ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ
N 446 від 09.06.2000
м.Київ

Про затвердження Технології взаємодії структурних
підрозділів Київської регіональної митниці під час митного
оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів та
контролю за зворотним вивезенням (ввезенням)

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Київської
регіональної митниці
N 76 від 25.01.20
02 )

З метою встановлення єдиного порядку взаємодії структурних підрозділів Київської регіональної митниці під час здійснення митного оформлення товарів у митному режимі тимчасового ввезення (вивезення) та контролю за зворотним вивезенням (ввезенням) і на виконання наказу Держмитслужби України від 28.03.2000 р. N 173, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27.04.2000 р. за N 250/4471 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію з 15.06.2000 р. Технологію взаємодії структурних підрозділів Київської регіональної митниці під час митного оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів та контролю за їх зворотним вивезення (ввезенням) (додається).

2. Затвердити перелік інспекторів, відповідальних за митне оформлення ВМД в митному режимі тимчасового ввезення (вивезення) товарів та їх зворотного вивезення (ввезення). (додаток N 6)

3. Начальникам структурних підрозділів призначити старших груп, відповідальних за митне оформлення товарів в митному режимі тимчасового ввезення (вивезення) та контроль за їх зворотним вивезенням (ввезенням), та внести відповідні зміни до функціональних обов'язків відповідальних інспекторів.

4. Вважати такими що втратили чинність накази Київської регіональної митниці

від 16.02.1999 р. N 85,
від 18.03.1999 р. N
168,
від 28.10.1999 р. N
686,
від 29.12.1999 р. N
889,
від 19.04.2000 р. N 312.

5. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступників начальника митниці Ольховика О. М. та Рибалка О. М.

6. Загальний контроль залишаю за собою.

Начальник митниці О.Симонов

Затверджено
наказом Київської
регіональної митниці
09 червня 2000 р. N 446

Технологія взаємодії структурних підрозділів Київської
регіональної митниці під час здійснення митного оформлення
тимчасового ввезення (вивезення) товарів та контролю за
зворотним вивезенням (ввезенням)

1. Загальні положення

1.1. У цій Технології застосовуються терміни, визначені чинними нормативними актами (Митний кодекс України ( 1970-12 ), наказ Держмиткому від 14.02.92 р. N 31, наказ Держмитслужби від 28.03.2000 р. N 173 тощо). Дія Технології поширюється на товари та інші предмети, що переміщуються через митний кордон України юридичними особами та фізичними особами-суб'єктами підприємницької діяльності з метою тимчасового ввезення (вивезення).

1.2. Декларування, митне оформлення вантажних митних декларацій (далі ВМД) заповнених в режимі тимчасового ввезення (вивезення) та контроль за тимчасово ввезеним (вивезеним) товаром, здійснюється за місцем обліку суб'єкта ЗЕД в митниці. Митне оформлення заявленої партії товарів, фактурна вартість яких менше еквівалента 100$, здійснюється на підставі листів підприємств (без подання ВМД), за винятком:

- товарів, що підлягають експортному контролю;

- товарів, що оформлюються під час випуску з МЛС;

- товарів, на які встановлено акцизний збір.

1.3. Оформлені ВМД та листи підприємств повинні ставитись на контроль в оперативному підрозділі за місцем митного оформлення.

1.4. У режимі тимчасового ввезення можуть оформлюватися такі товари:

а) призначені для демонстрації чи використання на міжнародних виставках, ярмарках;

б) призначені для використання під час проведення спортивних, наукових, культурно-освітніх та інших подібних заходів;

в) що ввозяться за договорами оренди на термін до одного року з обов'язковим вивезенням за межі України;

г) що ввозяться з метою ремонту;

є) що ввозяться у зв'язку з комерційною операцією;

д) що передаються замовниками-нерезидентами виконавцям-резидентам як комплектуючі елементи для виконання замовлень за договорами (контрактами), що не підпадають під дію Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" ( 327/95-ВР ), і зворотне вивезення яких митниця контролює під час вивезення зібраного обладнання чи споруди;

е) що ввозяться згідно з міжнародними угодами;

є) що ввозяться з метою сертифікації у відповідності з зовнішньоекономічним договором органом сертифікації в зібраному стані й не потребують монтажних робіт;

ж) що ввозяться для облаштування офісів представництв іноземних організацій та фірм з подальшим їх вивезенням;

з) що тимчасово передаються замовниками-нерезидентами виконавцям-резидентам як технологічне устаткування для виконання останніми договорів, укладених ними відповідно до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах";

и) що ввозяться згідно з договорами підряду для будівництва об'єктів на території України;

і) професійне устаткування.

1.5. У режимі тимчасового вивезення за межі митної території України можуть пропускатися такі товари:

а) призначені для демонстрації чи використання на міжнародних виставках, ярмарках;

б) призначені для використання під час проведення спортивних, наукових, культурно-освітніх та інших подібних заходів;

в) що вивозяться згідно з договорами підряду для будівництва об'єктів за межами митної території України з подальшим їх зворотним ввезенням;

г) що вивозяться у зв'язку з комерційною операцією;

є) транспортні засоби, що вивозяться згідно з договорами оренди на термін до одного року;

д) професійне устаткування.

1.6. Товари, що тимчасово ввозяться на митну територію України перебувають під митним контролем з моменту ввезення на територію України до моменту їхнього зворотного вивезення або випуску митницею для вільного використання на території України.

1.7. Товари, що тимчасово вивозяться за межі митної території України, перебувають під митним контролем з моменту пред'явлення митниці їх та необхідних для митного контролю документів на такі товари і до пропуску через митний кордон України під час їх зворотного ввезення.

1.8. Товари, що мають бути використані з рекламною, презентаційною та іншою метою, підлягають митному оформленню відповідно до митного режиму випуску для вільного використання (або експорту) згідно з чинним законодавством (крім запасів споживання, що поставляються на українські транспортні засоби).

1.9. Забороняється проводити митне оформлення товарів відповідно до митного режиму тимчасового ввезення в таких випадках:

а) заборони на ввезення відповідно з законодавством України;

б) ввезення товарів, що не будуть використовуватися своїм призначенням у господарській, науковій, гуманітарній та інших видах діяльності суб'єкта;

в) ввезення товарів незібраними (комплектний об'єкт);

г) ввезення товарів, які для здійснення сертифікації потребують виконання монтажних робіт;

є) ввезення товарів згідно з договорами:

- купівлі-продажу;

- міни;

- консигнації;

- маркетингу;

- про спільну діяльність та іншими договорами, якщо їхніми умовами передбачено проведення суб'єктами підприємницької діяльності України розрахунків за товари з нерезидентами (крім договорів оперативної оренди (лізингу ) до одного року);

д) якщо ввезені транспортні засоби (товари згідно з кодом ТН ЗЕД 87.02; 87.03; 87.04; 87.05) не перебувають на обліку за межами України.

