НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
21.12.2005 N 906
Про внесення змін та доповнень
до Інструкції Національної ради
про порядок здійснення перевірок
телерадіоорганізацій України
( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Національної
ради України з питань телебачення і радіомовлення
N 365 від 19.04.2006 - дію Рішення
зупинено згідно з Рішенням Національної ради з питань
телебачення і радіомовлення
N 456 від 07.06.2006 )
Заслухавши заступника голови Національної ради І.Куруса на виконання рішення Національної ради N 756 від 23.11.2005 р. про вдосконалення порядку перевірок телерадіокомпаній України, керуючись статтями 14, 17 та 21 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" ( 538/97-ВР ), Національна рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити нову редакцію Інструкції Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок ТРО України (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Національної ради І.Куруса та контрольно-аналітичне управління.
Голова Національної ради В.Шевченко
Відповідальний секретар В.Лясовський
Затверджено
рішення Національної ради
України з питань телебачення
і радіомовлення
21.12.2005 N 906
Інструкція
Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення
про порядок здійснення перевірок
телерадіоорганізацій України
1. Загальні положення
1.1. Ця інструкція про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій України, які одержали ліцензію Національної ради, посадовими особами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі-інструкція) встановлює загальні правила проведення перевірок телерадіоорганізацій (далі - Ліцензіатів) України.
1.2. Інструкція визначає критерії, порядок організації та порядок проведення перевірок Ліцензіатів, строки проведення перевірок, порядок оформлення результатів перевірки, права та обов'язки уповноважених представників Національної ради, перелік документів, які стосуються предмету перевірки.
1.3. Викладені в інструкції правила і критерії є обов'язковими при здійсненні перевірок.
2. Основні поняття
Програма телерадіоорганізації - сукупність телерадіопередач, що розповсюджуються безпосередньо або в запису Ліцензіатами.
Телерадіопередача - змістовно завершена частина програми (авторський твір), яка має постійну назву, сталу тривалість та концептуальність, відділена початковими та кінцевими титрами або повідомленням диктора (ведучого).
Вітчизняний продукт - аудіовізуальний твір, на який розповсюджується юрисдикція держави. Позначається вітчизняний продукт знаком авторського права. Національним продуктом є аудіовізуальний твір, якщо щонайменше один з продюсерів чи його виробників - громадянин України чи юридична особа, діяльність якої зареєстрована в установленому порядку на території України, або якщо не більше 50 відсотків власності, що мають юридичні чи фізичні особи-нерезиденти України, або до складу його виконавців (режисери-постановники, оператори-постановники, оператори, звукооператори, художники-постановники, художники по костюмах, монтажери, актори-виконавці головних ролей та інші) входить не більше 50 відсотків осіб, що не мають громадянства України.
Програми власного виробництва - передачі, у створенні яких безпосередньо були задіяні працівники Ліцензіата, які виготовлені частково або повністю на власному технічному обладнанні, виключні авторські права на які є власністю Ліцензіата та транслюються з використанням знаку охорони авторського права.
Продукт спільного виробництва - аудіовізуальний твір, виготовлений двома або кількома компаніями, на що вказує знак охорони авторського права.
Моніторинг - комплекс заходів, спрямований на аналіз програм Ліцензіата, який здійснюється шляхом перегляду (прослуховування) телерадіопрограм, які розповсюджуються конкретним Ліцензіатом з фіксацією результатів.
3. Організація перевірок
3.1. Мотивом для проведення перевірок Ліцензіатів можуть бути звернення громадян, звернення органів державної влади, дані моніторингу Національної ради або інформація представників Національної ради в областях (регіонах) про ознаки порушень законодавства.
3.2. Перевірки здійснюються за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та/чи наказом голови Національної ради про проведення перевірки, який доводиться до відома членів Національної ради.
3.3. Перевірки проводяться уповноваженими посадовими особами Національної ради за місцезнаходженням Ліцензіата.
