КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VII скликання

РІШЕННЯ
03.07.2014 N 21/21

Про затвердження Міської цільової програми
оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва
на період до 2018 року

(Із змінами, внесеними згідно з
Рішенням Київської міської ради
N 17/1920 від 24.09.20
15)

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 25 частини другої Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", рішення Київської міської ради від 29.10.2009 N 520/2589 "Про Порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм в м. Києві", з метою створення умов для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей м. Києва Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Міську цільову програму оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року (далі - Програма) згідно з додатком до цього рішення.

2. Встановити, що відповідальним за виконання Програми є Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, задіяним до виконання Програми, при формуванні бюджетних запитів на наступні роки передбачити видатки на реалізацію Програми.

4. Це рішення оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, науки та інноваційної політики, постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова В.Кличко

Додаток
до рішення Київської міської ради
03.07.2014 N 21/21

Міська цільова програма
оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва
на період до 2018 року

Паспорт
Міської цільової Програми оздоровлення та
відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року

1.  Ініціатор розроблення Програми  Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
2.  Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми  Пункт 2 протоколу доручень N 58, напрацьованих під час розширеної апаратної наради виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питання "Про підсумки літнього оздоровлення дітей і студентів міста Києва у 2013 році" 16.09.2013 
3.  Розробник Програми  Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
4.  Співрозробники Програми  Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" 
5.  Замовник (відповідальний виконавець) Програми  Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
6.  Учасники (співвиконавці) Програми  Департамент соціальної політики
Департамент охорони здоров'я
Департамент комунальної власності м. Києва
Департамент культури
Служба у справах дітей
Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
Районні в місті Києві державні адміністрації
Головне управління Державної санітарно-епідеміологічної служби України в м. Києві
Головне управління МВС України в місті Києві (за згодою)
Державна автомобільна інспекція
ГУ МВС України в м. Києві (за згодою) 
7.  Термін реалізації Програми  2014 - 2018 роки 
7.1.  Етапи виконання Програми  2014 - 2016
2017 - 2018 
8.  Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми  Бюджет міста Києва 
9.  Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,
у тому числі: 
201171,7 
  Загального фонду міського бюджету  190358,7 
  Спеціального фонду міського бюджету  10813,0 
  Коштів інших джерел 

Визначення проблеми, на розв'язання
якої спрямована Програма

Права дитини на відпочинок і дозвілля, користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров'я та засобами лікування хвороб і відновлення здоров'я визначені Конвенцією ООН про права дитини, ратифікованою Україною в 1991 році.

Поліпшення стану здоров'я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігання бездоглядності, створення можливості продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей забезпечує організоване оздоровлення та відпочинок.

На жаль, в країні останнім часом загострюється демографічна криза, однією із причин якої є погіршення стану здоров'я нації, яке в наш час розглядається як показник цивілізованості держави та впливає на соціально-економічне становище суспільства.

Під наглядом дитячих лікувально-профілактичних закладів міста Києва знаходиться більше 570 тисяч дітей віком до 18 років.

Результати медичних профілактичних оглядів свідчать, що серед дітей шкільного віку міста Києва рівень захворюваності хронічними хворобами становить 689,5 на 1000 учнів. Тобто майже 70 % школярів мають серйозні порушення стану здоров'я.

Існуюча на сьогодні система медичного обслуговування школярів, на жаль, не забезпечує ефективного вирішення питань збереження їх здоров'я та зниження захворюваності в сучасних умовах зростання шкільних та соціальних навантажень.

Згідно з даними Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за роки навчання у дітей зростає: в 2,3 рази - порушення гостроти зору; в 1,4 рази - порушення постави; в 3,8 рази частіше діагностується сколіоз; майже в 3 рази більше - захворювання серцево-судинної та ендокринної систем.

