ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
N 191 від 21.02.96
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
13 березня 1996 р. за N 108/1133

Про затвердження Положення про порядок роботи з
заявами та сертифікатами, що недопущені до участі
в сертифікатному аукціоні

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду
державного майна
N 656 від 03.04.
98 )

На виконання Указу Президента України від 26.11.94 р. N 699/94 "Про заходи щодо забезпечення прав громадян на використання приватизаційних майнових сертифікатів" та Положення про порядок проведення сертифікатних аукціонів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.95 р. N 218, наказую:

1. Затвердити Положення про порядок роботи з заявами та сертифікатами, що недопущені до участі в сертифікатному аукціоні (додається).

2. Директору департаменту систем продажу акцій Лісовому В.П. забезпечити:

2.1. Державну реєстрацію Положення в Міністерстві юстиції України.

2.2. Публікацію Положення у Державному інформаційному бюлетені "Про приватизацію"

3. Генеральному директору УЦСА Тараторіну Ю.М. після державної реєстрації Положення привести у відповідність з ним діяльність РЦСА та пунктів прийому заяв від громадян.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Буца Б.Е.

Голова Фонду Ю.Єхануров

Затверджено
наказом Фонду державного майна України
від 21 лютого 1996 року N 191

Положення
про порядок роботи з заявами та сертифікатами,
що недопущені до участі в сертифікатному аукціоні

Це Положення розроблено на виконання Указу Президента від 26 листопада 1994 року N 699/94 "Про заходи щодо забезпечення прав громадян на використання приватизаційних майнових сертифікатів" та згідно з Положенням про порядок проведення сертифікатних аукціонів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 1995 року N 218.

Положення визначає порядок роботи з заявами на участь у сертифікатних аукціонах та приватизаційними майновими сертифікатами (надалі - ПМС), прийнятими установами мережі центрів сертифікатних аукціонів від громадян, фінансових посередників та товариств покупців і такими, що недопущені до участі в сертифікатному аукціоні.

1. Загальні положення

1.1. Заяви, які було отримано установами мережі центрів сертифікатних аукціонів від громадян, фінансових посередників та товариств покупців, можуть бути не допущені до участі в сертифікатному аукціоні, а ПМС - не прийняті до оплати за акції відкритих акціонерних товариств (ВАТ) - у таких випадках:

- зняття пакета акцій ВАТ з продажу на сертифікатному аукціоні без подальшої участі в сертифікатних аукціонах у порядку, встановленому Фондом державного майна України (надалі - зняття ВАТ з аукціону);

- перенесення продажу пакета акцій ВАТ на інший аукціон у порядку, встановленому Фондом державного майна України (надалі - перенесення ВАТ на інший аукціон);

- наявність невиправних помилок у заявах, або порушення порядку подання заяв, що роблять неможливою участь таких заяв у сертифікатному аукціоні.

1.2. Приватизаційні майнові сертифікати, отримані установами мережі центрів сертифікатних аукціонів і не прийняті до розрахунку за акції ВАТ, на придбання яких їх було подано, поверненню та обміну не підлягають. Такі сертифікати залишаються у відповідних регіональних центрах сертифікатних аукціонів (надалі - РЦСА), але належать їх власникам і можуть бути використані ними на наступних сертифікатних аукціонах.

1.3. Приватизаційні майнові сертифікати, при заповненні правої частини яких працівниками мережі центрів сертифікатних аукціонів були допущені помилки, приймаються до оплати за придбані акції ВАТ після виправлення помилок у порядку, встановленому цим Положенням.

2. Порядок роботи з заявами та сертифікатами у випадку
перенесення аукціону по ВАТ

2.1. Заяви та приватизаційні майнові сертифікати, які були прийняті на участь в аукціоні по продажу акцій ВАТ, щодо якого прийнято рішення про перенесення, залишаються на обліку в УЦСА та відповідному РЦСА як такі, що подані на це ВАТ.

Заяви залишаються дійсними, але за бажанням заявників можуть бути скасовані - не пізніше терміну, встановленого відповідним наказом УЦСА.

2.2. Перенесення аукціону щодо ВАТ здійснюється на підставі відповідного наказу Фонду державного майна України (надалі - ФДМУ).