3.4. У разі потреби до перевірки можуть бути залучені представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, фахівці-експерти, інші особи визначені Національною радою.
3.5. Для проведення перевірки Національною радою видається документ у формі посвідчення на право проведення перевірки (Додаток 1) за підписом голови Національної ради, скріплений печаткою.
3.6. Посвідчення на право проведення перевірки Ліцензіата реєструється в книзі обліку (Додаток 2) із зазначенням номера, дати та прізвища керівника, який підписав розпорядчий документ. Аркуші книги обліку мають бути пронумерованими, книга прошнурованою та скріпленою печаткою.
3.7. Книга обліку ведеться і зберігається загальним відділом Національної ради в установленому порядку.
3.8. Термін проведення перевірки встановлюється наказом голови Національної ради.
3.9. Національна рада повідомляє Ліцензіата про проведення перевірки письмово (листом, факсом) та/або телефонограмою.
3.10. Обов'язковим перевіркам підлягають Ліцензіати:
- які відпрацювали повний календарний рік після отримання ліцензії;
- термін дії ліцензії у яких закінчується, і вони мають подати заяву на подовження ліцензії за 180 днів до закінчення її дії.
4. Права уповноважених представників
Національної ради, які здійснюють перевірку
Уповноважені представники Національної ради, які здійснюють перевірки Ліцензіатів, мають право:
- доступу на територію Ліцензіата, у виробничі та інші приміщення для з'ясування питань, безпосередньо пов'язаних з перевіркою;
- ознайомлення з будь-якими документами, необхідними для проведення перевірки;
- отримувати копи необхідних документів, безпосередньо пов'язаних з перевіркою;
- одержувати від Ліцензіатів письмові пояснення з питань, що виникають під час перевірки (за їх згодою).
Недопущення співробітників Національної ради в приміщення Ліцензіата, або відмова у наданні документів, необхідних для проведення перевірки, вважається перешкоджанням у законній діяльності Національної ради та тягне за собою відповідальність, передбачену статтею 46 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ( 3759-12 ) та статтею 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" ( 538/97-ВР ). Подібні факти засвідчуються актом, який укладається робочою групою, підписується всіма членами робочої групи та долучається до матеріалів перевірки.
5. Обов'язки уповноважених представників
Національної ради під час проведення перевірки
Уповноважені представники Національної ради, які здійснюють перевірку діяльності Ліцензіатів, зобов'язані:
- об'єктивно відображати стан справ щодо додержання ліцензіатами умов ліцензії та вимог чинного законодавства України;
- керуватись у своїй роботі виключно нормами законодавства України.
6. Порядок проведення перевірки ефірних ТРО
та кабельних, що мають власний канал
6.1. Проведення моніторингу.
6.1.1. Об'єктом моніторингу є діяльність Ліцензіата дозволена відповідною ліцензією Національної ради.
6.1.2. Моніторинг програм Ліцензіата здійснюється перед перевіркою з фіксацією результатів в Акті проведення моніторингу (Додаток 3).
6.1.3. Моніторинг проводиться без попередження Ліцензіата.
6.1.4. Моніторинг може проводитись у різні часові відрізки та дні тижня, але має відображати цілісну картину тижневої сітки мовлення Ліцензіата. Загальний обсяг моніторингу не може бути меншим заявленого в ліцензії загального щодобового обсягу мовлення. Для Ліцензіатів, які мають ліцензію на цілодобове мовлення, обов'язковий загальний обсяг моніторингу має складати не менше обсягу цілодобового мовлення. У населених пунктах, де є представники Національної ради, моніторинг може проводитись протягом тижня.
6.1.5. Програми, які підлягають моніторингу, можуть фіксуватися за допомогою записуючих пристроїв.
6.1.6. З метою отримання більш об'єктивних даних моніторингу Національна рада може використовувати результати моніторингу та інших спеціалізованих моніторингових організацій.