1.10. Контроль за зворотним вивезенням (ввезенням) товарів покладається на оперативний підрозділ митниці, де здійснено митне оформлення ВМД для тимчасового ввезення (вивезення).

1.11. У разі виявлення фактів порушень митних правил інспектор оперативного підрозділу митниці, де проведено митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення), складає протокол про порушення митних правил.

Допускається заведення справи про порушення митних правил підрозділом, що безпосередньо виявив правопорушення.

1.12. Для здійснення митного оформлення ВМД в режимі тимчасового ввезення(вивезення) використовуються окремі номери.

2. Технологія митного оформлення тимчасового
ввезення (вивезення) товарів

2.1. Митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів та їх зворотного вивезення (ввезення) проводиться за місцем обліку суб'єкта ЗЕД в оперативному підрозділі, за виключенням товарів, які надходять або відправляються залізничним транспортом та які ввозяться для проведення міжнародних виставок або ярмарок та товарів, що підпадають під дію експортного контролю (додаток N 1). Митне оформлення такого тимчасового ввезення (вивезення) або зворотного вивезення (ввезення) здійснюється у ТВВ-2, ТВВ-8 і у відділі контролю за вантажами та багажем дипломатичного корпусу, інофірм і виставкових товарів згідно з листом-узгодженням з відділом за місцем обліку суб'єкта ЗЕД.

Митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів, які надходять на митну територію України каналами кур'єрських служб та у міжнародних поштових відправленнях (далі - МПВ), здійснюється у відділах за місцем обліку суб'єкта ЗЕД.

Переміщення товарів між відділами здійснюється із застосуванням листів-узгоджень та митного забезпечення.

Під час митного оформлення тимчасового ввезення товарів, крім товарів, які ввозяться згідно з договорами оперативної оренди (лізингу), застосовується код характеру угоди 82.

2.2. Митне оформлення та контроль за тимчасовим ввезенням (вивезенням) і зворотним вивезенням (ввезенням) товару, який був оформлений в режимі тимчасового ввезення (вивезення), здійснюється тільки відповідальними особами, які призначені наказом митниці.

2.3. Митне оформлення операцій з товарами, зазначених у пункті 1.4. (крім: ввезення товарів підконтрольних ДСЕК; ввезення контейнерів, піддонів і тари, що мають повертатися їх власнику; ввезення товарів для облаштування офісів представництв іноземних організацій та фірм), здійснюється тільки за рішенням керівництва митниці (начальника або його заступників).

Остаточне рішення керівництвом митниці приймається на підставі документів підготовлених відділом організації митного контролю та наданих до підпису з зазначенням можливості (або відсутності підстав) митного оформлення товарів. Підготовка документів здійснюється в такому порядку:

Суб'єкт ЗЕД звертається з заявою довільної форми та комплектом документів до оперативного відділу за місцем митного оформлення товарів. Заява суб'єкта ЗЕД перевіряється черговим інспектором оперативного відділу стосовно застосування спеціальних санкцій. У разі відсутності санкцій до суб'єкта ЗЕД, на заяві здійснюється відповідний запис і документи направляються до інспектора відповідального за митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів. Після розгляду документів на заяві субєкта ЗЕД надаються пропозиції керівництву відділу для прийняття рішення (Заперечень щодо тимчасового ввезення товарів, у відповідності до п. __ наказу Держмитслужби України від 28.03.2000 р. N 173 немає ( або вказання про відсутність підставі). У випадку узгодження з керівництвом відділу заява разом з усіма необхідними документами, що підтверджують дійсність тимчасового ввезення, направляються для реєстрації до загального відділу для відділу організації митного контролю.

Після розгляду документів відділ організації митного контролю терміново готує проект рішення та через загальний відділ направляє керівництву митниці для затвердження. Лист Київської регіональної митниці з рішенням керівництва загальним відділом направляється до оперативного відділу і на адресу субєкта ЗЕД, комплекта документів (який є підставою для надання дозволу) повертається до відділу організації митного контролю з метою подальшої архівації. ( Пункт 2.3 в редакції Наказу Київської регіональної митниці N 76 від 25.01.2002 )

2.4. З метою митного оформлення товарів, призначених для проведення міжнародних виставок або ярмарок; спортивних, наукових, культурно-освітніх та інших подібних заходів; ввезення професійного обладнання організатор міжнародної виставки (або суб'єкт ЗЕД, який здійснює вказані заходи, або ввозить професійне обладнання) завчасно подає до оперативного відділу письмову заяву, в якій зазначаються такі відомості:

- мета, час і місце проведення виставки (або заходу, або використання професійного обладнання);

- юридична адреса і телефони організатора виставки (або суб'єкта ЗЕД який ввозить обладнання для проведення заходів чи використання);

- відомості про осіб, відповідальних за зворотне вивезення (ввезення) товарів (адреса проживання та прописки, телефони);

- відомості про осіб-резидентів, відповідальних за проведення виставки (або здійснення вказаних заходів);

- найменування, приблизна кількість та вартість товарів, що будуть оформленні відповідно до митного режиму тимчасового ввезення;

- приблизна кількість представницьких та рекламних товарів, що будуть ввезені на митну територію України і витрачені. Ці дані визначаються організатором виставки або учасником виставки (українським суб'єктом ЗЕД учасником вказаних заходів).

Подальші дії здійснюються відповідно до вимог пункту 2.3. ( Пункт 2.4 в редакції Наказу Київської регіональної митниці N 76 від 25.01.2002 )

2.5. Оформлена ВМД в режимі "тимчасове ввезення (вивезення)" знаходиться на контролі в оперативному підрозділі (в окремих теках), до моменту повного виконання зобов'язання про зворотне вивезення (ввезення) товару, та реєструється в журналі номерів ВМД для тимчасового ввезення (вивезення) і в журналах обліку (додаток N 2) тимчасового ввезення (вивезення) товару.

