Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 173 від 17.12.98
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
4 січня 1999 р. за N 2/3295

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства інфраструктури україни
N 69 від 03.02.20
14)

Про затвердження Інструкції з обліку поштових
відправлень на підприємстві поштового зв'язку,
в його філіях і структурних підрозділах та
спеціалізованих форм первинного обліку

( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Держкомзв'язку
та інформатизації
N 7 від 16.01.2002
N 64 від 31.03.20
04

Наказом Міністерства транспорту
та зв'язку
N 60 від 29.01.20
07 )

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.98 N 971 "Про Програму реформування державної статистики на період до 2002 року" та з метою створення єдиної нормативної та облікової бази галузі зв'язку наказую:

1. Затвердити Інструкцію з обліку поштових відправлень на підприємстві поштового зв'язку, в його філіях і структурних підрозділах, що додається.

2. Затвердити спеціалізовані форми первинного обліку (додаються):

N 2а "Бланк обліку обміну";

N 2-спецзв'язок "Бланк обліку обміну".

3. Ввести в дію з 15 січня 1999 року Інструкцію з обліку поштових відправлень на підприємстві поштового зв'язку, в його філіях і структурних підрозділах та спеціалізовані форми первинного обліку N 2а та N 2-спецзв'язок, після державної реєстрації їх у Міністерстві юстиції України.

4. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" (Шевченко М.І.):

4.1. Довести до відома підприємств поштового зв'язку, філій, структурних підрозділів Інструкцію з обліку поштових відправлень на підприємстві поштового зв'язку, в його філіях і структурних підрозділах та зразки спеціалізованих форм первинного обліку N 2-спецзв'язок і N 2а.

4.2. Забезпечити впровадження в облікову практику спеціалізованих форм первинного обліку N 2-спецзв'язок і N 2а.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Держкомзв'язку Філіпову О.І.

Голова Державного комітету зв'язку України Д.А.Худолій

Затверджено
Наказ Державного комітету
зв'язку України
17.12.1998 N 173

(у редакції наказу
Держкомзв'язку України
від 16.01. 2002 N 7)

Інструкція
з обліку поштових відправлень, поштових переказів,
періодичних видань, виплат пенсій та грошової допомоги

Ця Інструкція розроблена відповідно до Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 N 1155, інших нормативних документів і визначає порядок первинного обліку поштових відправлень, поштових переказів, періодичних видань, виплат пенсій та грошової допомоги (далі - продукція поштового зв'язку) операторами поштового зв'язку з метою подання інформації до органів державної статистики. ( Преамбула із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

I. Загальні положення

1. Облік продукції поштового зв'язку, що ведеться операторами поштового зв'язку, дає змогу отримати узагальнені дані, що характеризують їх діяльність.

Точність і достовірність статистичних даних забезпечується правильним веденням обліку, додержанням вимог цієї Інструкції, правильною обробкою облікових документів та постійним контролем за веденням обліку.

2. Облік ведеться тільки на бланках спеціалізованих форм N 2а і N 2-EMS (додаються), затверджених наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України, які заповнюються в одному примірнику.

Спеціалізовані форми первинного обліку N 2а і N 2-EMS заповнюються працівниками, які здійснюють контроль і несуть особисту відповідальність за правильне їх складання. Записи на цих бланках мають бути чіткими, без виправлень.

Не дозволяється ведення обліку на бланках невстановленої форми.

3. Контроль за веденням первинного обліку на кожному робочому місці повинні здійснювати керівники служб, цехів, дільниць, а в цілому по об'єкту поштового зв'язку - керівник і його заступники, які несуть безпосередньо відповідальність за стан обліку і періодично перевіряють правильність ведення облікових документів.

II. Продукція поштового зв'язку, що підлягає обліку

4. Обліку підлягають усі внутрішні та міжнародні поштові відправлення:

листи (прості, рекомендовані, з оголошеною цінністю);

поштові картки (прості, рекомендовані);

бандеролі (прості, рекомендовані, з оголошеною цінністю);

секограми (прості, рекомендовані);

міжнародні відправлення з оголошеною цінністю;

дрібні пакети;

мішки "М";

посилки (звичайні, з оголошеною цінністю);

прямі контейнери (звичайні, з оголошеною цінністю);

відправлення міжнародної прискореної пошти (EMS),

а також:

поштові перекази (прості, прискорені), у тому числі перекази післяплати й торговельної виручки;

рекламна продукція ( листівки, буклети тощо);

періодичні видання за передплатою та вроздріб;

кількість виплат пенсій та грошової допомоги у селі, селищах міського типу та у місті.

Повідомлення про вручення поштових відправлень (поштових переказів), що надсилаються відправникам після вручення поштових відправлень (виплати поштових переказів), обліковуються: прості - як прості поштові картки, рекомендовані - як рекомендовані поштові картки. ( Абзац в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Окремо обліковуються постпакети з відміткою "Службовий" (прості, рекомендовані, з оголошеною цінністю) з кореспонденцією та іншим вкладення службового характеру, що призначені для забезпечення єдиного технологічного процесу надання послуг поштового зв'язку і які пересилаються між об'єктами поштового зв'язку власними силами та засобами.

Крім того, обліковуються транзитні мішки з кореспонденцією або мішки та пачки з періодичними виданнями, мішки з тарою; мішки страхові транзитні, до яких належать мішки зі страховими, урядовими та міжнародними поштовими відправленнями, планшети з маркованою продукцією, а також сумки з виторгом залізничних станцій; контейнери з посилками, періодичними виданнями, страховими мішками, мішками з кореспонденцією та міжнародними поштовими відправленнями - транзитні, а також порожні контейнери, що повертаються до об'єкта поштового зв'язку. ( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

5. Облік поштових відправлень, поштових переказів, періодичних видань ведеться на робочих місцях об'єктів поштового зв'язку: Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлів зв'язку, центрів оброблення та перевезення пошти, центрів оброблення пошти, поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку, а також у поштових вагонах (поштових каютах морських та річкових суден).

