Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
22.07.2014 N 1188/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 липня 2014 р. за N 873/25650

Про затвердження Переліку
типових видів документів, що підлягають
внесенню до Національного архівного фонду,
які створюються у науково-технічній та
виробничій діяльності підприємств,
установ і організацій

(Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції
N 671/5 від 12.03.20
16)

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", пункту 17 Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1004, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік типових видів документів, що підлягають внесенню до Національного архівного фонду, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності підприємств, установ і організацій, що додається.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Мартиненко С.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету архівів України від 19 січня 2007 року N 8 "Про затвердження Переліку науково-технічних документів постійного строку зберігання", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2007 року за N 429/13696 (із змінами).

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Ємельянову І.І.

Міністр Павло Петренко

Погоджено:

Перший заступник Міністра регіонального
розвитку, будівництва та житлово-комунального
господарства України В.А. Негода

Заступник Голови Державної архівної
служби України О.В. Музичук

Затверджено
Наказ Міністерства
юстиції України
22.07.2014 N 1188/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 липня 2014 р. за N 873/25650

Перелік
типових видів документів, що підлягають
внесенню до Національного архівного фонду,
які створюються у науково-технічній та виробничій
діяльності підприємств, установ і організацій

I. Загальні положення

1. Цей Перелік розроблено відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1004.

2. Цей Перелік є нормативно-правовим актом, який визначає типові види документів, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності (далі - організації).

3. До цього Переліку включено документи постійного строку зберігання, що підлягають внесенню до Національного архівного фонду (далі - НАФ).

4. Цей Перелік призначено для обов'язкового використання державними архівними установами та архівними й іншими підрозділами всіх організацій, що зберігають документи, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності.

5. Цей Перелік використовують під час проведення експертизи цінності документів, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності, експертними комісіями організацій та державними архівними установами під час роботи з організаціями - джерелами формування НАФ відповідно до Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року N 1004.

6. Норми цього Переліку поширюються на документи, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності організацій на усіх видах носіїв інформації.

7. Документи постійного строку зберігання, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності, організації зберігають у власних архівних підрозділах або передають для зберігання до державних архівних установ відповідно до вимог чинного законодавства.

8. До державних архівних установ документи, які створюються у науково-технічній та виробничій діяльності організацій, надходять у строки, встановлені законодавством.

9. Цей Перелік побудовано за видовим принципом з урахуванням діючих у державі напрямів у науковій, науково-технічній, виробничо-технічній, проектній, будівельній діяльності, теорії і практики їх документування, форм взаємозв'язків між ними. Цей Перелік містить 12 розділів, які поділено на пункти.

Статтям у цьому Переліку присвоєно єдину наскрізну нумерацію (графа 1). Назви видів документів наведено узагальнено, при цьому у певних видів конструкторської, технологічної та проектної документації з метою забезпечення збереженості кожної складової зазначено їх підвиди, що складають комплекс науково-технічних документів постійного строку зберігання (графа 2).

Певні види (підвиди) документів поділяються на стадії, відповідно до яких здійснюється їх відбір (графа 3).

Примітки, що застосовуються у цьому Переліку (графа 4), коментують і уточнюють, за яких умов, а також у складі якої документації надходять зазначені документи до державних архівних установ на постійне зберігання. Організацію, від якої здійснюють приймання документів, - організацію-замовника чи організацію-розробника (виконавця, проектувальника) - визначає державна архівна установа під час роботи з нею.

10. Державні архівні установи здійснюють приймання документів від організацій за укладеними ними описами справ постійного зберігання і актом приймання-передавання одиниць зберігання на постійне зберігання та у порядку, визначеному законодавством.

Список скорочень

ГЕС  гідроелектростанція 
ГРР  геологорозвідувальні роботи 
ДКР  дослідно-конструкторська розробка 
ДПТ  детальний план території 
ДРЕС  державна районна електростанція 
ЕП  ескізний проект 
ЕПК  експертно-перевірна комісія 
КСЗІ  комплексна система захисту інформації 
ЛЕП  лінія електропередачі 
НДР  науково-дослідна розробка 
П  проект 
ПДП  проект детального плану 
Р  робоча документація 
РК  робочі креслення 
РП  робочий проект 
СЦБ  схема сигналізації, централізації, блокування 
ТЕО  техніко-економічне обґрунтування 
ТЕЦ  теплова електростанція 
ТЗ  технічне завдання 

ІI. Перелік типових видів документів,
що підлягають внесенню до Національного
архівного фонду, які створюються у науково-технічній
та виробничій діяльності підприємств, установ і організацій

Номер статті  Назви видів (підвидів) документів  Назви стадій розроблення  Примітка 
I. Науково-дослідна документація 
Документи (програми, договори, переліки, технічні завдання, експертні висновки) щодо реалізації міжнародних, всеукраїнських, регіональних, наукових, науково-технічних програм, проектів     
Документи (інформаційно-аналітичні звіти, річні звіти) про хід виконання і завершення міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-технічних програм, проектів     
Документи (доповідні записки, довідки, відомості, листи) про хід виконання міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-технічних програм, проектів     
Особисті творчі плани відомих науковців, конструкторів     
Переліки, характеристики робіт, висунутих на здобуття міжнародних та державних премій     
Рукописи НДР, що здобули призові місця на галузевих та міжнародних конкурсах, і супровідні документи до них     
ТЗ та документи до них (технічні й тактико-технічні вимоги, експертні висновки, довідки) на виконання НДР1    1За місцем розроблення і затвердження 
Тематичні картки НДР     
Завдання на проектування     
10  Огляди, доповідні записки з техніко-економічних обґрунтувань НДР     
11  Договори на виконання НДР     
12  Звіти про НДР за договором із замовником на науково-технічну продукцію1    1На зберігання до держархіву надходять у разі, якщо вони мають самостійне значення, чи за відсутності підсумкового звіту про НДР за договором, або складені відомими діячами науки і техніки 
13  Заключні звіти з НДР з додатками та висновками про них     
14  Документи (акти, протоколи, рекомендації) про приймання НДР     
15  Звіти про наукові відрядження та експедиції     
16  Технічні звіти про НДР із стандартизації, патентно-ліцензійної, винахідницької роботи і науково-технічної інформації та додатки до них     
17  Реєстраційні, облікові, інформаційні картки на НДР     
18  Відгуки, висновки, рецензії на звіти з НДР     
19  Документи (протоколи, довідки, доповідні записки, акти) про впровадження у виробництво НДР     
20  Експертні висновки з різних галузей науки і техніки, якщо, крім фактичної оцінки робіт, вони містять оригінальні ідеї чи пропозиції     
21  Рекомендації з теоретичним обґрунтуванням, підготовлені під час розроблення НДР1    1На зберігання до держархіву надходять у разі, якщо мають міжгалузеве значення 
22  Постанови, рішення, рекомендації, протоколи, стенограми засідань постійно діючих наукових (вчених), науково-технічних рад, комісій, робочих груп1    1За місцем проведення 
23  Рукописи збірників наукових праць, доповідей та тез доповідей міжнародних наукових конференцій     
24  Авторські рукописи монографій, статей, доповідей та інших наукових праць видатних діячів науки і техніки     
25  Документи (звіти, довідки, експертні висновки, протоколи, акти) про виконання договорів (контрактів)     
26  Документи (журнали, щоденники, аналітичні таблиці, ескізи) з розроблення НДР, складені визначними діячами науки і техніки     
27  Первинна документація (журнали записів експериментів, креслення, фотоальбоми, результати аналізів, щоденники та інші документи), що була створена під час проведення НДР, яка містить відомості, не відображені у підсумкових звітах, чи суттєво доповнює підсумкові звіти     
II. Конструкторська документація на вироби й обладнання індивідуального та серійного виробництва 
28  Договори на створення (передавання) науково-технічної продукції (додаткові угоди до договорів на виконання ДКР, протоколи угод)     
29  Реєстраційні, облікові, інформаційні картки на ДКР     
30  Технічні завдання на вироби, що йдуть у виробництво     
31  Технічні пропозиції на вироби, що йдуть у виробництво1   1Створення документів можливе у разі розроблення особливо складних виробів 
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість технічної пропозиції     
32  Художня пропозиція1   1На зберігання до держархіву надходить у складі документації з промислового дизайну 
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість художньої пропозиції     
33  Ескізні проекти на всі види виробів та протоколи про їх розгляд і затвердження1   1Створення документів можливе у разі розроблення особливо складних виробів 
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість ескізної пропозиції     
34  Ескізний художньо-конструкторський проект1   1На зберігання до держархіву надходить у складі документації з промислового дизайну 
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість ескізного художньо-конструкторського проекту     
35  Технічні проекти на вироби, що йдуть у виробництво або зняті з виробництва:     
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість технічного проекту     
3)  креслення загального виду виробу     
4)  патентний формуляр з експертним висновком й обліковою карткою     
5)  карти технічного рівня й якості продукції або сертифікати на вироби     
6)  експертні висновки на проектовані вироби (у тому числі з оцінки естетичного рівня)     
7)  малюнки, фотодокументи     
36  Технічний художньо-конструкторський проект1   1На зберігання до держархіву надходить у складі документації з промислового дизайну 
1)  пояснювальна записка     
2)  відомість художньо-конструкторського проекту     
3)  креслення загального виду виробу     
4)  креслення загального виду агрегатних вузлів виробу     
5)  компонувальні креслення     
6)  схеми (кінематичні, ергономічні тощо)     
37  Збірники, альбоми робочої технологічної документації     
38  Робоча документація:     
1)  на оригінальні вироби, машини, апарати (обладнання) та їх складальні одиниці промислової серії (кальки, один комплект світлокопій)     
2)  на дослідні зразки виробів     
39  Акти і звіти державних випробувань зразків виробів     
40  Документи (розрахунки, таблиці, протоколи, висновки, доповідні записки) про виготовлення й випробування дослідних зразків засобів автоматики та обладнання, виробів, прийнятих до серійного виробництва     
41  Формуляри й паспорти на дослідні зразки виробів1    1За місцем розроблення 
42  Протоколи й акти комісій з розгляду результатів конструкторських розробок та зразків виробів     
43  Технічні умови державних випробувань дослідних і серійних зразків виробів     
44  Переліки, альбоми ескізів і конструкторських змін, креслення, схеми дослідних зразків виробів, опис змін і доробок зразків виробів, виявлених під час випробувань, та листи з цих питань     
45  Звіти з конструкторського відпрацювання проектів виробів1, 2    1Після затвердження проекту в організації-розробнику
2За місцем розроблення 
46  Розрахунково-текстові документи, програми, акти, протоколи з проектування, розроблення, серійного освоєння та випуску виробів, обладнання, приладів, тари, оснащення та інструменту на оригінальні вироби основного виробництва     
47  Висновки щодо оцінки споживчих і технологічних властивостей виробів, матеріалів, впровадження нових технологічних процесів, їх механізації та автоматизації     
48  Документи (протоколи, довідки, доповідні записки, акти) про впровадження у виробництво ДКР     
49  Альбоми, креслення дослідних і серійних зразків виробів, складені визначними діячами науки і техніки     
50  Анульовані креслення (кальки) у зв'язку з внесенням змін та заміною1    1Ті, що входять до складу Переліку проектів, проблем (тем) науково-технічної документації 
51  Журнал реєстрації конструкторської документації за етапами здавання     
52  Журнал реєстрації змін конструкторської документації     
III. Технологічна документація 
53  Технічні й технологічні інструкції виробничих процесів і лабораторних досліджень, регламенти, режими виробництва і рецептури1   1За місцем розроблення і затвердження 
1)  постійний технологічний регламент виробництва     
2)  типовий технологічний регламент виробництва     
3)  лабораторний технологічний регламент     
4)  одиничний технологічний регламент виробництва     
5)  технологічні інструкції з експериментального виробництва дослідних партій виробів (продукції)1    1Можливе приймання як додатка до звіту про НДР (ДКР) 
6)  технологічні рекомендації з виготовлення нових видів виробів (продукції)1    1Можливе приймання як додатка до звіту про НДР (ДКР) 
54  Затверджені та замінені технічні умови технологічного процесу     
55  Технологічні карти й описання технологічних процесів1   1Можливе приймання як додатка до звіту про НДР (ДКР) 
1)  технологічні карти й описання технології виготовлення виробів (продукції)     
2)  методика здійснення вимірів при виготовленні виробів (продукції)     
3)  рецептура і лабораторні приписи на виготовлення нових виробів (продукції)     
56  Типові операційні карти1   1За місцем розроблення 
1)  зведені технологічні (виробничо-технологічні) схеми     
2)  рецептура, регламенти, рекомендації з технологічних процесів     
3)  норми допусків відхилень від технічних нормативів1    1За місцем складення 
57  Маршрутні карти з виготовлення й обробки виробів (продукції)     
58  Відомості технологічного оснащення     
59  Відомості деталей (складальних одиниць) до типових технологічних процесів     
60  Технологічні паспорти (формуляри технічного контролю на вироби) дослідного виробництва:     
1)  відомість технологічної документації     
61  Описання виробничих процесів унікального характеру на вироби (продукцію) в цілому     
62  Карта рівня якості продукції, що атестується:     
1)  зведені звіти про відповідність нових виробів вимогам вітчизняних та міжнародних стандартів     
63  Технологічні характеристики і розрахункові дані про трудомісткість, механічну обробку і складення виробів:     
1)  зведені розрахунки поверхонь, площ й інших геометричних характеристик виробів, що виготовляються     
64  Журнали обліку змін технології виробництва     
65  Журнали обліку технологічних процесів     
IV. Організація експертизи документів на об'єкти права інтелектуальної власності та роботи з цими документами

