ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВУ
НАКАЗ
26.02.2008 N 52
Про затвердження пріоритетних
завдань на 2008 рік та плану заходів
щодо їх виконання
З метою виконання пункту 3 питання 1 "Про організаційні питання діяльності та першочергові завдання Уряду" Витягу з протоколу N 1 засідання Кабінету Міністрів України від 19.12.2007 та пунктів 2, 3 і 4 протоколу за результатами зустрічі Прем'єр-міністра України з керівництвом Мінприроди та Держводгоспу від 17.01.2008 (доручення Кабінету Міністрів України від 21.01.2008 N 3266/0/1-08), доручення Кабінету Міністрів України від 22.01.2008 N 3441/0/1-08 щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" наказую:
1. Затвердити:
- Пріоритетні завдання діяльності Державного комітету України по водному господарству на 2008 рік (додаток 1).
- План заходів щодо виконання пріоритетних завдань Держводгоспу на 2008 рік (додаток 2).
2. Першим заступникам, заступникам Голови Комітету:
- разом з відповідальними за виконання керівниками структурних підрозділів Комітету забезпечити виконання затверджених заходів у строки та в обсягах згідно з додатком 2;
- щокварталу розглядати стан виконання Плану заходів щодо виконання пріоритетних завдань Держводгоспу на 2008 рік на засіданнях колегії Комітету за підсумками роботи водогосподарсько-меліоративного комплексу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Комітету О.Шевелєва.
Голова Комітету В.Сташук
Додаток 1
до наказу Держводгоспу
26.02.2008 N 52
Пріоритетні завдання
діяльності Державного комітету України
по водному господарству на 2008 рік
1. Здійснення державного управління в галузі водного господарства, забезпечення потреб населення і галузей економіки України у водних ресурсах, здійснення їх міжбасейнового перерозподілу та раціонального використання.
Стратегія реалізації пріоритету - забезпечення раціонального використання водних ресурсів, створення умов для безпечного проживання населення і стабільного розвитку економіки держави; підвищення ефективності управління у галузі використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів; поліпшення якості водних ресурсів та екологічного оздоровлення територій басейнів річок.
Джерела виконання - у межах бюджетних асигнувань на 2008 рік для реалізації Загальнодержавної програми розвитку водного господарства ( 2988-14 ) та її складових - державних цільових програм розвитку меліорації, захисту від шкідливої дії вод, у тому числі в басейні р. Тиси та централізованого водопостачання сільських населених пунктів.
Завдання є актуальним і відповідає пріоритетним завданням державної політики в економічній, соціальній, екологічній сферах, у тому числі визначеним у розділі I Людина та її розвиток, 1.7 Чисте та безпечне довкілля, Вдосконалення національної екологічної політики Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (далі - Програма діяльності Уряду), а саме:
"Удосконалити контроль за дотриманням екологічних нормативів та посилити відповідальність за їх порушення".
"Активізувати роботу з реалізації політики у сфері збереження і захисту природної спадщини, започаткувати процес відновлення природних ландшафтів".
"Удосконалити систему інтегрованого екологічного управління шляхом урахування екологічної складової у програмах розвитку різних секторів економіки".
2. Забезпечення надійної експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу, у тому числі зрошувальних та осушувальних систем, комплексу захисних споруд, насосних станцій та водовідвідних систем, подачі води на зрошення та водовідведення з осушуваних територій. Відновлення функціонування меліоративних систем, що знаходяться в незадовільному технічному стані, але не втратили свого потенціалу, шляхом реконструкції та технічного переоснащення систем, що не потребують значних капіталовкладень.
Стратегія реалізації пріоритету - підвищення ролі меліорованих земель у продовольчому та ресурсному забезпеченні держави, зменшення залежності сільськогосподарського виробництва від несприятливих природно-кліматичних умов, поліпшення екологічного стану та забезпечення екологічно безпечних умов експлуатації меліоративних систем.
