Документ втратив чиннiсть!

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 24 жовтня 2001 р. N 1388
Київ

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 1162 від 19 грудня 2012
р.)

(Дію Постанови відновлено згідно з Постановою
Кабінету Міністрів України
N 940 від 07.09.20
11)

(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 704 від 22 червня 2011
р.)

Про затвердження Програми комплексного
протипаводкового захисту в басейні р. Тиси у Закарпатській області на 2002-2006 роки
та прогноз до 2015 року

З метою забезпечення комплексного підходу до управління паводковим стоком у басейні р. Тиси та захисту населених пунктів, народногосподарських об'єктів і земель від шкідливої дії вод, мінімізації збитків від руйнівної дії паводків і повеней у Закарпатській області Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Програму комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси у Закарпатській області на 2002-2006 роки та прогноз до 2015 року (далі - Програма), що додається.

2. Установити, що замовниками виконання Програми є:

Державний комітет по водному господарству - робіт з проектування та будівництва протипаводкових об'єктів;

Міністерство транспорту - робіт з проектування і будівництва мостів, шляхів та інженерних споруд;

Міністерство екології та природних ресурсів - робіт з будівництва та реконструкції гідропостів, систем спостереження і прогнозування;

Міністерство агропромислової політики - з виконання протиерозійних заходів;

Державний комітет по земельних ресурсах - з питань землеустрою;

Державний комітет лісового господарства - з питань створення лісонасаджень та водоохоронних смуг лісів.

3. Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству транспорту, Міністерству аграрної політики, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади, що визначені відповідальними виконавцями Програми, передбачити кошти на її виконання в межах видатків, що визначаються їм на ці цілі щороку під час формування Державного бюджету України на відповідний рік.

Закарпатській обласній державній адміністрації під час підготовки проектів обласного бюджету передбачити кошти на фінансування відповідних заходів Програми.

4. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів, Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державному комітетові по водному господарству провести відповідну роботу щодо залучення додаткових фінансових ресурсів, у тому числі іноземних інвесторів, для реалізації заходів Програми.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2001 р. N 1388

Програма
комплексного протипаводкового захисту в басейні
р. Тиси у Закарпатській області на 2002-2006 роки
та прогноз до 2015 року

1. Загальна частина

Ця Програма розроблена для створення надійної системи протипаводкового захисту населення і територій Закарпатській області.

Результати аналізу причин виникнення надзвичайних ситуацій з катастрофічними наслідками, зумовлених підняттям рівня води в р. Тисі та її притоках у Закарпатській області, свідчать про необхідність комплексного підходу до розв'язання цієї проблеми, яка має загальнодержавне значення.

Тиса бере початок в Українській частині Карпат у Рахівському районі і є основною водною артерією Закарпатської області. Більша частина її стоку формується на території Румунії - 50,9 відсотка, України - 25,6 і Словаччини - 13,4 відсотка.

Загальна довжина річки 967 кілометрів, у тому числі на території Закарпатської області - 262 кілометри. По Тисі на ділянках загальною протяжністю 107 кілометрів проходить державний кордон, у тому числі 65 кілометрів - між Україною і Румунією, 42 кілометри - між Україною та Угорщиною.

Паводки та повені на річках Закарпаття відбуваються від 3 до 8 разів на рік, а за останні 60 років (1941, 1947, 1957, 1974, 1978, 1979, 1992, 1993, 1998 і 2001 роки) на території Українського Закарпаття вони мали екстремальний характер.

Реалізація комплексних заходів цієї Програми щодо інженерного протипаводкового захисту території, упорядкування інфраструктури та розміщення населених пунктів і промислових об'єктів, а також створення нормативно-правової бази для регулювання забудови і поліпшення умов проживання у паводконебезпечних місцевостях базується на засадах ефективного і надійного гарантування безпеки громадян та їх майна, що відповідає стратегічним цілям держави.

В основу розроблення Програми покладено Концепцію розвитку водного господарства України, затверджену постановою Верховної Ради України 14 січня 2000 р. ( 1390-14 ), Загальнодержавну програму розвитку водного господарства України, схвалену Кабінетом Міністрів України 8 лютого 2001 р., Схему комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса, схвалену 29 серпня 2001 р. на засіданні Урядової комісії з ліквідації наслідків стихійного лиха в Закарпатській області.

Особливості природних факторів у басейні р. Тиси в межах України

Клімат у басейні р. Тиси помірно континентальний з порівняно холодним літом і м'якою зимою. Характерною особливістю клімату території, з якої збирає свої води Тиса, є вертикальна поясність, зумовлена специфікою рельєфу місцевості.

Річна сума опадів збільшується з висотою місцевості і становить у верхів'ях річок Чорної і Білої Тиси та притоків Тиси, Тересви, Тереблі, Ріки та Боржави 1200-1400 міліметрів, Ужу і Латориці - 1000-1100, на рівнині 530-700 міліметрів. Добовий максимум опадів спостерігається як у літньо-осінні, так і в зимові місяці і досягає 130-140 міліметрів.

У Закарпатській області протікає 9426 річок і потічків сумарною довжиною 19793 кілометри (гідрографічні характеристики основних річок басейну наведено в додатку 20). Річки басейну, за нормативною класифікацією за ухилом дна та характером зміни рівнів води, належать переважно до гірського типу, у зв'язку з чим їх водний режим характеризується частими паводками зливового походження та від танення снігу. Аналіз ситуації в регіоні свідчить, що основними природними факторами, які зумовлюють наслідки стихійного лиха, пов'язаного з проходженням паводків на Закарпатті, є:

складна гідрометеорологічна ситуація (інтенсивні тривалі дощі на всій площі водозбору) після вологих літа та осені, що зумовлює насичення грунту вологою і зменшення його водовбирної здатності та водопроникності;

геолого-орографічні та гідрогеологічні умови, які призводять до формування зсувів, обвалів та селів у гірських та прилеглих до них районах;

нестійкість окремих частин гірських масивів унаслідок сейсмічної активності надр та їх нерівномірної напруженості в тектонічних зонах поряд з активними ерозійними процесами;

надзвичайно сприятливі умови для швидкого стікання води (значна крутизна схилів, близьке залягання водонепроникних гірських порід);

швидке танення снігу на верхніх частинах гірських схилів з підвищенням температури повітря;

різке зменшення в осінньо-зимовий період здатності рослинного покриву затримувати дощові води, припинення транспірації після вегетаційного періоду, висихання трав на луках.