6.1.7. Результати моніторингу, що стали підставою для проведення перевірки Ліцензіата, доводяться до відома його керівництва.
6.1.8. Результати моніторингу під час перевірки Ліцензіата звіряються з ефірним журналом передач, плей-листами, ефірними рекламними листами, сіткою мовлення та програмою передач за період, коли проводився моніторинг.
6.1.9. Акт проведення моніторингу підписується працівником Національної ради, який здійснював моніторинг (Форма акта додається).
6.1.10. В акті проведення моніторингу фіксуються ознаки порушень, що були виявлені, та фактичні показники відповідно до умов ліцензій: назва телерадіоорганізації, відсоток мовлення державною мовою, відсотки програм власного та вітчизняного виробництва від загального обсягу мовлення, показники мовлення за жанрами.
6.1.11. Для проведення перевірки уповноважені представники Національної ради повинні пред'явити керівнику Ліцензіата або її уповноваженому представнику посвідчення на право проведення перевірки та документи, які засвідчують їх особи.
6.1.12. Керівник або уповноважений представник Ліцензіата засвідчує, що ознайомлений з актом моніторингу, ставить свій підпис, дату та печатку.
6.1.13. У разі незгоди з результатами моніторингу чи перевірки, керівник або уповноважений представник Ліцензіата має право зробити відповідний запис в Листі-ознайомленні (Додаток 5) до акту перевірки, надати письмові пояснення та викласти свої зауваження щодо змісту акта моніторингу.
6.1.14. У разі, коли результати моніторингу не можна підтвердити відповідними документами, це фіксується в Акті перевірки дотримання телерадіоорганізацією законодавства України та умов ліцензії (Додаток 4).
6.2. Керівник або уповноважений представник Ліцензіата під час проведення перевірки забезпечує умови для її проведення та надає на вимогу посадових осіб Національної ради для проведення перевірки:
- оригінал ліцензії Національної ради;
- статутні документи;
- свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності;
- журнал реєстрації програм та передач;
- ефірну сітку мовлення, плей-листи;
- текстові матеріали передач;
- передачі, записані на магнітну плівку або цифрові носії, для перевірки порядку їх збереження протягом 10 днів;
- прокатні посвідчення на право демонстрування та розповсюдження фільмів;
- штатний розпис працівників;
- рекламні плей-листи;
- перелік обладнання для створення та розповсюдження телерадіопрограм;
- дозвіл на експлуатацію радіоелектронних засобів мовлення (або угоду з оператором телекомунікацій, який такий дозвіл має) з визначенням місця встановлення передавача;
- угоди, що дають право на використання програм чи передач мовлення інших організацій;
- угоди, що дають право на використання об'єктів авторського права, які мають іншого правовласника, аніж організації - постачальники програм чи передач мовлення;
- угоди, що дають право використання попередньо опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, та зафіксованих у даних різновидах запису виконань.
6.3. Інші матеріали та документи, які сприятимуть встановленню об'єктивної оцінки діяльності Ліцензіата.
6.3.1. Телерадіокомпанії, що ведуть мовлення на телебаченні, зобов'язані не менше ніж за один тиждень до виходу в ефір подавати до представників Національної ради в регіонах та на вимогу Національної ради інформацію про включення до програми передач аудіовізуальних творів, дубльованих державною мовою, що будуть використовуватися при програмуванні ефірного мовлення наступного тижня. ( Розділ 6 доповнено пунктом 6.3.1 згідно з Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення N 365 від 19.04.2006 )
6.3.2. Телерадіокомпанії, що ведуть мовлення на радіо, зобов'язані не менше ніж за добу до початку виходу в ефір подавати до представників Національної ради в регіонах та на вимогу Національної ради перелік музичних творів українських авторів та виконавців, що будуть використовуватися при програмуванні ефірного мовлення. ( Розділ 6 доповнено пунктом 6.3.2 згідно з Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення N 365 від 19.04.2006 )
6.4. У випадку встановлення ознак порушення законодавства, результати перевірок виносяться на засідання Національної ради. Під час розгляду таких питань Національна рада може розглядати додаткову інформацію щодо системності ознак порушень у діяльності Ліцензіата, а також обставини та об'єктивні причини, за яких ці порушення сталися.