2.3. УЦСА на підставі наказу ФДМУ про перенесення аукціону по ВАТ протягом трьох робочих днів з моменту його отримання видає та надсилає до усіх РЦСА наказ про порядок роботи у зв'язку з перенесенням аукціону щодо ВАТ, який містить:

- назву ВАТ, код за ЗКПО;

- посилання на наказ ФДМУ про перенесення аукціону щодо ВАТ (в якому має бути зазначено причину перенесення);

- порядок роботи РЦСА із заявниками у зв'язку з перенесенням аукціону щодо ВАТ;

- термін, протягом якого заявники можуть скасувати свої заяви.

2.4. Кожний РЦСА на підставі наказу УЦСА інформує усіх заявників про перенесення аукціону щодо ВАТ.

2.5. Інформування громадян, що подали заяви на ВАТ, аукціон по якому переноситься, здійснюється шляхом розсилання РЦСА до відповідних пунктів прийому заяв (надалі - ППЗ) інформаційних повідомлень про перенесення аукціону щодо ВАТ. Інформаційні повідомлення мають бути розміщені у приміщенні ППЗ і містити таку інформацію:

- посилання на наказ ФДМУ, на підставі якого аукціон щодо ВАТ перенесено;

- причину перенесення аукціону по ВАТ згідно з наказом ФДМУ;

- посилання на наказ УЦСА, на підставі якого діє РЦСА;

- інформацію про те, що подана заява залишається дійсною, але за бажанням громадянина, може бути скасована;

- термін, на протягом якого громадянин може скасувати свою заяву.

2.6. Скасування заяви громадянина здійснюється в РЦСА за поданням громадянином другого примірника заяви, яку має бути скасовано, та посвідчення особи. Скасування заяви здійснюється працівником РЦСА шляхом перекреслення червоним олівцем тексту заяви. На заяві у присутності громадянина робиться надпис (або штамп) "Скасовано", проставляється дата скасування заяви. Факт скасування завіряється підписом уповноваженої особи та печаткою РЦСА.

Обидва примірники скасованої заяви залишаються в РЦСА.

2.7. На підставі скасованої заяви РЦСА видає громадянину Дозвіл на участь в сертифікатному аукціоні (додаток N 1, надалі - Дозвіл), засвідчений підписом уповноваженої особи та печаткою РЦСА.

2.8. Сертифікати, що відповідають скасованим заявам громадян, зберігаються в РЦСА окремо як сертифікати, що потребують повторного погашення.

Повторне (остаточне) погашення таких сертифікатів здійснюється після затвердження підсумків сертифікатного аукціону, на якому їх власники придбали акції.

2.9. РЦСА інформує кожного фінансового посередника або товариство покупців про перенесення ВАТ та причину перенесення згідно з наказом ФДМУ.

2.10. Заяви, подані на придбання акцій ВАТ фінансовими посередниками та товариствами покупців, за бажанням фінансового посередника або товариства покупців можуть бути скасовані, а відповідний пакет приватизаційних коштів розрезервовано.

2.11. Для скасування заяви уповноважена особа фінансового посередника або товариства покупців подає до РЦСА другий примірник заяви, яку має бути скасовано, та документи, що засвідчують повноваження цієї особи.

2.12. Скасування заяви фінансового посередника або товариства покупців здійснюється шляхом перекреслення червоним олівцем тексту заяви. На заяві у присутності уповноваженої особи фінансового посередника або товариства покупців робиться надпис (або штамп) "Скасовано" та проставляється дата скасування заяви. Факт скасування завіряється підписом уповноваженої особи РЦСА та печаткою РЦСА.

Скасована заява залишається в РЦСА. Уповноважена особа фінансового посередника або товариства покупців одержує завірену РЦСА довідку про скасування заяви у довільній формі, яка містить номер заяви та дату скасування. Як довідка може використовуватись ксерокопія заяви, що скасовується, з орігіналами підпису та печатки РЦСА.

2.13. Приватизаційні кошти, що були зарезервовані фінансовими посередниками та товариствами покупців для подання скасованої заяви, мають бути розрезервовані на підставі скасованої заяви і можуть бути використані відповідними фінансовими посередниками та товариствами покупців на наступних аукціонах.