Незадовільний стан здоров'я школярів обумовлений зростанням шкільних і соціальних навантажень, а також початком шкільних занять в 6-річному віці, коли більшість дітей не готові до навчання в наявних умовах; катастрофічним зниженням фізичних навантажень і рухової активності дітей (наприклад, при нормі, що рекомендується, 10 тисяч кроків на добу деякі діти здійснюють лише 500); нераціональним харчуванням; хронічними стресами; згубними звичками, поширеними в молодіжному середовищі. Як наслідок, кількість хронічно хворих дітей збільшується за роки навчання в школі в 2,5 рази. Особливу стурбованість викликає вкрай низька фізична активність серед дітей шкільного віку, яка не просто знижує рівень здоров'я і сприяє виникненню хронічної патології, але і формує повну непідготовленість до простих фізичних навантажень. За даними наукових досліджень гігієнічні норми рухової активності залежать від віку дитини і в середньому складають 3,5 - 5 годин добу. При цьому в половини школярів, серед яких проводилися дослідження, фізична активність - 30 - 60 хвилин на день. Відсутність навантажень сприяє захворюваності серцево-судинної системи, формуванню патології кістково-м'язової системи, формуванню ендокринних порушень та проблем з репродуктивною функцією у подальшому.

За даними Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України кількість дітей першої групи здоров'я в Києві становить 23,3 %, другої - 29,2 %, третьої - 47,1 %. Серед виявлених відхилень перше місце займають хвороби верхніх дихальних шляхів, друге - хвороби органів травлення, третє - опорно-рухового апарату. Значний вплив на здоров'я школярів мають порушення режимних моментів і психоемоційні перевантаження.

Людина, її життя і здоров'я є найвищими соціальними цінностями держави, визначеними Конституцією України. Особливо важливим є збереження здоров'я дітей і молоді, оскільки більшість хвороб у дорослих є наслідком незадовільних умов життя в дитячі та юнацькі роки.

Система оздоровлення та відпочинку дітей в Україні, яка склалася за радянських часів, протягом тривалого часу потерпала від процесів становлення та економічних перетворень, що призвело до потреби термінового реформування та приведення у відповідність до сучасних соціально-економічних умов та реальних потреб.

За останні роки суми виділених коштів з бюджету м. Києва на фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей не задовольняють реальних потреб дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. Це свідчить, що виникла необхідність кардинального перегляду механізму планування фінансового забезпечення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

Комерціалізація соціальної сфери обмежує доступ дітей до позашкільної освіти, задоволення їх культурних інтересів та спортивно-оздоровчих потреб.

Організація виховного процесу та дозвілля в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку не відповідає повною мірою сучасним потребам та запитам дітей. Відмічається недостатність використання активних форм відпочинку та оздоровлення: туристичні походи, волонтерський рух, організація трудових загонів тощо.

Таким чином, гострим є питання невідповідності процесу організації оздоровлення та відпочинку дітей сучасним вимогам, що зумовлює необхідність вжиття державою системних заходів з вирішення проблеми зміцнення та збереження здоров'я дітей.

Комплексне розв'язання проблем можливе шляхом затвердження Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року (далі - Програма), яка буде спрямована на реалізацію одного з найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства - реалізацію права дитини на оздоровлення та відпочинок.

Мета Програми

Метою впровадження міської Програми є реалізація одного з найважливіших завдань у соціальній сфері захисту дітей - права на оздоровлення та відпочинок, створення умов для формування цілісної системи оздоровлення та відпочинку дітей, підвищення якості та доступності послуг з відпочинку та оздоровлення дітей м. Києва.

Досягнення визначеної мети передбачається у комплексному й системному підході до її впровадження шляхом координації зусиль і необхідних засобів; уникнення дублювання, відомчої відокремленості у справі захисту конституційних прав дітей; розвитку громадянської і трудової активності підростаючого покоління міста.

Шляхи і засоби розв'язання проблем, обсяги та
джерела фінансування. Строки та етапи
виконання Програми

Застосування існуючої практики організації оздоровлення та відпочинку дітей потребує значних фінансових затрат при відсутності системного підходу, спрямованого на забезпечення розвитку системи оздоровлення та відпочинку дітей. При цьому бюджетні кошти спрямовуються виключно на закупівлю оздоровчих послуг (путівок) для дітей пільгових категорій. На розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку кошти майже не виділяються.

Необхідно створити умови для комплексної реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку, що дасть змогу реалізувати її основні засади шляхом здійснення заходів, спрямованих на:

- координацію діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які здійснюють організацію оздоровлення та відпочинку дітей;

- створення та забезпечення реалізації інноваційних соціально-педагогічних, медично-оздоровчих проектів у сфері оздоровлення та відпочинку;

- забезпечення функціонування і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, проведення їх реконструкції, відновлення роботи закладів, що були закриті чи перепрофільовані.