Джерела виконання - у межах бюджетних асигнувань на 2008 рік для реалізації Комплексної програми розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених угідь на період до 2010 року, бюджетних програм 5001050 "Експлуатація загальнодержавних та міжгосподарських державних меліоративних систем", 5001100 "Розвиток та поліпшення екологічного стану зрошуваних та осушених угідь".
Завдання є актуальним і відповідає пріоритетним завданням державної політики в економічній, соціальній, екологічній сферах, у тому числі визначеним у розділі III Конкурентоспроможна національна економіка, 3.6. Агропромисловий комплекс і розвиток сільської місцевості Програми діяльності Уряду, а саме: "Підвищення ефективності та конкурентоспроможності сільського господарства, впровадження сучасних технологій з метою зменшення його енергозалежності та зниження собівартості виробленої продукції, спрямування бюджетної підтримки на задоволення зазначених потреб та врахування такої необхідності під час формування податкової політики".
3. Забезпечення захисту громадян, населених пунктів, виробничих об'єктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, мінімізації заподіюваних нею збитків для створення безпечних умов життєдіяльності населення.
Стратегія реалізації пріоритету - забезпечення виконання протипаводкових і природоохоронних заходів з метою захисту від затоплення, підтоплення та інших проявів шкідливої дії вод населених пунктів і сільськогосподарських угідь.
Джерела виконання - у межах бюджетних асигнувань на 2008 рік для реалізації Комплексної програми захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси та бюджетних програм КПКВ 5001070 "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь", КПКВ 5001080 "Комплексний протипаводковий захист в басейні р. Тиса у Закарпатській області".
Завдання є актуальним і відповідає пріоритетним завданням державної політики в економічній, соціальній, екологічній сферах, у тому числі визначеним у розділі I Людина та її розвиток, 1.7 Чисте та безпечне довкілля, Вдосконалення національної екологічної політики Програми діяльності Уряду, а саме: "Підвищити рівень захисту населення від наслідків природних і техногенних аварій та катастроф".
4. Підвищення рівня забезпечення сільського населення якісною питною водою шляхом налагодження централізованого водопостачання в населених пунктах, які користуються привізною та неякісною водою, для створення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення.
Стратегія реалізації пріоритету - налагодження належного водопостачання сільських населених пунктів, що користуються привізною та неякісною водою, для створення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення, реалізація державної політики щодо створення належних соціально-побутових умов проживання для сільських жителів у маловодних та забруднених регіонах, які змушені тимчасово користуватися для питних і побутових потреб неякісною та небезпечною для здоров'я водою.
Джерела виконання - у межах бюджетних асигнувань на 2008 рік для реалізації Комплексної програми першочергового забезпечення сільських населених пунктів, що користуються привізною водою, централізованим водопостачанням на 2001-2005 роки і прогноз до 2010 року та бюджетної програми КПКВ 5001090 "Першочергове забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням".
Завдання є актуальним і відповідає пріоритетним завданням державної політики в економічній, соціальній, екологічній сферах, у тому числі визначеним у розділі III Конкурентоспроможна національна економіка, 3.6 Агропромисловий комплекс і розвиток сільської місцевості Програми діяльності Уряду, а саме: "Сприяння розвитку житлово-комунального господарства, систем газифікації, водопостачання".
5. Здійснення міжнародного співробітництва у сфері використання, охорони та відтворення водних ресурсів прикордонних вод, реалізація галузевого співробітництва з країнами Європейського Союзу, іноземними установами, міжнародними професійними організаціями з питань водного менеджменту, удосконалення чинного водного законодавства.
Стратегія реалізації пріоритету - проведення узгодженої водогосподарської та охоронної діяльності з сусідніми країнами на прикордонних водах, активізація дво- та багатостороннього співробітництва з країнами - членами Європейського Союзу у сфері управління транскордонними водними ресурсами.
Джерела виконання - у межах бюджетних асигнувань на 2008 рік для реалізації Загальнодержавної програми розвитку водного господарства ( 2988-14 ), бюджетної програми КПКВ 5001060 "Ведення державного моніторингу поверхневих вод, водного кадастру, паспортизація, управління водними ресурсами".