1. Документи з експертизи заявок на об'єкти інтелектуальної власності
1) Документи з експертизи заявок на винаходи 
66  Розглянуті заявки на винаходи (сукупність документів, необхідних для видачі патенту (деклараційного патенту) України на винахід)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
67  Державний реєстр патентів (деклараційних патентів) України на винаходи1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
68  Розглянуті заявки на корисні моделі (сукупність документів, необхідних для видачі патенту (деклараційного патенту) України на корисну модель)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
69  Державний реєстр патентів (деклараційних патентів) України на корисні моделі1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
2) Документи з експертизи заявок на промислові зразки 
70  Розглянуті заявки на промислові зразки (сукупність документів, необхідних для видачі патенту України на промисловий зразок)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
71  Державний реєстр патентів України на промислові зразки1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
3) Документи з експертизи заявок на знаки для товарів і послуг 
72  Розглянуті заявки на знаки для товарів і послуг (сукупність документів, необхідних для видачі свідоцтва України на знак для товарів і послуг)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
73  Державний реєстр свідоцтв України на знаки для товарів і послуг1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
4) Документи з експертизи заявок на зазначення походження товарів 
74  Розглянуті заявки на реєстрацію кваліфікованих зазначень походження товарів і/або права на використання кваліфікованих зазначень походження товарів (сукупність документів, необхідних для реєстрації кваліфікованого зазначення походження товару і/або права на використання кваліфікованого зазначення походження товару)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
75  Державний реєстр України назв місць походження та географічних зазначень походження товарів і/або право на використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
5) Документи з експертизи заявок на топографії інтегральних мікросхем 
76  Розглянуті заявки на реєстрацію топографій інтегральних мікросхем (сукупність документів, необхідних для реєстрації топографії інтегральної мікросхеми та видачі свідоцтва)1  Експертиза заявки  1В організації, що подає заявку, та закладі експертизи 
77  Державний реєстр України топографій інтегральних мікросхем1  Державна реєстрація  1Зберігається в закладі експертизи 
2. Організація роботи з документами на об'єкти права інтелектуальної власності 
78  Охоронні документи (свідоцтва, патенти) на об'єкти права інтелектуальної власності     
79  Описи до патентів на винаходи (корисні моделі)     
80  Річні звіти про надходження та впровадження об'єктів права інтелектуальної власності     
81  Відомості про патентну чистоту розробок (техніко-інформаційні дані, патентні формуляри тощо)     
82  Документи (клопотання, повідомлення, заяви, листи) про продовження строку дії, поновлення, призупинення свідоцтв, патентів     
83  Договори про передавання прав на об'єкти права інтелектуальної власності     
84  Ліцензійні договори та ліцензії на використання об'єктів права інтелектуальної власності та документи (заяви, акти, листи тощо), пов'язані з ними     
85  Журнали обліку винаходів, корисних моделей та раціоналізаторських пропозицій     
V. Промислове виробництво

1. Організація виробництва 
86  Зведені виробничо-технічні характеристики промислових підприємств     
87  Техніко-економічні показники роботи підприємств:     
1)  річні     
2)  квартальні1    1За відсутності річних 
88  Виробничо-технічні паспорти підприємств і основних підрозділів     
89  Схеми організації виробництва та пояснювальні записки до них     
90  Документи (розрахунки, таблиці, довідки) про визначення економічної ефективності та підвищення рентабельності підприємств     
91  Документи (доповідні записки, діаграми, розрахунки, обґрунтування, довідки, висновки) про розвиток і розміщення підприємств     
92  Свідоцтва на право серійного виробництва виробів     
93  Акти введення в дію виробничих потужностей     
94  Номенклатури, переліки, класифікатори продукції, що виготовляється підприємствами     
95  Документи (пропозиції, обґрунтування, висновки) про виготовлення установочної партії виробів     
96  Звіти, акти про перевірку стикування виробів (продукції) основного виробництва     
97  Документи (протоколи, висновки, доповіді, обґрунтування, довідки, таблиці, розрахунки) про спеціалізацію і виробниче кооперування     
98  Протоколи впровадження нових видів сировини і матеріалів     
99  Розрахунки, довідки з розроблення середньопрогресивних норм витрат сировини, матеріалів і енергії у виробництві й будівництві1    1За місцем складення 
100  Документи (паспорти, специфікації) на вироби серійного виробництва     
101  Технічні завдання на проведення технологічної підготовки виробництва, продукції (виробів), прийняті до виробництва     
2. Впровадження нової техніки і технології.
Механізація й автоматизація виробничих процесів 
102  Плани впровадження нової техніки і технології1    1За місцем складення і затвердження 
103  Доповіді й довідки про виконання планів впровадження досягнень науки і техніки     
104  Документи (доповідні записки, висновки, довідки, розрахунки, переліки заходів) про організацію й освоєння нових виробництв, розширення і технічне переозброєння існуючих     
105  Документи (робочі схеми, пропозиції, доповідні записки, розрахунки, висновки) про автоматизацію виробничих процесів     
106  Протоколи про механізацію, автоматизацію і модернізацію процесів виробництва     
107  Документи (робочі схеми, пропозиції, доповідні записки, розрахунки, висновки) про механізацію виробництва     
108  Документи (доповіді, довідки, розрахунки) про освоєння нових видів продукції і сировини     
109  Техніко-економічне обґрунтування впровадження нової техніки, технології, автоматизації і механізації виробництва     
110  Технологічні робочі проекти автоматизації і механізації виробничих процесів     
3. Технічне оснащення виробництва та розподіл обладнання 
111  Техніко-економічні показники, довідки, зведені таблиці аналізу технічного рівня обладнання підприємств і перспектив його розвитку     
112  Зведені відомості наявності й потреби встановленого обладнання     
113  Документи (акти, протоколи, експертні висновки) про результати виробничих випробувань технологічних ліній і обладнання     
114  Протоколи розгляду і затвердження проектів обладнання підприємств1    1За місцем проектування 
4. Енергетичне й паливне забезпечення виробництва 
115  Схеми енергетичних установок     
116  Протоколи нарад із затвердження схем енергопостачання і погодження енергоспоживачів1    1За місцем проведення 
117  Технічні умови на електропостачання1    1За місцем складення 
118  Паливні баланси     
119  Норми витрачання палива й електроенергії1    1За місцем складення і затвердження 
120  Аналізи роботи енергоустановок     
5. Технічний нагляд за промисловою безпекою виробничих об'єктів 
121  Технічні (санітарно-технічні) паспорти на особливо небезпечне промислове устаткування     
122  Документи (дозволи, акти, протоколи) про регламентовані відступи від норм і правил промислової безпеки     
123  Документи (акти, доповіді, пояснювальні записки, висновки) про консервацію або ліквідацію небезпечних виробничих об'єктів     
VI. Сільськогосподарське виробництво 
124  Агротехнічні вимоги     
125  Зоотехнічні вимоги     
126  Структура (схема) посівних площ кормових культур     
127  Документи (зведення, довідки, інформації) про розвиток підприємництва та переробної промисловості у сільському господарстві     
VII. Якість продукції, стандартизація, технічний контроль продукції