Дозволяється в об'єктах поштового зв'язку, що здійснюють сортування письмової кореспонденції, провадити облік простих листів, поштових карток і бандеролей у розрізі відділень (пунктів) поштового зв'язку. ( Пункт 5 доповнено абзацом другим згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Кількість виплат пенсій та грошових допомог ураховується тільки тими об'єктами поштового зв'язку, які безпосередньо їх проводять.

6. Обліку не підлягають повідомлення про надходження реєстрованих поштових відправлень (ф.22) та повідомлення про надходження поштових посилок та поштових переказів, які є частиною операцій з обробки поштових відправлень.

7. Поштові відправлення поділяються на платні та безоплатні.

До платних належать поштові відправлення, пересилання яких оплачене готівкою або шляхом безготівкового розрахунку, враховуючи перекази післяплати та повідомлення про вручення поштових відправлень та поштових переказів незалежно від того, де проведено оплату за пересилку відправлень - у даному поштамті, вузлі поштового зв'язку, відділенні поштового зв'язку чи інших поштамтах, вузлах поштового зв'язку, відділеннях поштового зв'язку.

До безоплатних поштових відправлень належать:

прості листи масою до 20 грамів і поштові картки, відправниками та адресатами (одержувачами) яких є військовослужбовці строкової служби;

посилки масою до 15 кг з одягом військовослужбовців, призваних на строкову службу, що відправляються в установленому порядку військовими частинами;

секограми, у тому числі міжнародні, за винятком тих, що пересилаються повітряним видом транспорту. ( Абзац третій пункту 7 в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 ) ( Пункт 7 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

8. Поштові відправлення поділяються на вихідні, вхідні, транзитні.

Вихідними вважаються поштові відправлення, які вийняті з поштових скриньок та прийняті листоношами під час обходу доставних дільниць, позаштатними працівниками поштового зв'язку, пересувними відділеннями поштового зв'язку, пунктами поштового зв'язку і безпосередньо на робочих місцях зональних вузлів, поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку, а також роз'їзними бригадами поштових вагонів (поштових кают морських та річкових суден) для пересилання й доставки адресатам.

До вихідних поштових переказів належать поштові перекази, прийняті пересувними відділеннями поштового зв'язку, пунктами поштового зв'язку, а також безпосередньо на робочих місцях поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку для пересилання й виплати зазначеної суми грошей адресатам.

До вихідних періодичних видань належать газети та журнали, одержані Дирекцією оброблення та перевезення пошти, зональними вузлами зв'язку, центрами оброблення та перевезення пошти, центрами оброблення пошти, поштамтами, вузлами поштового зв'язку від місцевих видавництв і пунктів децентралізованого друкування газет для доставки передплатникам та розповсюдження вроздріб. ( Абзац четвертий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Вхідними вважаються поштові відправлення, що надходять до поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку з Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлів зв'язку, центрів оброблення та перевезення пошти, центрів оброблення пошти, інших поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку, а також одержані від відправників чи вийняті з поштових скриньок для вручення адресатам на території, яка обслуговується даними поштамтами, вузлами поштового зв'язку, відділеннями поштового зв'язку, або ті, що видаються безпосередньо у зональних вузлах.

До вхідних поштових переказів належать поштові перекази, що надходять до поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку з Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлів зв'язку, центрів оброблення та перевезення пошти, центрів оброблення пошти, інших поштамтів, вузлів поштового зв'язку, відділень поштового зв'язку, а також одержані від відправників для виплати зазначеної суми грошей адресатам на території, яка обслуговується даними поштамтами, вузлами поштового зв'язку, відділеннями поштового зв'язку.

До вхідних періодичних видань належать усі періодичні видання, що надходять до даного поштамту, вузла поштового зв'язку, відділення поштового зв'язку з Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлів зв'язку, центрів оброблення та перевезення пошти, центрів оброблення пошти для доставки передплатникам і розповсюдження вроздріб у населеному пункті, який обслуговується даним поштамтом, вузлом поштового зв'язку, відділенням поштового зв'язку.

Вихідні, вхідні та транзитні поштові відправлення поділяються на внутрішні, що пересилаються в межах України, та міжнародні, що пересилаються за межі України та надходять до України. ( Абзац восьмий пункту 8 в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Транзитними вважаються поштові відправлення, поштові перекази, періодичні видання, що одержані з одного об'єкта поштового зв'язку (Дирекції оброблення та перевезення пошти, зонального вузла зв'язку, центру оброблення та перевезення пошти, центру оброблення пошти, поштамту, вузла поштового зв'язку, відділення поштового зв'язку) для відправки їх до іншого об'єкта поштового зв'язку (Дирекції оброблення та перевезення пошти, зонального вузла зв'язку, центру оброблення та перевезення пошти, центру оброблення пошти, поштамту, вузла поштового зв'язку, відділення поштового зв'язку). Для Дирекції оброблення та перевезення пошти транзитними також вважаються поштові відправлення, прийняті безпосередньо на робочих місцях з приймання поштових відправлень. ( Абзац дев'ятий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

Транзитні поштові відправлення в даному об'єкті поштового зв'язку враховуються тільки один раз, незалежно від того, на скількох дільницях та робочих місцях проводилась їх обробка.

9. Приклад 1. Із сільського населеного пункту, що обслуговується даним відділенням поштового зв'язку, лист направляється через вузол поштового зв'язку адресату, який мешкає в обласному центрі на території, що обслуговується поштамтом. Цей лист беруть на облік таким чином: у сільському відділенні поштового зв'язку - як вихідний, у вузлі поштового зв'язку - як транзитний і в поштамті обласного центру - як вхідний.