Завдання є актуальним і відповідає пріоритетним завданням державної політики в економічній, соціальній, екологічній сферах, у тому числі визначеним у розділі III Конкурентоспроможна національна економіка, 3.1 Соціальні та економічні пріоритети, Прагматична зовнішньоекономічна політика Програми діяльності Уряду, а саме: "Удосконалення законодавчого та фінансового забезпечення транскордонного співробітництва".
Додаток 2
до наказу Держводгоспу
26.02.2008 N 52
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо виконання пріоритетних
завдань Держводгоспу на 2008 рік
---------------------------------------------------------------------------------------
|Пріоритетні завдання |Відповідальні за | Фінансове | Термін | Показники виконання |
| на 2008 рік, заходи | виконання |забезпечення,|виконання| |
| щодо виконання | | тис.грн. | | |
|пріоритетних завдань | | | | |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|Пріоритет 1. Здійснення державного управління в галузі водного господарства, |
|забезпечення потреб населення і галузей економіки України у водних ресурсах, |
|здійснення їх міжбасейнового перерозподілу та раціонального використання |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|1. Забезпечення |Заступник Голови | 408 359,3 |протягом |- забезпечення |
|управління |Комітету М.Бабич | | року |потреби населення і |
|водогосподарськими |Упрводресурсів | | |галузей економіки |
|системами, каскадами |Упрексплуатації | | |водними ресурсами в |
|водосховищ, включаючи|Відділ | | |обсязі не менше |
|розробку і |енергозбереження,| | |15 куб.км за таким |
|встановлення режимів |механізації та | | |розподілом: |
|роботи водосховищ |охорони праці | | |промисловість - |
|комплексного |Фінбухупр | | |7 куб.км; сільське |
|призначення, | | | |господарство - |
|водогосподарських | | | |5 куб.км; комунальне |
|систем і каналів, | | | |господарство - |
|затвердження правил | | | |3 куб.км; |
|їх експлуатації. | | | |- забезпечення |
|Здійснення | | | |надійної |
|постійного контролю | | | |роботи 172 водосховищ|
|за їх дотриманням | | | |комплексного |
|усіма учасниками | | | |призначення місткістю|
|водогосподарського | | | |53 млрд.куб.м води |
|комплексу України | | | |(95% місткості |
| | | | |діючих водосховищ у |
| | | | |країні), 5 |
| | | | |загальнодержавних |
| | | | |міжгалузевих каналів |
| | | | |із загальним обсягом |
| | | | |перерозподілу стоку |
| | | | |Дніпра у маловодні |
| | | | |регіони понад |
| | | | |3 млрд.куб.м води |
| | | | |на рік |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|2. Удосконалення |Заступник Голови | не потребує |протягом |Створення басейнових |
|управління водними |Комітету М.Бабич | фінансових | року |управлінь та служб |
|ресурсами за |Упрводресурсів | затрат | |річок Дунай, Рось, |
|басейновим принципом |Упрекономіки | | |Прип'ять |
|для гармонізації | | | | |
|системи управління | | | | |
|водними ресурсами з | | | | |
|європейською | | | | |
|практикою | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|3. Забезпечення |Перший заступник | не потребує | червень |Прийняття Верховною |
|супроводу проекту |Голови Комітету | фінансових | |Радою України Закону |
|Закону України "Про |А.Кобринський | затрат | |України "Про внесення|
|внесення змін до |Заступник Голови | | |змін до Водного |
|Водного кодексу |Комітету М.Бабич | | |кодексу України" |
|України" щодо |Юридичний сектор | | | |
|приведення окремих |Упрводресурсів | | | |
|положень Водного | | | | |
|кодексу України | | | | |
|( 213/95-ВР ) у | | | | |
|відповідність до | | | | |
|Конституції України | | | | |
|( 254к/96-ВР ) та | | | | |
|інших законодавчих | | | | |