1. Якість продукції та сертифікація 
128  Протоколи засідань комісій з якості продукції1    1За місцем складення і затвердження 
129  Документи (стенограми, протоколи, рішення, тези доповідей) про роботу відомчих і міжвідомчих комісій з якості1    1За місцем складення і затвердження 
130  Норми технічних вимог з якості продукції1    1За місцем складення і затвердження 
131  Методичні рекомендації, вказівки про поліпшення технічного, художньо-конструкторського рівня виробів1    1За місцем розроблення 
132  Протоколи випробувань продукції, складені при постановці продукції на серійне виробництво у разі заміни рецептури та/або технології виготовлення продукції1    1За місцем виготовлення продукції 
2. Стандартизація 
133  ТЗ на розроблення проектів нормативних документів1    1За місцем складення і затвердження 
134  Комплекс стандартів організацій та установ (СОУ) із системи керування якістю продукції1    1За місцем складення 
135  Затверджені технічні умови на продукцію і матеріали1    1За місцем складення 
136  Звіти про впровадження стандартів у виробництво1    1За місцем складення 
137  Книги, журнали реєстрації технічних умов     
138  Журнали реєстрації змін технічних умов     
3. Технічний контроль продукції, метрологічне забезпечення виробництва 
139  Акти затвердження еталонних зразків деталей і готових виробів1    1За місцем складення і затвердження 
140  Методичні вказівки, рекомендації з метрології1    1За місцем складення і затвердження 
141  Протоколи про розгляд і затвердження метрологічних величин     
VIII. Проектна документація для будівництва
1. Організація будівельної діяльності 
142  Концепції розвитку територій міст та інших населених пунктів та пояснення до них     
143  Переліки найважливіших об'єктів проектування та листи про зміни й уточнення переліків     
144  Документи (доповіді, звіти, довідки) про перевірку технічного рівня будівельного проектування та підвищення економічної ефективності роботи проектних організацій     
145  Затверджені державні будівельні норми1    1За місцем складення і затвердження 
146  Затверджені галузеві будівельні норми1    1За місцем складення і затвердження 
147  Звіти про вивчення та узагальнення вітчизняного й зарубіжного досвіду проектування, будівництва, експлуатації об'єктів     
148  Перспективні плани розміщення міського будівництва     
149  Проекти розміщення будівництва на черговий період (схеми)     
150  Документи (розрахунки, довідки, пропозиції) про будівництво об'єктів на основі компенсаційних угод     
151  Протоколи технічних нарад з проектування, нового будівництва та реконструкції об'єктів     
152  Протоколи погодження з місцевими органами виконавчої влади і самоврядування технічних умов та дозволи на підключення об'єктів, що проектуються, до енергетичних і транспортних мереж, водопроводу та каналізації     
153  Протоколи з розгляду та затвердження проектних завдань і кошторисів на нове будівництво та реконструкцію об'єктів технічного переоснащення діючих організацій1    1За місцем проектування і затвердження 
154  Документи (акти, огляди, доповідні записки, зведення) про хід будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок державного бюджету     
155  Документи (акти, рішення, доповідні записки, довідки) про прийом в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що споруджуються за рахунок державного бюджету     
156  Технічні завдання на проектування об'єктів за кордоном     
157  Інвестиційні проекти (техніко-економічні обґрунтування) по будівництву будівель і споруд     
158  Технічні завдання на проектування об'єктів в Україні іноземними організаціями     
159  Протоколи й висновки про надання технічного сприяння у проектуванні об'єктів за кордоном     
160  Документи (висновки, акти, описи, листи) про приймання і передавання технічної документації зарубіжним країнам     
161  Переліки й каталоги чинних проектів конструкцій     
162  Класифікатори та кодифікатори типових проектів     
163  Номенклатури типових конструкцій     
164  Журнали обліку затверджених проектів капітального будівництва та їх кошторисної вартості     
2. Експертиза інвестиційних програм та проектів будівництва 
165  Річні звіти з експертизи проектів та кошторисів     
166  Доповіді, огляди з узагальнення результатів експертизи проектів та кошторисів на будівництво і реконструкцію об'єктів     
167  Висновки, обґрунтування з експертизи проектів та кошторисів на будівництво нових і реконструкцію діючих об'єктів     
168  Документи (висновки, листи) про експертизу ТЕО та будівництво іноземними фірмами об'єктів в Україні     
169  Документи (висновки, листи) про експертизу ТЕО, проектів і кошторисів будівель і споруд, що будуються за кордоном за технічного сприяння України     
170  Документи (висновки, акти, листи) з експертизи типових й експериментальних проектів     
171  Технічні вимоги на проведення підземних робіт1    1За місцем складення 
172  Журнали обліку надходження проектно-кошторисної документації на експертизу     
3. Вишукувальні та проектні роботи 
173  Завдання на вишукувальні та проектно-вишукувальні роботи     
174  Акти про надання земельних ділянок під будівництво та розширення об'єктів та документи (висновки, картограми, схеми) до них     
175  Технічні плани, топографічні профілі земельних ділянок, відведених для будівництва та розширення об'єктів     
176  Паспорти на ділянки будівництва та документи (архітектурно-планувальні завдання, схеми комунікацій, генплани ділянок, фотомонтажі) до них     
177  Вихідні дані на проектно-вишукувальні роботи1    1За місцем складення і затвердження 
178  Огляди, довідки про проектно-вишукувальні роботи на окремих найважливіших об'єктах     
179  Документи (зведення, огляди, довідки) про координацію проектно-вишукувальних робіт1    1Зберігаються в головних організаціях 
180  Документи (плани, розрахунки, схеми, довідки, картограми) на вишукувальні роботи збудованих об'єктів із складними геологічними умовами     
181  Висновки (доповідні записки) про інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні та інженерно-економічні умови земельної ділянки, відведеної для будівель (споруд), з додатками до них     
182  Акти на проведення підземних робіт1    1За місцем проведення робіт 
183  Технічні звіти про інженерно-геологічні, топографо-геодезичні вишукувальні роботи та додатки до них на збудовані об'єкти1    1У проектній документації можуть входити до складу частини "Природні умови" 
4. Проектна документація з планування і забудови міст, селищ та сільських населених пунктів і проектна документація з планування і забудови промислових комплексів за межами населених пунктів 
184  Технічні завдання на проектування, нове будівництво, реконструкцію будівель і споруд та технічне переоснащення діючих організацій1  Складаються для кожного об'єкта архітектури чи містобудування за відповідним видом містобудівної чи проектної документації  1За місцем розроблення і затвердження 
185  Схеми і проекти районного планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (до 1991 року включно); схеми і проекти районного планування та схеми і проекти планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 1991 року до 2000 року включно); схеми і проекти районного планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 2000 року)1   1На зберігання до держархіву надходить повний комплект текстової і графічної документації (пояснювальна записка, основні положення і креслення), а також один примірник основних положень схеми і проекту районних планувань (після закінчення строків їхньої дії) 
1)  пояснювальна записка з техніко-економічними показниками до схем і проектів районного планування Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (до 1991 року включно); до схем і проектів районного планування та схем і проектів планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 1991 року до 2000 року включно); до схем і проектів районного планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 2000 року) з додатками (фотокопії графічних документів, схеми районного планування тощо) до неї     
2)  проектний план (основні креслення)     
3)  схеми комплексної оцінки території     
4)  план сучасного використання території     
5)  схеми охорони природи і захисту території і населених пунктів від небезпечних геологічних і гідрологічних процесів     
6)  карта-схема розташування нерухомих пам'яток історії, археології, містобудування й архітектури, монументального мистецтва і зон їх охорони на проектованій території     
7)  основні положення схем і проектів районного планування Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (до 1991 року включно); схем і проектів районного планування та схем і проектів планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 1991 року до 2000 року включно); схем і проектів районного планування території Автономної Республіки Крим, областей, районів, курортних районів (від 2000 року)     
186  Техніко-економічні обґрунтування генеральних планів міст з економічними розрахунками та пояснювальними записками до них1   1На зберігання до держархіву надходить повний комплект текстової і графічної документації (пояснювальна записка, основні положення і креслення), а також один примірник тиражованих основних положень схеми і проекту районних планувань (після закінчення строків їх дії) 
1)  пояснювальна записка з основними техніко-економічними показниками     
2)  схема положення міста в системі розселення (з приміською та зеленою зонами)     
3)  план існуючого міста (опорний план)     
4)  план сучасного використання території (для нових міст)     
5)  схема планувальних обмежень і оцінки існуючого стану довкілля     
6)  схема планувальної організації промислових і комунально-складських територій     
7)  генеральний план населеного пункту     
8)  схема магістралей, міського і зовнішнього транспорту     
9)  схема інженерного обладнання, підготовки територій і прогнозованого стану довкілля     
10)  фотоальбоми до ТЕО     
187  Генеральний план міста, селища та сільського населеного пункту1   1Складається до кожної частини містобудівних робіт. Поряд з цим на зберігання до держархівів надходять усі коректури генплану, один примірник тиражованих основних положень генплану 
1)  пояснювальна записка     
2)  схема населеного пункту у системі розселення (із приміською та зеленими зонами)     
3)  план існуючого населеного пункту (опорний план)     
4)  план сучасного використання території (для нових населених пунктів)     
5)  опорний історико-архітектурний план     
6)  схема планувальних обмежень і оцінки існуючого стану довкілля     
7)  генеральний план (основні креслення )     
8)  схема магістралей, міського і зовнішнього транспорту     
9)  схема інженерного обладнання     
10)  схема інженерної підготовки територій і прогнозованого стану довкілля     
11)  основні положення генерального плану з техніко-економічними показниками     
12)  схема розвитку міста     
188  Проект розміщення будівництва:     
1)  пояснювальна записка     
2)  опорний план     
3)  основні креслення     
189  Проект планування промислової зони (району) міста:     
1)  пояснювальна записка     
2)  схема розміщення промислової зони (району) у плані міста     
3)  опорний план     
4)  основні креслення     
190  Проект детального планування (ПДП - до 2000 року) чи детальний план території (ДПТ - від 2000 року) міського району (житлового району, загальноміського центру, промислово-комунальної зони й інших зон)1   1На зберігання до держархіву надходить ПДП (ДПТ) одного з показових районів, центру міста й однієї з функціональних зон 
1)  пояснювальна записка     
2)  схема розміщення проектованого району (центру) у плані населеного пункту     
3)  опорний план     