Журнал обліку ВМД для тимчасового ввезення товару використовується окремо від журналу для тимчасового вивезення. ВМД типу IM(ЕК)-31 реєструються в журналі обліку вантажних митних декларацій у відповідності з місяцями зворотного вивезення (ввезення) товару та зберігаються в теках зворотного вивезення (ввезення) для кожного місяця окремо, з метою поліпшення контролю та щомісячної звітності.

2.6. У разі одержання з відділу контролю за перевезенням вантажів інформації про недоставлення товару до митного кордону України, оформленого для зворотного вивезення згідно з ВМД та провізним документом, відповідальний інспектор в 15 денний термін проводить перевірку причин недоставлення вантажу та повідомляє про даний факт начальника свого відділу, відділу контролю за доставленням вантажів та складає протокол про порушення митних правил.

2.7. Термін тимчасового ввезення товару встановлюється з моменту перетину митного кордону України:

- для товарів, що призначені для проведення міжнародних виставок або ярмарок, на строк проведення виставки (ярмарку), з врахуванням часу, необхідного на транспортування, монтаж та демонтаж експозиції.

- для інших товарів на строк до 1 року;

- для товарів з кодом ТН ЗЕД 87.03 до 1 року, один раз в три роки.

2.8. Термін тимчасового вивезення товару встановлюється з моменту митного оформлення ВМД на тимчасове вивезення товару на строк до 1 року.

2.9. Митне оформлення тимчасового ввезення транспортних засобів з кодом ТН ЗЕД 87.03 можливо, якщо з моменту зворотного вивезення попереднього транспортного засобу пройшло 2 роки. Підставою для митного оформлення транспортного засобу з кодом ТН ЗЕД 87.03 є довідка органів ДАІ МВС України про відсутність у суб'єкта ЗЕД транспортного засобу, тимчасово ввезеного протягом останніх 3-х років.

2.10. Контроль за митним оформленням тимчасового ввезення (вивезення) товарів та їх зворотним вивезення (ввезенням) здійснює старший групи відповідальних інспекторів (згідно з своїми функціональними обов'язками) оперативного підрозділу, в якому здійснено митне оформлення таких товарів.

2.11. За 1 місяць до закінчення терміну зворотного вивезення (ввезення) відповідальним за контроль ВМД типу IM-31 (ЕК-31) через загальний відділ надсилається до суб'єкта ЗЕД повідомлення (додаток N 3) про необхідність вивезення (ввезення) товару або надання обгрунтованих документів про необхідність продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товару та можливість застосування митницею відповідних санкцій до суб'єкта ЗЕД.

2.12. У разі часткового вивезення (ввезення) товару, який раніше був тимчасово ввезений (вивезений), оформлюється ВМД типу ЕК (IM) з використанням номерів звичайного експорту (імпорту), які відображаються в гр.7 ВМД.

До ВМД типу ЕК(IM) додаються копія ВМД типу IM-31 (ЕК-31) та копії документів, у відповідності з якими було здійснене тимчасове ввезення (вивезення) товару. Після митного оформлення товару ксерокопія ВМД типу IM(ЕК) додається до ВМД типу IM(ЕК)-31 для підтвердження часткового вивезення (ввезення), про що проводиться запис в журналі обліку вантажів (додаток N 2 Технології).

2.13. В разі повного вивезення (ввезення) товару, ВМД на вивезення (ввезення) підшивається разом з ВМД на тимчасове ввезення (вивезення) товару та копіями ВМД (на часткове вивезення (ввезення) товару або часткове оформлення у вільне використання), що дозволяє повністю відобразити процес зняття з контролю ВМД щодо тимчасового ввезення (вивезення) товарів.

ВМД для зворотного вивезення (ввезення) товару присвоюються номери звичайного експорту (імпорту), які відображаються в гр.7 ВМД.

2.14. У випадках митного оформлення зворотного вивезення (ввезення) товару поза місцем знаходження на контролі ВМД в режимі тимчасового ввезення (вивезення), повинно бути узгодження з відділом, в якому ВМД знаходиться на контролі. Після митного оформлення ВМД на зворотне вивезення (ввезення) копія даної ВМД передається до відділу, який надав лист-узгодження, для зняття ВМД в режимі тимчасового ввезення (вивезення) з контролю (для ВМД оформлених на зворотне вивезення товару передання копії здійснюється тільки після надходження підтвердження про перетин товаром митного кордону України).

2.15. ВМД на тимчасове ввезення знаходиться на контролі до моменту підтвердження прикордонною митницею факту перетину товаром митного кордону України згідно з ВМД на зворотне вивезення.

2.16. У разі порушення митних правил щодо товару, тимчасово ввезеного (вивезеного), інспектор відповідальний за контроль ВМД, складає протокол про порушення митних правил, який передає до відділення БК та ПМП.

2.17. Загальний контроль щодо правильності оформлення ВМД та своєчасність зняття тимчасово ввезеного (вивезеного) товару з контролю здійснює начальник оперативного підрозділу або його заступник.

2.18. У разі митного оформлення тимчасового ввезення вивезення) товарів в інших митницях (згідно з листами-узгодженнями наданих митницями) контроль за зворотним вивезенням (ввезенням) товару покладається на митницю оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товару.

2.19. У разі проведення виставки у м. Києві з використанням товарів, які оформлені в іншій митниці (за місцем реєстрації суб'єкта ЗЕД), суб'єкт ЗЕД надає до відділу оформлення виставкового товару лист-узгодження (додаток 7) про переміщення виставкового товару до Київської регіональної митниці під митним контролем.

Лист-узгодження складається у трьох примірниках з наданням документів, які підтверджують проведення виставки у м. Києві. Після отримання висновку у відділі оформлення виставкового товару, керівництва Київської регіональної митниці та реєстрації листів-узгодження в загальному відділі, перший примірник листа передається загальним відділом до оперативного відділу, другий примірник залишається у загальному відділі, а третій - повертається суб'єкту ЗЕД з метою надання листа до митниці оформлення виставкового товару в митному режимі тимчасового ввезення.

Після надходження товару до відділу оформлення виставкових товарів згідно з документом контролю за доставленням вантажу, у разі наявності завірених копій документів, здійснюються такі операції:

- проводиться огляд вантажу зі складанням акту огляду;

- реєструється пакет документів у відповідних журналах контролю за тимчасовим ввезенням товару;

- лист-узгодження знімається з контролю та додається до пакету документів;

- здійснюється остаточне оформлення документу контролю за доставленням вантажу з проведенням відповідного запису: "Оформлено згідно з листом-узгодженням Вих.N загального відділу КРМ ______ від "__" _____ 2000 р."