Приклад 2. До вузла поштового зв'язку з підпорядкованого відділення поштового зв'язку надійшло два листи: один на ім'я адресата, який мешкає в даному населеному пункті і обслуговується цим вузлом поштового зв'язку; другий - адресату, який мешкає в населеному пункті, що обслуговується іншим відділенням поштового зв'язку, підпорядкованим даному вузлу поштового зв'язку. Вузол поштового зв'язку перший лист бере на облік як вхідний, другий - як транзитний, а адресне відділення поштового зв'язку бере на облік другий лист як вхідний.

Приклад 3. З вийнятих з поштової скриньки листів один лист доставлено адресату, що мешкає в населеному пункті, який обслуговується цим відділенням поштового зв'язку. Цей лист обліковується як вихідний і як вхідний.

Приклад 4. До вузла поштового зв'язку з видавництва надійшов тираж районної газети в кількості 5000 примірників. Із цієї кількості 1500 примірників призначено для доставки передплатникам і реалізації вроздріб на території, що обслуговується самим вузлом поштового зв'язку, а 3500 примірників - для відправки до відділень поштового зв'язку. У цьому разі районний вузол поштового зв'язку 5000 примірників враховує як вихідні періодичні видання, а 1500 примірників - як вхідні.

Відділення поштового зв'язку 3500 примірників ураховують як вхідні періодичні видання.

Приклад 5. Працівники центру оброблення та перевезення пошти, які здійснюють виїмку кореспонденції з поштових скриньок, вийняли 610 листів. Із цієї кількості 50 листів відправлено до міського відділення поштового зв'язку, а 560 листів були запаковані в два прямі мішки і передані до поштового вагона для відправки до зонального вузла зв'язку.

У цьому разі центр оброблення та перевезення пошти 610 листів урахує як вихідні поштові відправлення, поштовий вагон два мішки врахує як транзитні, а міське відділення поштового зв'язку 50 листів врахує як вхідні.

Приклад 6. До цеху (дільниці) з обміну й обробки страхової пошти поштамту з поштового вагона надійшов страховий мішок, в якому містилося дев'ять поштових відправлень, із них шість доставлено адресатам безпосередньо поштамтом, а три направлено до підпорядкованих відділень поштового зв'язку.

Поштамт шість поштових відправлень урахує в числі вхідних, а три поштових відправлення - в числі транзитних. Відділення поштового зв'язку врахують три вхідних поштових відправлення.

10. Поштові відправлення, що повертаються відправникам з причини відсутності адресата або з інших причин, ураховуються двічі: перший раз як вхідні, оскільки вони пройшли процес доставки, хоча й не були вручені, другий - як транзитні. Об'єкт поштового зв'язку, який одержав повернені поштові відправлення, враховує їх як вхідні.

11. Об'єкт поштового зв'язку, що досилає адресатам поштові відправлення за новою адресою (якщо вона відома) або заслані поштові відправлення, повинен ураховувати їх тільки один раз як транзитні. Якщо ці відправлення пройшли процес доставки, то вони враховуються як повернені, тобто як вхідні та транзитні відправлення. Об'єкт поштового зв'язку, що одержав поштові відправлення для вручення адресату за новим місцезнаходженням, повинен враховувати їх як вхідні.

III. Порядок обліку продукції поштового зв'язку

12. Облік поштового обміну ведеться окремо за універсальними послугами та іншими послугами поштового зв'язку.

13. До універсальних послуг належать: прості листи, поштові картки й бандеролі; рекомендовані листи, поштові картки й бандеролі; секограми (прості й рекомендовані); звичайні посилки масою до 10 кг. ( Пункт 13 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

14. До інших послуг поштового зв'язку належать: спеціальні мішки "М"; внутрішні листи й бандеролі з оголошеною цінністю, міжнародні відправлення з оголошеною цінністю, дрібні пакети; посилки звичайні масою понад 10 кг та з оголошеною цінністю; поштові перекази (прості, прискорені), у тому числі перекази післяплати; прямі контейнери (звичайні, з оголошеною цінністю); рекламна продукція (листівки, буклети тощо); періодичні видання засобів за передплатою та вроздріб; виплата пенсій та грошової допомоги (у селі, смт та у місті). ( Пункт 14 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004, Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

15. Крім того, обліковуються окремо внутрішні та міжнародні поштові відправлення, поштові перекази та періодичні видання.

16. Також окремо ведеться облік вихідних внутрішніх поштових відправлень, що пересилаються в межах області, та тих, що пересилаються за межі області. ( Абзац перший пункту 16 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Для Севастопольської та Київської дирекцій поштового з'язку в категорії відправлень, що пересилаються в межах області, слід ураховувати місцеві відправлення.

Для Дирекції оброблення та перевезення пошти в категорії відправлень, що пересилаються за межі області, слід ураховувати всі поштові відправлення, прийняті безпосередньо на робочих місцях з приймання поштових відправлень. ( Пункт 16 доповнено абзацом згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

17. Вихідна, вхідна й транзитна проста письмова кореспонденція всіх категорій, у тому числі платна й безоплатна, враховується:

- у відділеннях поштового зв'язку, пересувних відділеннях поштового зв'язку з середньодобовим обміном до 300 простих листів і поштових карток за кожною групою обміну (вхідного, вихідного, транзитного) - щоденним суцільним підрахунком;

- у відділеннях поштового зв'язку, пересувних відділеннях поштового зв'язку із середньодобовим обміном більше ніж 300 простих листів та поштових карток за кожною групою обміну, а у Дирекції оброблення та перевезення пошти, центрах оброблення та перевезення пошти, центрах оброблення пошти, поштамтах, вузлах поштового зв'язку із середньодобовим обміном до 5000 простих листів і поштових карток за кожною групою обміну - суцільним підрахунком протягом 7 облікових днів кожного місяця. При можливості облік простої письмової кореспонденції в цих об'єктах поштового зв'язку дозволяється проводити щоденним підрахунком;