4)  ескіз забудови з планом червоних ліній (основні креслення)     
5)  схема існуючого використання будинків і територій1    1Розроблюється у разі реконструкції окремих територій населених пунктів із забудовою, що склалася історично. Надходить на зберігання до держархіву у складі ПДП (ДПТ) 
6)  схема комплексної реконструкції на проектованій території1    1Розроблюється у разі реконструкції окремих територій населених пунктів із забудовою, що склалася історично. Надходить на зберігання до держархіву у складі ПДП (ДПТ) 
191  Проект планування приміської та зеленої зон (до 2000 року)1   1На зберігання до держархіву надходять усі коректури плану планування приміської зони, а також один примірник тиражованої пояснювальної записки з додатками 
1)  пояснювальна записка     
2)  схема сучасного використання і комплексної оцінки території приміської зони     
3)  основні креслення     
4)  схеми інженерного обладнання і санітарно-гігієнічної оцінки прогнозного стану довкілля     
192  Проект промислового підприємства. Розділ "Житлово-цивільне будівництво":     
1)  пояснювальна записка     
2)  ескіз забудови з планом червоних ліній (основні креслення)     
3)  опорний план     
193  Проект благоустрою й озеленення міста:     
1)  пояснювальна записка     
2)  опорний план зелених насаджень і матеріали обстеження натури (фото, замальовки)     
3)  генеральний план парку, скверу     
4)  малі архітектурні форми     
5)  плани і схеми гідротехнічних споруд     
6)  альбоми фотодокументів, малюнки     
194  Проект забудови мікрорайону, кварталу, громадського комплексу або групи будинків:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, при одностадійному - РП у зазначеному обсязі документів   
1)  пояснювальна записка     
2)  загальні дані     
3)  генеральний план забудови (основні креслення)     
4)  план благоустрою й озеленення     
5)  проект організації будівництва     
5. Проектна документація з реконструкції історичної частини міст і реставрації пам'яток архітектури і садово-паркового мистецтва 
195  Генеральні плани населених пунктів (проекти планування і забудови населених пунктів - до 2000 року) з пам'ятками історії і культури:     
1)  пояснювальна записка     
2)  схема охоронних зон культурного і природного ландшафту     
3)  історико-архітектурний опорний план     
4)  альбом фотодокументів     
196  Проекти охоронних територій, пам'яток історії, архітектури і природного ландшафту:     
1)  пояснювальна записка     
2)  історико-містобудівельний опорний план     
3)  схема охоронних територій міського та приміського ландшафту     
4)  альбом фотодокументів     
197  Проекти планування центральних (історичних) районів міста:     
1)  пояснювальна записка     
2)  креслення послідовного освоєння території за етапами     
3)  креслення послідовного виникнення вулиць і площ за етапами     
4)  креслення пам'яток історії і архітектури     
5)  опорний план     
6)  генплан (основні креслення)     
7)  план червоних ліній     
8)  схеми розвитку системи загальноміського центру     
9)  схеми планувальних обмежень     
10)  схеми транспорту     
11)  класифікація магістралей     
12)  схеми інженерних мереж     
13)  альбоми фотодокументів, малюнки     
198  Проекти детального планування (ПДП - до 2000 року) чи детальний план території (ДПТ - від 2000 року) історичної частини міста (району):     
1)  пояснювальна записка     
2)  схема розташування історичних пам'яток     
3)  опорний план     
4)  ескіз забудови     
5)  архітектурно-художня характеристика забудови району     
6)  альбоми фотодокументів, малюнки     
199  Історичні довідки про будинки і споруди  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Наукові дослідження" чи "Попередні роботи"   
200  Проектні пропозиції і наукові звіти, що характеризують сучасний стан історико-культурних цінностей, і отримані пропозиції з реконструкції чи реставрації  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Наукові дослідження" чи "Попередні роботи"   
201  Проекти реставрації і відновлення архітектурних пам'яток, приміських палаців і пам'яток садово-паркового мистецтва:     
1)  архітектурно-реставраційне завдання  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Попередні роботи"   
2)  опис пам'ятки архітектури чи садово-паркового мистецтва     
3)  акт технічного стану пам'ятки     
4)  фотодокументи пам'яток архітектури і садово-паркового мистецтва, їхніх елементів до, під час і після реставрації (фотофіксації)     
5)  архітектурно-обмірювальні креслення  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Наукові дослідження"   
6)  загальні зведення про пам'ятки архітектури (у тому числі документи, що містять результати обстеження творів живопису і предметів прикладного мистецтва)  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Наукові дослідження"   
7)  науково-реставраційні обґрунтування  На зберігання до держархіву надходять на стадії "Наукові дослідження"   
8)  генеральний план ділянки  На зберігання до держархіву надходить на стадії "Ескізний проект" (ЕП), РП   
9)  історичні креслення     
10)  гравюри, літографії, малюнки, акварелі     
11)  поповерхові плани фасадів і фрагментів фасадів     
12)  обмірювально-реставраційні креслення, розрізи, архітектурні деталі, інтер'єри     
13)  принципові схеми перекриттів і інших конструктивних вузлів     
14)  наукові звіти про реставрацію     
15)  пояснювальна записка     
16)  науковий паспорт проекту     
17)  кошторис на реставраційні роботи унікальних будівель і споруд     
6. Проектна документація з житлово-цивільного будівництва 
202  Техніко-економічні обґрунтування будівництва або реконструкції будівель і споруд1    1На зберігання до держархіву надходять у складі проектів, відібраних на постійне зберігання 
203  Техніко-економічні обґрунтування розвитку туристських комплексів1    1На зберігання до держархіву надходять у складі проектів, відібраних на постійне зберігання 
204  Завдання на проектування чи реконструкцію будівель і споруд з додатками до нього1    1На зберігання до держархіву надходять у складі проектів, відібраних на постійне зберігання 
205  Технічні висновки щодо будівельних конструкцій будівель і споруд1    1На зберігання до держархіву надходять у складі проектів, відібраних на постійне зберігання 
206  Висновки, рішення про застосування нових будівельних матеріалів1    1На зберігання до держархіву надходять у складі проектів, відібраних на постійне зберігання 
207  Індивідуальні проекти будівель і споруд (здійснені)1 У разі двостадійного проектування надходить П, у разі одностадійного - РП  1Робочі креслення надходять, якщо в них відображені оригінальні архітектурно-планувальні, конструктивні або архітектурно-художні особливості. Індивідуальні проекти будівель і споруд, розроблювані для сейсмічних зон і зон складного геологічного рельєфу, надходять в повному складі на обох стадіях, за винятком креслень з типових проектів 
1)  пояснювальні записки до проекту у цілому, до архітектурно-будівельної частини, до розділу "Будівельні рішення" і інших частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
2)  ситуаційний план з нанесенням об'єктів благоустрою й озеленення території     
3)  генеральний план ділянки     
4)  поповерхові плани, плани фундаментів, фасади і фрагменти фасадів     
5)  основні розрізи будинків (поздовжні і поперечні)     
6)  основні креслення нетипових і огороджувальних конструкцій     
7)  основні плани перекриттів     
8)  плани технічного підвалу     
9)  технологічні плани і схеми приміщень з розміщенням обладнання й специфікації основного технологічного обладнання     
10)  принципові схеми кондиціонування повітря, теплопостачання, електрообладнання й іншого обладнання1    1Креслення надходять на зберігання до держархіву, якщо в них відбиті принципово нові технічні рішення 
11)  креслення загальних видів нетипових (нестандартних) конструкцій і пристроїв системи інженерного обладнання     
12)  проект організації будівництва     
13)  фотоальбоми, фотодокументи, малюнки унікальних будинків і споруд     
14)  паспорт проекту     
208  Висновки щодо індивідуальних проектів     
209  Індивідуальні проекти будинків і споруд (нездійснені):  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  пояснювальна записка     
2)  фасади і фрагменти фасадів     
3)  плани неповторюваних поверхів     
4)  основні розрізи будинку, споруди     
210  Індивідуальні проекти малих архітектурних форм1  РП  1На зберігання до держархіву надходять в повному складі 
211  Типові проекти, типові проектні рішення будинків і споруд1 У разі двостадійного проектування на зберігання надходять РК (Р), а при одностадійному - РП(П)  1На зберігання до держархіву надходять типові проекти, що найчастіше застосовуються в практиці, з урахуванням прогресивних методів будівельного проектування. Креслення технологічної частини надходять, якщо в них відбито принципово нові технічні рішення. Типові проекти будинків і споруд, що розроблялися для сейсмічних зон, надходять для зберігання на стадії РК в повному складі 
1)  пояснювальна записка до проекту (загальна характеристика проекту)     
2)  пояснювальні записки до архітектурно-будівельної частини й інших частин проекту, прийнятих на зберігання     
3)  схема генплану ділянки     
4)  плани фундаментів     
5)  плани технічного підвалу і горищного приміщення     
6)  плани 1-го й одного з типових поверхів     
7)  фрагменти і схема фасадів     
8)  основні розрізи будинку, споруди     
9)  схеми розташування панелей     
10)  креслення загальних видів нетипових конструкцій і пристроїв систем інженерного обладнання     
11)  технологічні плани і схеми приміщень з розміщенням обладнання й специфікаціями обладнання; принципові схеми кондиціонування повітря, теплопостачання, електрообладнання й іншого інженерного обладнання     
12)  проект організації будівництва     
13)  паспорт проекту     
212  Альбоми креслень типових конструкцій, виробів і вузлів, розроблені даною проектною організацією  РП   
1)  типові проекти конструкцій, розроблені даною організацією     
213  Типові проекти малих архітектурних форм, розроблені даною проектною організацією1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
214  Проекти-прив'язки будинків і споруд, розроблені даною проектною організацією1   1На зберігання до держархіву надходять проекти-прив'язки, розроблені для зон складного геологічного будівництва, в яких: 1) оригінально вирішено інженерні питання; 2) внесено значні зміни, що поліпшують якість проекту. Можуть надходити документи, у тому числі як частини проектів-прив'язок, виконані на рівні індивідуальних рішень 
1)  пояснювальна записка     
2)  плани фундаментів     
3)  плани 1-го й одного з типових поверхів; фасади і розрізи будинку, споруди; паспорт проекту     
215  Висновки щодо типових проектів, розроблених даною організацією     
216  Експериментальні проекти будинків і споруд1 У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП  1Креслення частин проекту, що відображають сутність експерименту, надходять і на стадії РК (Р) 
1)  пояснювальна записка     
2)  плани фундаментів     
3)  плани підвалів     
4)  плани 1-го й одного з повторюваних поверхів     
5)  фасади й розрізи будинку, споруди     
6)  схеми інженерного обладнання     
7)  основні креслення нетипових і огороджувальних конструкцій     
8)  проект організації будівництва     
9)  фотодокументи, малюнки     
10)  паспорт проекту     
217  Переліки об'єктів експериментального і показового будівництва     
218  Альбоми експериментальних конструкцій     
7. Проектна документація з промислового і сільськогосподарського будівництва 
219  Техніко-економічні обґрунтування доцільності нового будівництва або реконструкції промислових підприємств, будинків і споруд     
