Документ втратив чиннiсть!

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
04.06.2003 N 238

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
10 червня 2003 р. за N 466/7787

( Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Національного банку
N 584 від 24.12.20
03 )

Про затвердження Змін до Тимчасового положення
про порядок довгострокового рефінансування
(підтримання ліквідності) банків
Національним банком України

Відповідно до статей 15, 25 Закону України "Про Національний банк України" ( 679-14 ) та з метою подальшого вдосконалення деяких механізмів рефінансування банків Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Зміни до Тимчасового положення про порядок довгострокового рефінансування (підтримання ліквідності) банків Національним банком України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 12.02.2003 N 51 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.02.2003 за N 150/7471 (додаються).

2. Департаменту монетарної політики (Н.I.Гребеник) після державної реєстрації довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків для використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови А.П.Яценюка.

Голова С.Л.Тігіпко

Затверджено
Постанова Правління
Національного банку України
04.06.2003 N 238

Зміни
до Тимчасового положення про порядок
довгострокового рефінансування
(підтримання ліквідності) банків
Національним банком України

У главі 1:

пункт 1.2 викласти в такій редакції:

"1.2. Національний банк України (далі - Національний банк) здійснює довгострокове рефінансування в національній валюті банків - юридичних осіб для підтримання їх довгострокової ліквідності у зв'язку з вкладенням банками коштів у проекти, що зорієнтовані на розвиток внутрішнього ринку продукції (товарів, робіт, послуг), виробництво конкурентоспроможної та імпортозамінної продукції, продукції, що зміцнить експортний потенціал економіки, та спрямовані на розширення суміжного виробництва або для купівлі облігацій суб'єктів підприємницької діяльності (за умови їх первинного розміщення)";

пункт 1.7 викласти в такій редакції:

"1.7. Загальна сума довгострокових кредитів Національного банку, одержаних банком для всіх позичальників під проекти та для купівлі облігацій суб'єктів підприємницької діяльності (з урахуванням кредитів рефінансування, одержаних банками на строк до 365 днів), має бути в межах регулятивного капіталу банку як на час одержання кредиту, так і на наступні звітні дати протягом усього періоду користування кредитами Національного банку".

Заст. керівника Групи управління проектами міжнародних
кредитних ліній при Національному банку України Н.М.Якубенко