Увага! Це є застаріла редакція документа. На останню редакцію

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 29 квітня 2004 р. N 548
Київ

Про реалізацію статті 68 Закону України
"Про Державний бюджет України на 2004 рік"

Відповідно до статті 68 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок спрямування 50 відсотків доходів, що закріплюються за відповідними місцевими бюджетами та враховуються під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів, які надійдуть понад річні розрахункові обсяги, до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг доходів, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), недовиконаний (додається).

Міністерству фінансів надавати роз'яснення щодо застосування зазначеного Порядку.

2. Державному казначейству забезпечити перерахування коштів згідно з Порядком, затвердженим цією постановою.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 квітня 2004 р. N 548

Порядок
спрямування 50 відсотків доходів, що закріплюються
за відповідними місцевими бюджетами та враховуються
під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів,
які надійдуть понад річні розрахункові обсяги,
до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг
доходів, визначений у додатку 5 до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2004 рік"
( 1344-15 )
, недовиконаний

1. Цей Порядок застосовується у розрахунках між бюджетами, визначеними у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ).

2. Доходи, що закріплюються за відповідними місцевими бюджетами та враховуються під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів (далі - доходи), які надійшли у грошовій формі на відповідні аналітичні рахунки обліку доходів загального фонду місцевих бюджетів, відкриті в управліннях Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, понад річні розрахункові обсяги, визначені у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 );

у розмірі 50 відсотків - зараховуються до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських бюджетів (мм. Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення);

у розмірі 50 відсотків - розподіляються між державним бюджетом та відповідними місцевими бюджетами (далі - додаткові кошти).

3. Додаткові кошти розподіляються між державним і місцевими бюджетами у такій пропорції та послідовності:

50 відсотків з міських бюджетів (мм. Києва та Севастополя), з бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів - до державного бюджету;

по 25 відсотків з міських (міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення) і районних бюджетів - до бюджету Автономної Республіки Крим або обласних бюджетів та до державного бюджету.

4. Додаткові кошти перераховуються з бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг доходів, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), недовиконаний, відповідно до рішень Верховної Ради Автономної Республіки Крим та обласних рад, прийнятих на підставі даних звітності про виконання місцевих бюджетів за 2004 рік, пропорційно сумам недовиконання обсягу доходів цих бюджетів, що враховуються під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів у межах річних розрахункових обсягів згідно із зазначеним додатком 5.

5. Перерахування додаткових коштів з бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг доходів, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), недовиконаний, здійснюється управліннями Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях на підставі рішень відповідних рад щодо їх розподілу і відображається у звітності як додаткова дотація, одержана з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів відповідно до цього Порядку.

6 Додаткові кошти, що перераховуються управліннями Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі до державного бюджету на єдиний казначейський рахунок, відображаються за окремим кодом доходів державного бюджету і спрямовуються до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг доходів, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), недовиконаний.

7. Додаткові кошти спрямовуються з державного бюджету до місцевих бюджетів, у яких розрахунковий обсяг доходів, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), недовиконаний, за рішенням Міністра фінансів з урахуванням обсягу додаткових коштів, перерахованих цим місцевим бюджетам відповідно до рішень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних рад, і даних звітності про виконання місцевих бюджетів за 2004 рік.

8. Загальний обсяг доходів місцевих бюджетів, які одержали додаткову дотацію відповідно до цього Порядку та статті 63 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), не може перевищувати річний розрахунковий обсяг, визначений у додатку 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

9. Перерахування додаткових коштів з державного бюджету здійснюється Державним казначейством відповідно до прийнятого Міністром фінансів рішення та відображається у звітності про виконання місцевих бюджетів як додаткова дотація з державного бюджету.

10. За результатами аналізу розрахунків, проведених згідно з цим Порядком, Мінфін готує пропозиції щодо використання залишку додаткових коштів.