1)  висновки щодо типових проектів, розроблених даною організацією     
220  Генеральні схеми розвитку і розміщення підприємств галузей промисловості1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
221  Завдання на проектування або реконструкцію з додатками до нього     
1) Проектна документація з промислового будівництва 
222  Індивідуальні проекти промислових підприємств і споруд:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту, пояснювальні записки до всіх частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
2)  економічні розрахунки до проекту1    1Надходять у складі "Техніко-економічної частини" 
3)  ситуаційний план розміщення підприємства1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" або "Загальна пояснювальна записка" 
4)  генеральний план підприємства1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" або "Загальна пояснювальна записка" 
5)  зведений план інженерних мереж1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" або "Загальна пояснювальна записка" 
6)  схема вантажопотоків і людських потоків1    1Надходить у складі частин "Зовнішній транспорт", "Генеральний план" або "Технологічні рішення" 
7)  план позаплощадкових залізничних шляхів, автомобільних доріг й інших транспортних комунікацій1    1Надходить у складі частин "Зовнішній транспорт", "Генеральний план" або "Технологічні рішення" 
8)  плани і схеми окремих нетипових споруд і вузлів транспорту1    1Надходять у складі частин "Зовнішній транспорт", "Генеральний план" або "Технологічні рішення" 
9)  схеми, плани і профілі трас основних зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж і комунікацій1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" або "Загальна пояснювальна записка" 
10)  план земельної ділянки з планувальними даними і проектувальними спорудами та комунікаціями1    1Надходить у складі частини "Відновлення (рекультивація) порушених земель" 
11)  план земельної ділянки з нанесенням об'єктів, інженерних мереж і комунікацій1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
12)  принципова схема технологічного процесу1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
13)  схеми компонування і планування з вказівкою розташування обладнання і транспортних засобів, засобів автоматизації і механізації виробничих процесів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
14)  схеми електропостачання і теплопостачання1    1Надходять у складі частини "Електропостачання і електрообладнання" 
15)  креслення із захисту технологічного обладнання і трубопроводів від корозії1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" 
16)  структурна схема взаємозв'язку між пунктами контролю й управління (для складних систем)1    1Надходить у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
17)  структурні схеми технічних засобів і засобів автоматизації1    1Надходять у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
18)  функціональні виробничі схеми автоматизації1    1Надходять у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
19)  плани розташування щитів і пультів (для нових і складних виробництв)1    1Надходять у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
20)  схеми функціональної структури1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" 
21)  схеми організаційної структури1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" 
22)  структурна схема комплексу технічних засобів     
23)  схеми автоматизації технологічних процесів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" 
24)  принципові схеми електропостачання підприємства, споруди1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
25)  схеми трас магістральних і розподільних теплових мереж1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
26)  принципові схеми організації зв'язку та сигналізації1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
27)  загальна структурна схема управління1    1Надходить у складі частини "Системи керування підприємством" 
28)  схеми інформаційного взаємозв'язку підсистем1    1Надходять у складі частини "Системи керування підприємством" 
29)  плани і розрізи будинків і споруд із схематичним зображенням основних несучих та огороджувальних конструкцій1    1Надходять у складі частини "Архітектурно-будівельні рішення" ("Будівельні рішення") 
30)  плани виробничих будинків із складними системами опалення, вентиляції і кондиціонування повітря1    1Надходять у складі частини "Архітектурно-будівельні рішення" ("Будівельні рішення") 
31)  плани трас і профілі внутрішньомайданчикових мереж і споруд1    1Надходять у складі частини "Архітектурно-будівельні рішення" 
32)  плани і розрізи основних споруд водогону та каналізації1    1Надходять у складі частини "Архітектурно-будівельні рішення" 
33)  креслення з антикорозійного захисту споруд1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
34)  ситуаційний план будівництва1    1Надходить у складі частини "Організація будівництва" 
35)  будівельний генеральний план1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
36)  загальна структурна схема керування підприємством     
37)  паспорт проекту1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
223  Висновки щодо індивідуальних проектів     
224  Висновки щодо типових проектів, розроблених даною організацією     
225  Фотоальбоми унікальних будинків і споруд     
226  Проект будівництва нескладних технічних підприємств, будинків і споруд:  На зберігання надходить РП   
1)  пояснювальні записки до всіх частин проекту, що відбирають на постійне зберігання1    1Надходять у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
2)  принципова схема технологічного процесу1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
3)  технологічні компонування та планування за корпусами (цехами) із вказівками щодо основного обладнання і транспортних засобів     
4)  схеми автоматизації технологічних процесів, електропостачання, теплопостачання     
5)  креслення із захисту обладнання і трубопроводів від корозії     
6)  плани і розрізи, фасади індивідуальних будинків і споруд1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
7)  схеми, плани і профілі трас основних зовнішніх і врутрішньомайданчикових інженерних комунікацій1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
8)  паспорт проекту     
227  Проект технічного переоснащення:  РП   
1)  пояснювальна записка1    1Надходить у складі частини "Будівельні рішення" 
2)  плани, розрізи та фасади будинків і споруд1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
3)  схеми, плани і профілі трас основних зовнішніх і внутрішньомайданчикових інженерних комунікацій1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
4)  специфікації на обладнання1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
228  Типові проекти промислових підприємств, будинків і споруд:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять РК (Р), а при одностадійному - РП   
1)  пояснювальні записки до всіх частин проекту, що відбирають на постійне зберігання1    1Надходять у складі частини "Генеральний план" або "Загальна пояснювальна записка" 
2)  схема генерального плану1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
3)  схема внутрішньомайданчикових доріг, трас комунікацій, об'єктів благоустрою та озеленення1    1Надходить у складі частини "Загальна пояснювальна записка" 
4)  принципові схеми технологічних процесів і механізації виробництва1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
5)  технологічні компонування за корпусами (цехами) з вказівкою розміщення великого обладнання і транспортних засобів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
6)  схема організаційної структури1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
7)  структурна схема комплексу технічних засобів1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
8)  схеми автоматизації технологічних процесів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
9)  схеми вантажопотоків1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
10)  принципові схеми електропостачання1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
11)  схеми організації зв'язку та сигналізації1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
12)  плани та розрізи будинків і споруд зі схематичним зображенням основних несучих і огороджувальних конструкцій1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" або "Архітектурно-будівельні рішення" 
13)  фасади будинків1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" або "Архітектурно-будівельні рішення" 
14)  схеми розташування і креслення загальних видів конструкцій, виробів, вузлів (їх основні складові частини, вузли з'єднань)1    1Надходять у складі частини "Технічні рішення" 
15)  ситуаційний план1    1Надходить у складі частини "Технічні рішення" 
16)  зведений план інженерних мереж1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" 
17)  структурна схема взаємозв'язку між пунктами контролю і керування1    1Надходить у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
18)  структурні схеми технічних засобів і засобів автоматизації1    1Надходять у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
19)  функціональні схеми автоматизації1    1Надходять у складі частини "Автоматизація технологічних процесів" 
20)  загальна структурна схема керування1    1Надходить у складі частини "Система керування підприємством" 
21)  схема інформаційного взаємозв'язку підсистем1    1Надходить у складі частини "Система керування підприємством" 
22)  схема комплексу технічних засобів1    1Надходить у складі частини "Система керування підприємством" 
23)  ситуаційний план будівництва1    1Надходить у складі частини "Організація будівництва" 
24)  будівельний генеральний план1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" 
25)  паспорт проекту     
229  Експериментальні проекти промислових підприємств, будинків і споруд:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  пояснювальні записки до всіх частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
2)  принципова схема технологічного процесу1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" 
3)  схеми компонування і планування виробничих приміщень з вказівками щодо розташування основного обладнання та транспортних засобів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" 
4)  загальна структурна схема керування підприємством1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" 
5)  плани фундаментів, фасади, характерні розрізи1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення", а також документації частин проекту, що відображають сутність експерименту, у тому числі на стадії РК (Р) 
6)  паспорт проекту     
7)  проект організації будівництва     
2) Проектна документація із сільськогосподарського будівництва 
230  Проекти сільськогосподарських виробничих підприємств:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка     
2)  пояснювальні записки до всіх частин проекту, що надходять на зберігання     
3)  техніко-економічні розрахунки до проекту1    1Надходять у складі "Техніко-економічної частини" 
4)  генеральний план сільськогосподарського району1    1Надходить у складі частин "Генеральний план", "Транспорт" та "Загальна пояснювальна записка" 
5)  ситуаційний план1    1Надходить у складі частин "Генеральний план", "Транспорт" та "Загальна пояснювальна записка" 
6)  план земельної ділянки, що підлягає відновленню1    1Надходить у складі частини "Відновлення (рекультивація) земель" 
7)  плани інженерних позамайданчикових і внутрішньомайданчикових інженерних мереж і комунікацій зі спорудами, розподіленими даними і робочими профілями1    1Надходять у складі частин "Архітектурно-будівельні рішення" та "Технологія виробництва" 
