Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 13 червня 2012 р. N 525
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 386 від 10 травня 2018
р.)

Деякі питання прийняття
Кабінетом Міністрів України рішення про приватизацію
та затвердження умов продажу об’єктів групи Г
та паливно-енергетичного комплексу

Відповідно до статті 5 Закону України "Про приватизацію державного майна" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок прийняття рішення про приватизацію та затвердження умов продажу об’єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з дня набрання чинності абзацом сімдесят четвертим підпункту 5 пункту 1 розділу I Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-2014 роки".

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 червня 2012 р. N 525

Порядок
прийняття рішення про приватизацію
та затвердження умов продажу об’єктів групи Г
та паливно-енергетичного комплексу

1. Цей Порядок визначає механізм прийняття рішення про приватизацію та затвердження умов продажу об’єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу (далі - об’єкти).

2. Рішення про приватизацію об’єктів приймається у формі розпорядження Кабінету Міністрів України.

3. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України про приватизацію об’єкта готується Фондом державного майна і погоджується з уповноваженим органом управління, що здійснює управління відповідним об’єктом, Мінекономрозвитку, Мінфіном, Антимонопольним комітетом та Мін’юстом.

4. Фонд державного майна в установленому порядку подає Кабінетові Міністрів України проект розпорядження Кабінету Міністрів України, а також:

1) інформацію про об’єкт, яка, зокрема, включає:

результати оцінки впливу приватизації об’єкта на державний бюджет та на стан економічної безпеки держави;

характеристику продукції (послуг), що виробляється об’єктом;

відомості про наявність ознак домінування на загальнодержавному ринку товарів (робіт, послуг);

пропозиції щодо способу приватизації об’єкта;

відомості про вартість об’єкта, зокрема разом із земельними ділянками, на яких він розташований, загальну площу земельної ділянки та прогнозну вартість об’єкта;

відомості про вартість пакета акцій, що належить державі у статутному капіталі об’єкта (у разі приватизації акціонерного товариства);

фінансово-господарські показники роботи об’єкта за останні три роки;

2) завірену уповноваженим органом, що здійснює управління об’єктом, копію статуту об’єкта.

5. Затвердження умов продажу об’єкта здійснюється шляхом прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження плану приватизації або плану розміщення акцій, або умов продажу на конкурсі з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону.

6. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження плану приватизації або плану розміщення акцій об’єкта готується Фондом державного майна і погоджується з уповноваженим органом управління, що здійснював функції з управління об’єктом до прийняття рішення про його приватизацію, Мінекономрозвитку, Мінфіном, Антимонопольним комітетом та Мін’юстом.

7. Фонд державного майна в установленому порядку подає Кабінетові Міністрів України проект розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження плану приватизації або плану розміщення акцій об’єкта, а також копії таких документів:

акт оцінки майна об’єкта (звіт про оцінку об’єкта із затвердженим висновком його вартості);

висновки про проведення екологічного аудиту (у разі його проведення);

технічний паспорт земельної ділянки, яка підлягає продажу державним органом приватизації разом з об’єктом (у разі потреби);

бізнес-план або техніко-економічне обґрунтування післяприватизаційного розвитку об’єкта, розроблений покупцем єдиного майнового комплексу або контрольного пакета акцій (у разі наявності);

висновки щодо умов продажу об’єкта, підготовлені уповноваженим органом управління, що здійснював функції з управління об’єктом до прийняття рішення про його приватизацію, Мінекономрозвитку та Мінфіном;

висновок щодо умов продажу об’єкта, що має ознаки домінування на загальнодержавному ринку товарів (робіт, послуг), підготовлений Антимонопольним комітетом.

8. У разі коли затвердженим Кабінетом Міністрів України планом приватизації або планом розміщення акцій об’єкта передбачено проведення конкурсу з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону, Фонд державного майна готує проект розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження умов продажу об’єкта на такому конкурсі і погоджує його з уповноваженим органом управління, що здійснював функції з управління об’єктом до прийняття рішення про його приватизацію, Мінекономрозвитку, Мінфіном, Антимонопольним комітетом та Мін’юстом.

9. Фонд державного майна в установленому порядку подає Кабінетові Міністрів України проект розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження умов продажу об’єкта на конкурсі з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону, а також:

умови конкурсу, розроблені та схвалені конкурсною комісією;

копію протоколу засідання конкурсної комісії.