7. Порядок оформлення Акту перевірки
7.1. За результатами перевірки складається Акт про додержання Ліцензіатом умов ліцензії та вимог чинного законодавства України.
7.2. Акт складається в одному примірнику та підписується особами, які проводили перевірку. Копія Акту перевірки надається керівнику або уповноваженому представнику Ліцензіата, оригінал залишається в Національній раді.
7.3. Керівник або уповноважений представник Ліцензіата після ознайомлення з Актом перевірки всі свої пропозиції та зауваження щодо проведення перевірки висловлює письмово у листі-ознайомленні до Акту і ставить на ньому свій підпис.
7.4. В Акті перевірки зазначаються результати проведеної перевірки, а саме:
- ознаки порушень законодавства, які були виявлені під час проведення перевірки з посиланням на статті нормативно-правових актів;
- відомості про фактичне виконання умов, зазначених у ліцензії;
7.5. В Акті перевірки зазначаються всі документи, на підставі яких робляться висновки щодо дотримання Ліцензіатом умов ліцензії та вимог чинного законодавства.
7.6. У випадку, якщо результати моніторингу не співпадають з наданими під час проведення перевірки документами, ці факти зазначаються в Акті перевірки.
7.7. За результатами перевірки посадова особа, яка здійснювала перевірку, в довільній формі складає письмову кваліфікаційну характеристику Ліцензіата, подає доповідну про результати перевірки та пропозиції щодо прийняття відповідних рішень.
7.8. У пакеті матеріалів перевірки обов'язковими є:
- Акт перевірки дотримання Ліцензіатом законодавства та умов ліцензії;
- угоди на право розповсюдження аудіо- та відеопродукції на час проведення моніторингу;
- кваліфікаційна характеристика Ліцензіата;
- інші документальні та матеріальні відомості, які підтверджують наявність ознак порушень законодавства та умов ліцензії.
8. Нумерація (або індексація)
та датування Актів перевірки
8.1. Представники Національної ради в областях (регіонах) повинні мати журнал реєстрації Актів перевірок, в якому зазначається порядковий номер Акту перевірки Ліцензіата, що перевірявся, назва Ліцензіата, дата проведення перевірки.
8.2. Кожний Акт перевірки має свій власний номер, присвоєний особою, яка проводить перевірку (керівником групи, яка проводить перевірку) (Акт N область/N/рік), наприклад:
АКТ N Вн/1/01
перевірки дотримання телерадіоорганізацією
законодавства та умов ліцензії
8.3. Для уніфікації областей (регіонів) застосовуються скорочення: Волинська - Вл., Вінницька - Вн., Дніпропетровська - Дп., Донецька - Дн., Житомирська - Жт., Закарпатська - Зк., Запорізька - Зп., Івано-Франківська - Ів., Кіровоградська - Кр., Київ -Кв., Київська - Ко., АР Крим - Км., Львівська - Лв., Луганська - Лг., Миколаївська - Мк., Одеська-Од., Полтавська-Пл.., Рівненська-Рв., м. Севастополь-Св., Сумська - Су., Тернопільська - Тр., Харківська - Хр., Херсонська - Хс, Хмельницька - Хм., Черкаська - Чк., Чернігівська - Чр., Чернівецька - Чн.
9. Особливості перевірки організацій
кабельного та ефірно-кабельного телебачення,
проводового радіомовлення
9.1. Проведення моніторингу.
9.1.1. Напередодні перевірки протягом доби у різні часові відрізки (вранці, ввечері, вночі) здійснюється моніторинг програмного наповнення каналів відповідної о Ліцензіата, а результати його фіксуються в Акті проведення моніторингу.