Крім зазначених природних факторів, великий вплив має техногенне навантаження: зменшення на значних ділянках площі стиглих лісів та зміна їх видового складу; забудова та господарська діяльність на паводконебезпечних територіях.

Стан протипаводкового захисту у Закарпатській області

На території Закарпатської області експлуатуються гідротехнічні протипаводкові споруди, побудовані ще на початку XVIII сторіччя. Це 824 кілометри водозахисних дамб, у тому числі 690 кілометрів уздовж основних річок та 134 кілометри - на потічках і каналах меліоративних систем.

Проведено руслорегулювання на ділянках основної річкової мережі загальною довжиною 82 кілометри. Побудовано водовідвідні канали протяжністю 1344 кілометри, на яких налічується 1107 гідротехнічних споруд.

Протяжність берегоукріплювальних та руслорегулювальних споруд (підпірні стінки бутобетонного мурування і кам'яного мощення, габіонні матраци, напівзагати тощо) становить 274 кілометри.

На Закарпатті експлуатується 9 водосховищ загальним об'ємом понад 2 млн. куб. метрів та 59 ставків. Загальний об'єм усіх водойм становить 60,5 млн. куб. метрів, а площа їх водного дзеркала - 1,56 тис. гектарів.

Водосховища мають комплексне призначення, пов'язане із сезонним регулюванням стоку і риборозведенням, 4 з них належать до осушувальної системи "Чорний Мочар". Найбільшим є Теребля-Рікське водосховище, яке істотно не впливає на умови проходження паводків, оскільки збудоване для потреб енергетики.

Протипаводкові гідротехнічні споруди, які експлуатуються в Закарпатській області, розраховані на проходження паводків різного рівня, але відповідно до вимог, які діяли на час будівництва. Ряд з них перебуває у незадовільному технічному стані і потребує реконструкції та капітального ремонту. Дамби різної висоти не утворюють єдиного комплексу, який міг би забезпечити надійний протипаводковий захист, а їх конструкція не відповідає сучасним вимогам нормативно-технічних і нормативно-правових актів.

Обгрунтування необхідності розроблення
та реалізації Програми

Найбільш гострою проблемою для Закарпатської області є захист населених пунктів, виробничих об'єктів, сільськогосподарських угідь та міських територій від затоплення паводковими та повеневими водами р. Тиси та її притоків.

Високі паводки в басейні р. Тиси завдають значних економічних збитків. Особливо великої шкоди практично всім районам області було заподіяно катастрофічними паводками в 1998 і 2001 роках.

Сума збитків від листопадового 1998 року паводка досягла майже 810 млн. гривень, а березневого 2001 року - близько 300 млн. гривень.

Слід зазначити, що останнім часом частота високих паводків невпинно зростає внаслідок збільшення водності, посилення антропогенного навантаження, порушення водоохоронного режиму у процесі господарювання. Населення, що проживає в прибережних містах і селах, зазнає значних матеріальних та моральних втрат від паводків і перебуває в постійному напруженні. Це стосується навіть тих населених пунктів, де є протипаводкові гідротехнічні споруди.

З метою визначення основних шляхів зменшення негативного впливу паводків на господарський комплекс було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26 січня 1994 р. N 37 "Комплексна програма проведення протипаводкових заходів на 1994-2000 роки", якою передбачалися заходи для захисту населених пунктів на загрозливих ділянках річок, підвищення капітальності та надійності наявних дамб на річках, зокрема на Тисі, Боржаві, Латориці, Ужі, поліпшення функціонування державної системи гідрометеорологічних спостережень і прогнозування. Однак недостатнє і нестабільне фінансування протипаводкових заходів не дало змоги здійснити ряд невідкладних і першочергових робіт. Через відсутність коштів практично не виконувалися експлуатаційні заходи на гірських річках.

Недостатнє та несвоєчасне фінансування протипаводкових заходів на території Закарпатської області було однією з причин, що зумовили тяжкі наслідки катастрофічних паводків у листопаді 1998 року і березні 2001 року.

Для захисту населених пунктів, промислових об'єктів, сільськогосподарських угідь та територій, зменшення збитків від руйнівної дії паводкових вод Кабінет Міністрів України постановою від 31 березня 1999 р. N 488 затвердив Програму протипаводкових заходів у Закарпатській області на 1999-2000 роки. Програмою передбачалося здійснення заходів, загальна вартість яких становила 71,4 млн. гривень. Фактично було профінансовано лише 45 відсотків обсягів робіт, унаслідок чого не вдалося побудувати і відновити передбачені Програмою 102 кілометри захисних дамб, забезпечити берегоукріплення на річках і потічках завдовжки 39,17 кілометра, здійснити регулювання русел на ділянці загальною протяжністю 89 кілометрів, побудувати і відновити 27 гідротехнічних споруд.

За минулий багаторічний період змінилась інженерна інфраструктура та забудова території Закарпатської області, різко зросло антропогенне навантаження на річкові екосистеми, внаслідок чого погіршились умови проходження паводків та зросли суми збитків від їх руйнівної дії.

