КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 вересня 2013 р. N 681
Київ
Деякі питання діяльності
Міністерства охорони здоров'я та Державної
санітарно-епідеміологічної служби
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. N 501 "Про затвердження переліку закладів охорони здоров'я та програм у галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 36, ст. 1484) і від 14 листопада 2012 р. N 1050 "Деякі питання Державної санітарно-епідеміологічної служби" (Офіційний вісник України, 2012 р., N 87, ст. 3547) зміни, що додаються.
2. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України:
здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров'я на 2013 рік у загальному та спеціальному фондах державного бюджету, перерозподіл за загальним фондом державного бюджету видатків споживання у сумі 10635,4 тис. гривень (з них на оплату праці - 6172,1 тис. гривень, комунальних послуг та енергоносіїв - 1214 тис. гривень), за спеціальним фондом видатків споживання у сумі 160 тис. гривень (з них на оплату праці - 10 тис. гривень, комунальних послуг та енергоносіїв - 25,7 тис. гривень) шляхом зменшення їх обсягу за бюджетною програмою 2304020 "Діяльність установ Державної санітарно-епідеміологічної служби та заходи по боротьбі з епідеміями" та відповідно збільшення їх обсягу за бюджетною програмою 2301350 "Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я";
забезпечити:
Міністерству охорони здоров'я - погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого абзацом другим цього пункту, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;
Міністерству фінансів - внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.
3. Дозволити Міністерству охорони здоров'я використання залишків бюджетних коштів спеціального фонду, які утворилися станом на 1 січня 2013 р. за бюджетною програмою 2301250 "Державний санітарно-епідеміологічний нагляд, дезінфекційні заходи та заходи по боротьбі з епідеміями" на спеціальних реєстраційних рахунках закладів та установ санітарно-епідеміологічної служби, що належать до сфери управління Міністерства та ліквідуються (далі - заклади та установи), для проведення державними установами, що належать до сфери управління Державної санітарно-епідеміологічної служби і проводять лабораторні випробування та інструментальні дослідження, яким частково передані функції закладів та установ, розрахунків, пов'язаних із завершенням ліквідації закладів та установ.
4. Державній казначейській службі в установленому порядку забезпечити:
перерахування на підставі платіжних доручень ліквідаційних комісій закладів та установ залишків коштів спеціального фонду, зазначеного у пункті 3 цієї постанови, на відповідний спеціальний реєстраційний рахунок, відкритий за бюджетною програмою 2304020 "Діяльність установ Державної санітарно-епідеміологічної служби та заходи по боротьбі з епідеміями", для проведення розрахунків, пов'язаних із завершенням ліквідації закладів та установ;
реєстрацію зобов'язань для проведення розрахунків, пов'язаних із завершенням ліквідації закладів та установ, за бюджетною програмою 2304020 "Діяльність установ Державної санітарно-епідеміологічної служби та заходи по боротьбі з епідеміями".
5. Головам ліквідаційних комісій закладів та установ забезпечити визначення потреби в обсягах коштів, необхідних для завершення їх ліквідації, та надання відповідної інформації Державній санітарно-епідеміологічній службі для проведення необхідних розрахунків.
6. Міністерству охорони здоров'я разом з Державною санітарно-епідеміологічною службою забезпечити в установленому порядку цільове спрямування коштів на проведення розрахунків, пов'язаних із завершенням ліквідації закладів та установ, в межах визначеної ними потреби.
7. Міністерству охорони здоров'я здійснити заходи щодо погашення в межах бюджетних призначень за бюджетною програмою 2301350 "Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я" заборгованості державної установи "Український науково-дослідний протичумний інститут імені І.І. Мечнікова Міністерства охорони здоров'я України" та державного закладу "Українська протичумна станція Міністерства охорони здоров'я України".
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 вересня 2013 р. N 681
Зміни,
що вносяться до постанов
Кабінету Міністрів України
від 16 травня 2011 р. N 501 і
від 14 листопада 2012 р. N 1050
1. Абзац другий підрозділу "МОЗ" розділу "Програми в галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій" переліку закладів охорони здоров'я та програм у галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. N 501, після слів "Референс-центру з молекулярної діагностики (м. Київ)" доповнити словами ", державний заклад "Українська протичумна станція Міністерства охорони здоров'я України" (м. Сімферополь), державна установа "Український науково-дослідний протичумний інститут імені І.І. Мечнікова Міністерства охорони здоров'я України" (м. Одеса)".
2. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2012 р. N 1050 викласти у такій редакції:
"2. Міністерству охорони здоров'я разом з Державною санітарно-епідеміологічною службою вирішити питання щодо утворення в установленому порядку:
державних установ Державної санітарно-епідеміологічної служби для проведення лабораторних випробувань та інструментальних досліджень із загальною чисельністю працівників не більш як 22298 осіб;
державних установ Міністерства охорони здоров'я для надання організаційно-методичної, консультативної та практичної допомоги з питань попередження, реагування і мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з біологічними патогенними агентами, мінімізації ризику виникнення біологічних загроз та надзвичайних ситуацій, спричинених особливо небезпечними інфекційними хворобами, що можуть мати міжнародне значення та становити загрозу для населення України, питання біобезпеки, біозахисту із загальною чисельністю працівників не більш як 163 особи.".