ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.04.2004 N 257
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 липня 2004 р.за N 837/9436
(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державного комітету статистики України
N 298 від 26.07.2010)
Про затвердження інструкцій щодо заповнення
форм державних статистичних спостережень
з питань статистики житлових умов
Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику" ( 2614-12 ) та з метою подальшого удосконалення державного статистичного спостереження зі статистики житлових умов наказую:
1. Затвердити:
Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ(зима) (2 рази на рік) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах" (додається);
Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-житлофонд (річна) "Житловий фонд" (додається);
Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-заборгованість(ЖКГ) (місячна) "Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії" (додається).
2. Поширити дію зазначених у пункті 1 цього наказу інструкцій на відповідних юридичних осіб:
2.1. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ(зима) (2 рази на рік) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах" - на житлово-експлуатаційні організації місцевих органів державної влади, підприємства комунального і теплоенергетичного господарств, які перебувають на самостійному балансі, підприємства, організації (установи), які мають на своєму балансі житлові будівлі та об'єкти комунального і теплоенергетичного господарств.
2.2. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-житлофонд (річна) "Житловий фонд" - на підприємства, організації та установи, які мають на балансі та експлуатують житловий фонд: власники житлового фонду або уповноважені ними організації, за якими закріплено житловий фонд на праві повного господарського відання, та установи, в оперативне управління яких передано житловий фонд.
2.3. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-заборгованість (місячна) "Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії" - на підприємства, організації та установи, житлово-експлуатаційні контори, житлово-будівельні та житлові кооперативи, які мають на балансі та експлуатують житловий фонд та організації, які надають населенню комунальні послуги.
3. З моменту набрання чинності цього наказу скасувати дію роз'яснень, що додаються до форм державних статистичних спостережень N 1-ЖКГ(зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах" та N 1-житлофонд (річна) "Житловий фонд", затверджених наказами Держкомстату України від 28 лютого 2003 року N 49 , від 17 червня 2003 року N 182 , та роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-заборгованість (ЖКГ) "Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії", затвердженого пунктом 1 наказу Держкомстату України від 15 жовтня 2003 року N 346 .
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови комітету Власенко Н.С.
Голова комітету О.Г.Осауленко
Погоджено:
Голова Державного комітету України
з питань житлово-комунального господарства Г.М.Семчук
Затверджено
Наказ Держкомстату України
30.04.2004 N 257
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 липня 2004 р.за N 837/9436
Інструкція
щодо заповнення форми державного статистичного
спостереження за формою N 1-ЖКГ (зима) (2 рази на рік)
"Про підготовку об'єктів комунального господарства
та житлового фонду до роботи в зимових умовах"
1. Загальні положення
Звітними датами державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) є 1 жовтня та 1 листопада кожного року.
2. Порядок складання звіту
Звіт заповнюють відповідальні особи житлово-експлуатаційних організацій місцевих органів державної влади, підприємств комунального і теплоенергетичного господарства, які перебувають на самостійному балансі, підприємств, організацій (установ), які мають на своєму балансі житлові будівлі та об'єкти комунального і теплоенергетичного господарств.
3. Заповнення форми
Усі показники звіту необхідно заповнювати за даними актів приймальних комісій, паспортів готовності об'єктів та інших документів.
Дані повинні бути показані в одиницях виміру, зазначених у формі.
3.1. Заповнення розділу I "Підготовка житла"
У рядку 01 графи 1 показується кількість будинків, які перебувають на балансі підприємства, що звітує, установи чи організації.
У рядку 01 графи 2 показується кількість будинків, в яких необхідно провести до початку зими ремонт дахів, внутрішньо-будинкових систем гарячого водопостачання.
У рядку 01 графи 3 показується кількість будинків, в яких виконані необхідні роботи і на які видані паспорти готовності.
У рядку 02 графи 2 показується із рядка 01 кількість житлових будинків, в яких необхідно виконати ремонт покрівлі, а у графі 3 показується кількість житлових будинків, в яких ці роботи виконані.
У рядках 05, 06 графи 1 показується кількість житлових будинків з рядка 01, які мають відповідно опалювальну систему та систему гарячого водопостачання.
У рядках 05, 06 графи 2 із рядка 01 показується кількість будинків, в яких необхідно виконати відповідні ремонтні роботи.
У рядках 05, 06 графи 3 із рядка 01 показується кількість будинків, в яких виконані роботи з ремонту опалювальної системи та системи гарячого водопостачання.
У рядку 07 по графах 1, 2, 3 показуються відповідні дані щодо загальної площі житлових будинків, які наведені у рядку 01.
3.2. Заповнення розділу II "Підготовка об'єктів теплопостачання та водопровідних мереж"
У рядку 12 графи 1 показуються дані про кількість котелень, які відпускають теплову енергію на опалювання житлових будинків, об'єктів соціально-культурного та побутового призначення.
У рядку 12 графи 2 показуються дані про кількість котелень, де необхідно виконати ремонтні роботи.
У рядку 12 графи 3 показуються дані про кількість котелень, в яких за станом на звітну дату закінчено поточний або капітальний ремонт котлів, заміна несправних чи установка додаткових котлів (потужностей), роботи з переобладнання котелень на газове паливо, роботи з планово-попереджувального ремонту, випробуванню та наладці котелень.
У рядку 13 графи 2 окремо показуються з рядка 12 дані про кількість котелень, де необхідно виконати капітальний ремонт.
У рядку 13 графи 3 показуються дані про кількість котелень, в яких проведено капітальний ремонт.
У рядку 14 графи 1 показуються дані щодо протяжності усіх теплових мереж (у двотрубному обчисленні).
У рядку 14 графи 2 показуються дані щодо протяжності теплових мереж, де необхідно виконати роботи з ремонту (заміни) труб, їх випробування, налагодження, гідропневматичної промивки та опресовки.
У рядку 14 графи 3 показуються дані протяжності відремонтованих теплових мереж, на яких усі роботи закінчені та мережі здані в експлуатацію.
У рядку 15 графи 2 окремо показуються із рядка 14 дані щодо протяжності теплових мереж, які підлягали капітальному ремонту. Капітальним вважається ремонт, при якому замінюється більше 20% труб відповідної ділянки мережі.
У рядку 15 графи 3 показуються дані протяжності капітально відремонтованих теплових мереж.
У рядку 16 графи 3 окремо показуються із рядка 15 протяжність відремонтованих мереж, які перебували в аварійному стані. Аварійними вважаються ділянки мережі, які потребують заміни.
У рядку 17 графи 1 показуються дані про кількість теплових пунктів (за винятком бойлерних, які працюють тільки на гаряче водопостачання).
У рядку 17 графи 2 показуються дані про кількість теплових пунктів, де необхідно виконати ремонтні роботи.
У рядку 17 графи 3 показуються дані про кількість відремонтованих та прийнятих в експлуатацію теплових пунктів за станом на звітну дату.
У рядку 18 графи 2 показуються дані про одиночну протяжність водопровідних мереж, які підлягають капітальному ремонту.
У рядку 18 графи 3 показуються дані щодо відремонтованої одиночної протяжності капітально відремонтованих водопровідних мереж. Капітальний ремонт включає перекладку окремих ділянок мережі з повною або частковою заміною труб, будівництво або реконструкцію колодязів, заміну гідрантів, водорозбірних колонок, іншого обладнання чи їх зношених частин, очищення та захист трубопроводів від обростання всередині, захист мережі від корозії.
Начальник управління статистики послуг
та соціальних програм Державного комітету
статистики України I.В.Калачова