Операція ставиться на контроль до закінчення строку проведення виставки у м.Києві. Після закінчення терміну проведення виставки товар повинен бути:

- повернений до митниці оформлення ВМД типу IM-31 згідно з документом контролю за доставленням вантажу;

- або оформлений до відповідного режиму імпорту;

- або проведено митне оформлення зворотного вивезення виставкового товару за межі митної території України;

- або виставкові товари, згідно з заявою суб'єкта ЗЕД (у разі наявності листа-узгодження з іншою митницею), направлені до митниці, в зоні діяльності якої буде проводитись виставка. У цьому випадку пакет документів для митниці призначення завіряється згідно з п. 4.2. абз.3 Технології. Вантаж направляється згідно з документом контролю за доставленням вантажу.

У разі митного оформлення товару у вільне використання, або зворотного вивезення, або направлення до іншої митниці відділом оформлення виставкового товару, обов'язково надсилається до митниці оформлення ВМД типу IM-31 повідомлення та завірені ксерокопії ВМД типу IM-40 або ЕК, або повідомлення про продовження строку зворотного вивезення згідно з листом-узгодженням митниці подальшого призначення.

2.20. Транспортні засоби, речі, валюта, цінності та інші предмети, що переміщуються через митний кордон України фізичними особами - представниками (персоналом) організацій, які беруть участь у виставці, мають переміщуватися окремо від виставкового товару й оформлятися в митному відношенні відповідно до законодавства України як товари фізичних осіб.

2.21. Порядок митного оформлення товарів, призначених для використання під час проведення спортивних, наукових, культурно-освітніх та інших подібних заходів, а також професійного устаткування, крім устаткування для представників зарубіжної преси, радіо і телебачення, аналогічний митному оформленню виставкового товару з врахуванням того, що замість організатора виставки виступає інший суб'єкт (резидент).

Рішення про можливість використання специфікацій довільної форми замість додаткових аркушів ВМД (МД-3, МД8) приймає керівництво оперативного відділу. У специфікаціях обов'язково зазначаються найменування товару, код товару згідно з Товарною номенклатурою ЗЕД на рівні чотирьох знаків, його кількість та вартість.

3. Перелік документів необхідних для митного оформлення

ВМД в режимі тимчасового ввезення (вивезення) товарів.

3.1. Виставковий товар підлягає митному оформленню відповідно до митного режиму тимчасового ввезення у разі подання:

1. Вантажної митної декларації.

2. Договору (контракту, запрошення тощо) щодо участі у міжнародній виставці.

3. Зобов'язання особи не реалізовувати товари, оформлені відповідно до митного режиму тимчасового ввезення (вивезення), без дозволу митниці і відповідного митного оформлення та вивезти (ввезти) або заявити їх з метою вільного використання в установлений термін.

4. Товаросупровідні документи.

5. Комерційні документи.

6. Дозвільні документи інших органів, у разі необхідності.

7. Документи, що підтверджують сплату належних платежів.

8. Рішення керівництва митниці про можливість ввезення товарів для міжнародної виставки.

3.2 Товари, зазначені в пунктах "в" - "є", "з", "и" пункту 1.4. цієї Технології, підлягають митному оформленню відповідно до режиму тимчасового ввезення у разі виконання таких умов:

1. Подання вантажної митної декларації;

2. Подання письмової заяви, в якій зазначаються такі відомості:

- мета тимчасового ввезення (вивезення) товарів;

- найменування, кількість та вартість ввезених (вивезених) товарів;

- номери телефонів осіб, відповідальних за зворотне вивезення (ввезення) товарів;

- номери рахунків у банку;

- юридична адреса підприємства;

- термін зворотного вивезення (ввезення) товарів.

2. Договір (контракт).

3. Зобов'язання керівника підприємства не реалізовувати товари без дозволу митниці та вивезення (ввезення) або проведення їх декларування для вільного використання до закінчення цього терміну.

4. Товаросупровідні документи.

5. Комерційні документи.

6. Інші дозвільні документи, у разі необхідності.

3.3. Товари, що ввозяться для облаштування офісів представництв іноземних організацій та фірм підлягають митному оформленню відповідно до митного режиму тимчасового ввезення, якщо надаються такі документи:

4. Порядок продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товару.

4.1. У випадку необхідності продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товару, суб'єкт ЗЕД завчасно до закінчення строку тимчасового ввезення (вивезення) товару надає до відповідного оперативного підрозділу мотивовану заяву, щодо продовження строку (додаток N 4).

4.2. Прийняття рішень щодо продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товарів до 1 року з моменту перетину кордону України (з моменту митного оформлення) приймається начальниками оперативних підрозділів.

У випадках, коли у договорі, згідно з яким ввозяться товари призначені для проведення виставки, зазначені інші міста України, де буде проводитись виставка, рішення щодо продовження строку тимчасового ввезення до 1 року приймається начальником відділу (більше одного року - керівництвом митниці) тільки за умови надання до відділу листа-узгодження з митницею, в зоні діяльності якої буде проводитися виставка, на строк проведення виставки з урахуванням часу, необхідного для транспортування, монтажу та демонтажу експозиції.

У цьому випадку комплектується пакет документів для митниці призначення виставкового товару (ксерокопії ВМД, товаросупровідні та інші документи, акт огляду товару згідно з додатком N 5), який прошивається та завіряється ОНП відповідального інспектора та оформлюється документ контролю за доставленням вантажу. На акті огляду в графі "Висновки керівництва" здійснюється запис "Строк тимчасового ввезення виставкового товару продовжений до _________ згідно з листом-узгодженням _________ митниці від "__" _____ 2000 р.

4.3. Документи щодо продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товарів до 1 року або відмову в продовженні реєструються в оперативному підрозділі та підшиваються до матеріалів, згідно з якими було оформлено тимчасове ввезення (вивезення) товару.

4.4. Прийняття рішень щодо продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) понад один рік для товарів, зазначених у підпунктах "а", "б", "ж", "і" пункту 1.4. цієї Технології, з моменту перетину кордону України (з моменту митного оформлення ВМД), приймається керівництвом регіональної митниці.

4.5. До завчасно поданої обгрунтованої заяви суб'єкт ЗЕД додає такі документи:

1. Копії ВМД;

2. Договір (контракт);

3. Погодження (пролонгація, додаток до договору, контракту тощо) з нерезидентом щодо продовження строку ввезення (вивезення);

4. Дозволи державних органів (у разі необхідності);

5. Дозвіл на продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товару (якщо вже було продовження);

6. Довідку з банку з підтвердженням розрахунків за оренду, згідно з умовами контракту оренди;

7. Інші необхідні документи.