9.1.2. У разі неможливості проведення моніторингу, перелік телеканалів, які ретранслюються, їх порядок та план конвертування згідно з умовами ліцензії перевіряється на головній (-их) станції (-ях).
9.1.3. Для складання Акту перевірки уповноважені представники Національної ради перевіряють на відповідність:
- адресу (-и) розташування головної (-их) станції (-ій), багатоканального передавача;
- наявність у оператора телекомунікацій відповідного дозволу на створення телемережі;
- наявність та чинність угоди між Ліцензіатом та оператором телекомунікацій у разі, якщо оператором телекомунікацій є інша юридична особа;
- наявність та терміни дії угод на право ретрансляції програм інших телемовників;
- кількість абонентів (потенційних) згідно з дозволом місцевих органів влади та фактичну згідно з документами фінансової звітності;
- наявність угоди з абонентом, де перелічено канали, які ретранслюються у цій телемережі;
- територію розповсюдження телепрограм;
- технічну якість мовлення шляхом суб'єктивної оцінки не менш як трьох учасників перевірки;
- наявність скарг абонентів;
- наявність у найдоступнішому пакеті програм, які розповсюджуються ефірним способом на даній території.
9.1.4. Для перевірки території розповсюдження мереж ОКТБ, уповноважені представники Національної ради мають право перевірити журнал диспетчерської служби, в якому зафіксовані заявки абонентів із зазначенням адрес обслуговування, та звірити адреси абонентів з межами території відповідно до ліцензії.
9.1.5. Для перевірки кількості абонентів ОКТБ подає завірену керівником довідку про кількість чинних угод з абонентами або завірену довідку про фактичну кількість абонентів.
9.1.6. У разі коли ОКТБ відповідно до ліцензії має канал власного мовлення, перевірка здійснюється згідно з п. 6 цієї інструкції.
9.2. Для перевірки телерадіоорганізацій проводового мовлення необхідно:
- отримати довідку "Укртелекому" про територію розповсюдження радіопрограм телерадіокомпанії;
- отримати копію угоди з місцевою дирекцією ВАТ "Укртелеком" або іншим оператором телекомунікацій;
- зробити оцінку технічної якості мовлення шляхом суб'єктивної оцінки не менш як трьох учасників перевірки;
- з'ясувати відповідність сітки мовлення заявленій у ліцензії;
- з'ясувати відповідність мовлення до умов ліцензії.
10. Особливості встановлення
окремих ознак порушень
10.1. Частина перша статті 5 Закону України "Про рекламу" ( 270/96-ВР ) встановлює, що у телепередачах, які створені і проводяться за участю спонсорів, забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру про спонсора та/або його товари, крім імені або найменування та знака для товарів і послуг спонсорів.
10.2. Форми розміщення реклами імені або найменування та/чи знака для товарів і послуг спонсора у телепередачах з дотриманням зазначеної норми можуть бути такими:
- повідомлення про ім'я або найменування спонсора за допомогою титрів чи дикторського тексту на початку, або/та наприкінці програм, передач;
- повідомлення про спонсора шляхом статистичного чи динамічного зображення його імені, найменування та/чи знака для товарів і послуг, що йому належить.
10.3. Відео- чи аудіоінформація про спонсора, що містить прямі асоціації з продукцією, яка виробляється під його іменем або найменуванням, вважається рекламою і відповідно до статей 9, 10 та 26 Закону України "Про рекламу" ( 270/96-ВР ) може розглядатись Національною радою як недобросовісна чи прихована реклама.
10.4. інформація про спонсора, інтегрована у програму, має бути адаптована під вимоги законодавства України. Якщо така інформація не відповідає вищезазначеним вимогам, вона вважається рекламою.