Аналіз впливу палеогеографічних процесів свідчить, що у майбутньому в Закарпатті можна очікувати посилення руйнівної дії, паводків. Таким чином, проблема протипаводкового захисту не може бути пов'язана лише шляхом обвалування територій, навіть за умови проведення реконструкції наявних гідротехнічних споруд.

Розроблення цієї Програми зумовлене необхідністю запровадження комплексного підходу до вирішення питань захисту від шкідливої дії вод у басейні р. Тиси в Закарпатській області.

2. Мета і завдання Програми

Основною метою Програми є забезпечення захисту від шкідливої дії вод населених пунктів, виробничих об'єктів і сільськогосподарських угідь для створення безпечних умов життєдіяльності населення.

Цієї мети можна досягти шляхом:

створення принципово нової системи протипаводкових споруд;

проведення реконструкції діючих гідротехнічних споруд для підвищення їх стійкості та експлуатаційної надійності, що в комплексі з протипаводковими ємностями спеціального призначення забезпечить інженерний захист об'єктів і населення під час проходження високих паводків;

впровадження контурно-меліоративної організації території на водозборах;

проведення реконструкції мостів, переходів та водопропускних споруд на автошляхах та залізниці;

запровадження заборони на будівництво житлових і виробничих об'єктів у зонах можливого затоплення;

впровадження екологічно безпечних технологій ведення водного, сільського та лісового господарства з дотриманням вимог Водного, Земельного та Лісового кодексів, інших нормативно-правових актів.

3. Етапи виконання завдань Програми

Програму передбачається виконати поетапно:

перший етап - 2002-2006 роки - здійснення невідкладних заходів для попередження шкідливої дії вод;

другий етап - 2007-2011 роки - здійснення першочергових заходів щодо запобігання наслідкам катастрофічних паводків та повеней, створення надійної протипаводкової системи;

третій етап - 2012-2015 роки - здійснення перспективних заходів на довготривалий період.

На першому етапі передбачається виконати ряд невідкладних робіт, пов'язаних із створенням комплексу споруд з метою запобігання розвитку аварійних ситуацій, а саме:

будівництво 8 протипаводкових ємностей на таких річках, як Чорна і Біла Тиса, Рипинка, Теребля, Брустуранка, Середня, Кісва та Боржава загальним об'ємом 90,5 млн. куб. метрів (220,8 млн. гривень);

будівництво 12 польдерів загальним об'ємом 148,6 млн. куб. метрів, (72,1 млн. гривень);

проведення реконструкції діючої протипаводкової системи дамб і будівництво нових дамб загальною протяжністю близько 191,4 кілометра (40,8 млн. гривень);

укріплення берегів загальною протяжністю 22,5 кілометра (20 млн. гривень);

відселення з паводконебезпечних районів (3 млн. гривень);

регулювання русел річок протяжністю 31,8 кілометра (12,1 млн. гривень);

здійснення протиерозійних заходів (7 млн. гривень);

виконання комплексу лісозахисних робіт (5,6 млн. гривень);

проведення реконструкції дорожніх споруд (33,1 млн. гривень);

створення нових та розширення діючих баз служби експлуатації (10 млн. гривень);

удосконалення системи гідрометеорологічних спостережень, прогнозування та обслуговування (11,5 млн. гривень).

Загальна вартість робіт на цьому етапі становить 440,7 млн. гривень.

На першому етапі на основі технічного завдання розробляються пооб'єктні заходи з визначенням конкретних обсягів робіт і їх вартості, які буде погоджено із замовниками відповідно до напрямів робіт і затверджено Закарпатською обласною державною адміністрацією.

На другому етапі передбачається завершити створення цілісної системи протипаводкового захисту в басейні р. Тиси, а саме:

будівництво 12 протипаводкових ємностей загальним об'ємом 81,9 млн. куб. метрів у басейнах таких річок, як Тересва, Ріка, Боржава, Тиса, Латориця та Уж (205,7 млн. гривень);

будівництво 10 польдерів у заплаві р. Тиси (поблизу сіл Королевого, Гетині та смт. Виноградова) і польдера в заплаві р. Боржави поблизу с. Квасового) загальним об'ємом 85 млн. куб. метрів (35,2 млн. гривень);

реконструкцію діючої протипаводкової системи дамб та будівництво нових дамб загальною протяжністю 287 кілометрів (61,1 млн. гривень);

регулювання русел річок протяжністю 46,3 кілометра (17,8 млн. гривень);

укріплення берегів загальною протяжністю 32,2 кілометра (26,7 млн. гривень);

відселення з паводконебезпечних районів (2 млн. гривень);

здійснення протиерозійних заходів (10,5 млн. гривень);

виконання комплексу лісозахисних робіт (8,4 млн. гривень);

реконструкцію дорожніх споруд (10,4 млн. гривень);

створення нових та розширення діючих баз служби експлуатації (24 млн. гривень).

Орієнтовна вартість робіт на цьому етапі заходів становитиме 423,3 млн. гривень.

На третьому етапі передбачається виконати такі роботи:

будівництво 22 протипаводкових ємностей загальним об'ємом 116 млн. куб. метрів (275,9 млн. гривень);

посилення і реконструкцію діючої протипаводкової системи дамб та її розширення загальною протяжністю 478,3 кілометра (101,9 млн. гривень);

регулювання русел річок протяжністю 77,1 кілометра (29,6 млн. гривень);

укріплення берегів загальною протяжністю 53,9 кілометра (44,6 млн. гривень);

протиерозійні заходи (17,5 млн. гривень);

виконання комплексу лісозахисних робіт (14,1 млн. гривень);

реконструкцію дорожніх споруд (8,1 млн. гривень);

створення нових та розширення діючих баз служби експлуатації (30,3 млн. гривень).

Орієнтовна вартість робіт на цьому етапі становитиме 569,4 млн. гривень.

Зведені показники вартості робіт за Програмою подано в додатках 1-19.