Документи інспектором приймаються у відповідності з вимогами наказу Київської регіональної митниці від 13.07.99 р. N 463.

4.6. Продовження терміну тимчасового ввезення товару:

4.6.1. Після перевірки заяви черговим інспектором щодо відсутності боргів суб'єкта ЗЕД у оперативному підрозділі (про що свідчить відмітка на заяві), відповідальний інспектор за контроль ВМД в режимі тимчасового ввезення (вивезення) в обов'язковому порядку перевіряє фактичний стан (наявність товару, кількість, місце знаходження) товару та його цільове використання, про яке було заявлено під час ввезення.

4.6.2. На підставі перевірки складається акт митного огляду (додаток N 5), згідно з яким старшим групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів на заяві суб'єкта ЗЕД надається пропозиція керівництву відділу щодо можливості продовження строку тимчасового ввезення, наприклад: "тимчасово ввезений товар знаходиться на контролі в оперативному підрозділі, використовується за призначенням, заперечень проти продовження терміну тимчасового ввезення до______ немає".

4.6.3. Керівництво відділу на заяві суб'єкта відображає інформацію про можливість продовження або відмови в продовженні строку тимчасового ввезення (вивезення) товару.

У разі прийняття рішення про відмову воно має містити:

- інформацію про причини відмови;

- вимогу до суб'єкта ЗЕД щодо здійснення зворотного вивезення (ввезення) товарів у десятиденний термін з обов'язковим зазначенням конкретної дати вивезення (ввезення) або оформлення цих товарів для вільного використання;

- попередження про застосування санкцій, передбачених статтею 113 Митного кодексу України ( 1970-12 ).

Примірник рішення вручається керівнику підприємства або особі, що діє за його дорученням (далі - представник суб'єкта), під розписку про одержання на примірнику, що залишається у справах митниці.

У разі відмови представника суб'єкта господарської діяльності надати таку розписку про це робиться запис на примірнику рішення за наявності двох свідків.

Якщо вручення цього рішення представнику суб'єкта персонально неможливе, то примірник рішення в день його винесення надсилається на адресу суб'єкта. Рішення вважається одержаним навіть тоді, коли особа, якій було надіслано рішення, не перебувала за зазначеною нею адресою або ця адреса була зазначена нею неправильно.

У разі фактичного невиконання суб'єктом господарської діяльності цього рішення в установлений термін заводиться справа про порушення митних правил згідно з ст.113 Митного кодексу України ( 1970-12 ).

4.6.4. У разі наявності резолюції про відмову на заяві суб'єкта ЗЕД, старший групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів засвідчує особистою номерною печаткою зазначений пакет документів, на копії заяви суб'єкта відображає інформацію про відмову в продовженні строку тимчасового ввезення з вказівкою про кількість аркушів в засвідченому пакеті документів. Копія заяви суб'єкта ЗЕД з резолюціями керівництва відділу додається до ВМД типу IM-31 та зберігається в теці з ВМД, оформленими для тимчасового ввезення товару, а оригінал заяви з пакетом документів повертається суб'єкту ЗЕД.

4.6.5. Продовження строку (більше одного року) тимчасового ввезення товарів, що є об'єктами оренди (лізингу) не проводиться.

4.7. Продовження строку тимчасового вивезення:

4.7.1. Старшим групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів на заяві суб'єкта ЗЕД надається пропозиція керівництву відділу щодо можливості продовження строку тимчасового вивезення.

4.7.2. Керівництво відділу на заяві суб'єкта відображає інформацію про можливість продовження строку або відмови в продовженні та причини, які послужили для відмови у відповідності з п.4.6.3. Технології.

4.7.3. У разі наявності резолюції про відмову на заяві суб'єкта ЗЕД, старший групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів засвідчує особистою номерною печаткою зазначений пакет документів, на копії заяви суб'єкта відображає інформацію про відмову в продовженні строку тимчасового вивезення з вказівкою про кількість аркушів в засвідченому пакеті документів. Копія заяви суб'єкта ЗЕД (з резолюціями керівництва відділу) додається до ВМД типу ЕК-31 та зберігається в теці з ВМД, оформленими для тимчасового вивезення товару, а оригінал заяви з пакетом документів повертається суб'єкту ЗЕД.

4.8. В разі прийняття позитивного рішення щодо продовження строку тимчасового ввезення (вивезення), пакет документів засвідчується особистою номерною печаткою відповідального інспектора за тимчасове ввезення (вивезення) товару та разом з заявою суб'єкта ЗЕД подається до загального відділу для реєстрації. Після реєстрації документи надаються на розгляд до керівництва митниці та у відділ організації митного контролю.

З метою прискорення вирішення питання щодо продовження строку тимчасового ввезення предметів, що належать представництвам іноземних фірм, рішення може прийматися безпосередньо керівництвом митниці, яке зазначається на заяві суб'єкта ЗЕД.

Дата прийняття позитивного рішення зазначається у журналі обліку вантажів, що оформлені в режимі "тимчасового ввезення" ("тимчасового вивезення").

Протягом часу розгляду документів та прийняття рішення про можливість продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) протокол про порушення митних правил не складається.

4.9. Після прийняття рішення щодо продовження строку (або відмови у продовженні строку) тимчасового ввезення (вивезення) товару, лист регіональної митниці направляється загальним відділом до оперативного підрозділу та на адресу суб'єкта ЗЕД.

У випадках продовження строку тимчасового ввезення (вивезення), старшим групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів вносяться зміни щодо строку, а лист регіональної митниці додається до ВМД типу IM(ЕК)-31.

4.10. Для продовження терміну тимчасового ввезення товарів, зазначених у підпунктах "в"-"є", "з", "и" пункту 1.3. цієї Технології, суб'єкт ЗЕД завчасно подає заяви на ім'я начальника митниці та керівництва Держмитслужби. Оперативним відділом здійснюються операції згідно з п.п. 4.5., 4.6.1. - 4.6.3. після чого заява з пакетом документів передається до загального відділу для реєстрації та направлення у відділ оргмитконтролю.

Відділом оргмитконтролю, через загальний відділ, документи у відповідності з вимогами п.4.5 наказу Держмитслужби від 28.03.2000 р. N 173 направляються на адресу Держмитслужби.

5. Порядок оформлення тимчасово ввезених (вивезених) товарів у вільне використання.

