КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 153 від 01.02.2002
Про будівництво Куренівсько-Червоноармійської
лінії від станції "Либідська" до станції
"Виставковий центр" та Сирецько-Печерської лінії
від станції "Харківська" до Харківської площі
з електродепо
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА
N 1628 від 02.09.2004 )
З метою покращення транспортного обслуговування мешканців та працівників установ і промислових підприємств Голосіївського та Дарницького районів, на виконання протоколу доручень, напрацьованих під час виїзної наради Київської міської державної адміністрації від 02.11.2001 N 74 з питання будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену від станції "Либідська" до житлового масиву Теремки та перспектив незавершеного будівництвом автовокзалу "Теремки" на Великій Кільцевій дорозі:
1. Продовжити спорудження Куренівсько-Червоноармійської лінії від станції "Либідська" до житлового масиву Теремки та Сирецько-Печерської лінії від станції "Харківська" до Харківської площі з електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора з будівництвом додаткової станції "Вирлиця". ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 1628 від 02.09.2004 )
2. Визначити замовником проектування та будівництва нових ділянок метрополітену - Головне управління транспорту Київської міської державної адміністрації, субзамовником - КП "Київський метрополітен" - дирекцію будівництва метрополітену, генеральним проектувальником - ДПІ "Укрметротунельпроект", генеральним підрядником - ВАТ "Київметробуд".
3. Передбачити в першому пусковому комплексі дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Харківська" до станції "Бориспільська" (Харківська площа) виконання мінімально необхідного обсягу робіт із будівництва станції "Вирлиця", які дозволять в подальшому без зупинки руху поїздів на лінії (без виконання монтажних, архітектурно-оздоблювальних робіт та придбання технологічного обладнання) ввести зазначену станцію в експлуатацію. ( Розпорядження доповнено пунктом 3 згідно з Розпорядженням КМДА N 1628 від 02.09.2004 )
4. Враховуючи стислі терміни будівництва, дозволити, як виняток, одночасне виконання проектних і будівельних робіт.
5. Головному управлінню містобудування та архітектури в I кварталі 2002 року за поданням замовника розглянути та погодити проекти нових трас ділянок Київського метрополітену.
6. Головному управлінню містобудування та архітектури, державному управлінню екології та природних ресурсів у м. Києві, міськСЕС за поданням замовника в I кварталі 2002 року розглянути та надати висновки про погодження місць розташування будівельних майданчиків для спорудження станційних комплексів, перегінних вентиляційних вузлів з вентиляційними кіосками, електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора Київському міському управлінню земельних ресурсів.
7. Київському міському управлінню земельних ресурсів за поданням замовника в I кварталі 2002 року зарезервувати земельні ділянки під будівельні майданчики для спорудження станційних комплексів, перегінних вентиляційних вузлів з вентиляційними кіосками, електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора.
8. Київському міському управлінню земельних ресурсів за поданням замовника надати на розгляд до Київської міської ради матеріали про відведення земельної ділянки площею 9,5 га для будівництва електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора.
9. ДПІ "Укрметротунельпроект" за замовленням Київської дирекції будівництва метрополітену до кінця 2002 року розробити та затвердити проекти ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр" та ділянки Сирецько-Печерської лінії від станції "Харківська" до Харківської площі з будівництвом електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора, в тому числі робочої документації під обсяг будівельно-монтажних робіт першого року будівництва - до 30.04.2002.
10. Голосіївській, Печерській та Дарницькій районним у м. Києві державним адміністраціям вирішити питання щодо звільнення територій від будівель, гаражів в межах проходження трас метрополітену, а також в районі перетину залізничної колії і ріки Либідь та бульвару Дружби народів, які необхідні для влаштування виробничої бази при будівництві Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену.
11. Голосіївській, Печерській та Дарницькій районним у м. Києві державним адміністраціям, дирекції будівництва метрополітену КП "Київський метрополітен", КО "Київзеленбуд" вирішити питання знесення зелених насаджень на території, де буде здійснюватись будівництво.
12. Головному фінансовому управлінню (Падалці В.М.), Головному управлінню економіки (Шовкуну І.В.) при внесенні змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2002 рік та формуванні проектів бюджету та програми на наступні роки, передбачати виділення асигнувань на фінансування проектних та будівельних робіт на спорудження ділянок Куренівсько-Червоноармійської лінії від станції "Либідська" до станції "Виставковий центр", Сирецько-Печерської лінії від станції "Харківська" до Харківської площі з електродепо метрополітену "Харківське" в районі Червоного Хутора, в тому числі на виконання підготовчих робіт першого року будівництва.
13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків. ( Пункт 13 в редакції Розпорядження КМДА N 1628 від 02.09.2004 )
Голова О.Омельченко