8)  креслення інженерних комунікацій1    1Надходять у складі частин "Водогін і комунікації" та "Архітектурно-будівельні рішення" 
9)  схеми теплопостачання підприємства1    1Надходять у складі частин "Теплопостачання" та "Архітектурно-будівельні рішення" 
10)  схеми енергопостачання підприємства і релейного захисту1    1Надходять у складі частин "Енергопостачання" та "Архітектурно-будівельні рішення" 
11)  принципова схема технологічного процесу1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
12)  схема компонування і планування з указівкою розташування основного обладнання1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
13)  схематичні плани і розрізи основних і допоміжних виробничих будівель з нанесенням основного обладнання1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
231  Висновки щодо типових проектів, розроблених даною організацією     
232  Проекти-прив'язки будинків і споруд із застосуванням типових і повторно застосованих економічних проектів  РП   
233  Проект будинку або споруди, будівництво якого (якої) здійснюється у складі сільськогосподарського підприємства за індивідуальним проектом:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП   
1)  техніко-економічні розрахунки до проекту1    1Надходять у складі "Техніко-економічної частини" 
2)  плани і розрізи будинків і споруд зі схематичним зображенням основних несучих і огороджувальних конструкцій і габаритів обладнання1    1Надходять у складі частин "Будівельні рішення" і "Будівельна частина" 
3)  плани розміщення основних виробничих приміщень, робочих майданчиків1    1Надходять у складі частин "Будівельні рішення" і "Будівельна частина" 
4)  плани основних магістралей і обладнання повітропроводу, вентиляції, кондиціонування повітря, водопостачання й електропостачання1    1Надходять у складі частин "Будівельні рішення" і "Будівельна частина" 
5)  принципова схема технологічних процесів1    1Надходить у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
6)  плани нетипових поверхів з розташуванням основного обладнання, підйомно-транспортних засобів, магістральних трубопроводів1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
7)  розрізи окремих складних ділянок будинку1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
8)  схематичні плани і розрізи допоміжних виробничих будівель (споруд) з нанесенням основного обладнання1    1Надходять у складі частини "Технологія виробництва" або "Технологічні рішення" 
234  Висновки щодо індивідуальних проектів     
235  Фотоальбоми унікальних будинків і споруд     
8. Проектна документація з енергетичного та водогосподарського будівництва 
236  Схеми розвитку і розміщення енергосистем, гідротехнічних споруд, об'єктів водогосподарського будівництва     
237  ТЕО нового будівництва або реконструкції об'єктів     
238  Завдання на проектування або реконструкцію з додатками до нього     
239  Зведений технічний звіт про зйомку місцевості     
240  Аерознімки (аеронегативи), репродукції та негативи накидного монтажу1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
1) Проектна документація з енергетичного будівництва 
241  Проекти будівництва енергосистем та гідротехнічних споруд:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту з додатками до неї     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  інформаційна довідка по проекту     
4)  патентні дослідження1    1Надходять у складі "Загальної частини" 
5)  схеми генеральних планів енергосистем і гідротехнічних споруд1    1Надходять у складі частини "Організація будівництва" 
6)  схеми районування берегів1    1Надходять у складі частини "Водоймища, охорона довкілля" 
7)  схеми позаплощевих мереж водогону і каналізації1    1Надходять у складі частини "Водоймища, охорона довкілля" 
8)  схеми проектованих доріг1    1Надходять у складі частини "Основні споруди" (розділ "Постійні автошляхи") 
9)  схеми технологічних трубопроводів, мереж, пристроїв енергозабезпечення й електроосвітлення1    1Надходять у складі частини "Основні споруди" 
10)  схеми автоматизації, зв'язку, сигналізації1    1Надходять у складі частини "Основні споруди" 
11)  схеми видачі потужності в систему1    1Надходять у складі частини "Протипожежні й охоронні заходи" 
12)  структурні й розстановлювальні схеми1    1Надходять у складі частини "Протипожежні й охоронні заходи" 
13)  схеми електроживлення1    1Надходять у складі частини "Протипожежні й охоронні заходи" 
14)  схеми керування агрегатами1    1Надходять у складі частини "Протипожежні й охоронні заходи" 
15)  інженерно-геологічні карти району будівництва гідротехнічних споруд1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
16)  інженерно-геологічні карти ділянок основних споруд1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
17)  спеціалізовані карти й розрізи району будівництва1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
18)  геологічні карти ділянок основних і допоміжних споруд1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
19)  геологічна карта водоймища1    1Надходить у складі частини "Водоймище, охорона довкілля" 
20)  геологічні та спеціалізовані карти і розрізи за об'єктами захисту водоймища з характеристикою зміни берегів, затоплення територій1    1Надходять у складі частини "Водоймище, охорона довкілля" 
21)  схеми місцезнаходження будівельних матеріалів1    1Надходять у складі частини "Водоймище, охорона довкілля" 
22)  геологічні карти, розрізи, графіки з місцезнаходження будівельних матеріалів     
23)  схеми фільтраційних розрахунків, графіки фізико-механічних показників ґрунтів1    1Надходять у складі частини "Водоймище, охорона довкілля" 
24)  генеральні плани будівництва гідровузла (електростанцій, гребель, насосних станцій, каналів тощо)1    1Надходять у складі частини "Основні споруди гідровузла" 
25)  плани відновлення порушених земель1    1Надходять у складі частини "Економіка" 
26)  розрахунки відновлення порушених земель1    1Надходять у складі частини "Економіка" 
27)  плани відводу земель1    1Надходять у складі частини "Економіка" 
28)  схеми і таблиці комплексного використання й охорони водних ресурсів і довкілля1    1Надходять у складі частини "Економіка" 
29)  фотодокументи, що відображають основні етапи будівництва ГЕС, ДРЕС, ТЕЦ, а також унікальні об'єкти, розташовані в зоні затоплення     
30)  специфікації     
31)  паспорт проекту     
242  Затверджені типові проекти, типові проектні рішення електростанцій, гребель, дамб й інших гідроспоруд, розроблені даною проектною організацією  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять РК (Р), а при одностадійному - РП   
243  Проекти високовольтних ліній електропередач:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту з додатками до неї     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  транспортна схема ліній електропередач1    1Надходить у складі частини "Проект організації робіт" 
4)  ситуаційний план траси1    1Надходить у складі частини "Проект організації робіт" 
5)  будівельний генплан ліній електропередач1    1Надходить у складі частини "Проект організації робіт" 
6)  технологічні графіки і розрахунки     
7)  паспорт проекту     
2) Проектна документація з водогосподарського будівництва 
244  Проекти об'єктів водогосподарського будівництва:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту з додатками     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  патентні умови     
4)  схеми генпланів меліоративних мереж, насосних станцій, водогонів1    1Надходять у складі "Загальної частини" 
5)  схеми генпланів зрошення, освоєння і рекультивації порушених земель1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
6)  схеми генпланів комплексного використання й охорони водних ресурсів, осушення боліт, використання торф'яних ресурсів1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
7)  схеми генпланів трас зрошення і боротьби із селевими водами1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
8)  інженерно-геологічні та гідрогеологічні умови масиву зрошення1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
9)  гідрогеологічна записка1    1Надходить у складі частини "Природні умови" 
10)  ґрунтово-меліоративне обґрунтування будівництва водогосподарського об'єкта з додатками до нього1    1Надходить у складі частини "Природні умови" 
11)  ґрунтово-меліоративні умови1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
12)  ґрунтово-геологічні умови1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
13)  гідрогеологічна характеристика водотоків1    1Надходить у складі частини "Природні умови" 
14)  схеми і плани енергопостачання1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
15)  схеми і плани автоматизації, телемеханізації і зв'язку1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
16)  техніко-економічні показники і конспективна записка1    1Надходять у складі частини "Природні умови" 
17)  план траси колекторів для боротьби із селевими водами1    1Надходить у складі частини "Меліоративне будівництво" 
18)  плани будівельного планування площ земель, що підлягають меліорації1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
19)  схеми і плани осушення заболочених земель1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
20)  специфікації1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
21)  ситуаційні плани і схеми1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільсько-господарське виробництво" 
22)  плани відведення земель1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
23)  плани рекультивації земель1    1Надходять у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
24)  паспорт проекту1    1Надходить у складі частини "Організація території, сільськогосподарське виробництво" 
9. Проектна документація з транспортного будівництва 
245  Техніко-економічні обґрунтування нового будівництва або реконструкції об'єктів1    1Складається для кожного виду транспортного будівництва 
246  Завдання на проектування або реконструкцію з додатками1    1Складається для кожного виду транспортного будівництва 
247  Плани шляхових покриттів     
1) Проектна документація з будівництва залізничних доріг магістрального значення 
248  Проекти будівництва залізничних доріг магістрального значення:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" 
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  загальний план земель, відведених під будівництво1    1Надходить у складі частини "Генеральний план" 
4)  поздовжній і поперечний профілі та плани шляхів на перегонах і розділових вантажно-розвантажувальних пунктах     
5)  схеми і плани верхньої будівлі шляху1    1Надходять у складі частини "Генеральний план" 
6)  генеральний роздільний план1    1Надходить у складі частини "Інженерно-геологічні умови" 
7)  плани і фасади складних інженерних споруд (мости, труби, тунелі, віадуки), геологічні розрізи й інженерно-геологічні профілі1    1Надходять у складі частини "Інженерно-геологічні умови" 
8)  плани, схеми, фасади станцій роз'їздів, обгінних колій1    1Надходять у складі частини "Архітектурно-будівельні рішення" 
9)  плани, схеми, профілі примикань та перехрещень залізничних шляхів1    1Надходять у складі частини "Організація рухів" 
10)  схеми сигналізації, централізації, блокування (СЦБ) і зв'язку1    1Надходять у складі частини "Зв'язок і СЦБ" 
11)  ситуаційний план і схема комунікацій (водопостачання, каналізації теплопостачання тощо)1    1Надходять у складі частини "Водопостачання" 
12)  плани і схеми електропостачання залізничних доріг1    1Надходять у складі частини "Електропостачання" 
13)  проект організації будівництва     
14)  паспорт проекту     
249  Індивідуальні проекти вокзалів     
250  Типові проекти будинків і споруд дорожньої служби1  (РП)  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
2) Проектна документація з будівництва автомобільних доріг загального користування 
