виконання
службових обов'язків)

Відповідно до статті 15 Закону України "Про поховання та похоронну справу" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків), що додається.

Прем'єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2015 р. N 1185

Порядок
надання допомоги на проведення
поховання осіб рядового і начальницького
складу Державної кримінально-виконавчої
служби, які померли (загинули) під час
проходження служби (виконання
службових обов'язків)

1. Цей Порядок визначає механізм надання допомоги на проведення поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та на спорудження надгробків (далі - допомога на проведення поховання) осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов'язків) (далі - померлі особи).

2. Допомога на проведення поховання померлої особи виплачується членам сім'ї, батькам або особі, яка здійснила її поховання, протягом шести місяців з дати звернення за такою допомогою.

3. Особи, зазначені в пункті 2 цього Порядку, мають право звернутися за допомогою на проведення поховання протягом трьох місяців з дати смерті померлої особи.

4. Допомога на проведення поховання надається ДПтС, її територіальними органами управління, установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, навчальними закладами, закладами охорони здоров'я, підприємствами установ виконання покарань, іншими підприємствами, установами і організаціями, утвореними для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби, в яких померла особа проходила службу (виконувала службові обов'язки), за рахунок коштів, передбачених на їх утримання, у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на час її виплати.

5. Допомога на проведення поховання надається на підставі свідоцтва про смерть померлої особи та заяви, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, зазначену в пункті 2 цього Порядку.