|актів | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|4. Підготовка та |Заступник Голови | не потребує | червень |Подання проекту |
|погодження із |Комітету М.Бабич | фінансових | |Закону України "Про |
|заінтересованими |Юридичний сектор | затрат | |внесення змін до |
|центральними органами|Упрводресурсів | | |Кодексу України про |
|виконавчої влади | | | |адміністративні |
|проекту Закону | | | |правопорушення" до |
|України "Про внесення| | | |Верховної Ради |
|змін до Кодексу | | | |України |
|України про | | | | |
|адміністративні | | | | |
|правопорушення" | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|5. Здійснення заходів|Заступник Голови | 1987,5 |протягом |- звітність за формою|
|щодо екологічного |Комітету М.Бабич | | року |2-ТП (водгосп) |
|оздоровлення |Упрводресурсів | | |щодо |
|поверхневих вод та |Техвідділ Відділ | | |державного обліку |
|догляду за ними; |інвестицій та | | |використання водних |
|ведення державного |протипаводкового | | |ресурсів галузями |
|обліку |захисту | | |економіки - 13 тис. |
|водокористування і | | | |форм; |
|державного водного | | | |- проведення |
|кадастру | | | |8,3 тисячі перевірок |
| | | | |дотримання |
| | | | |водокористувачами |
| | | | |всіх форм власності |
| | | | |водного законодавства|
| | | | |у басейнах річок; |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|6. Оптимізація мережі|Заступник Голови | 1365,1 |протягом |- 145,7 тис. |
|спостережень з метою |Комітету М.Бабич | | року |вимірювань |
|отримання |Упрводресурсів | | |показників якості |
|репрезентативних та |Відділ | | |води (4,68 тис. |
|достовірних даних |моніторингу та | | |вимірювань на 1 |
|якості поверхневих |водопостачання | | |лабораторію) |
|вод шляхом розширення| | | | |
|мережі спостережень, | | | | |
|оновлення приладової | | | | |
|бази, виконання | | | | |
|вимірювань | | | | |
|гідрохімічних та | | | | |
|радіологічних | | | | |
|показників якості | | | | |
|поверхневих вод, | | | | |
|впровадження | | | | |
|інформаційної системи| | | | |
|моніторингу вод та | | | | |
|прогнозування змін | | | | |
|якісного стану водних| | | | |
|ресурсів | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|7. Порушити |Перший заступник | |січень - |Додаткове виділення |
|клопотанням перед |Голови Комітету | |березень |коштів у бюджеті у |
|Мінфіном щодо |О.Шевелєв | | |сумі 5 млн.грн., у |
|додаткового виділення|Фінбухупр | | |тому числі видатки |
|при внесенні змін до |Упрводресурсів | | |розвитку в сумі |
|державного бюджету |Відділ | | |2 млн. гривень за |
|Держводгоспу на |моніторингу та | | |бюджетною програмою |
|2008 рік за бюджетною|водопостачання | | |КПКВ 5001060: |
|програмою КПКВ | | | |- розширення переліку|
|5001060 "Ведення | | | |показників якості |
|державного | | | |поверхневих вод |
|моніторингу | | | |відповідно до вимог |
|поверхневих вод, | | | |Європейського |
|водного кадастру, | | | |законодавства; |
|паспортизація, | | | |- оновлення |
|управління водними | | | |приладової бази |
|ресурсами" | | | |моніторингових служб |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|Пріоритет 2. Забезпечення надійної експлуатації водогосподарсько-меліоративного |
|комплексу, у тому числі зрошувальних та осушувальних систем, комплексу захисних |
|споруд, насосних станцій та водовідвідних систем, подачі води на зрошення та |
|водовідведення з осушуваних територій. Відновлення функціонування меліоративних |
|систем, що знаходяться в незадовільному технічному стані, але не втратили свого |
|потенціалу, шляхом реконструкції та технічного переоснащення систем, що не потребують|
|значних капіталовкладень |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|1. Виконання заходів,|Заступник Голови | 324 503,2 |протягом |- підготовка |