- у Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлах, центрах оброблення та перевезення пошти, центрах оброблення пошти, поштамтах, вузлах поштового зв'язку із середньодобовим обміном більше ніж 5000 простих листів і поштових карток - щоденним зважуванням. Зважування вихідної письмової кореспонденції провадиться за підгрупами: у межах області та за межі області. Дозволяється ведення обліку в цих об'єктах поштового зв'язку суцільним підрахунком простої письмової кореспонденції протягом 7 облікових днів кожного місяця. Поштові відправлення, прийняті безпосередньо на робочих місцях Дирекції оброблення та перевезення пошти, обліковуються щоденним суцільним підрахунком, як вихідні, так і транзитні. ( Абзац четвертий пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004, Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

18. Якщо за будь-якою групою, наприклад, транзитним обміном, середньодобова кількість листів становить менше ніж 5000 шт., а за вихідним і вхідним обміном - більше від цієї кількості, то облік транзитного обміну ведеться підрахунком протягом 7 облікових днів кожного місяця або щоденним підрахунком, а вихідного і вхідного обміну - зважуванням або підрахунком протягом 7 облікових днів кожного місяця.

19. Перехід від щоденного до семиденного підрахунку простої письмової кореспонденції або до її зважування з причини зміни обсягу дозволяється проводити лише на початку року. Зміни порядку обліку протягом року не допускаються.

20. Результати кожного підрахунку (зважування) простої письмової кореспонденції заносяться до спеціалізованої форми первинного обліку N 2а.

21. Коли обмін поштою проводиться кілька разів на день, підрахунок (зважування) простої письмової кореспонденції та записи результатів підрахунку (зважування) до спеціалізованої форми первинного обліку N 2а проводяться перед кожною відправкою і при кожному надходженні пошти. У цих випадках у графі Б бланка вказуються порядкові номери записів результатів підрахунку (зважування) простої кореспонденції. У кінці доби підбивається підсумок за день. Результати підрахунків записуються тільки до спеціалізованої форми первинного обліку N 2а.

22. Облік простої письмової кореспонденції в об'єктах поштового зв'язку, в яких ведеться суцільний підрахунок листів протягом 7 облікових днів кожного місяця, проводиться за поданим нижче графіком.

Числа встановлені з таким розрахунком, щоб до семи днів обліку потрапив кожний день тижня. Зміна днів обліку простої письмової кореспонденції не допускається.

          Графік обліку простої письмової кореспонденції
-----------------------------------------------------------------
Місяць | Число місяця
-------------+---------------------------------------------------
Січень | 5 7 10 15 20 25 30
Лютий | 1 3 6 11 16 21 26
Березень | 2 4 7 12 17 22 27
Квітень | 3 5 8 13 18 23 28
Травень | 4 6 12 14 16 24 29
Червень | 5 7 10 15 20 25 30
Липень | 1 3 6 11 16 21 26
Серпень | 2 4 7 12 17 22 27
Вересень | 3 5 8 13 18 23 28
Жовтень | 4 6 9 14 19 24 29
Листопад | 1 5 10 14 20 25 30
Грудень | 1 3 6 11 16 21 26
-----------------------------------------------------------------

23. Для визначення місячного обміну простої письмової кореспонденції результати підрахунку за 7 облікових днів місяця складаються окремо за кожною групою обміну (вихідного, вхідного, транзитного), діляться на 7, і одержаний таким чином середньодобовий обмін множиться на число календарних днів звітного місяця.

24. Приклад 7. За червень одержані такі результати підрахунку вихідних платних листів і поштових карток:

-----------------------------------------------------------------
Число | Кількість
Місяця| листів
------+----------------------------------------------------------
5 | . . . . . . . . . 2600
7 | . . . . . . . . . 3400
10 | . . . . . . . . . 3230
15 | . . . . . . . . . 3370
20 | . . . . . . . . . 2900
25 | . . . . . . . . . 3115
30 | . . . . . . . . . 2985
------+----------------------------------------------------------
Всього| 21600
-----------------------------------------------------------------

Середньодобовий обмін вихідних платних листів становить: 21600:7=3086 листів, обмін за червень - 3086·30=92580 листів.

25. У відділеннях поштового зв'язку, центрах оброблення та перевезення пошти, де обмін поштою проводиться не кожного дня, проста письмова кореспонденція підраховується за ті встановлені дні обліку, що збігаються з днями роботи або обміну пошти зазначених структурних підрозділів.

Одержаний підсумок за ці дні ділиться на сім і множиться на число календарних, а не робочих днів місяця, тому що поштові відправлення, які надійшли вихідного дня або в дні, коли не проводився обмін, фактично відображаються в наступні дні, встановлені графіком обміну простої письмової кореспонденції. У таких випадках при заповненні спеціалізованої форми N 2а у відповідних графах по рядках за числа, що збігаються з вихідними днями або днями відсутності обліку, проставляються прочерки.

26. У Дирекції оброблення та перевезення пошти, зональних вузлах зв'язку, центрах оброблення та перевезення пошти, центрах оброблення пошти, поштамтах, вузлах поштового зв'язку, в яких встановлений облік простої письмової кореспонденції шляхом зважування, загальна маса переводиться в кількість відправлень, виходячи із середньої кількості листів і поштових карток, що містяться в одному кілограмі.

27. Середня кількість листів і поштових карток в одному кілограмі на наступний рік установлюється операторами поштового зв'язку.

До 1 грудня кожного року оператори поштового зв'язку на підставі первинного обліку подають уповноваженому центральному органу виконавчої влади в галузі зв'язку інформацію про зміни, що відбулися в структурі обсягів письмової кореспонденції, згідно з якими встановлюється показник на наступний рік. ( Пункт 27 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004; в редакції Наказу Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

28. Облік бандеролей, листів нестандартних та спеціальних мішків "М" проводиться суцільним підрахунком.

