КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 лютого 2010 р. N 178
Київ
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 682 від 8 вересня 2015 р.)
Про затвердження критеріїв,
за якими оцінюється ступінь ризику
від провадження господарської діяльності
в галузі племінної справи у тваринництві
та визначається періодичність здійснення
планових заходів державного нагляду (контролю)
Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" ( 877-16 ) Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі племінної справи у тваринництві та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), що додаються.
2. Міністерству аграрної політики привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 лютого 2010 р. N 178
Критерії,
за якими оцінюється ступінь ризику
від провадження господарської діяльності
в галузі племінної справи у тваринництві
та визначається періодичність здійснення
планових заходів державного нагляду (контролю)
1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в галузі племінної справи у тваринництві та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), є певні види (характер) господарської діяльності, які можуть становити потенційну загрозу життю і здоров'ю людей, навколишньому природному середовищу.
2. Відповідно до критеріїв суб'єкти господарювання незалежно від форми власності та видів господарської діяльності належать до одного з трьох ступенів ризику - високий, середній та незначний.
3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб'єкти, крім власників неплемінних тварин, які провадять діяльність, пов'язану з:
виконанням робіт з виробництва, зберігання і реалізації племінних (генетичних) ресурсів - тварин, сперми, ембріонів та яйцеклітин, що мають племінну (генетичну) цінність;
веденням племінної справи у тваринництві;
застосуванням у сфері селекції та відтворення племінних (генетичних) ресурсів нових технологій, інструментів, обладнання і матеріалів.
4. До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб'єкти, що провадять діяльність, пов'язану з проведенням генетичної експертизи походження та аномалій тварин.
5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб'єкти, не віднесені до суб'єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.
6. Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються з такою періодичністю:
з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на рік;
із середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на два роки;
з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на п'ять років.