Кошторисні показники вартості робіт, передбачених Програмою, визначено за базовими цінами 2001 року.

Після завершення кожного етапу Програми здійснюється оцінка ефективності виконаних робіт та внесення необхідних коректив.

На всіх етапах виконання Програми здійснюватиметься наукова оцінка ефективності створеної системи протипаводкових заходів, екологічної ситуації, аналізуватиметься виконання невідкладних та першочергових проектно-вишукувальних, будівельно-монтажних та експлуатаційних робіт.

4. Механізм реалізації та фінансування Програми
і контроль за її виконанням

Організаційне забезпечення та координація діяльності з реалізації Програми здійснюється спеціальним уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань водного господарства - Держводгоспом за участю заінтересованих центральних і місцевих органів виконавчої влади відповідно до їх повноважень. Для забезпечення координації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, наукових і громадських організацій та контролю утворюється Міжвідомча координаційна рада у складі представників Мінфіну, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, МНС, Мінекоресурсів, Мінагрополітики, Мінтрансу, Держбуду, Держкомзему, Держкомлісгоспу, заінтересованих міністерств та інших органів виконавчої влади, а також провідних наукових організацій, фахівців, учених Національної академії наук, Української академії аграрних наук, МОН.

Організація виконання Програми забезпечуватиметься шляхом укладення угод з виконавцями робіт на конкурсній основі.

Усі роботи, пов'язані із захистом від паводків, здійснюються як на підставі цієї Програми, так і галузевих, регіональних та місцевих екологічних програм за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, позабюджетних фондів, власних коштів господарських організацій усіх форм власності, коштів міжнародних організацій та іноземних інвесторів.

Для правового забезпечення виконання Програми передбачається розробити нормативно-правові акти з питань:

взаємодії водогосподарських спеціалізованих організацій і служб у сфері ліквідації надзвичайних ситуацій, екології, охорони здоров'я тощо під час проходження паводків на центральному та місцевому рівнях;

господарської діяльності на землях водного фонду та водозбірній площі гірських річок;

управління водогосподарським комплексом у сфері захисту від шкідливої дії вод;

інвестиційного механізму для будівництва, реконструкції та ефективного функціонування водогосподарського комплексу, захисту населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Крім того необхідно розробити та затвердити нормативи на експлуатацію споруд інженерного захисту.

Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Мінфін передбачають у проектах Державної програми соціального і економічного розвитку та Державного бюджету України щороку, починаючи з 2002 року кошти, включаючи цільові капітальні вкладення, на виконання зазначеної Програми.

На регіональному та місцевому рівнях контроль і координація виконання Програми покладається на місцеві органи виконавчої влади та відповідні органи водного господарства.

Виконавці несуть відповідальність за повну і своєчасну реалізацію завдань Програми, інформують Держводгосп про її хід та використання коштів. Держводгосп щороку подає Кабінету Міністрів України, Мінекоресурсів, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Мінфіну звіт та необхідну інформацію про хід виконання Програми та використання коштів.

5. Науково-технічне забезпечення
виконання Програми

Науково-технічне забезпечення виконання Програми спрямоване на створення ефективного протипаводкового комплексу на основі сучасних систем протипаводкового захисту за такими основними напрямами:

активізація проведення фундаментальних і прикладних досліджень паводків, селів, зсувів та інших негативних явищ, впливу антропогенних факторів на їх розвиток, заходів запобігання їм та адаптації до них;

наукове супроводження, всебічне теоретичне, експериментальне та техніко-економічне обгрунтування протипаводкових заходів на регіональному та локальному рівні;

застосування передових технологій і технічних рішень у процесі проектування, будівництва та експлуатації протипаводкових комплексів і споруд з урахуванням вітчизняного та світового досвіду;

технічне переоснащення, комп'ютеризація, створення сучасних систем зв'язку;

розроблення методичних засад регулювання русел в умовах Карпат;

розроблення нових конструкцій берегоукріплення та захисних дамб;

наукове обгрунтування протипаводкових ємностей та польдерних систем.

Заходи з науково-технічного забезпечення виконання Програми спрямовані на підвищення рівня вивченості проблеми, прогнозування і регулювання паводків в умовах надзвичайно складної Карпатської екосистеми шляхом:

створення системи моніторингу, комплексної оцінки сучасного стану навколишнього природного середовища і технічних систем (річок, лісових масивів, зсуво- та селенебезпечних ділянок, гідротехнічних споруд, мостів і автошляхів) та їх прогнозування впливу на екосистему у ході виконання протипаводкового комплексу робіт, передбачених Програмою;

поглиблення метеорологічних і гідрологічних досліджень;

створення інформаційно-довідкових систем на основі сучасних геоінформаційних технологій, детальних топографічних карт та аерокосмічних знімків;

удосконалення методів прогнозування погоди і можливих паводків, комп'ютерне моделювання рівнів води і зон можливого затоплення, розроблення і впровадження на їх основі системи раннього оповіщення.

6. Прогнозовані результати реалізації Програми

Впровадження комплексу протипаводкових заходів у повному обсязі дасть змогу:

створити у Закарпатській області безпечні умови для проживання населення;

поліпшити гідрологічний режим річок та водойм;

забезпечити регулювання поверхневого стоку з метою оптимізації паводкових витрат;

ефективно використовувати сільськогосподарські землі, територію міст та інших населених пунктів;

мінімізувати можливі збитки від шкідливої дії вод.

Економічна доцільність протипаводкових заходів розрахована шляхом порівняння їх економічних результатів (можливих середньобагаторічних збитків) з необхідними для їх здійснення витратами, зведеними з урахуванням фактору часу до однакової співрозмірності.

Можливі середньобагаторічні збитки і витрати порівнюються за один і той же період часу (в Програмі прийнято ретроспективний п'ятдесятирічний період), який є достатнім для визначення економічної ефективності довгострокового проекту.