10.5. Слогани, які супроводжують оприлюднення, виголошення у програмі, передачі імені, найменування спонсора, повинні бути зареєстровані у Державному департаменті інтелектуальної власності як об'єкти інтелектуальної власності, що належать цьому спонсору.
10.6. Спонсорство програм і передач новин забороняється. Ця норма Закону ( 270/96-ВР ) є нормою прямої дії. Розширеного тлумачення дана норма не передбачає і не дозволяє.
10.7. Використання ефірних позивних чи логотипів Ліцензіата допускається лише за умови їх внесення до ліцензії. Наявність в ефірі двох або більше ефірних позивних чи логотипів є ознакою суборенди каналу мовлення.
11. Ведення програм державною мовою для радіо
11.1. Загальний обсяг мовлення державою мовою для радіоорганізацій складається з:
- обсягу ведення програм державною мовою;
- обсягу пісенного матеріалу державною мовою;
- обсягів реклами державною мовою;
- обсягу іншої ефірної продукції, що транслюється в ефірі радіостанції державною мовою (заставки, слогани, джингли, тощо).
11.2. Загальний обсяг ведення програм державною мовою визначається хронометражем окремих виходів в ефір ведучих програм без урахування інших елементів програм, зокрема пісенного та музичного матеріалу впродовж обсягу мовлення, передбаченого ліцензією Національної ради.
Інструкцію підготовлено контрольно-аналітичним управлінням Національної ради
Додаток 1
ПОСВІДЧЕННЯ
на проведення перевірки
від "__" ______ 200 р. N______
Видане_______________________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, прізвище, ініціали, N посвідчення)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
для проведення перевірки ТРО_________________________________
__________________________________________________________________
(найменування ліцензіата)
щодо додержання ліцензійних умов_____________________________
__________________________________________________________________
на період з "__"_________200_ р. до "__"____________200_ р.
Голова Національної ради
М.П.
Додаток 2
КНИГА
обліку посвідчень на право проведення
перевірки ТРО України
------------------------------------------------------------------
|N |Номер |Наймену-|Місце |Склад|Термін|Реєстра-|Вид |Під- |
|з/п|посвід-|вання |знаход-|комі-|прове-|ційний |пере- |пис |
| |чення |ліцен- |ження |сії |дення |номер |вірки | |
| | |зіата |ліцен- | |пере- |наказу |(плано-| |
| | | |зіата | |вірки |(розпо- |ва, | |
| | | | | | |рядження|позап- | |
| | | | | | | |ланова)| |
|---+-------+--------+-------+-----+------+--------+-------+-----|
|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |
------------------------------------------------------------------
Додаток 3
АКТ
здійснення моніторингу
програм і передач телерадіоорганізацій
Дата _______ Назва ТРО _______________
Прізвище працівника ___________________
------------------------------------------------------------------
| Час | Програма (назва | Мова | Виробництво | Примітки та |
| | пісні, реклами, | | (якщо можна | зауваження |
| | тощо) | |ідентифікува-| |
| | | | ти) | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
|------+-----------------+-------+-------------+-----------------|
| | | | | |
------------------------------------------------------------------
Підпис ___________
Додаток 4
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
А К Т N____
перевірки дотримання телерадіоорганізацією
законодавства України та умов ліцензії
м.________________ "____"__________200_ р.
Ми, що нижче підписалися, (посада, прізвище,
ініціали)_________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
здійснили перевірку діяльності ТРО
__________________________________, ліцензія N_____________ від
"____"__________ ____р., канал (частота)__________,
місцезнаходження__________________________________________________
за участю директора, засновника (співзасновника)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
На підставі наданих документів:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
перевіркою ВСТАНОВЛЕНО:______________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
До акту додаються документи (матеріали)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Перевірку здійснили:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Ознайомились: _________________________________________
_________________________________________
Додаток 5
ЛИСТ-ОЗНАЙОМЛЕННЯ
Керівник ТРО Підпис _______________________________ (Уповноважена особа) М. П.