29. Обсяг місячного обміну простої письмової кореспонденції, обробленої в поштових вагонах (поштових каютах морських та річкових суден), визначається:

- за вихідною письмовою кореспонденцією, вийнятою з поштових скриньок вагона і прийнятою безпосередньо від клієнтури, шляхом множення середньої кількості листів за рейс на кількість рейсів, здійснених протягом місяця;

- за транзитною письмовою кореспонденцією шляхом множення середньої кількості кореспонденції в одному мішку на кількість мішків, що надійшли на розробку протягом звітного місяця.

Для визначення середньої кількості вихідної письмової кореспонденції за рейс і кількості транзитної кореспонденції в одному мішку в поштових вагонах (поштових каютах морських та річкових суден) один раз на два роки (серпень, вересень) проводиться облік кореспонденції, що надійшла, суцільним підрахунком за кожним маршрутом за три рейси в прямому і зворотному напрямках (початок обліку в різні дні тижня).

При зміні розкладу руху поїздів, суден або значній зміні плану направлення пошти облік може проводитися до закінчення дворічного терміну.

На основі даних обліку розраховується:

- середня кількість листів за рейс (у прямому й зворотному напрямках) за вихідною простою письмовою кореспонденцією шляхом ділення загальної кількості листів за обраховані рейси на кількість рейсів;

- середня кількість транзитної кореспонденції (простої і рекомендованої) в одному мішку шляхом ділення загальної кількості обчисленої кореспонденції на кількість мішків, що надійшли до поштового вагона (поштової каюти морських та річкових суден) на розробку.

Результати вибіркового обліку оформлюються актом, в якому зазначається: період обліку, прізвище та посада працівника, який проводив облік, кількість вихідної простої письмової кореспонденції та транзитної простої і рекомендованої письмової кореспонденції, кількість одержаних для розробки мішків.

Дані про середню кількість листів, вихідних за рейс та транзитних в одному мішку, затверджуються керівником зонального вузла.

30. Облік рекомендованої кореспонденції, внутрішніх листів і бандеролей з оголошеною цінністю, міжнародних відправлень з оголошеною цінністю, посилок, поштових переказів і періодичних видань проводиться за декадами, результати обліку записуються до спеціалізованої форми первинного обліку N 2а, а у відділеннях поштового зв'язку з невеликим обміном дозволяється проводити облік зазначених відправлень за всіма або окремими видами за місяць, а не за декадами.

31. У поштамтах, вузлах поштового зв'язку, відділеннях поштового зв'язку з великим обміном поштових відправлень облік реєстрованих поштових відправлень рекомендується проводити щоденно. У цьому разі для запису виду відправлень використовується перший аркуш спеціалізованої форми N 2а.

32. Поштові відправлення з післяплатою підлягають обліку разом з відповідними видами відправлень, тобто з листами, бандеролями та посилками з оголошеною цінністю, а поштові перекази післяплати (прості, телеграфні, електронні) - разом з поштовими переказами.

33. Кількість виплат пенсій та грошових допомог (внизу таблиці) вказується один раз на місяць тільки тими об'єктами поштового зв'язку, які безпосередньо їх проводять.

34. Постпакети з рекомендованими листами, поштовими картками й бандеролями та поштовими переказами або урядовою кореспонденцією, які одержані одним об'єктом поштового зв'язку і відправлені в інший об'єкт поштового зв'язку, враховуються як транзитні рекомендовані відправлення. Аналогічно враховуються прості постпакети в числі транзитної простої письмової кореспонденції, а постпакети з оголошеною цінністю з міжнародними поштовими відправленнями з оголошеною цінністю з валютою - в числі транзитних міжнародних відправлень з оголошеною цінністю та дрібних пакетів.

35. Мішки й контейнери з посилками, кореспонденцією або періодичними виданнями, страхові мішки, що розкриваються в поштамті, вузлі поштового зв'язку, зональному вузлі (в поштовому вагоні) або мішки й контейнери власного запакування не враховуються серед транзитних мішків з кореспонденцією або мішків і пачок з періодичними виданнями чи серед мішків страхових чи серед контейнерів з посилками, кореспонденцією і періодичними виданнями (графи 85-87 спеціалізованої форми первинного обліку N 2а). ( Пункт 35 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004, Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

36. Підставою для обліку реєстрованих поштових відправлень, періодичних видань, виплат пенсій та допомог є первинна документація, форми якої затверджені наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 12 липня 2002 року N 139 "Про затвердження спеціалізованих форм бланків, книг, ярликів, що застосовуються у поштовому зв'язку, та технічних умов щодо їх виготовлення": ( Абзац перший пункту 36 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

- за рекомендованими листами, поштовими картками та бандеролями: вихідні - квитанційна книжка форми N 1 або денний звіт, надрукований реєстратором розрахункових операцій (далі - Х-звіт РРО), реєстри форми N 11; вхідні - реєстри форми N 11, транзитні - реєстри форми N 11; ( Абзац другий пункту 36 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

- за внутрішніми листами та бандеролями з оголошеною цінністю, міжнародними відправленнями з оголошеною цінністю, дрібними пакетами, посилками, прямими контейнерами: вихідні - квитанційна книжка форми N 1 або Х-звіт РРО, накладні форми N 16; вхідні - накладні форми N 16 на отриману пошту; транзитні - накладні форми N 16 на відправлену пошту; ( Абзац третій пункту 36 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

- за поштовими переказами: вихідні - квитанційна книжка форми N 5 або Х-звіт РРО, реєстри форми N 11, вхідні - реєстри форми N 11 або накладні форми N 16; ( Абзац четвертий пункту 36 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

- за пенсіями й допомогами - кількість виплат за відомостями (реєстрами форми N 10а);

- за періодичними виданнями: вихідні - накладні друкарень (видавництв); вхідні - сортувальні таблиці, накладні форми N 16; транзитні - накладні форми N 33;

37. Підставою для обліку транзитних мішків і пачок з кореспонденцією або періодичними виданнями, страхових мішків і контейнерів з посилками, кореспонденцією, періодичними виданнями, страховими мішками, мішками з кореспонденцією та міжнародними поштовими відправленнями - накладні форми N 16, описи-переліки форми N 34 і переліки форми N 35, фактури форми N 36.