251  Проекти будівництва автомобільних доріг загального користування:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  схема генерального плану: план траси, поздовжній профіль і ситуаційний план шляху     
4)  схеми і поперечні профілі насипів та виїмок земляного полотна1    1Надходять у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
5)  плани, поперечні і поздовжні профілі штучних і спеціальних споруд1    1Надходять у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
6)  проект організації будівництва1    1Надходить у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
7)  паспорт проекту     
252  Типові проекти будинків і споруд дорожньої автотранспортної служби  РП   
3) Проектна документація з будівництва метрополітенів і тунелів 
253  Проекти будівництва метрополітенів і тунелів:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту     
2)  пояснювальні записки до частин проекту     
3)  інженерно-геологічні профілі, розрізи1    1Надходять у складі частини "Інженерно-геологічні умови" 
4)  схеми, зведений і розподільні плани траси ліній і організації руху1    1Надходять у складі частини "Траси ліній і організація руху" 
5)  плани, схеми, профілі станцій і вестибюлів1    1Надходять у складі частини "Будівельні конструкції й архітектура" 
6)  плани, загальний вид, фасади і профілі малих архітектурних форм (світильники, горельєфи, панно тощо)1    1Надходять у складі частини "Будівельні конструкції й архітектура" 
7)  альбоми фотодокументів, малюнки станцій, світильників метрополітену1    1Надходять у складі частини "Будівельні конструкції й архітектура" 
8)  план, схеми, поперечний профіль, габарити шляху і контактної рейки1    1Надходять у складі частини "Шлях і контактна рейка" 
9)  схеми, плани санітарно-технічних пристроїв1    1Надходять у складі частини "Санітарно-технічні пристрої" 
10)  схеми систем вентиляції, опалення, водозливу, водопостачання і каналізації1    1Надходять у складі частини "Санітарно-технічні пристрої" або "Водопостачання і каналізація" 
11)  схеми з автоматики, телемеханіки СЦБ, зв'язку та радіомовлення і схеми служби електрогодинників тощо1    1Надходять у складі частини "Електротехнічні умови" 
12)  плани і схеми спеціальних пристроїв1    1Надходять у складі частини "Спеціальні пристрої" 
13)  плани і схеми прив'язки і переобладнання підземних комунікацій, ЛЕП, кабельних контактних ліній, залізничних колій, об'їзних доріг і трамвайних ліній1    1Надходять у складі частини "Електричні мережі" 
14)  плани і схеми заходів щодо охорони довкілля і пояснювальна записка1    1Надходять у складі частини "Заходи з охорони довкілля" 
15)  проект організації будівництва     
16)  паспорт проекту     
254  Типовий проект вагонного депо  РП   
4) Проектна документація з будівництва магістральних трубопроводів 
255  Проекти будівництва магістральних трубопроводів:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на зберігання     
3)  геологічні звіти, інженерно-геологічні профілі, розрізи1    1Надходять у складі частини "Інженерно-геологічні умови" 
4)  генеральний план траси і транспорту, ситуаційний план, профілі траси, трубопроводи і лінійні пристрої1    1Надходять у складі частини "Генеральний план і транспорт" або в складі додатків до загальної пояснювальної записки до проекту 
5)  будівельно-монтажні схеми1    1Надходять у складі частини "Будівельна" або "Технологічна" 
6)  технологічні схеми трубопроводів1    1Надходять у складі "Технологічної частини" 
7)  схеми електропостачання перекачувальних станцій і інженерних мереж1    1Надходять у складі частини "Електропостачання" 
8)  схеми і плани з автоматизації, телемеханіки, зв'язку, сигналізації1    1Надходять у складі частини "Автоматика і телемеханіка" 
9)  схеми й плани водопостачання і каналізації1    1Надходять у складі частини "Водопостачання і каналізація" 
10)  схеми й ескізні рішення з антикорозійного захисту будівельних конструкцій1    1Надходять у складі частини "Антикорозійний захист" 
11)  проект організації будівництва     
12)  паспорт проекту     
256  Проекти дюкерів і підвідних переходів на магістральних трубопроводах1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
5) Проектна документація з будівництва на морському, річковому й авіаційному транспорті 
257  Генеральні плани промислових підприємств на транспорті1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
258  Схеми водяних шляхів басейнів і повітряних ліній1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
259  Генеральні (перспективні) схеми розвитку транспорту1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
260  Проекти морських і річкових портів:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту з додатками (ситуаційний план і схема генерального плану)1    1Додатки до загальної пояснювальної записки до держархіву на зберігання не надають 
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  таблиця техніко-економічних показників порту1    1Надходить у складі "Техніко-економічної частини" 
4)  характеристика вантажообігу1    1Надходить у складі частини "Технологічні рішення" 
5)  технологічний план і схема механізації перевантажувальних операцій1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
6)  плани і схеми водяних підходів і рейдів порту1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
7)  схеми ланцюга апаратів1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
8)  принципові схеми електропостачання1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
9)  принципові схеми організації зв'язку, сигналізації і радіофікації1    1Надходять у складі частини "Технологічні рішення" 
10)  схеми зовнішнього зв'язку1    1Надходять у складі частини "Будівельні рішення" 
11)  плани, фасади і розрізи гідротехнічних споруд, виробничих і допоміжних будівель та споруд вокзалів, набережних тощо     
12)  суміщений план інженерних мереж1    1Надходить у складі частини "Будівельні рішення" 
13)  пояснювальна записка з організації будівництва1    1На зберігання до держархіву надходить у складі частини "Організація будівництва", якщо вона містить нововведення щодо методів будівництва або якщо проектування ведеться для сейсмонебезпечних чи інших небезпечних зон 
14)  звіт з інженерних вишукувань     
15)  паспорт проекту     
261  Проект транспортних гідровузлів:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка до проекту з додатками (ситуаційний і генеральний план)     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  інженерно-геологічні характеристики, гідрологічні умови1    1Надходять у складі частини "Вибір стулки гідровузла" 
4)  схеми вантажообігу й організації перевезень1    1Надходять у складі частини "Основні споруди гідровузла" 
5)  плани, розрізи, профілі основних споруд гідровузла (шлюзи тощо)1    1Надходять у складі частини "Основні споруди гідровузла" 
6)  плани, таблиці, графіки шляхових заходів1    1Надходять у складі частини "Основні споруди гідровузла" 
7)  схеми, плани, розрахунки водозливу, водоскиду, рибопропускних споруд1    1Надходять у складі частини "Технічні рішення" 
8)  профілі, плани, розрізи земляних гребель1    1Надходять у складі частини "Технічні рішення" 
9)  схеми зв'язку, сигналізації, автоматизації, механічного обладнання основних споруд гідровузла1    1Надходять у складі частини "Схеми зв'язку, сигналізації, автоматизації, механічного обладнання основних споруд гідровузла" 
10)  плани заходів у верхньому б'єфі гідровузла й охорони довкілля1    1Надходять у складі частини "Плани заходів у верхньому б'єфі гідровузла й охорони довкілля" 
262  Проекти транспортного освоєння водяних шляхів (річок, каналів, водосховищ тощо):  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  перспективні генеральні схеми розвитку річкових басейнів     
4)  схеми і плани суднових ходів, навігаційної та судноплавної ситуації й навігаційних знаків     
5)  схеми і плани споруд на водяних шляхах     
6)  плани і схеми берегоукріплювальних, днопоглиблювальних та дновипрямних робіт     
263  Індивідуальні і типові проекти малих архітектурних форм, розроблених даною організацією1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
264  Індивідуальні проекти морських і річкових вокзалів  П   
265  Типові транспортно-технологічні схеми1  У разі двостадійного проекттування на зберігання надходять РК (Р), а при одностадійному - РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
266  Типові проекти пристаней1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
267  Типові проекти будинків і споруд1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
268  Типові проекти промислових підприємств1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
269  Типові рішення гідротехнічних споруд (набережних, причального обладнання тощо)1    1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
270  Типові рішення вузлів зв'язку і радіоцентрів1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
271  Типові проекти знаків судноплавних умов1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі 
272  Проекти авіаційних портів:  У разі двостадійного проектування на зберігання надходить П, а при одностадійному - РП   
1)  загальна пояснювальна записка й додатки (техніко-економічні розрахунки, ситуаційний і генеральний плани аеропорту) до неї     
2)  пояснювальні записки до частин проекту, що відбирають на постійне зберігання     
3)  плани, вертикальне й горизонтальне планування, схеми, профілі аеродромів1    1Надходять у складі частини "Аеродром" 
4)  схеми і плани інженерно-технічних заходів щодо цивільної оборони1    1Надходять у складі частини "Аеродром" 
5)  плани і схеми під'їзних колій, автодоріг, зв'язку й сигналізації1    1Надходять у складі частини "Аеродром" 
6)  плани і схеми об'єктів керування повітряним рухом, радіонавігації, посадки й авіаційного зв'язку1    1Надходять у складі частини "Аеродром" 
7)  плани фасадів, поздовжні і поперечні профілі будинків і споруд аерофлоту1    1Надходять у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
8)  схеми і плани санітарно-технічних пристроїв і промислових проводок, систем вентиляції, опалення, кондиціонування повітря, теплопостачання, газопостачання, повітропостачання аеропорту1    1Надходять у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
9)  схеми автоматизації технологічних процесів1    1Надходять у складі "Архітектурно-будівельної частини" 
10)  схеми електропостачання1    1Надходять у складі частини "Електропостачання" 
11)  плани й схеми заходів щодо охорони довкілля1    1Надходять у складі частини "Плани і схеми заходів щодо охорони довкілля" 
12)  проект організації будівництва     
13)  паспорт проекту     
273  Індивідуальні проекти аеровокзалів  У разі двостадійного проектування на зберігання надходять П, а при одностадійному - РП   
274  Типові проекти аеродромів, розроблювані для сільської місцевості1  РП  1На зберігання до держархіву надходять у повному складі. У разі наявності варіантів рішень проекти можуть бути розроблені на двох стадіях, причому на зберігання надходять РК (Р) у повному складі 
275  Типові проекти аеровокзалів, ангарів тощо  РП   
IX. ГЕОЛОГІЧНЕ ВИВЧЕННЯ, РОЗВІДКА ТА РОЗРОБКА РОДОВИЩ КОРИСНИХ КОПАЛИН 
276  Річні пооб'єктні плани ГРР     
277  Річні звіти про науково-виробничу діяльність     
278  Договори на виконання ГРР     
279  Заключні звіти за закінченими об'єктами     
280  Звіти за стадіями ГРР (у разі відсутності заключного звіту)     
281  Акти приймання-передавання виконаних ГРР     
282  Первинні документи, створені під час ГРР, що містять інформацію, не відображену у звітах і не переведену на електронні носії (польові книжки, карти фактичного матеріалу, результати аналізів, описи шліфів, взірців тощо)     
X. Охорона навколишнього природного середовища