|передбачених |Комітету | | року |державних |
|Комплексною програмою|О.Романов | | |зрошувальних систем |
|розвитку меліорації |Упрексплуатації | | |та забезпечення |
|земель і поліпшення |Відділ | | |подачі води для |
|екологічного стану |енергозбереження,| | |зрошення |
|зрошуваних та |механізації та | | |сільгоспкультур на |
|осушених угідь на |охорони праці | | |площі 600 тис. |
|період до 2010 року |Фінбухупр | | |гектарів; |
| | | | |- подача у |
| | | | |маловодні регіони |
| | | | |води в об'ємі |
| | | | |2,6 млрд.куб. метрів;|
| | | | |- забезпечення |
| | | | |відведення |
| | | | |надлишкових вод та |
| | | | |регулювання водно- |
| | | | |повітряного режиму на|
| | | | |площі 1800 тис.га |
| | | | |осушених земель |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|2. Розробити проект |Заступник Голови | не потребує |березень |Подати Кабінету |
|постанови Кабінету |Комітету | фінансових | |Міністрів України в |
|Міністрів України |О.Романов | затрат | |установленому порядку|
|"Про внесення змін до|Упрексплуатації | | |проект постанови |
|постанови Кабінету |Відділ інвестицій| | | |
|Міністрів України від|та | | | |
|16.11.2000 N 1704 |протипаводкового | | | |
|"Про Комплексну |захисту | | | |
|програму розвитку |Юридичний сектор | | | |
|меліорації земель і | | | | |
|поліпшення | | | | |
|екологічного стану | | | | |
|зрошуваних та | | | | |
|осушених угідь на | | | | |
|період до 2010 року" | | | | |
|з метою приведення у | | | | |
|відповідність до | | | | |
|чинного законодавства| | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|3. При внесенні змін |Перший заступник | необхідні | лютий- |Запровадження при |
|до Державного бюджету|Голови Комітету | додаткові |березень |внесенні змін до |
|на 2008 рік |О.Шевелєв | фінансові | |Державного бюджету на|
|( 107-17 ) ініціювати|Фінбухупр Відділ | витрати у | |2008 рік |
|в установленому |інвестицій та | сумі | |( 107-17 ) бюджетної |
|порядку запровадження|протипаводкового | 22,56 млн. | |програми 5001100 |
|бюджетної програми |захисту | грн. | | |
|5001100 "Розвиток та |Упрексплуатації | | | |
|поліпшення | | | | |
|екологічного стану | | | | |
|зрошуваних та | | | | |
|осушених угідь" з | | | | |
|обсягом фінансування | | | | |
|на 2008 рік у сумі | | | | |
|22,56 млн. гривень | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|4. Порушити |Перший заступник | |січень- |Додаткове виділення |
|клопотанням перед |Голови Комітету | |березень |коштів на оплату |
|Мінфіном щодо |О.Шевелєв | | |електроенергії в сумі|
|додаткового виділення|Фінбухупр | | |29,4 млн. гривень та |
|при внесенні змін до |Упрексплуатації | | |інші видатки (крім |
|державного бюджету |Відділ | | |соціально захищених) |
|Держводгоспу на |енергозбереження,| | |на 26 млн.грн., з |
|2008 рік за бюджетною|механізації та | | |них 17,52 млн.грн. |
|програмою 5001050 |охорони праці | | |на видатки розвитку |
|"Експлуатація | | | |для підвищення |
|загальнодержавних та | | | |надійності |
|міжгосподарських | | | |функціонування |
|державних | | | |водогосподарсько- |
|меліоративних систем"| | | |меліоративного |
|видатків у сумі | | | |комплексу та |
|55 356,2 тис. | | | |водозабезпечення |
|гривень, що не | | | |галузей економіки |
|забезпечує | | | | |
|оплату за споживання | | | | |
|електроенергії | | | | |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|Пріоритет 3. Забезпечення захисту громадян, населених пунктів, виробничих об'єктів і |
|сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, мінімізації заподіюваних нею |
|збитків для створення безпечних умов життєдіяльності населення |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|1. Виконання заходів,|Перший заступник | 85 951,7 |протягом |- будівництво 14,3 км|