Проблемні питання у сфері оздоровлення та відпочинку дітей передбачається розв'язати шляхом:

- удосконалення нормативно-правової бази з питань оздоровлення та відпочинку;

- створення та реалізації інноваційних проектів;

- застосування новітніх методик у виховній роботі з дітьми під час оздоровлення та відпочинку;

- забезпечення розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

- здійснення моніторингу організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Києва, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 201171,7 тис. грн. за рахунок коштів міського бюджету.

Обсяг фінансування уточнюється щороку під час підготовки проекту бюджету міста Києва на відповідний рік у межах видатків, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів, відповідальним за виконання завдань і заходів Програми.

Виконання програми передбачається у 2 етапи: I етап - 2014 - 2016 роки, II етап - 2017 - 2018 роки.

Координація та контроль за ходом
виконання Програми

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює відповідальний виконавець Програми - Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Відповідальний виконавець Програми подає Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку узагальнену інформацію про стан виконання Програми один раз на півроку: за I півріччя - до 25 серпня та за рік - до 25 лютого.

Напрями діяльності та заходи
Міської цільової програми оздоровлення
та відпочинку дітей міста Києва на
період до 2018 року

N з/п  Назва напрямку діяльності (пріоритетні завдання)  Перелік заходів програми  Строк виконання заходу  Виконавці  Джерела фінансування  Орієнтовні обсяги фінансування (вартість) тис. грн., у тому числі:  Очікуваний результат 
  1. Міжвідомча координація органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань організації та відпочинку дітей  1.1. Створення міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей  Щорічно до 1 травня  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Департамент охорони здоров'я, Департамент соціальної політики, Служба у справах дітей, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні в місті Києві державні адміністрації, Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок"  Не потребує  Координація підготовки, ходу та підсумків літньої оздоровчої кампанії 
    1.2. Проведення колегій, нарад з питань організації оздоровлення та відпочинку  Щорічно травень - жовтень  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Департамент охорони здоров'я, Департамент соціальної політики, Служба у справах дітей, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні в місті Києві державні адміністрації, Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок"  Не потребує  Підвищення ефективності проведення літньої оздоровчої кампанії 
    1.3. Забезпечення роботи "гарячих" телефонних ліній  Щорічно травень - вересень  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Департамент охорони здоров'я, Департамент соціальної політики, Служба у справах дітей, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні в місті Києві державні адміністрації  Не потребує  Підвищення рівня інформованості населення під час літньої оздоровчої кампанії Оперативне вирішення проблемних питань 
    1.4. Проведення комплексних перевірок готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до початку літньої оздоровчої кампанії та під час її проведення  Щорічно травень - жовтень  Головне управління держсанепідслужби у м. Києві, Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві  Не потребує  Підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення та відпочинку. Запобігання випадкам пожеж, нещасним випадкам тощо 
    1.5. Організація медичного забезпечення, направлення педіатрів та медичних працівників на роботу до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у літній період  Щорічно  Департамент охорони здоров'я  Не потребує  Забезпечення медичного обслуговування дітей під час їх оздоровлення та відпочинку 
    1.6. Забезпечення дотримання в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку санітарних норм перебування та харчування дітей під час оздоровлення та відпочинку  Щорічно  Департамент охорони здоров'я, Головне управління держсанепідслужби у м. Києві (за згодою)  Не потребує  Підвищення рівня якості організації оздоровлення та відпочинку дітей Запобігання спалахам інфекційних захворювань 
    1.7. Забезпечення громадського порядку в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  Щорічно  Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві (за згодою)  Не потребує  Недопущення порушень громадського порядку під час оздоровлення та відпочинку дітей 
    1.8. Забезпечення безоплатного супроводу автомобілями ДАІ організованих груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку  Щорічно  Державна автомобільна інспекція ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)  Не потребує  Дотримання безпеки дітей під час перевезення до місць оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку 
