СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.10.2012 N 284
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
8 листопада 2012 р. за N 1881/22193
Про внесення змін до наказу
Служби зовнішньої розвідки України
від 28 лютого 2008 року N 45
З метою приведення у відповідність до Указу Президента України від 27 квітня 2012 року N 292-4т наказую:
1. У пункті 2 наказу Служби зовнішньої розвідки України від 28 лютого 2008 року N 45 "Про затвердження Інструкції про виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2008 року за N 246/14937, цифри та слово "4.8-4.10, 4.17, 4.18 та 5.3" замінити цифрами та словом "4.8-4.10, 4.17-4.21, 5.3 та 5.5".
2. Затвердити Зміни до Інструкції про виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 28 лютого 2008 року N 45, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25 березня 2008 року за N 246/14937, що додаються.
3. З цим наказом ознайомити співробітників Служби зовнішньої розвідки України.
4. Юридичному управлінню подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Голова Служби Г.Ілляшов
Затверджено
Наказ Служби зовнішньої
розвідки України
19.10.2012 N 284
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
8 листопада 2012 р. за N 1881/22193
Зміни
до Інструкції про виплату
грошового забезпечення військовослужбовцям
Служби зовнішньої розвідки України
1. В абзаці другому пункту 1.2 розділу I слова і цифри "затверджену Указом Президента України від 03.03.2006 N 184-7т/2006" замінити словами "яка затверджується Указом Президента України".
2. У розділі IV:
2.1. Доповнити розділ після пункту 4.18 новими пунктами 4.19-4.21 такого змісту:
"4.19. Надбавка за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя
4.19.1. Військовослужбовцям виплачується надбавка за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, в розмірі від 5 до 40 відсотків посадового окладу.
4.19.2. Надбавка за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, виплачується військовослужбовцям за умови виконання в минулому році річних норм стрибків з парашутом, передбачених затвердженими в установленому порядку планами бойової підготовки, але не менше річних норм, визначених Головою СЗР України для обчислення вислуги років для виходу на пенсію на пільгових умовах.
4.19.3. Надбавка за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, встановлюється (змінюється) або виплата її припиняється наказами Голови СЗР України або його першого заступника.
Порушення питання перед особами, зазначеними в абзаці першому цього підпункту, щодо встановлення (збільшення розміру) або припинення (зменшення розміру) надбавки за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, здійснюється на підставі поданих за командою рапортів керівників відповідних підрозділів, у яких обґрунтовуються необхідність та доцільність прийняття відповідного рішення. Рапорти готуються з урахуванням установлених щороку наказами Голови СЗР України максимальних розмірів надбавки для відповідних категорій військовослужбовців, її граничних розмірів та інших вимог щодо виплати, виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, які попередньо опрацьовуються Фінансово-економічним управлінням.
4.19.4. Військовослужбовцям, які одержують надбавку за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, допущеним до тимчасового виконання обов'язків за посадами, за якими виплата цієї надбавки не передбачена, за період тимчасового виконання обов'язків за посадами надбавка не виплачується.
4.19.5. Підставою для виплати надбавки за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, військовослужбовцям у поточному році є наказ Голови СЗР України про виконання річних норм стрибків з парашутом за минулий рік.
4.20. Морське грошове забезпечення
4.20.1. Військовослужбовцям, які направлені для несення бойової служби або виконання службових завдань на кораблі, підводні човни, судна Військово-Морських Сил та Державної прикордонної служби України, що перебувають у кампанії, за час служби виплачується морське грошове забезпечення у таких розмірах:
разі внутрішнього плавання - 40 відсотків посадового окладу;
у разі закордонного плавання - 60 відсотків посадового окладу.
Сума морського грошового забезпечення за неповний місяць розраховується пропорційно, виходячи з кількості календарних днів у цьому місяці, кількості календарних днів перебування військовослужбовця у плаванні та розміру (у відсотках) морського грошового забезпечення окремо за час внутрішнього і закордонного плавання.
4.20.2. Підставою для виплати морського грошового забезпечення за період несення бойової служби або виконання службових завдань військовослужбовцями СЗР України на кораблях і суднах є наказ Голови СЗР України або його першого заступника.