|передбачених |Голови Комітету | | року |захисних |
|Комплексною програмою|О.Шевелєв Відділ | | |протипаводкових дамб;|
|захисту від шкідливої|інвестицій та | | |- берегоукріплення - |
|дії вод сільських |протипаводкового | | |4,3 км; |
|населених пунктів і |захисту Фінбухупр| | |- будівництво |
|сільськогосподарських| | | |103 гідротехнічних |
|угідь в Україні у | | | |споруд; |
|2001-2005 роках та | | | |- регулювання |
|прогноз до 2010 року | | | |105,4 км русел, |
| | | | |відновлення і |
| | | | |підтримання |
| | | | |сприятливого режиму |
| | | | |та санітарного стану |
| | | | |річок; |
| | | | |- водовідвідна мережа|
| | | | |- 10,5 км; |
| | | | |- забезпечення |
| | | | |захисту |
| | | | |від шкідливої дії вод|
| | | | |та мінімізація |
| | | | |наслідків: 128 |
| | | | |населених пунктів; |
| | | | |4,9 тис. садиб; |
| | | | |27,3 тис.га |
| | | | |сільськогосподарських|
| | | | |угідь |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|2. Виконання заходів,|Перший заступник | 80 900,0 |протягом |- будівництво 25,2 км|
|передбачених |Голови Комітету | | року |захисних |
|Програмою |О.Шевелєв Відділ | | |протипаводкових дамб;|
|комплексного |інвестицій та | | |- берегоукріплення - |
|протипаводкового |протипаводкового | | |7,4 км; |
|захисту в басейні |захисту Фінбухупр| | |- будівництво |
|р. Тиси у | | | |та реконструкція 2 |
|Закарпатській області| | | |гідротехнічних |
|на 2002-2006 роки та | | | |споруд; |
|прогноз до 2015 року | | | |- забезпечення |
| | | | |захисту |
| | | | |від шкідливої дії вод|
| | | | |та мінімізація |
| | | | |наслідків: 17 |
| | | | |населених пунктів; |
| | | | |9,2 тис.га |
| | | | |сільськогосподарських|
| | | | |угідь |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|3. Розробити проект |Перший заступник | не потребує |березень |Подати Кабінету |
|постанови Кабінету |Голови Комітету | фінансових | |Міністрів України в |
|Міністрів України |О.Шевелєв Відділ | затрат | |установленому порядку|
|"Про внесення змін до|інвестицій та | | |проект постанови |
|постанови Кабінету |протипаводкового | | | |
|Міністрів України від|захисту Фінбухупр| | | |
|03.07.2006 N 901 "Про| | | | |
|затвердження | | | | |
|Комплексної програми | | | | |
|захисту сільських | | | | |
|населених пунктів і | | | | |
|сільськогосподарських| | | | |
|угідь від шкідливої | | | | |
|дії вод на період до | | | | |
|2010 року та прогноз | | | | |
|до 2020 року" з метою| | | | |
|приведення у | | | | |
|відповідність до | | | | |
|чинного законодавства| | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|4. Розробити проект |Заступник Голови | не потребує |березень |Подати Кабінету |
|постанови Кабінету |Комітету М.Бабич | фінансових | |Міністрів України в |
|Міністрів України |Упрводресурсів | затрат | |установленому порядку|
|"Про внесення змін до|Відділ інвестицій| | |проект постанови |
|постанови Кабінету |та | | | |
|Міністрів України від|протипаводкового | | | |
|24.10.2001 N 1388 |захисту Фінбухупр| | | |
|"Про затвердження | | | | |
|Програми комплексного| | | | |
|протипаводкового | | | | |
|захисту в басейні | | | | |
|р. Тиси у | | | | |
|Закарпатській області| | | | |
|на 2002-2006 роки та | | | | |
|прогноз до 2015 року"| | | | |
|з метою приведення у | | | | |
|відповідність до | | | | |
|чинного законодавства| | | | |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|Пріоритет 4. Підвищення рівня забезпечення сільського населення якісною питною водою |
|шляхом налагодження централізованого водопостачання в населених пунктах, які |
|користуються привізною та неякісною водою, для створення екологічно безпечних умов |