Капітальні вкладення на виконання комплексу протипаводкових заходів у басейні р. Тиси становлять 1433,5 млн. гривень, у тому числі невідкладних заходів - 440,7 млн., першочергових - 422,3 млн. гривень.

Розрахункові середньобагаторічні збитки в цілому по басейну становлять 72,6 млн. гривень.

Згідно з розрахунками, комплекс протипаводкових заходів повинен забезпечити 100-відсоткове відвернення середньорічних збитків, але практично цей показник становитиме близько 95 відсотків, а в грошовому обчисленні - 69 млн. гривень на рік. Здійснення невідкладних заходів забезпечить відвернення середньорічних збитків на 35,4 відсотка, тобто заощадить 25,7 млн. гривень на рік, і відповідно першочергових - 63,2 відсотка, або 45,9 млн. гривень на рік.

У результаті виконання заходів Програми на 2002-2006 роки на суму 440,7 млн. гривень буде захищено 150 населених пунктів, 600 виробничих об'єктів та 50 тис. гектарів сільськогосподарських угідь.

Виконання протипаводкових робіт дасть змогу захистити:

у 2002 році - 13 населених пунктів, 56 виробничих об'єктів, 5,2 тис. гектарів сільськогосподарських угідь;

у 2003 році - 21 населений пункт, 96 виробничих об'єктів, 8 тис. гектарів сільськогосподарських угідь;

у 2004 році - 30 населених пунктів, 122 виробничих об'єкта, 10,1 тис. гектарів сільськогосподарських угідь;

у 2005 році - 40 населених пунктів, 149 виробничих об'єктів, 12,2 тис. гектарів сільськогосподарських угідь;

у 2006 році - 46 населених пунктів, 177 виробничих об'єктів, 14,5 тис. гектарів сільськогосподарських угідь.

Реалізація заходів другого етапу Програми (2007-2011 роки) дасть змогу забезпечити (з урахуванням невідкладних робіт) захист 300 населених пунктів, 1600 виробничих об'єктів, 150 тис. гектарів сільськогосподарських угідь.

Реалізація у повному обсязі протипаводкових заходів, передбачених Програмою на період до 2015 року, дасть змогу захистити 500 населених пунктів, 2600 виробничих об'єктів, 200 тис. гектарів сільськогосподарських угідь.

Додаток 1
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  Разом  2002-2006 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

824,7
90036,9
132
113831,3 

165
18019,7
26,4
22766,2 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
956,7
203868,2 
191,4
40785,9 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

51,6
41965
57
49321,4 

10,7
8712,2
11,8
11272,3 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
108,6
91286,4 
22,5
19984,5 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
155,2
59453,1 
31,8
12081,8 
4. Реконструкція
мостів, шляхів та
інженерних споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 



одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 



5
16225,4
4
1888
90
48478 



1
1225,4
4
1888
48
30032 
Разом  тис.гривень  66591,4  33145,4 
5. Протиерозійні
заходи
Лісомеліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
на малих річках
мулофільтри по дну
ярів і балок
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених
земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 



гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень 



2636,1

22405,6

1684,3

5673,9
10
33,09

400
6691,1

302
774,5
502
10288,1
1000
9282,6
3000
542,3
1000
2184,3

283,3

877,4
14500
4350,3 



527,2

4481

336,8

1134,8
2,14
6,6

80
1338,3

58
154,8
100
2057,6
200
1856,7
600
108,5
200
436,8

56,64

175,5
2900
870 
Разом  тис.гривень  63103,19  12620,6 
6. Протипаводкові
польдери
загальна площа
склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди
осушувальної
мережі 
одиниць

кв.кілометр

кілометрів

-"-

одиниць
-"-
-"-

 
22

151,9

112,7

189,3

33
32
59

 
12

93,6

83,2

119,7

23
22
44

 
Загальна вартість  тис.гривень  108043  72127 
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності 


одиниць
млн. куб.
метрів 


42

288,4 


8

90,5 
Загальна вартість  тис.гривень  687330,34  220787 
8. Реконструкція
існуючих
водосховищ
загальний об'єм
ємності 
одиниць


млн. куб.
метрів 
5



14,1 




 
Загальна вартість  тис.гривень  14745   
9. Протисельові
споруди 
одиниць
 
145
 
29
 
Загальна вартість  тис.гривень  28600  3720,24 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
8444
 
2588
 
11. Проектно-
вишукувальні
роботи 
-"-

 
32667

 
9881,16

 
Усього вартість
інженерних заходів 
-"-
 
1364131,63
 
427721,6
 
12. Переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпеч-
них районах 
тис.гривень




 
5000




 
3000




 
Усього вартість
протипаводкових
заходів
в тому числі
створення нових
систем збору,
оброблення, передачі
гідрометеорологічної
інформації та
прогнозування
паводків 
-"-


-"-






 
1369131,63


23408






 
430721,6


11508






 
13. Будівництво та
реконструкція
об'єктів
виробничого
призначення
для служби
експлуатації 
-"-





 
30000





 
3000





 
14. Придбання
технічних засобів
для проведення
експлуатаційних
робіт 
-"-



 
20000



 
2600



 
15. Реконструкція та
розширення
існуючої мережі
споруд для
ведення гідро-
метеорологічних
спостережень на
річках та
водоймах
(АІВС-Тиса-2) 
-"-