2.14. Кожна скасована заява реєструється РЦСА. Інформація про скасовані заяви передається до УЦСА для зняття їх з обліку заяв, поданих на ВАТ, щодо якого прийнято рішення про перенесення.

2.15. У випадку, якщо ВАТ, на яке громадянин подав нову заяву з Дозволом, знімається з аукціону (або переноситься) за рішенням ФДМУ, громадянин отримує новий Дозвіл у порядку, встановленому цим Положенням. При цьому виданий раніше Дозвіл знищується.

3. Порядок роботи з заявами та сертифікатами у випадку
зняття ВАТ з аукціону

3.1. Заяви, які були прийняті на участь в аукціоні ВАТ, щодо якого було прийнято рішення про зняття його з аукціону, вважаються недійсними (скасовуються) та знімаються з обліку в УЦСА та відповідному РЦСА.

3.2. Зняття ВАТ з аукціону здійснюється на підставі відповідного наказу ФДМУ.

3.3. Усі заяви, які було подано на придбання акцій ВАТ, що знімається з аукціону, незалежно від терміну видання наказу ФДМУ про зняття ВАТ, обробляються в РЦСА та передаються до УЦСА згідно з діючим загальним порядком подання та обробки заяв.

3.4. УЦСА на підставі наказу ФДМУ про зняття ВАТ з аукціону протягом трьох робочих днів з моменту його отримання видає та передає всім РЦСА наказ про порядок роботи у зв'язку з зняттям ВАТ з аукціону, який містить:

- назву ВАТ, код за ЗКПО;

- посилання на наказ ФДМУ про зняття ВАТ з аукціону;

- причину зняття ВАТ з аукціону;

- порядок роботи РЦСА із заявниками у зв'язку з зняттям ВАТ з аукціону.

3.5. На підставі інформації за заявами, отриманими від РЦСА, УЦСА у тижневий термін, після надходження наказу ФДМУ створює та передає відповідним РЦСА переліки заяв громадян та фінансових посередників, що подані на зняте ВАТ, окремо по кожному регіону.

Переліки є підставою для скасування заяв та розрезервування відповідних коштів фінансових посередників у РЦСА.

3.6. Перелік заяв громадян містить:

- назву області, в якій було прийнято заяву;

- повну назву ВАТ, що знімається з аукціону, та код за ЗКПО;

- посилання на наказ ФДМУ, на підставі якого ВАТ знято з аукціону;

- по кожній із заяв громадян: повний номер заяви; прізвище, ім'я та по батькові заявника; серію та номер сертифіката; дані документа, який посвідчує особу заявника; адресу і номер телефону.

3.7. Перелік заяв фінансових посередників містить:

- назву області;

- повну назву ВАТ, що знімається з аукціону, та код за ЗКПО;

- посилання на наказ ФДМУ, на підставі якого ВАТ знято з аукціону;

- по кожній заяві: повну назву фінансового посередника або товариства покупців; код за ЗКПО; реєстраційний номер у РЦСА; номер заяви; кількість заявлених приватизаційних майнових сертифікатів.

3.8. Кожний РЦСА на підставі наказу УЦСА та переліків заяв інформує усіх заявників про зняття ВАТ з аукціону.

Інформування громадян, які подали заяви на ВАТ, що зняте з аукціону, здійснюється РЦСА шляхом передачі до відповідних пунктів прийому заяв інформаційних повідомлень про зняття ВАТ з аукціону. Інформаційні повідомлення мають бути розміщені у приміщенні ППЗ і містять:

- посилання на наказ ФДМУ, на підставі якого ВАТ знято з аукціону;

- причину зняття ВАТ з аукціону згідно з наказом ФДМУ;

- посилання на наказ УЦСА про порядок роботи у зв'язку з зняттям ВАТ з аукціону, на підставі якого діє РЦСА;

- повідомлення про те, що подані на ВАТ заяви вважаються недійсними;

- інформацію для заявників про можливість отримати Дозвіл на подальшу участь у сертифікатних аукціонах.

Крім того, РЦСА надсилає кожному громадянину-заявнику згідно з переліком заяв Повідомлення про скасування заяви (додаток N 2), засвідчене підписом уповноваженої особи РЦСА і печаткою РЦСА.

3.9. РЦСА на підставі переліку заяв громадян готує для кожного заявника Дозвіл на участь у сертифікатному аукціоні (додаток N 1), який засвідчується підписом уповноваженої особи та печаткою РЦСА.