|життєдіяльності населення |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|1. Виконання заходів,|Перший заступник | 50 000,0 |протягом |- будівництво 52,6 км|
|передбачених |Голови Комітету | | року |магістральних |
|Комплексною програмою|О.Шевелєв Відділ | | |водоводів групових |
|першочергового |інвестицій та | | |водопроводів; |
|забезпечення |протипаводкового | | |- будівництво 12,4 км|
|сільських населених |захисту Відділ | | |розвідної мережі; |
|пунктів, що |моніторингу та | | |- забезпечення |
|користуються |водопостачання | | |централізованим |
|привізною водою, |Фінбухупр | | |водопостачанням 17 |
|централізованим | | | |населених пунктів |
|водопостачанням на | | | |(15,2 тис. мешканців)|
|2001-2005 роки і | | | | |
|прогноз до 2010 року | | | | |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|2. Розробити проект |Перший заступник | не потребує |березень |Подати Кабінету |
|постанови Кабінету |Голови Комітету | фінансових | |Міністрів України в |
|Міністрів України |О.Шевелєв Відділ | затрат | |установленому порядку|
|"Про внесення змін до|моніторингу та | | |проект постанови |
|постанови Кабінету |водопостачання | | | |
|Міністрів України від|Відділ інвестицій| | | |
|23.11.2000 N 1735 |та | | | |
|"Про Комплексну |протипаводкового | | | |
|програму |захисту Фінбухупр| | | |
|першочергового | | | | |
|забезпечення | | | | |
|сільських населених | | | | |
|пунктів, що | | | | |
|користуються | | | | |
|привізною водою, | | | | |
|централізованим | | | | |
|водопостачанням на | | | | |
|2001-2005 роки і | | | | |
|прогноз до 2010 року"| | | | |
|з метою приведення у | | | | |
|відповідність до | | | | |
|чинного законодавства| | | | |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|Пріоритет 5. Здійснення міжнародного співробітництва у сфері використання, охорони та|
|відтворення водних ресурсів прикордонних вод, реалізація галузевого співробітництва з|
|країнами Європейського Союзу, іноземними установами, міжнародними професійними |
|організаціями з питань водного менеджменту, удосконалення чинного водного |
|законодавства |
|-------------------------------------------------------------------------------------|
|1. Виконання |Голова Комітету | 320,0 |протягом |Проведення 5 нарад |
|зобов'язань України |В.Сташук Відділ | | року |Уповноважених Урядів,|
|за сімома |міжнародного | | |10 нарад заступників |
|міжурядовими угодами |співробітництва | | |Уповноважених, 2 |
|з сусідніми країнами | | | |засідань міжурядових |
|з питань водного | | | |двосторонніх комісій |
|господарства на | | | |з питань прикордонних|
|прикордонних водах | | | |вод, 30 зустрічей |
| | | | |робочих груп та |
| | | | |експертів |
| | | |---------+---------------------|
| | | |березень |Завершення |
| | | | |внутрішньодержавних |
| | | | |процедур щодо |
| | | | |призначення нових |
| | | | |Уповноважених Уряду |
| | | | |України з питань |
| | | | |прикордонних вод та |
| | | | |їх заступників |
|---------------------+-----------------+-------------+---------+---------------------|
|2. Розвиток |Голова Комітету | 80,0 |протягом |Підписання |
|галузевого |В.Сташук Відділ | | року |меморандумів про |
|співробітництва з |міжнародного | | |взаєморозуміння з |
|іноземними установами|співробітництва | | |Міністерством водних |
|та міжнародними | | | |ресурсів Китаю та |
|професійними | | | |Міністерством |
|організаціями | | | |сільського |
| | | | |господарства, природи|
| | | | |та якості харчових |
| | | | |продуктів |
| | | | |Нідерландів. Участь у|
| | | | |20-му Міжнародному |
| | | | |конгресі з іригації |
| | | | |та дренажу |
| | | | |(Пакистан), інші |
| | | | |заходи |
---------------------------------------------------------------------------------------