 
14334,66








 
4400








 
Загальна вартість
робіт для служби
експлуатації
протипаводкового
комплексу 
-"-



 
64334,66



 
10000



 
Разом вартість
за Програмою 
-"-
 
1433466,29
 
440721,6
 

Продовження таблиці

У тому числі   2007-2011 роки  2012-2015 роки 
2002  2003  2004  2005  2006 
27,2
4973,35
4,4
3756,55 
31,1
3713,61
5
4287,5 
33,7
3359,81
5,4
4649,1 
35,6
3114,25
5,6
4907,38 
37,4
2858,68
6
5165,67 
247,5
27006,5
39,6
34149,5 
412,2
45010,7
66
56915,6 
31,6
8729,9 
36
8001,11 
39,1
8008,91 
41,3
8021,63 
43,4
8024,35 
287
61156 
478,3
101926,3 
1,4
1037,56
1,5
1259,99 
2,1
2040,75
2,5
2722,88 
2,3
1779,12
2,5
2301,92 
2,4
1877,96
2,5
2429,81 
2,5
1976,81
2,8
2557,7 
15,3
12469,7
16,9
14268,4 
25,6
20783,1
28,3
23780,7 
2,9
2297,55 
4,6
4763,63 
4,8
4081,04 
4,9
4307,77 
5,3
4534,51 
32,2
26738,1 
53,9
44563,8 
5,2
1993,57 
6
2275,34 
6,5
2467,23 
6,9
2604,3 
7,2
2741,36 
46,3
17764,3 
77,1
29607 

202,2

311,53

8522,9 
1
1023,2
1
355,56
8
4995,98 


1
385,55
13
5183,09 


1
406,97
14
5637,71 


1
428,39
13
5692,32 
4
15000


24
10373 




18
8073 
9036,63  6374,74  5568,64  6044,68  6120,71  25373  8073 
87  99  108  113  120,2  790,8  1318,1 
739,42  843,93  915,11  965,95  1016,59  6721,9  11202,7 
55,6  63,4  68,8  72,6  76,4  505,2  842,3 
187,25
0,4
1,09 
213,71
0,4
1,24 
231,74
0,4
1,35 
244,61
0,46
1,42 
257,49
0,48
1,5 
1702,1
3,06
9,79 
2837
4,8
16,7 
13,2
220,78 
15,1
251,98 
16,3
273,23 
17,2
288,71 
18,2
303,6 
120
2007,2 
200
3345,6 
10
25,58
17
339,58
33
306,42
99
17,9
33
72,07 
11
29,19
18
387,47
38
349,7
113
20,43
37,67
82,26 
12
31,53
20
420
41
379,18
123
22,16
40,84
89,2 
12
33,4
22
443,6
43
400,1
129
23,39
43,11
94,15 
13
35,1
23
466,95
45
421,3
136
24,62
45,38
99,12 
93
232,3
151
3086,5
300
2784,7
900
162,6
300
655,2 
151
387,4
251
5144
500
4641,2
1500
271,2
500
1092,3 
9,35  10,67  11,57  12,2  12,85  85,11  141,55 
28,96
478,52
143,56 
33,05
546,15
163,84 
35,84
592,21
177,66 
37,83
625,11
187,53 
39,82
658,01
197,41 
263,2
4350
1305,2 
438,7
7250
2175,1 
2082,61  2376,8  2577  2720,69  2863,5  18930,69  31551,9 
  10   
  21,6  23  24,2  24,8  58,3   
13,7  15,7  17  17,9  18,9  29,5   
19,8  22,5  24,4  25,8  27,2  69,6   
4
4
4
4
5
4
5
5
10 
5
5
10 
10
10
15 


 
14664,7  14520,17  14279,09  14297,38  14365,66  35916   
    12  22 
14,93  17,04  18,48  19,52  20,53  81,9  116 
26261,08  45479,2  47106,6  49681,81  52258,31  190662  275881,34 
           
            14,1 
            14745 
44  72 
613,86  700,62  759,66  801,91  844,19  8579,76  16300 
1500  350  300  250  188  2490  3366 
3000  2500  2000  1500  881,16  9736,84  13049 
70179,9  87341,61  87148,17  90230,17  92821,75  397346,69  539063,34 
495,02  564,98  612,63  646,67  680,7  2000   
70674,92  87906,59  87760,8  90876,84  93502,45  399346,69  539063,34 
500  5700  2000  2000  1308  5600  6300 
600  600  600  600  600  11700  15300 
500  525  525  525  525  7700  9700 
720,1  859,34  897,54  940,62  982,4  4600  5334,66 
1820,1  1984,34  2022,54  2065,62  2107,4  24000  30334,66 
72495,02  89890,93  89783,34  92942,46  95609,85  423346,69  569398 

Додаток 2
до Програми

Прогнозні результати здійснення протипаводкових заходів

Басейн річки  Підлягає захищенню  Разом  2002-2006 роки  у тому числі   2007-2011
роки 
2012-2015
роки 
2002  2003  2004  2005  2006     
р.Уж



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
57
385
61,1

 
6
25
2,4

 

2
0,2

 
1
4
0,4

 
1
5
0,5

 
2
6
0,6

 
2
8
0,7

 
26
200
20,7

 
25
160
38

 
р.Латориця



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
129
595
74,1

 
13
52
6,3

 
1
5
0,9

 
2
9
1

 
3
10
1,3

 
3
13
1,5

 
4
15
1,6

 
40
233
30,6

 
76
310
37,2

 
р.Боржава



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
76
296
38,9

 
35
86
9,3

 
4
8
1,3

 
5
14
1,7

 
7
18
1,9

 
9
21
2,1

 
10
25
2,3

 
20
105
11,6

 
21
105
18

 
р.Ріка



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
60
237
24,2

 
23
70
4,2

 
2
6
0,3

 
3
12
0,7

 
5
14
0,8

 
6
17
1,1

 
7
21
1,3

 
15
74
8

 
22
93
12

 
р.Теребля



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
30
156
13,2

 
17
80
4,9

 
2
7
0,5

 
3
12
0,7

 
3
17
1

 
4
20
1,2

 
5
24
1,5

 
5
33
3,3

 
8
43
5

 
р.Тересва



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
38
270
26,2

 
15
92
5,2

 
1
10
0,4

 
2
14
0,9

 
3
18
1

 
4
23
1,3

 
5
27
1,6

 
11
119
8

 
12
59
13

 
р.Тиса
(Чорна,
Біла)