РЦСА передає Дозволи до ППЗ, що приймали відповідні заяви громадян, разом з переліком громадян-заявників, які мають право на отримання Дозволу в ППЗ.

3.10. Дозвіл видається громадянину-заявнику в ППЗ, до якого було подано заяву на зняте ВАТ, за пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника.

ППЗ видає Дозвіл громадянину на підставі переліку громадян-заявників, які мають право на отримання Дозволу. Громадянин засвідчує факт отримання Дозволу своїм підписом у переліку.

3.11. Громадянин може використати отриманий Дозвіл замість свого сертифіката для участі в аукціоні по іншому ВАТ. Дозвіл може бути використаний тільки один раз шляхом подання заяви на участь у сертифікатному аукціоні. Заява подається тільки через ППЗ області, в РЦСА якої зберігається сертифікат громадянина.

3.12. Подання заяви з використанням Дозволу здійснються у порядку, встановленому Положенням про порядок подання громадянами України заяв на придбання акцій, запропонованих до продажу на сертифікатних аукціонах, затвердженим наказом ФДМУ від 10 серпня 1995 року N 1046.

При цьому до розділу 4 заяви заносяться дані про приватизаційний майновий сертифікат громадянина згідно з Дозволом. Дозвіл додається до прийнятої заяви замість сертифіката. До участі у сертифікатному аукціоні приймаються тільки оригінали Дозволів.

3.13. Втрачений громадянином Дозвіл може бути відновлений лише в РЦСА, де зберігається сертифікат громадянина, за письмовим дозволом директора РЦСА і тільки після перевірки наявності сертифіката в РЦСА.

3.14. У випадку, якщо ВАТ, на яке громадянин подав нову заяву із Дозволом, знімається з аукціону (або переноситься) за рішенням ФДМУ, громадянин отримує новий Дозвіл у порядку, встановленому цим Положенням. При цьому виданий раніше Дозвіл знищується.

3.15. Сертифікати, що відповідають скасованим заявам громадян, зберігаються в РЦСА окремо як сертифікати, що потребують повторного погашення.

Повторне (остаточне) погашення таких сертифікатів здійснюється після затвердження підсумків сертифікатного аукціону, на якому їх власники придбали акції.

3.16. РЦСА на підставі переліку заяв фінансових посередників та товариств покупців по даному регіону інформує заявників про зняття ВАТ з аукціону шляхом розсилання Повідомлень про скасування заяви фінансового посередника (додаток N 3), засвідчених підписом уповноваженої особи і печаткою РЦСА.

3.17. Приватизаційні кошти, що були зарезервовані фінансовими посередниками та товариствами покупців для подання заяв на зняте ВАТ, розрезервовуються РЦСА згідно з переліком заяв фінансових посередників. Розрезервовані приватизаційні кошти можуть бути використані заявниками на наступних аукціонах.

3.18. Заяви, які були подані на зняте ВАТ, скасовуються та зберігаються у порядку, який встановлює УЦСА.

4. Порядок роботи з сертифікатами, при заповненні правої
частини яких було допущено помилки

4.1. При обробці заяв і ПМС в ППЗ та РЦСА можуть бути виявлені вірно заповнені заяви з такими приватизаційними майновими сертифікатами, при заповненні правої частини яких працівниками мережі центрів сертифікатних аукціонів були допущені помилки.

4.2. Вірно заповнені заяви допускаються до участі у сертифікатному аукціоні, а помилки в ПМС, які визначені як невиправні згідно з Порядком обробки помилок під час проведення сертифікатних аукціонів, який затверджується УЦСА, потребують виправлення шляхом повторного погашення ПМС у порядку, встановленому розділом 6 цього Положення.

4.3. Рішення щодо виправлення таких помилок приймається комісією РЦСА у складі директора, головного бухгалтера, начальника контрольно-касового відділу та оформлюється протоколом.

4.4. ПМС, в яких було виправлено помилки, повертаються до відповідних пакетів ПМС та приймаються до оплати за придбані акції ВАТ.