5.1. До закінчення строку зворотного вивезення (ввезення) товару, суб'єкт ЗЕД повинен пред'явити в оперативний підрозділ за місцем контролю тимчасово ввезеного товару ВМД та інші документи, необхідні для оформлення товару у вільне використання.

5.2. Після перевірки черговим інспектором суб'єкта ЗЕД щодо відсутності боргів (про що свідчить відмітка у ВМД), відповідальний за контроль ВМД в режимі тимчасового ввезення (вивезення) інспектор в обов'язковому порядку перевіряє (для товарів, які знаходяться в режимі тимчасового ввезення фактичний стан (наявність товару, кількість, місце знаходження) товару та його цільове використання, про яке було заявлено під час ввезення.

5.3. На підставі перевірки складається акт митного огляду (додаток N 5), на якому керівництвом оперативного відділу відображається інформація про можливість митного оформлення або підстави для відмови у митному оформленні в режимі "імпорт".

5.4. У разі прийняття позитивного рішення керівництвом відділу щодо митного оформлення в режимі "імпорт" ("експорт"), інспектор, відповідальний за тимчасове ввезення (вивезення) товару, проводить митне оформлення ВМД.

5.5. У разі часткового оформлення товару у вільне використання, до ВМД додаються копія ВМД IM-31 (ЕК-31) та копії документів для тимчасового ввезення (вивезення) товару. Після митного оформлення товару копія ВМД на частково оформлений товар у вільне використання додається до ВМД для тимчасового ввезення (вивезення) товару.

5.6. Якщо ВМД в режимі "імпорт" ("експорт") оформлюється на повний перелік товарів тимчасово ввезених (вивезених) згідно з ВМД, то ВМД на тимчасове вивезення (ввезення) товару разом з копіями ВМД на частково оформлений товар у вільне використання (у разі раніше неповного оформлення ВМД на зворотне ввезення (вивезення) товару або оформлення ВМД на частково оформлений товар у вільне використання) підшивається до ВМД для товару оформленому у вільне використання, що дозволяє повністю відобразити процес зняття з контролю ВМД для тимчасового ввезення (вивезення) товарів.

5.7. У разі відмови щодо митного оформлення тимчасово ввезеного (вивезеного) товару у вільне використання, старший групи оформлення тимчасового ввезення (вивезення) складає картку-відмови у митному оформленні та візує картку у керівництва оперативного підрозділу.

5.8. Митна вартість товарів, що були тимчасово ввезені та заявляються для вільного використання на території України, має бути не меншою, ніж та, що визначена на момент переміщення цих товарів через митний кордон України.

5.9. Митна вартість товарів, що були тимчасово ввезені та заявляються для вільного використання на території України, визначається відділом тарифів та вартості згідно з Технологією відділу тарифів та вартості.

5.10. Під час виникнення екстремальних ситуацій, стихійного лиха (пожеж, повеней, землетрусів, техногенних аварій, та ін.) зняття з контролю ВМД, згідно з якими було проведене митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товару проводиться на підставі оригіналів довідок відповідних державних установ, які підтверджують форс-мажорні обставини, здійснюється за рішенням керівництва митниці.

6. Завершення митного режиму тимчасового ввезення(вивезення)

6.1. До закінчення терміну тимчасового ввезення товари мають бути:

- вивезені за межі митної території України (дозволяється вивозити кількома партіями);

- заявлені митниці для вільного використання;

- передані митниці з метою передачі у власність держави в порядку, що визначається Держмитслужбою;

- передані для зберігання митниці;

- знищені під контролем митниці, якщо такі товари не можуть бути використані як вироби чи матеріали, у порядку, що визначається Держмитслужбою.

6.2. Товари, тимчасово ввезені на митну територію України, до закінчення терміну зобов'язання про зворотне вивезення можуть, відповідно до Порядку митного оформлення товарів, що переміщуються через митні ліцензійні склади транспортних та транспортно-експедиційних організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 04.12.99 р. N 792 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.12.99 р. за N 902/4195, бути розміщені на митному ліцензійному складі транспортної або транспортно-експедиційної організації (далі - МЛС ТЕО), розташованому в зоні діяльності митниці, у якій ці тимчасово ввезені товари перебувають на контролі.

6.3. Для оформлення товару відповідно до митного режиму митного складу та розміщення такого товару на МЛС ТЕО суб'єкт надає у оперативний відділ ВМД типу IM-74ТЕО та пред'являє товар до митного огляду.

Така ВМД не є підставою для зняття товарів з контролю і вона зберігається разом з відповідною ВМД типу IM-31.

6.4. Якщо відповідне оформлення та вивезення товару з МЛС ТЕО за межі митної території України не здійснюється в термін, визначений в зобов'язанні про зворотне вивезення, складається протокол про порушення митних правил у відповідності з вимогами ст.113 Митного кодексу України ( 1970-12 ), а ВМД оформлена, відповідно до митного режиму митного складу, анулюється згідно з порядком, що встановлюється Держмитслужбою.

6.5. Після закінчення терміну зворотного вивезення товари, не оформлені до відповідного митного режиму та не вивезені за межі митної території України, мають бути переданими на зберігання митниці.

Товари, які з будь-яких причин не передані на зберігання митниці та не заявлені до іншого митного режиму, під час провадження в справі про порушення митних правил, за окремим дозволом начальника митниці, можуть зберігатися під митним контролем відповідно до статті 85 Митного кодексу України ( 1970-12 ).

Після встановленого абзацем першим ст.89 Митного кодексу України терміну зберігання товарів під митним контролем, тобто після 6 місяців з моменту закінчення терміну тимчасового ввезення, ці товари підлягають реалізації або розпорядженню ними відповідно до положень ст.94 Митного кодексу України.

6.6. До закінчення терміну тимчасового вивезення товари мають бути:

- ввезені на митну територію України (дозволяється ввезення товарів кількома партіями);

- заявлені митниці відповідно до митного режиму експорту;

- заявлені митниці як такі, що загинули або були знищені за межами митної території України, якщо факт загибелі або знищення підтверджується у порядку, визначеному чинним законодавством.

7. Заключні положення

7.1. Вимоги інших Технологій та Порядків щодо митного оформлення та контролю застосовуються в тих обсягах, які не суперечать даній Технології взаємодії структурних підрозділів Київської регіональної митниці під час митного оформлення тимчасового ввезення (вивезення) товарів та контролю за зворотним вивезенням (ввезенням).