 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
24
271
23,8

 
8
79
5,7

 
1
8
0,7

 
1
13
0,9

 
2
16
1,2

 
2
19
1,4

 
2
23
1,5

 
7
95
7,1

 
9
97
11

 
р.Тиса,
(Кісва
Шопурка)

 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
10
104
13,7

 
3
23
3,5

 

2
0,3

 

3
0,5

 
1
5
0,7

 
1
6
0,9

 
1
7
1,1

 
3
38
4,2

 
4
43
6

 
р.Тиса
(Тячівка)
 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських 
8
26
3,2 
2
5
0,4 


 

1
0,1 

1
0,1 
1
1
0,1 
1
2
0,1 
3
9
0,8 
3
12
  тис. гектарів                   
р.Тиса
(Апшиця)


 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
13
52
5,3

 
3
10
2,4

 

1
0,2

 

1
0,3

 
1
2
0,5

 
1
3
0,6

 
1
3
0,8

 
4
17
0,9

 
6
25
2

 
р.Тиса
(Хустиця)


 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
20
78
6,6

 
11
38
3,3

 
1
3
0,3

 
2
6
0,5

 
2
8
0,7

 
3
10
0,8

 
3
11
1

 
3
13
1,4

 
6
27
1,9

 
р.Тиса
(Берегове-
Хуст)

 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
30
104
7,7

 
12
33
2

 
1
3
0,1

 
2
6
0,2

 
2
7
0,3

 
3
8
0,5

 
4
9
0,9

 
12
55
2,7

 
6
16
3

 
р.Тиса
(Соломо-
нове-
Соловка)
 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
5
26
2

 
2
7
0,4

 

1


 

1
0,1

 

1
0,1

 
1
2
0,1

 
1
2
0,1

 
1
9
0,7

 
2
10
0,9

 
РАЗОМ



 
населених пунктів
виробничих об'єктів
сільськогосподарських
угідь,
тис. гектарів 
500
2600
300

 
150
600
50

 
13
156
5,2

 
21
196
8

 
30
122
10,1

 
40
149
12,2

 
46
177
14,5

 
150
1000 1
100

 
200
000
150

 

Додаток 3
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів у басейні
р. Тересви

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

27,9
3675,4
9,4
10280 

5,6
735,1
1,9
2056 

8,4
1102,6
2,8
3084 

13,9
1837,7
4,7
5140 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
37,3
13955,4 
7,5
2791,1 
11,2
4186,6 
18,6
6977,7 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

10,2
8107,7

 

2
1621,5

 

3,1
2432,3

 

5,1
4053,9

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
10,2
8107,7 
2
1621,5 
3,1
2432,3 
5,1
4053,9 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
7,8
2400,2 
1,6
480 
2,3
720,1 
3,9
1200,1 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





8
2344 





5
1674 





2
350 





1
320 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
уздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


131,8

1120,4

84,2

269,4
0,5
1,7
100
14,3

20
360,6
16

38,7
26
514,4
50
464,1
150
27,1
50
109,2

14,2
44
725
217,6 


26,4

224,1

16,8

53,9
0,1
0,3
20
2,9

4
72,1
3

7,7
5
102,9
10
92,8
30
5,4
10
21,8

2,8
8,8
145
43,5 


39,5

336,1

25,3

80,8
0,2
0,5
30
4,3

6
108,2
5

11,6
8
154,3
15
139,2
45
8,1
15
32,8

4,3
13,2
217,5
65,3 


65,9

560,2

42,1

134,7
0,2
0,9
50
7,1

10
180,3
8

19,4
13
257,2
25
232,1
75
13,6
25
54,6

7,1
22
362,5
108,8 
Разом  тис.гривень  3181,5  636,2  954,4  1590,9 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


4
36,7



2303

38110,57

34,1

38487

13,6

11287

4,5
3756




4538


3
162 


1
18,5



1026

18368,13

15,6

17595

6,2

5154

1,4
1151




2186


3
162 


2
13,4



893

13866,39

12,6

14246

4,3

3587

1,98
1664




1690



 


1
4,8



384

5876,05

5,9

6646

3,1

2546

1,12
941




662



 
Разом  тис.гривень  96340,57  44616,13  35053,39  16671,05 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
7
1430 
1
186 
2
429 
4
815 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
817,47
 
325,57
 
289,36
 
202,54
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
2226,32
 
788,23
 
734,28
 
703,81
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
130803,16
 
53118,73
 
45149,43
 
32535
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
609,82

 
377,4

 
232,42

 


 
Разом  -"-  131412,98  53496,13  45381,85  32535 

Додаток 4
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Тиси (Берегове-Хуст)

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

163,5
20193,7
4
4538,2 

32,7
4038,7
0,8
907,6 

49,1
6058,1
1,2
1361,5 

81,7
10096,9
2
2269,1 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
167,5
24731,9 
33,5
4946,3 
50,3
7419,6 
83,7
12366 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

8,7
7400

 

1,7
1480

 

2,6
2220

 

4,4
3700

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
8,7
7400 
1,7
1480 
2,6
2220 
4,4
3700 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 

 

 

 

 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 

2
13000


2
1042 





1
625 

2
13000


1
417 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 































 































 































 































 
Разом  тис.гривень         
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 
14

18
73,4

117,3


34,3

93

19
18
22
 
5

9
36,4
1,80
64,2


34,3

45,2

10
9
10
 
9

9
37
1,4
53,1




47,8

9
9
12
 















 
Загальна вартість  тис.гривень  50262  25629  24633   
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 





























 





























 





























 





























 
Разом  тис.гривень         
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 

 