38. Постпакети з відміткою "Службовий" (прості, рекомендовані, з оголошеною цінністю) враховуються у графах 88-96 спеціалізованої форми первинного обліку N 2а. Підставою для обліку рекомендованих постпакетів (вхідних, вихідних, транзитних) є реєстри форми N 11, а службових постпакетів з оголошеною цінністю (вхідних, вихідних, транзитних) - накладні форми N 16. ( Пункт 38 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004, Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

39. Облік періодичних видань, одержаних за картковою системою експедирування, провадиться суцільним їх підрахунком.

40. Облік безадресної рекламної продукції (вхідної, вихідної, транзитної) проводиться суцільним підрахунком. Їхня кількість записується до граф 28-32 спеціалізованої форми первинного обліку N 2а.

Облік безадресної рекламної продукції, що пересилається до поштамтів (вузлів поштового зв'язку) у посилках (бандеролях), провадиться таким чином:

в об'єктах поштового зв'язку місця приймання посилки (бандеролі) і загальна кількість примірників реклами обліковуються як вихідні відправлення;

у транзитних вузлах поштового зв'язку посилки (бандеролі) - як транзитні;

у поштамтах (вузлах зв'язку) місця призначення посилки (бандеролі) - як вхідні, загальна кількість примірників реклами - як транзитні;

у відділеннях поштового зв'язку місця доставки кількість примірників реклами - як вхідні відправлення. ( Пункт 40 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

41. У поштових вагонах (поштових каютах морських та річкових суден) усі реєстровані поштові відправлення, транзитні мішки й закриті речі обліковуються в дорожніх листах форми N 14.

42. Спеціалізована форма первинного обліку N 2а за підписом керівника об'єкта поштового зв'язку не пізніше 1-го числа місяця, наступного за звітним, надається структурному підрозділу оператора поштового зв'язку за підпорядкованістю для узагальнення і подання інформації до органів державної статистики. ( Пункт 42 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

43. Облік відправлень міжнародної прискореної пошти (EMS) провадиться операторами поштового зв'язку (об'єктами та структурними підрозділами поштового зв'язку), які надають споживачам послуги з пересилання цих відправлень, суцільним рахунком та ведеться на бланках спеціалізованих форм первинного обліку N 2-EMS. ( Абзац перший пункту 43 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

Підставою для обліку відправлень EMS є первинна документація: для вихідних - квитанційна книжка форми N 1, X-звіт РРО; для вхідних - письмові карти CN31 або накладні Ф.16; для транзитних - письмові карти CN31 або накладні Ф.16. Підставою для обліку транзитних мішків є накладні здачі CN38. ( Абзац другий пункту 43 в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )

44. Результати обліку за звітний місяць записуються до бланка спеціалізованої форми первинного обліку N 2-EMS.

45. Заповнена спеціалізована форма первинного обліку N 2-EMS за підписом керівника об'єкта поштового зв'язку не пізніше 1-го числа місяця, наступного за звітним, надається структурному підрозділу оператора поштового зв'язку за підпорядкованістю.

Затверджено
Наказ Держкомзв'язку
17.12.98 N 173

(у редакції наказу
Мінтрансзв'язку
від 29.012007 N 60)

 _________________________________                      Форма N 2а
(найменування оператора поштового
зв'язку /його філії, структурного
підрозділу/)
-------------------------
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ | | | | | | | | |
-------------------------

             -------------------------
Код за ДКУД | | | | | | | | |
-------------------------