Додаток N 1

Схема митного оформлення
тимчасового ввезення (вивезення)
товарів

Надає ВМД, заяву на
митне оформлення това-

                                        -------- ру у режимі "тимчасове
| ввезення (вивезення)"
| та необхідні документи.
|
---------------------
-------------------------->| Суб'єкт ЗЕД |
| ---------------------
| |
| для товарів митне оформлення | для товарів митне оформлення
| яких здійснюється за | яких здійснюється за рішенням
| рішенням керівництва відділу | керівництва митниці
| ( п.2.4. Технології) | (п.2.3.Технології)
| | ----------------------- |
| | | Черговий інспектор | |
| | | оперативного відділу| |
| | ----------------------- |
----------------------- | |
----------------------------------------
| -------------+----------------- |
| | --------------------------- | ------------------------
| | | Оперативний інспектор | | |Старший групи |
| | | відділу (митного поста) | | |оформлення тимчасового|
| | --------------------------- | |ввезення (вивезення) |
| | | | |товарів |
| | | | ------------------------
|> | ---------------------- | ----------------------
| | |Керівництво | | |Керівництво |
| | |оперативного відділу| | |оперативного відділу|
| | |(митного поста) | | |(митного поста) |
| | ---------------------- | ----------------------
| | | | ----------------------
| | | | | Загальний відділ |
| | -------------------------- | |митниці |
| | |Відповідальний інспектор| | ----------------------
| | |відділу (митного поста) | | ----------------------
| | -------------------------- | | Керівництво митниці|
| | | ----------------------
| ------------------------------- ----------------------
| |Відділ організації |
| Лист-рішення Київської |митного контролю |
| регіональної митниці щодо ----------------------
| митного оформлення товару ----------------------
| в режимі "тимчасове ввезення" |Керівництво митниці |
| (або відмова) ----------------------
| | |
| Загальний відділ | ----------------------
------------------------------------------|митниці |
----------------------

Додаток N 2

Журнал
обліку вантажів, що оформлені в режимі "тимчасове ввезення"
("тимчасове вивезення")

     ------------------------------------------------------------------
| N |Дата| Одержувач | Країна |Вантаж |
|п/п| | (відправник) | відправлення | |
| | | | (призначення)| |
|---+----+--------------------+-----------------+----------------|
| | | Підприємство |код | |назва|місць|вага|
| | | |ЗУКПО| | | | |
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
|N | інспектор,|термін | N листа | зняття з контролю |
|ВМД| що |зворотного| попередження | |
| | проводив |вивезення | дата | |
| | оформлення|(ввезення)| | |
|---+-----------+----------+--------------+----------------------|
| | | | | N ВМД, лист|інспектор|
| | | | | продовження| |
------------------------------------------------------------------

Додаток N 3

Київська
регіональна митниця
ТВВ - N__ (м.п.)

"___"____200_р.

Адреса підприємства

Лист попередження

Повідомляємо, що Вами був тимчасово ввезений (вивезений)

товар, який оформлений згідно з ВМД від____ N______.

Термін тимчасового ввезення (вивезення) закінчується "___"

_______ 199_ р.

У разі порушення зобов'язання про зворотне вивезення

(ввезення) товару до Вас будуть застосовані санкції передбачені

ст. 113 Митного кодексу України.

Для вирішення даного питання Вам необхідно звернутись до

ТВВ-N Київської регіональної митниці, з повним пакетом документів.

Начальник ТВВ - ___ (м/п.) ______________ (______________)

Начальник Київської О.I.Симонов
регіональної митниці

Додаток N 4

Схема продовження строку
тимчасового ввезення (вивезення)
товарів

Надає заяву про продовження строку,
копію ВМД та документи, необхідні
для продовження строку
(п.4.1. Технології)

                   |                  -----------------------
-----------------> | Суб'єкт |<------
----------------------- |
----------------------- |
| Черговий інспектор | |
| оперативного відділу| |
----------------------- |
------------------------ |
| Старший групи | |
|оформлення тимчасового| |
|ввезення (вивезення) | |
|товарів | |
------------------------ |
----------------------- |
|Керівництво відділу | |
| (митного поста) | |
----------------------- |
------------------------ |
|Старший групи | |
|оформлення тимчасового|<----|
|ввезення (вивезення) | |
|товарів | |
------------------------ |
-------------------------- |
|Загальний відділ митниці| |
-------------------------- |
---------------------- |
|Керівництво митниці | |
---------------------- |
----------------------- |
|Відділ організації | |
|митного контролю | |
----------------------- |
----------------------- |
|Керівництво митниці | |
----------------------- |
|
Лист-рішення Київської ----------------------- |
регіональної митниці щодо ---->|Загальний відділ |-------
продовження строку | -----------------------

тимчасового ввезення (вивезення)

Додаток N 5

Акт перевірки фактичного стану використання товару,

який був тимчасово ввезений на митну територію України.

"___"_______200 р. N __.

Підприємство, ____________________________________________________

(назва підприємства, код ЄДРПОУ)

Фактична адреса місцезнаходження вантажу _________________________

__________________________________________________________________

Наявність товару оформленого в митному режимі тимчасового
ввезення згідно з ВМД від "___"_____199_р. N________
Під час митного огляду вантажу, який знаходиться під митним

контролем у митному режимі "тимчасове ввезення" встановлено:

найменування вантажу: _______________________________________
встановлена кількість місць:_________________________________
кількість місць згідно з ВМД ________________________________
N деталей та вузлів (якщо товар має номерні ознаки) _________
цілісність товару ___________________________________________

комплектність товару _______________________________________.

