КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 3 жовтня 2012 р. N 943
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів,
передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів
щодо створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських
служб з використанням сучасних GPS-технологій

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з дня, що настає за днем набрання чинності актом Кабінету Міністрів України щодо затвердження попереднього техніко-економічного обґрунтування національного проекту "Вчасна допомога" - утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта".

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 жовтня 2012 р. N 943

Порядок
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
для здійснення заходів щодо створення єдиних регіональних
оперативно-диспетчерських служб
з використанням сучасних GPS-технологій

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держінвестпроект.

Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство, визначене Держінвестпроектом відповідальним за реалізацію національного проекту "Вчасна допомога" - утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта".

3. Бюджетні кошти використовуються з метою створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій та спрямовуються на:

1) виконання робіт з проектування системи оперативно-диспетчерських служб та її складових частин;

2) придбання сучасного обладнання, в тому числі комп'ютерної техніки, загальносистемних програмно-апаратних компонентів зазначеної системи, телекомунікаційного та каналоутворювального обладнання, засобів зв'язку та інформатизації;

3) розроблення функціонального та спеціального програмного і інформаційно-телекомунікаційного забезпечення.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

5. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації складають заявки на закупівлю товарів, робіт і послуг, зазначених у пункті 3 цього Порядку, з урахуванням ефективності використання бюджетних коштів, обґрунтуванням потреби в товарах, роботах і послугах та подають їх Держінвестпроекту на його запит у десятиденний строк з дня одержання.

6. Держінвестпроект затверджує план заходів щодо створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій з визначенням обсягу потреби в бюджетних коштах у розрізі регіонів.

З метою організації та контролю виконання зазначених заходів за рішенням Голови Держінвестпроекту утворюється експертна рада як консультативний орган, до складу якої включаються представники МНС, МВС, МОЗ, а також експерти (консультанти), у тому числі міжнародні, що мають відповідний досвід.

Кількісний та персональний склад, положення про експертну раду затверджуються Головою Держінвестпроекту.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про придбані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Одержувач бюджетних коштів подає щомісяця до 5 числа Держінвестпроекту інформацію в розрізі оперативно-диспетчерських служб про стан використання бюджетних коштів за затвердженою Держінвестпроектом формою для її узагальнення та подання щомісяця до 15 числа Мінфіну.

9. Казначейство подає щомісяця до 16 числа Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.