5. Порядок роботи із заявами та ПМС, які не були допущені
до участі в сертифікатному аукціоні Аукціонною комісією

5.1. Аукціонна комісія приймає рішення про недопущення заяв до участі у сертифікатному аукціоні у зв'язку з наявністю в них невиправних помилок або у зв'язку з порушенням порядку подання заяв. Рішення Аукціонної комісії щодо заяв, не допущених до аукціону, оформляється переліком заяв, що не допущені до участі в сертифікатному аукціоні, та затверджується у складі протоколу консолідації даних про прийняті заяви.

5.2. УЦСА після отримання від Аукціонної комісії протоколу консолідації даних про прийняті заяви та переліку заяв, що не допущені до участі у сертифікатному аукціоні, видає наказ про скасування недопущених заяв і складає переліки заяв, які не були допущені до участі в аукціоні, окремо по кожному регіону. Такі переліки розсилаються разом з наказом УЦСА до відповідних РЦСА.

5.3. РЦСА на підставі наказу УЦСА та переліку заяв, що не були допущені до участі у сертифікатному аукціоні, по своєму регіону здійснює інформування громадян, фінансових посередників та товариств покупців, заяви яких не було допущено до участі у сертифікатному аукціоні за рішенням Аукціонної комісії, шляхом розсилання громадянам Повідомлень про скасування заяви (додаток N 2), а фінансовим посередникам та товариствам покупців - Повідомлень про скасування заяви фінансового посередника (додаток N 3).

5.4. Заяви громадян, фінансових посередників та товариств покупців, які не було допущено Аукціонною комісією до участі у сертифікатному аукціоні, скасовуються та зберігаються у порядку, який встановлює УЦСА.

5.5. Сертифікати, що відповідають скасованим заявам громадян, зберігаються в РЦСА окремо як сертифікати, що потребують повторного погашення.

Повторне (остаточне) погашення таких сертифікатів здійснюється після затвердження підсумків сертифікатного аукціону, на якому їх власники придбали акції.

5.6. Громадяни, які отримали від РЦСА Повідомлення про скасування заяви, повинні отримати Дозвіл (додаток N 1) для подання заяви на участь у сертифікатному аукціоні по іншому ВАТ. Порядок отримання та використання Дозволу встановлений у пунктах 3.10-3.14 цього Положення.

5.7. Приватизаційні кошти, що були зарезервовані фінансовими посередниками та товариствами покупців для подання заяв, які не були допущені до участі у сертифікатному аукціоні, мають бути розрезервовані згідно з переліком недопущених заяв по даному регіону. Розрезервовані приватизаційні кошти можуть бути використані відповідними фінансовими посередниками та товариствами покупців на наступних аукціонах.

6. Порядок повторного погашення сертифікатів,
не прийнятих до розрахунку

6.1. Сертифікати громадян і фінансових посередників, що відповідають скасованим заявам, та сертифікати з помилками у правій частині зберігаються в РЦСА окремо як сертифікати, що потребують повторного погашення.

Повторне (остаточне) погашення таких сертифікатів здійснюється після затвердження підсумків сертифікатного аукціону, на якому їх власники придбали акції.

6.2. Повторне погашення сертифіката здійснюється шляхом проставлення на заповненій правій частині сертифіката штампа або надпису про скасування наведених даних такого змісту:

"Дані недійсні. Підстава: _______________ N ______ від __________"

У графі "Підстава" вказуються номер та дата затвердження наказу УЦСА або РЦСА, згідно з яким скасовано інформацію, що наведено в правій частині ПМС.

Після цього у правому верхньому кутку сертифіката робиться напис або проставляється штамп, який містить такі вірні дані про ВАТ, акції якого придбаваються:

- код за ЗКПО ВАТ;

- повна назва ВАТ;

- печатка та підпис посадових осіб РЦСА, які здійснили повторне погашення ПМС.

При цьому вірні дані про ВАТ можуть проставлятися у скороченому вигляді, а саме: код за ЗКПО ВАТ, печатка та підпис посадових осіб, які здійснили повторне погашення ПМС.

6.4. РЦСА здійснює подальшу обробку та використання для сплати за об'єкти приватизації повторно погашених ПМС як звичайно погашених ПМС відповідно до вимог Положення про умови зберігання, обліку та погашення приватизаційних майнових сертифікатів у паперовій формі в установах банківської системи, затвердженого постановою Національного банку України від 14 березня 1995 року N 53, і Змін та доповнень до Положення про порядок розрахунків за придбані об'єкти приватизації, затверджених наказом ФДМУ та НБУ від 9 червня 1995 року N 690/63.

