ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11.07.2008 N 931

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у місті Києві
25 липня 2008 року за N 19/785

Про утворення Київської міської територіальної комісії з
погашення заборгованості підприємств
паливно-енергетичного комплексу

(Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМДА
N 513 від 29.04.20
09
N 93 від 27.01.20
11)

Відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 190 "Про утворення Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу" (в межах здійснення функцій місцевого органу виконавчої влади):

1. Утворити Київську міську територіальну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу.

(Абзац другий пункту 1 виключено на підставі Розпорядження КМДА N 93 від 27.01.2011)

(Пункт 1 в редакції Розпорядження КМДА N 513 від 29.04.2009)

2. Затвердити Положення про Київську міську територіальну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, що додається.

3. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова Л.Черновецький

Додаток
до розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 11.07.2008 N 931

(Додаток виключено на підставі Розпорядження КМДА N 513 від 29.04.2009)

Склад
Київської міської територіальної комісії з погашення
заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу

Затверджено
розпорядженням виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 11.07.2008 N 931

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у місті Києві
25 липня 2008 р. за N 19/785

Положення
про Київську міську територіальну комісію з
погашення заборгованості підприємств
паливно-енергетичного комплексу

1. Київська міська територіальна комісія з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу (далі - Територіальна комісія) утворена відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 190 "Про утворення Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу".

2. Територіальна комісія у своїй діяльності керується Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (далі - Закон), постановами Кабінету Міністрів України, прийнятими на виконання Закону, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Основними завданнями Територіальної комісії є:

3.1. Прийняття рішення про узгодження сум заборгованості (без пені, штрафних та фінансових санкцій) за поданням підприємств, які внесені до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, що беруть участь у погашенні заборгованості (далі - Реєстр), визначених для списання та збитки від списання якої підлягають відшкодуванню, по зобов'язаннях за енергоносії та послуги з їх передачі (транспортування) та/або постачання, за якою не минув строк позовної давності та яка виникла з причин:

- недостатності для задоволення грошових вимог підприємств паливно-енергетичного комплексу коштів та майна юридичних осіб, які перебувають у процесі ліквідації або ліквідовані відповідно до указів Президента України, рішень Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і в яких відсутні правонаступники;

- відсутності у державному та/або місцевих бюджетах минулих років видаткових статей або передбачення видатковими статтями часткового фінансування видатків для розрахунків за енергоносії, спожиті підприємствами, організаціями, закладами та установами, які фінансуються з Державного бюджету України;

- відсутності у державному та/або місцевих бюджетах минулих років видаткових статей або передбачення видатковими статтями часткового фінансування пільг та субсидій, встановлених законодавством при сплаті за спожиті енергоносії;

- постачання енергоносіїв підприємствам, організаціям, закладам та установам, які фінансуються з Державного та/або місцевих бюджетів України, у сумах більших, ніж передбачено видатковими статтями Державного бюджету України;

- невиконання зобов'язань з оплати енергоносіїв державними та комунальними підприємствами, у тому числі через невідповідність тарифів на електричну, теплову енергію та газ, що спожиті такими підприємствами, вартості товарів, робіт, послуг, які вони реалізовували, виконували або надавали в межах своєї господарської діяльності, за умов, що величина такої вартості визначалася або встановлювалася органами державної влади чи органами місцевого самоврядування;

- несплати населенням за електричну енергію та природний газ у розмірі заборгованості, що виникла до 1 січня 2002 року та є непогашеною станом на розрахункову дату.

3.2. Зберігання документів, на підставі яких Територіальною комісією приймається рішення щодо узгодження сум заборгованості.

4. Територіальна комісія відповідно до покладених на неї завдань:

- одержує документи від підприємств, які внесені до Реєстру, та організовує їх облік та зберігання;

- забезпечує перевірку документів, поданих до Територіальної комісії підприємствами, які внесені до Реєстру, на їх відповідність Порядку підтвердження заборгованості, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 191;

- приймає в установлений строк рішення щодо узгодження основної суми дебіторської заборгованості (без пені, штрафних та фінансових санкцій) визначеної підприємством, яке внесено до Реєстру, для списання, та збитків від списання, які підлягають відшкодуванню, та подання зазначених рішень до секретаріату Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу;

- повідомляє підприємства, відносно яких прийняті рішення, а також інших заінтересованих осіб про прийняті рішення.

5. Територіальна комісія має право:

- одержувати від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, які внесені до Реєстру, інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

- запрошувати у разі потреби на засідання представників підприємств, відносно яких розглядається питання на засіданні, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств - учасників розрахунків;

- вимагати від підприємств, які внесені до Реєстру, пояснення з питань, що виникли при здійсненні покладених на неї завдань;

- залучати до роботи представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій (за згодою їх керівників) для виконання покладених на Територіальну комісію завдань.

6. Територіальну комісію очолює голова, який призначається розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Голова Територіальної комісії організовує роботу комісії, затверджує її персональний склад за поданням керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, відповідних підприємств.

(Положення доповнено пунктом 6 згідно з Розпорядженням КМДА N 513 від 29.04.2009)

7. Основною формою роботи Територіальної комісії є засідання, які проводяться у разі потреби. Необхідність проведення засідання та перелік питань для розгляду визначає голова Територіальної комісії. Про дату проведення засідання та порядок денний члени Територіальної комісії повідомляються не пізніше ніж за три дні до засідання.

8. Засідання вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини складу членів комісії. Голова Територіальної комісії забезпечує неупереджений та об'єктивний розгляд питань порядку денного, а також можливість висловити свою думку всім присутнім на засіданні членам Територіальної комісії.

9. Рішення щодо узгодження основної суми дебіторської заборгованості (без пені, штрафних та фінансових санкцій), визначеної підприємством, яке внесено до Реєстру, для списання, та збитків від списання, які підлягають відшкодуванню, приймається Територіальною комісією протягом двох тижнів після подання відповідних документів підприємством, яке внесено до Реєстру.

10. Рішення Територіальної комісії приймається більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні, та оформлюється протоколом, який підписується головуючим та всіма членами Територіальної комісії. У разі рівного розподілу голосів ухвальним є голос голови Територіальної комісії.

11. Протокол Територіальної комісії та узагальнена інформація про суми заборгованості протягом п'яти робочих днів від дати підписання протоколу передаються до секретаріату Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу.

12. Діяльність Територіальної комісії припиняється після виконання завдань, покладених на неї Законом, Положенням про Міжвідомчу комісію, затвердженим постановою Кабінету Міністрі України від 22.02.2006 N 190, та цим Положенням.

13. Після припинення діяльності Територіальної комісії напрацьована та отримана нею в процесі діяльності документація протягом строку, визначеного законодавством, зберігається у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

14. Організаційне забезпечення діяльності Територіальної комісії здійснюється Головним управлінням енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

(Пункт 14 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 93 від 27.01.2011)

Заступник голови - керівник аппарату Б.Стичинський