                       БЛАНК ОБЛІКУ ОБМІНУ

          за __________________ місяць ____________ рік

                                                        в одиницях
-------------------------------------------------------------------------------------------------
|Числа| N | Прості листи, картки та бандеролі | Підпис |
|міся-| з/п |------------------------------------------------------------------------| праці- |
| ця |запису| вхідні | вхідні | транзитні | вника |
| | |----------------------------------------+---------------+---------------| зв'язку,|
| | |усього | внутрішні |міжна-|усього |у т.ч.| усього |у т.ч.| який |
| | |(вну- |-------------------------|родні |(внутрі-|міжна-|(внутрі-|міжна-| здійсню-|
| | |трішні | у межах | за межі | |шні та | родні| шні та | родні|вав облік|
| | | та | області | області | |міжнаро-| | міжна- | | |
| | |міжна- |------------+------------| | дні) | | родні) | | |
| | |родні) |плат-|безо- |плат-|безо- | | | | | | |
| | |(2+3+ |ні |платні| ні |платні| | | | | | |
| | |4+5+6) | | | | | | | | | | |
|-----+------+-------+-----+------+-----+------+------+--------+------+--------+------+---------|
| А | Б | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | В |
|-----+------+-------+-----+------+-----+------+------+--------+------+--------+------+---------|
| | | | | | | | | | | | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------
| Період | Рекомендовані листи, картки та бандеролі |
| |-------------------------------------------------------------------------|
| | вихідні | вхідні | транзитні |
| |----------------------------------------+---------------+----------------|
| | усього| внутрішні |міжна-|усього |у т.ч.|усього |у т.ч. |
| | (вну- |-------------------------|родні |внутрі- |міжна-|(внут- |міжна- |
| | трішні| у межах | за межі | |шні та |родні |рішні та|родні |
| | та | області | області | |міжнаро-| |міжнаро-| |
| | міжна-| | | |дні | |дні | |
| |(12+13+| | | | | | | |
| | 14) | | | | | | | |
|----------+-------+------------+------------+------+--------+------+--------+-------|
| А | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|----------+-------+------------+------------+------+--------+------+--------+-------|
|З 1 до 10 | | | | | | | | |
|----------+-------+------------+------------+------+--------+------+--------+-------|
|З 11 до 20| | | | | | | | |
|----------+-------+------------+------------+------+--------+------+--------+-------|
|З 21 до 31| | | | | | | | |
|----------+-------+------------+------------+------+--------+------+--------+-------|
|Усього | | | | | | | | |
|за місяць | | | | | | | | |
--------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Числа| N | Секограми (прості та рекомендовані) | Спеціальні | Рекламна продукція (листи, | Підпис |
|міся-| з/п | | мішки УМФ | листівки, буклети тощо) |працівника|
| ця |запису|-----------------------------------------+----------------+----------------------------------| зв'язку, |
| | | вихідні | вхідні | транзитні |вихі-|вхі-|тран-| вихідна |вхі-|тран-| який |
| | |-------------+-------------+-------------|дні |дні |зитні|-----------------------|дна |зитна|здійснював|
| | |усього|у т.ч.|усього|у т.ч.|усього|у т.ч.| | | |усього |у межах|за межі| | | облік |
| | | |міжна-| |міжна-| |міжна-| | | |(29+30)|області|області| | | |
| | | |родні | |родні | |родні | | | | | | | | | |
|-----+------+------+------+------+------+------+------+-----+----+-----+-------+-------+-------+----+-----+----------|
| А | Б | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | В |
|-----+------+------+------+------+------+------+------+-----+----+-----+-------+-------+-------+----+-----+----------|
| | | | | | | | | | | | | | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------
| Період | Внутрішні листи та бандеролі з оголошеною цінністю, міжнародні |
| | відправлення з оголошеною цінністю, дрібні пакети |
| |---------------------------------------------------------------------------|
| | вихідні | вхідні | транзитні |
| |---------------------------------------+--------------------+--------------|
| | усього | внутрішні | міжнародні |усього| міжнародні |усього |у т.ч.|
| |(внутрі-|----------------+-------------|(вну- |-------------|внутрі-|міжна-|
| | шні та |у межах |за межі|усього|у т.ч.|трішні|усього|у т.ч.|шні та |родні |
| | міжна- |області |області| |дрібні| та | |дрібні|міжна- | |
| | родні) | | | |пакети|міжна-| |пакети|родні) | |
| |(34+35+ | | | | |родні)| | | | |
| | 36) | | | | | | | | | |
|----------+--------+--------+-------+------+------+------+------+------+-------+------|
| А | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 |
|----------+--------+--------+-------+------+------+------+------+------+-------+------|
|З 1 до 10 | | | | | | | | | | |
|----------+--------+--------+-------+------+------+------+------+------+-------+------|
|З 11 до 20| | | | | | | | | | |
|----------+--------+--------+-------+------+------+------+------+------+-------+------|
|З 21 до 31| | | | | | | | | | |
|----------+--------+--------+-------+------+------+------+------+------+-------+------|
|Усього за | | | | | | | | | | |
|місяць | | | | | | | | | | |
----------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------
| Період | Посилки звичайні масою до 10 кг |Посилки звичайні|
| | |масою до 10 кг, |
| | | понад 10 кг та |
| | | з оголошеною |
| | | цінністю |
| |------------------------------------------------------------+----------------|
| | вихідні | вхідні | транзитні |
| |----------------------------------------------+-------------+----------------|
| | усього | внутрішні |міжна-| з |усього|у т.ч.| усього |у т.ч. |
| |(внутрі-|-----------------------|родні |гр. 43|(вну- |міжна-|(внутрі-|міжна- |
| | шні та | у межах | за межі | | від- |трішні| родні| шні та |родні |
| | міжна- | області | області | |прав- | та | | міжна- | |
| | родні) |-----------+-----------| | лено |міжна-| | родні) | |
| |(44+45+ |пла-| безо-|пла-|безо- | | в |родні)| | | |
| | 46+47+ |тні |платні|тні |платні| |конте-| | | | |
| | 48) | | | | | |йнерах| | | | |
|----------+--------+----+------+----+------+------+------+------+------+--------+-------|
| А | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 |
|----------+--------+----+------+----+------+------+------+------+------+--------+-------|
|З 1 до 10 | | | | | | | | | | | |
|----------+--------+----+------+----+------+------+------+------+------+--------+-------|
|З 11 до 20| | | | | | | | | | | |
|----------+--------+----+------+----+------+------+------+------+------+--------+-------|
|З 21 до 31| | | | | | | | | | | |
|----------+--------+----+------+----+------+------+------+------+------+--------+-------|
|Усього за | | | | | | | | | | | |
|місяць | | | | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------
| Період | Посилки звичайні масою понад 10 кг та з оголошеною цінністю |
| |---------------------------------------------------------------------------------------|
| | вихідні | вхідні |
| |----------------------------------------------------------------+----------------------|
| | усього| внутрішні | міжнародні |з гр.54| усього |міжнародні |
| | (вну- |----------------------------------+-------------|відпра-|(внутрі-|-------------|
| | трішні| у межах | за межі |з них |усього|у т.ч.|влено в| шні та |усього|у т.ч.|
| | та | області | області | з | | з |контей-| міжна- | | з |
| | міжна-|-------------+-------------|оголо-| |оголо-| нерах | родні) | |оголо-|
| | родні)|платні|безо- |платні|безо- |шеною | |шеною | | | |шеною |
| |(55+56+| |платні| |платні| цін- | | цін- | | | | цін- |
| | 57+58+| | | | |ністю | |ністю | | | |ністю |
| | 60) | | | | | | | | | | | |
|----------+-------+------+------+------+------+------+------+------+-------+--------+------+------|
| А | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 |
|----------+-------+------+------+------+------+------+------+------+-------+--------+------+------|
|З 1 до 10 | | | | | | | | | | | | |
|----------+-------+------+------+------+------+------+------+------+-------+--------+------+------|
|З 11 до 20| | | | | | | | | | | | |
|----------+-------+------+------+------+------+------+------+------+-------+--------+------+------|
|З 21 до 31| | | | | | | | | | | | |
|----------+-------+------+------+------+------+------+------+------+-------+--------+------+------|
|Усього за | | | | | | | | | | | | |
|місяць | | | | | | | | | | | | |
----------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Період | Поштові перекази (прості, прискорені) | Періодичні видання за передплатою та вроздріб | Прямі контейнери |
| |-----------------------------------------+-----------------------------------------------------+----------------------------|
| | вихідні | вхідні |тран-| вихідні | вхідні | транзитні | вихідні |вхідні|тран-|
| |---------------------+-------------|зитні|-------------------+-------------------+-------------+---------------| |зитні|
| | платні, включаючи |усього|у т.ч.| | за |вроз-|у т.ч.| за |вроз-|у т.ч.|усього|у т.ч.|у межах|за межі| | |
| | перекази післяплати | |міжна-| |перед-|дріб |міжна-|перед-|дріб |міжна-| |за |області|області| | |
| |---------------------| |родні | |платою| |родні |платою| |родні | |перед-| | | | |
| |усього| з | з | | | | | | | | | | |платою| | | | |
| | |гр. 66|гр. 66 | | | | | | | | | | | | | | | |
| | |прис- |міжна- | | | | | | | | | | | | | | | |
| | |корені|родні | | | | | | | | | | | | | | | |
|----------+------+------+-------+------+------+-----+------+-----+------+------+-----+------+------+------+-------+-------+------+-----|
| А | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 |83 |
|----------+------+------+-------+------+------+-----+------+-----+------+------+-----+------+------+------+-------+-------+------+-----|
|З 1 до 10 | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|----------+------+------+-------+------+------+-----+------+-----+------+------+-----+------+------+------+-------+-------+------+-----|
|З 11 до 20| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|----------+------+------+-------+------+------+-----+------+-----+------+------+-----+------+------+------+-------+-------+------+-----|
|З 21 до 31| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|----------+------+------+-------+------+------+-----+------+-----+------+------+-----+------+------+------+-------+-------+------+-----|
|Усього за | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|місяць | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 84. Виплата пенсій та грошової допомоги: у місті ___________,
у селі, смт ________________