1. Організація діяльності 
283  Документи (програми, експертні висновки, інструкції, правила) з моніторингу навколишнього природного середовища і контролю за станом навколишнього природного середовища     
284  Науково-технічні звіти про виконання робіт з моніторингу навколишнього природного середовища і контролю за станом навколишнього природного середовища     
285  Протоколи технічних нарад з питань відведення стічних вод, моніторингу сільськогосподарської і лісової радіології, медико-біологічних проблем тощо     
286  Нормативи граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин у навколишньому природному середовищі, рівня шкідливих фізичних та біологічних впливів на нього1    1За місцем складення і затвердження 
287  Баланси водоспоживання і водовідведення     
2. Діяльність щодо попередження та ліквідації забруднення навколишнього природного середовища 
288  Документи (доповіді, довідки, пропозиції) про охорону навколишнього природного середовища від викидів шкідливих речовин і виробничих відходів     
289  Схеми, плани, паспорти очисних споруд і обстеження стічних вод     
290  Документи (періодичні відомості, довідки, пояснювальні записки) про роботу очисних споруд і контроль за їх станом     
291  Акти про викиди та скиди у навколишнє природне середовище забруднюючих речовин     
292  Аналізи атмосферного повітря щодо наявності забруднюючих речовин та визначення рівня забруднення атмосферного повітря     
293  Аналізи ґрунтів на вміст забруднень     
294  Документи (доповідні записки, довідки, звіти, відомості) про екологічний стан навколишнього природного середовища     
295  Річні огляди виконання планів охорони навколишнього природного середовища1    1За місцем складення і затвердження 
296  Документи (довідки, доповідні записки, відомості, таблиці, лабораторні записи) про роботу очисних споруд і контроль за їх станом     
297  Документи (акти, протоколи, довідки) про зупинення, закриття виробництва і об'єктів, накладання штрафних санкцій, передачу справ до прокуратури     
298  Документи (акти, довідки, листи) про здійснення контролю за охороною надр, відтворення (рекультивацію) порушених земель     
299  Документи (акти, відомості, довідки) про здійснення контролю за охороною, використанням і відтворенням земельного фонду, підвищенням родючості ґрунтів, здійсненням заходів щодо боротьби з ерозією, заболочуванням і забрудненням ґрунтів небезпечними речовинами, безпечного застосування отрутохімікатів у народному господарстві     
300  Документи (акти, довідки, листи) про охорону, використання і відтворення тваринного світу     
301  Документи (акти, довідки, відомості) про здійснення контролю за охороною природно-заповідного фонду, земель іншого природоохоронного значення     
302  Дозиметричні паспорти населених пунктів, що зазнали радіоактивного забруднення     
303  Документи (протоколи, обґрунтування, доповідні записки, розрахунки) про розроблення та виконання програм ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС     
304  Документи (заяви, контракти, листи) на ввезення і переміщення небезпечних відходів територією України     
305  Сертифікати, ліцензії на роботи з небезпечними відходами     
306  Журнали результатів аналізів атмосферного повітря, ґрунтів тощо     
XI. Земельні ресурси 
307  Загальнодержавні й регіональні програми використання та охорони земель1    1За місцем розроблення і затвердження 
308  Схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць1    1За місцем розроблення і затвердження 
309  Спеціальні тематичні карти і атласи стану земель та їх використання     
310  Поземельна книга     
311  Справи "Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць"     
312  Справи "Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворювальних об'єктів"     
313  Справи "Проекти землеустрою щодо формування земель державної і комунальної власності населених пунктів"     
314  Справи "Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок"     
315  Справи "Проекти землеустрою щодо створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань"     
316  Справи "Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь"     
317  Справи "Проекти землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів"     
318  Справи "Робочі проекти землеустрою стосовно захисту земель від водної і вітрової ерозії, селів, підтоплення, заболочення, засолення, солонцювання, висушування, ущільнення та інших процесів, що призводять до погіршення стану земель, а також щодо недопущення власниками та користувачами земельних ділянок псування земель шляхом їх забруднення хімічними та радіоактивними речовинами і стічними водами, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами, заростання чагарниками, дрібноліссям та бур'янами"     
319  Технічна документація із землеустрою щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) державного кордону України     
320  Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     
321  Документація із землеустрою, за якою здійснювалося формування земельних ділянок, або технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     
322  Технічна документація з бонітування ґрунтів     
323  Документи (постанови, розпорядження, схеми, плани тощо) з оформлення земельних ділянок у власність     
324  Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок     
325  Державні акти на право власності на земельну ділянку, державні акти на право приватної власності на землю та державні акти на право власності на землю     
326  Державні акти на право постійного користування земельною ділянкою     
327  Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі     
328  Книги видачі сертифікатів на право на земельну частку (пай)     
329  Книги обліку бланків сертифікатів на право на земельну частку (пай)     
XII. Організація впровадження електронного документообігу 
330  Сертифікати відкритого ключа на паперовому носії     
331  Сертифікати відкритого ключа на електронному носії     
332  Посилені сертифікати відкритого ключа на паперовому носії     
333  Посилені сертифікати відкритого ключа на електронному носії     
334  Реєстри суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з електронним цифровим підписом     

(Перелік із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції N 671/5 від 12.03.2016)

Заступник директора Департаменту - начальник Управління
взаємодії з Державними службами України С.В. Мартиненко