Зауваження щодо використання тимчасово ввезеного товару:

Дані, зазначені в ВМД, відповідають (не відповідають) даним,

встановленим під час здійснення огляду: __________________________

Огляд проведено

Інспектором ТВВ - П.I.Б. Підпис ОНП

______

В присутності ________________________________________

Підпис керівника підприємства або уповноваженої ним

особи ПІБ Підпис

Висновки керівництва ТВВ _________________________________________

__________________________________________________________________

Підпис начальника (заступника) оперативного підрозділу ______П.I.Б

Додаток 6

Перелік
інспекторів, які відповідають за митне оформлення
товарів у митному режимі тимчасового ввезення
(вивезення) та контроль зворотного вивезення
(ввезення) у Київській регіональній митниці

     ------------------------------------------------------------------
| ТВВ-1 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп. |Боженко Г. Д. - старший групи |
|гол. інсп. |Токарев О. Ф. |
|гол. інсп. |Третяк М. Є. |
|ст. інсп. |Борисов М. Б. |
|ст. інсп. |Губарев В. I. |
|ст. інсп. |Єщенко В. П. |
|ст. інсп. |Кондратенко В. В. |
|ст. інсп. |Романенко С. М. |
|інспектор |Вілюра О. I. |
|інспектор |Гірак В. Б. |
|інспектор |Калашников О. О. |
|інспектор |Пінчук О. I. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-2 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп. |Банецький I. В. - старший групи |
|інспектор |Мороко О. Б. |
|інспектор |Завадський К. Ю. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-3 |
|----------------------------------------------------------------|
|ст. інсп. |Захаренко Д. С. - старший групи |
|ст. інсп. |Дмитренко А. П. |
|ст. інсп. |Небрат В. П. |
|інспектор |Гарнага В. П. |
|інспектор |Горячук I. А. |
| | |
| | |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-4 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Васильєв В. В. - старший групи |
|ст. інсп.|Виноградов О. I. |
|ст. інсп.|Скляр С. М. |
|інспектор |Вахрамєєв О. Є. |
|інспектор |Журибіда Б. П. |
|інспектор |Лещенко К. М. |
|інспектор |Матюша I. П. |
|інспектор |Тарасенко В. А. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-5 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Косяшников О. I. |
|ст. інсп.|Куликов О. Г. - старший групи |
|ст. інсп.|Коновалов I. Ю. |
|ст. інсп.|Ющенко М. А. |
|інспектор |Башкиров Д. М. |
|інспектор |Цвигун С. Є. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-6 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Олійник В. В. - старший групи |
|гол. інсп.|Лобов Г. А. |
|ст. інсп.|Анісов В. О. |
|ст. інсп.|Ющенко С. П. |
|ст. інсп.|Яковенко С.В. |
|інспектор |Семеній В. М. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-7 |
|----------------------------------------------------------------|
|ст. інсп.|Сквира I. О. - старший групи |
|ст. інсп.|Алексеєнко В. О. |
|інспектор |Карнатова В. В. |
|інспектор |Фостенко Е. П. |
|інспектор |Швиденко Т.М. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-8 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Сидоров Ю. О. - старший групи |
|ст. інсп.|Заяц Ю. В. |
|інспектор |Авраменко А.О. |
|інспектор |Ганношенко В. О. |
|інспектор |Гончаревський О. В. |
|інспектор |Кузьменко В. В. |
|інспектор |Самойленко I. В. |
|інспектор |Сопенюк В. В. |
|----------------------------------------------------------------|
| ТВВ-9 |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Коновалова Ж. М. - старший групи |
|ст. інсп.|Степанов I. Г. |
|інспектор |Ліпін Г. В. |
|інспектор |Попов О. В. |
|інспектор |Суняйкін Є М. |
|----------------------------------------------------------------|
| ВКВБДКІВТ |
|----------------------------------------------------------------|
|заст. | |
|нач.від. |Маньківський I. П. - старший групи |
|гол. інсп.|Копчинський М. А. |
|гол. інсп.|Кривошеєва I. Л. |
|гол. інсп.|Пащенко О. С. |
|гол. інсп.|Чернооченко В. Ю. |
|ст. інсп.|Гуніна I. О. |
|ст. інсп.|Гонзарь К. Л. |
|ст. інсп.|Мишанський О. Т. |
|ст. інсп.|Сопенюк Л. М. |
|інспектор |Генералова Н. Ю. |
|інспектор |Дробот О. А. |
|інспектор |Коньков О. Г. |
|інспектор |Решетняк З. В. |
|інспектор |Чечоткін А. В. |
|інспектор |Чурсіна О. В. |
|----------------------------------------------------------------|
| ВОКС |
|----------------------------------------------------------------|
|гол. інсп.|Самойленко О. О. - старший групи |
|ст. інсп.|Бабашова I. О. |
|ст. інсп.|Даніш А. М. |
|ст. інсп.|Ковтун О. Г. |
|ст. інсп.|Копач О. В. |
|ст. інсп.|Мещерякова П. О. |
|ст. інсп.|Фещенко Н. А. |
|інспектор |Бондарчук В. Л. |
|інспектор |Воронова Л. В. |
|інспектор |Селезньов О. В. |
|інспектор |Пашкова Т. О. |
|----------------------------------------------------------------|
| ВМПВ |
|----------------------------------------------------------------|
|ст. інсп. |Василюк А. П. |
|ст. інсп. |Корж I.Л. |
------------------------------------------------------------------

Додаток N 7

Начальнику _______ митниці
де зареєстрований суб'єкт
ЗЕД

Начальнику Київської
регіональної митниці

1. Підприємство __________________________________________________

повна назва підприємства, юридична та фактична адреса, код ЄДРПОУ

__________________________________________________________________

2. Банківські відомості: найменування банку __________________ р/р

N ___ ______ __________________ МФО _________________________ в/р

N _____________________________ МФО _____________________________

3. Просить Вашого дозволу на переміщення вантажу

__________________________________________________________________

найменування вантажу, код ТН ЗЕД,

його кількість та вартість _______________________________________

під митним контролем до Київської регіональної митниці згідно з

контрактом (договором) від "___"_________ 200_ р. N ___________ з

метою проведення виставки з "___" _____ 200_ р. до "___"

_______ 200_ р. в м. Києві та здійснення контролю за тимчасово

ввезеним товаром у відділі контролю за вантажами та багажем

дипломатичного корпусу, інофірм і виставкових товарів Київської

регіональної митниці.

4. Повідомляємо також такі відомості:

ВМД типу IM-31 від "___"___________ 199_ р. N_____________.

картка реєстрації у оперативному підрозділі від "___"______199_ р.

N___;

довідка про декларування валютних цінностей від "___"______199_ р.

N__;

інші документи (в разі потреби) ___________________.

"________________"
Керівник підприємства
____________________

М.П.

Київська регіональна митниця не заперечує проти направлення

вантажу під митним контролем, у відповідності з наказом

Держмитслужби від 28.03.2000 р. N 173 п. 2.5. на нашу адресу.

Просимо надати та завірити всі необхідні супровідні документи, на

підставі яких здійснено митне оформлення виставкового вантажу

згідно з ВМД типу IM-31.

Інспектор _________________ "__________________"
відділу особистий підпис та ОНП інспектора

Начальник _________________ "__________________"
відділу

Начальник: (заступник) _________________ "__________________"
митниці

М.П.