    1.9. Координація діяльності щодо оздоровлення та відпочинку дітей за кордоном  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Не потребує  Недопущення випадків порушень правил перевезень груп дітей на оздоровлення та відпочинок за кордоном 
  2. Забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Служба у справах дітей, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні в місті Києві державні адміністрації, Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок", Київська міська організація "Профспілки працівників освіти і науки України", Об'єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, Київський центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 145775,0, у тому числі:  Забезпечення оздоровлення та відпочинку щорічно не менше 10000 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки 
2014  26914,0 
2015  27990,6 
2016  29110,2 
2017  30274,6 
2018  31485,6 
    2.1. Забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 83440,7, у тому числі:  Забезпечення оздоровленням та відпочинком не менше 6000 дітей пільгових категорій 
2014  15405,4 
2015  16021,6 
2016  16662,5 
2017  17329,0 
2018  18022,2 
    2.2. Забезпечення оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - вихованців шкіл-інтернатів NN 12, 21  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 1625,0, у тому числі:  Забезпечення оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні, під час літнього канікулярного періоду терміном до 90 днів 
2014  300,0 
2015  312,0 
2016  324,5 
2017  337,5 
2018  351,0 
    2.3. Забезпечення оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - вихованців дитячого будинку "Малятко"  Щорічно  Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 2681,0, у тому числі:  Забезпечення оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні, під час літнього канікулярного періоду терміном до 90 днів. 
2014  495,0 
2015  514,8 
2016  535,4 
2017  556,8 
2018  579,0 
    2.4. Забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей-інвалідів, вихованців Київського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Київський центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 1296,5, у тому числі:  Забезпечення оздоровлення та відпочинку не менш 100 юних спортсменів з функціональними обмеженнями 
2014  239,3 
2015  248,9 
2016  258,9 
2017  269,3 
2018  280,1 
    2.5. Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах  Щорічно  Служба у справах дітей  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 2708,1, у тому числі:  Забезпечення оздоровлення та відпочинку не менше 150 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах 
2014  500,0 
2015  520,0 
2016  540,8 
2017  562,4 
2018  584,9 
    2.6. Організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей різних кризових категорій - клієнтів та волонтерів мережі закладів соціальних служб  Щорічно  Київський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 6540,2, у тому числі:  Охоплення оздоровленням та відпочинком щорічно не менше 450 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах 
2014  1207,5 
2015  1255,8 
2016  1306,0 
2017  1358,3 
2018  1412,6 
    2.7. Організація оздоровлення дітей з проблемами ВІЛ/СНІДу  Щорічно  Київський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 864,4, у тому числі:  Охоплення оздоровленням не менше 40 дітей з проблемами ВІЛ/СНІДу від потреби 
2014  159,6 
2015  166,0 
2016  172,6 
2017  179,5 
2018  186,7 
    2.8. Організація оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю - клієнтів мережі закладів ЦСССДМ, яким необхідна соціальна адаптація у супроводі волонтерів  Щорічно  Київський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 2047,1, у тому числі:  Охоплення оздоровленням та відпочинком щорічно не менше 150 дітей з інвалідністю 
2014  378,0 
2015  393,1 
2016  408,8 
2017  425,1 
2018  442,1 
    2.9. Організація оздоровлення та відпочинку дітей з урахуванням Територіальної угоди з Об'єднанням організацій роботодавців м. Києва "Федерація роботодавців м. Києва" та Об'єднанням профспілок  Щорічно  Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок", Київська міська організація "Профспілки працівників освіти і науки України", Об'єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього:44572,0, у тому числі:  Забезпечення оздоровленням дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки і батьки яких є членами профспілок 
2014  8229,2 
2015  8558,4 
2016  8900,7 
2017  9256,7 
2018  9627,0 
    2.10 Забезпечення оздоровлення дітей із сімей киян - учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь у проведенні антитерористичної операції  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього:
8492,9
у тому числі: 
Забезпечення оздоровлення 1500 дітей із сімей киян - учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь у проведенні антитерористичної операції 
2015 р.  2000,0 
2016 р.  2080,0 
2017 р.  2163,2 
2018 р.  2249,7 
   