Додаток N 1
до Положення про порядок роботи
з заявами та сертифікатами, що
недопущені до участі в
сертифікатному аукціоні
( В редакції Наказу Фонду
державного майна N 656 від 03.04.98 )

Регіональний центр сертифікатних аукціонів
в _____________________________ області

Дозвіл на участь у сертифікатному аукціоні

"___" _____________ 199_ р.

Цей Дозвіл засвідчує, що громадянин (громадянка) ________________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові)

(паспорт серії _________________ N ____________________, виданий ______________________________________________________

_________________________________________________________________________________________) є власником приватизаційного

майнового сертифіката серії _________________________ N ___________________________________________________________ і має

право на участь у сертифікатному аукціоні на підставі наказу УЦСА

N __________________________ від __________________________________.

Вищезазначений приватизаційний майновий сертифікат знаходиться в регіональному центрі сертифікатних аукціонів

___________________________________________________________________________________________________________ області.

Цей Дозвіл може бути використаний тільки один раз для подання заяви на участь у сертифікатному аукціоні, тільки через установу мережі центрів сертифікатних аукціонів __________________________________________________________________________ області.

Дозвіл є дійсним до закінчення терміну обігу приватизаційних майнових сертифікатів.

Директор регіонального центру сертифікатних аукціонів
М.П. 
______________________ 

Додаток N 2
до Положення про порядок роботи
з заявами та сертифікатами, що
недопущені до участі в
сертифікатному аукціоні

________________________________
(прізвище покупця) 
Заява N 00-000-00-00-000000
 

паспорт серії ___________________ N _____________________, виданий ______________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________

Регіональний центр сертифікатних аукціонів
по____________________________ області

Повідомлення
про скасування заяви громадянина

"_____" _____________ 199___ р.

Регіональний центр сертифікатних аукціонів повідомляє, що на підставі наказу Фонду державного майна України N ________ від

_____________________ та згідно з наказом Українського центру сертифікатних аукціонів N ______ від _______________ Вашу заяву на

участь в сертифікатному аукціоні скасовано у зв'язку із:

____________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

Ваш приватизаційний майновий сертифікат серії ________ N _______________________________________________________________

залишається дійсним і знаходиться в ____________________________________________________________________________________

регіональному центрі сертифікатних аукціонів.Для подальшої участі у сертифікатних аукціонах Вам необхідно

отримати Дозвіл на участь у сертифікатному аукціоні. Дозвіл видається в пункті приймання заяв, в якому Ви подавали попередню

заяву, за пред'явленням посвідчення особи.

За довідками звертайтесь до РЦСА за адресою __________________________________________________________________________,

найближчого пункту приймання заяв або по телефону ____________________________________________________________________.

Директор регіонального центру сертифікатних аукціонів
М.П. 
______________________
 

Додаток N 3
до Положення про порядок роботи
з заявами та сертифікатами, що
недопущені до участі в
сертифікатному аукціоні

Заява N 00-000-00-00-000000
___________________________________________________________________________________________________________________
(назва фінансового посередника
___________________________________________________________________________________________________________________
або товариства покупців)

код ЗКПО __________________________________________________________________________________________________________

реєстраційний номер у РЦСА ______________________

Регіональний центр сертифікатних аукціонів
по ____________________________ області

Повідомлення
про скасування заяви фінансового посередника

"_____"_________________ 199___ р.

Регіональний центр сертифікатних аукціонів повідомляє, що на підставі наказу Фонду державного майна України

N ________ від _________________ та згідно з Наказом Українського центру сертифікатних аукціонів N ________ від ________________

Вашу заяву на участь на сертифікатному аукціоні скасовано у зв'язку з:

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

Заявлені Вами приватизаційні кошти згідно з скасованою заявою у кількості ____________ загальною вартістю ______________ укр.крб.,

свідоцтво про резервування N _____________, розрезервовано. За довідками звертайтесь до регіонального центру сертифікатних аукціонів за адресою: ________________________________________________________________________________________________

Директор регіонального центру сертифікатних аукціонів
М.П.  
________________________