                           Поштові речі

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Числа | N | Транзитні | Постпакети з відміткою "Службовий" | Підпис |
|місяця| з/п |------------------------+--------------------------------------------------------------------------|працівника|
| |запису|мішки з|мішки|контейнери| вихідні | вхідні | транзитні | зв'язку, |
| | | коре- |стра-|з посилка-|------------------------+------------------------+------------------------| який |
| | |спонде-|хові |ми, періо-|прості|рекомен-|з оголо-|прості|рекомен-|з оголо-|прості|рекомен-|з оголо-|здійснював|
| | | нцією,| | дичними | |довані | шеною | |довані | шеною | |довані | шеною | облік |
| | | мішки | |виданнями,| | | цін- | | | цін- | | | цін- | |
| | | та | |страховими| | | ністю | | | ністю | | | ністю | |
| | |пачки з| | мішками, | | | | | | | | | | |
| | | періо-| | мішками | | | | | | | | | | |
| | |дичними| |(ящиками) | | | | | | | | | | |
| | | видан-| |з кореспо-| | | | | | | | | | |
| | | нями, | | нденцією | | | | | | | | | | |
| | | мішки | |та міжна- | | | | | | | | | | |
| | |з тарою| | родними | | | | | | | | | | |
| | | | |поштовими | | | | | | | | | | |
| | | | | відпра- | | | | | | | | | | |
| | | | |вленнями, | | | | | | | | | | |
| | | | | порожні | | | | | | | | | | |
| | | | |контейнери| | | | | | | | | | |
|------+------+-------+-----+----------+------+--------+--------+------+--------+--------+------+--------+--------+----------|
| А | Б | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | В |
|------+------+-------+-----+----------+------+--------+--------+------+--------+--------+------+--------+--------+----------|
| | | | | | | | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 "____"_________________ 20 _____ р.           _______________
(підпис)

( Форма в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004, Наказу Міністерства транспорту та зв'язку N 60 від 29.01.2007 )

Затверджено
Наказ Держкомзв'язку
України
17.12.1998 N 173

(у редакції наказу
Держкомзв'язку України
31.03.2004 N 64)

_____________________________                        Форма N 2-EMS
(найменування оператора
поштового зв'язку/його філії,
структурного підрозділу)

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ          Код за ДКУД
|__|__|__|__|__|__|__|__| |__|__|__|__|__|__|__|__|

                       БЛАНК ОБЛІКУ ОБМІНУ

               за ______________ місяць ______ рік

          Відправлення міжнародної прискореної пошти EMS

                                                           одиниць
----------------------------------------------------------------------------------
| | | Вихідні | Вхідні | Транзитні | Підпис |
| Числа| Номер|------------------+------------------+--------------| працівника |
|місяця|запису|з доку-| з |з доку-| з |відправ-|мішки|зв'язку, який|
| | |ментами|товарним |ментами|товарним | лення | | здійснював |
| | | |вкладенням| |вкладенням| | | облік |
|------+------+-------+----------+-------+----------+--------+-----+-------------|
| А | Б | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | В |
|------+------+-------+----------+-------+----------+--------+-----+-------------|
----------------------------------------------------------------------------------

"_____"____________ 200 __ р.        _____________________________
(прізвище і підпис керівника)

( Інструкція в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 7 від 16.01.2002 )

( Форма в редакції Наказу Держкомзв'язку та інформатизації N 64 від 31.03.2004 )