  3. Доступність послуг з оздоровлення та відпочинку  3.1. Організація відпочинку дітей молодшого віку в дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів міста  Щорічно  Районні в місті Києві державні адміністрації  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 22748,5, у тому числі:  Організація зайнятості та догляду щорічно не менш 8200 дітей молодшого віку, які перебувають в місті під час канікулярного періоду 
2014  4200,0 
2015  4368,0 
2016  4542,7 
2017  4724,4 
2018  4913,4 
    3.2. Створення єдиної бази даних дітей, які потребують оздоровлення та відпочинку  2014 рік  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Бюджет міста Києва (загальний фонд)  Усього: 92,45, у тому числі:  Створення єдиного інформаційного простору по оздоровленню та відпочинку дітей м. Києва, аналіз ефективності та контроль за дотриманням принципу соціальної справедливості та прозорості при реалізації права дітей на оздоровлення 
2014  50,0 
2015  10,0 
2016  10,4 
2017  10,8 
2018  11,25 
    3.3. Залучення коштів підприємств, установ та організацій усіх форм власності для проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей  Щорічно  Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок"  Залучені кошти  Збільшення кількості оздоровлених дітей більш як на 30 тисяч осіб 
    3.4. Залучення коштів Фонду соціального страхування в придбанні путівок для дітей застрахованих осіб, які направляються на літнє оздоровлення  Щорічно  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності  Кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  Залучення до оздоровлення не менш 9000 осіб 
  4. Підвищення рівня якості послуг з оздоровлення та відпочинку  4.1. Проведення огляд-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Не потребує  Відзначення переможців серед кращих дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 
    4.2. Забезпечення пільгового відвідування музеїв, театрів кінотеатрів тощо  Щорічно  Департамент культури  Не потребує  Задоволення творчих потреб та духовного розвитку дітей 
    4.3. Інформаційне забезпечення організації оздоровлення та відпочинку  Щорічно  Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації  Не потребує  Забезпечення інформуванням населення міста Києва щодо проведення літньої оздоровчої кампанії 
  5. Забезпечення розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  5.1. Проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  2015 - 2018  Департамент освіти і науки, молоді та спорту  Не потребує  Недопущення перепрофілювання, використання не за призначенням дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 
    5.2. Проведення ремонтних робіт в приміщеннях та на території дитячих закладів оздоровлення та відпочинку міста Києва  Щорічно  Керівники, власники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (за згодою)  Залучені кошти (кошти організацій, підприємств тощо)  Поліпшення матеріально-технічного стану дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 
    5.3. Оновлення та придбання обладнання, устаткування, м'якого та спортивного інвентарю тощо  Щорічно  Керівники, власники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (за згодою)  Залучені кошти (кошти організацій, підприємств тощо)  Поліпшення матеріально-технічного стану дитячих закладів оздоровлення та відпочинку 
    5.4. Вжиття заходів з відновлення роботи дитячого оздоровчого табору "Промінь" (Бориспільське шосе, 23 км)  2014 - 2018 роки  Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація  Бюджет міста Києва (спеціальний фонд)  Усього: 8492,9, у тому числі:  Розвиток мережі дитячих закладів та оздоровлення м. Києва 
2014 
2015  2000,0 
2016  2080,0 
2017  2163,2 
2018  2249,7 
    5.5. Підтримка позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Зміна" (Київська область, с. Пилиповичі)  Щорічно  Департамент освіти і науки, молоді та спорту    Усього: 17195,6, у тому числі:  Поліпшення матеріально-технічного стану дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Зміна", що відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Києва 
Бюджет міста Києва (загальний фонд)  2014  1180,9 
2015  1228,1 
2016  1277,2 
2017  1328,3 
2018  1368,1 
Бюджет міста Києва (спеціальний фонд)  2014  2000,0 
2015  2080,0 
2016  2163,2 
2017  2249,7 
2018  2320,1 
    5.6. Вирішити питання надання пільг на сплату комунальних послуг, оренду землі дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, що знаходяться на балансі або є структурними підрозділами підприємств міста  2014 - 2015 рр.  Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Об'єднання профспілок, організацій профспілок у місті Києві "Київська міська рада профспілок"  Не потребує  Підтримка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що знаходяться на балансі або є структурними підрозділами підприємств міста Києва 

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми  2014 рік  2015 рік  2016 рік  2017 рік  2018 рік  Усього витрат на виконання програми (тис. грн.) 
Обсяг ресурсів, усього, у тому числі:  34344,90  37676,70  39183,70  40751,00  42348,15  194304,45 
Загального фонду міського бюджету  32344,90  33596,70  34940,50  36338,10  37778,35  174998,55 
Спеціального фонду міського бюджету  2000,00  4080,00  4243,20  4412,90  4569,80  19305,90 
Інших джерел 

(Програма із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київської міської ради N 17/1920 від 24.09.2015)

Заступник міського голови - секретар
Київської міської ради О.Резніков