Документами, що підтверджують період несення бойової служби або виконання службових завдань військовослужбовцями СЗР України на кораблях і суднах, у списках яких вони не перебувають, є витяги з вахтових журналів, засвідчені командиром або старшим помічником командира корабля (судна) і скріплені гербовою печаткою корабля (судна). У витягах зазначаються номер і дата наказу про зарахування корабля (судна) у кампанію, дата прибуття військовослужбовця на корабель (судно) та вибуття з корабля (судна), а також дні плавання на кораблі (судні) за межами зовнішнього рейду.
4.21. Винагорода за бойове чергування
4.21.1. Військовослужбовцям за час бойового чергування виплачується винагорода за бойове чергування у розмірі від 10 до 30 відсотків посадового окладу.
4.21.2. Період бойового чергування визначається наказом Голови СЗР України або його першого заступника. Розмір винагороди за бойове чергування встановлюється (змінюється) або виплата її припиняється наказами Голови СЗР України або його першого заступника.
4.21.3. Військовослужбовці, які допустили порушення порядку несення бойового чергування, можуть бути позбавлені винагороди за той місяць, у якому було допущене це порушення, наказом Голови СЗР України або його першого заступника.".
У зв'язку з цим пункт 4.19 вважати пунктом 4.22 відповідно.
2.2. У пункті 4.22:
у підпункті 4.22.2 цифри "4.1-4.18" замінити цифрами "4.1-4.21";
доповнити підпункт новими абзацами такого змісту:
"Виплата щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, визначених пунктами 4.1-4.15, 4.18-4.21 цієї Інструкції, які встановлені військовослужбовцям за основними посадами, зберігається при направленні на навчання з відривом від служби таких військовослужбовців в Інститут СЗР України.
Виплата щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, визначених пунктами 4.19-4.21 цієї Інструкції, здійснюється військовослужбовцям підрозділів спеціального призначення, які направлені для несення бойової служби або виконання службових завдань.";
у підпункті 4.22.4 цифри та слово "4.2-4.15 та 4.18" замінити цифрами 4.2-4.21".
3. У розділі V:
доповнити розділ після пункту 5.4 новими пунктами 5.5 та 5.6 такого змісту:
"5.5. Винагорода за стрибки з парашутом
5.5.1. За здійснення стрибків з парашутом з літаків і вертольотів військовослужбовцям підрозділів спеціального призначення виплачується винагорода у таких розмірах:
військовослужбовцям, які не мають звання інструктора парашутно-десантної підготовки, за:
від 1 до 100 стрибків - 5-9 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу;
101 стрибок і більше - 10 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу.
Військовослужбовцям, які мають звання інструктора парашутно-десантної підготовки, за:
від 26 до 100 стрибків - 9-10 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу;
101 стрибок і більше - 11 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу;
військовослужбовцям, які мають звання майстра парашутного спорту, майстра міжнародного класу або заслуженого майстра парашутного спорту, за:
від 201 до 1000 стрибків - 12 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу;
1001 стрибок і більше - 13 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу.
5.5.2. За здійснення ускладнених стрибків указана винагорода збільшується:
на 2 відсотки мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу - за кожне ускладнення, але не більше ніж за два фактори ускладнення, а випусковому - не більше ніж три фактори ускладнення;
на 4 відсотки мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу - за катапультування і стрибок на воду;
на 20 відсотків мінімального посадового окладу за первинною офіцерською посадою командира взводу - за десантування всередині техніки або разом з нею;
на 3-10 відсотків мінімального посадового окладу за первинною
офіцерською посадою командира взводу - додатково за експериментальні стрибки.
5.5.3. Винагорода за стрибки з парашутом виплачується на підставі наказу по особовому складу із зазначенням у ньому дати виконання кожного стрибка, факторів ускладнення і який за ліком є стрибок.
Виплата цієї винагороди носить разовий характер, за кожний виконаний стрибок з парашутом.
При визначенні розміру винагороди враховуються всі підтверджені документами стрибки з парашутом, здійснені військовослужбовцем, у тому числі в період до призову на військову службу в СЗРУ.
5.6. Винагорода за водолазні роботи
Військовослужбовцям підрозділів спеціального призначення за тривале перебування на водолазних роботах виплачується винагорода за водолазні роботи у розмірах і порядку, що визначаються Інструкцією про розміри і порядок виплати військовослужбовцям винагороди за водолазні роботи, затвердженою наказом Міністра оборони України від 27 липня 2010 року N 394, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 6 серпня 2010 року за N 618/17913.".
Т.в.о. начальника Юридичного управління Служби
зовнішньої розвідки України А.Єфимченко