 

 

 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
500,6
 
196,12
 
208,08
 
96,4
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
750,98
 
294,1
 
312,28
 
144,6
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
84687,48
 
33170,52
 
35209,96
 
16307
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
394,47

 
227,34

 
167,13

 


 
Разом  -"-  98081,95  33397,86  48377,09  16307 

Додаток 5
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Тиси (Чорна, Біла)

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

0,1
15,4

 

0,1
15,4

 




 




 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
0,1
15,4 
0,1
15,4 

 

 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

0,5
399
9
7182 

0,5
399
1,8
1436,4 



2,7
2154,6 



4,5
3591 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
9,5
7581 
2,3
1835,4 
2,7
2154,6 
4,5
3591 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 

 

 

 

 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





2
1044 





1
626 





1
418 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


52,7

448,1

33,7

107,8
0,2
0,7
40
5,7

8
144,2
6

15,6
10
205,9
20
185,6
60
10,8
20
43,7

5,7
17,5
290
87 


10,5

89,6

6,7

21,6
0,04
0,1
8
1,1

1,6
28,8
1

3,1
2
41,2
4
37,1
12
2,2
4
8,7

1,14
3,5
58
17,4 


15,8

134,4

10,1

32,3
0,06
0,2
12
1,7

2,4
43,3
2

4,7
3
61,7
6
55,7
18
3,2
6
13,1

1,71
5,3
87
26,1 


26,4

224,1

16,9

53,9
0,1
0,4
20
2,9

4
72,1
3

7,8
5
103
10
92,8
30
5,4
10
21,9

2,85
8,7
145
43,5 
Разом  тис.гривень  1272,6  254,4  381,7  636,5 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


8
44,3



3692

59770,84

38,1

42941

28

23300

7,7
6561




5980


4
216 


2
15,3



1172

20982,07

11,5

12981

8

6717

2,2
1789




1744



 


2
12,2



1003

9574,4

10,1

11386

7,2

5981

1,9
1714




1416


4
216 


4
16,8



1517

23214,37

16,5

18574

12,8

10602

3,6
3058




2820



 
Разом  тис.гривень  138768,84  44213,07  36287,4  58268,37 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
3
572 
1
74,4 
1
171,6 
1
326 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
977,91
 
296,23
 
262,84
 
418,84
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
1866,96
 
564,23
 
514,47
 
788,26
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
152098,71
 
47879,13
 
40190,61
 
64028,97
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
554,5

 
343,39

 
211,11

 


 
Разом  -"-  152653,21  48222,52  34401,72  64028,97 

Додаток 6
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
рр. Кісви і Шопурки

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки   2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

3,1
414,3
2,6
4918,5 

0,6
82,9
0,5
983,7 

0,9
124,3
0,8
1475,60 

1,6
207,1
1,3
2459,2 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
5,7
5332,8 
1,1
1066,6 
1,7
1599,9 
2,9
2666,3 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

3
2394
8,8
7046,3 

0,6
478,8
1,8
1409,3 

0,9
718,2
2,6
2113,9 

1,5
1197
4,4
3523,1 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
11,8
9440,3 
2,4
1888,1 
3,5
2832,1 
5,9
4720,1 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
1
239 
1
239 

 

 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





3
1461 





1
626 





1
418 





1
417 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


105,4

896

67,4

215,6
0,4
1,3
80
11,4

16
28,8
12

31,1
20
411,6
40
371,3
120
21,7
40
87,4

11,3
35,1
580
174 


21,1

179

13,5

43,1
0,1
0,3
16
2,3

3,2
5,8
2

6,2
4
82,3
8
74,3
24
4,3
8
17,5

2,3
7
116
34,8 


31,6

268,9

20,2

64,7
0,1
0,3
24
3,4

4,8
8,6
4

9,3
6
123,5
12
111,4
36
6,5
12
26,2

3,4
10,5
174
52,2 


52,7

448,1

33,7

107,8
0,2
0,7
40
5,7

8
14,4
6

15,6
10
205,8
20
185,6
60
10,9
20
43,7

5,6
17,6
290
87 
Разом  тис.гривень  2285,3  456,9  685,5  1142,9 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


2
14,5



1170

20945,91

13,7

15423

7,8

6499

2,1
1748




1003



 


2
14,5



1170

20945,91

13,7

15423

7,8

6499

2,1
1748




1003



 





























 





























 
Разом  тис.гривень  45618,91  45618,91     
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
6
1144 
1
148,8 
2
343,2 
3
652 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
411,3
 
315,09
 
36,7
 
59,51
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
1416,86
 
712,51
 
295,08
 
409,27
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
67349,47
 
51071,91
 
6210,48
 
10067,08
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
394,73

 
365,25

 
29,48

 


 
Разом  -"-  67744,2  51437,16  6239,96  10067,08 

Додаток 7
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів
в басейні р. Апшиці

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 



8,4
9530,3 



1,7
1906,1 



2,5
2859,1 



4,2
4765,1 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
8,4
9530,3 
1,7
1906,1 
2,5
2859,1 
4,2
4765,1 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

17,1
13645,8
1
1200 

3,4
2729,2
0,2
240 

5,1
4093,7
0,3
360 

8,6
6822,9
0,5
600 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
18,1
14845,8 
3,6
2969,2 
5,4
4453,7 
9,1
7422,9 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
3,2
3287,2 
0,6
657,4 
1
986,2 
1,6
1643,6 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 

1
1225,4


2
1044 

1
1225,4


1
626 

2
2000


1
418 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


105,4

896,2

67,4

215,6
0,4
1,3
80
11,4

16
28,8
12

31,1
20
411,5
40
371,3
120
21,7
40
87,4

11,3
35,1
580
174 


21,1

179,2

13,5

43,1
0,1
0,3
16
2,3

3,2
5,8
2

6,2
4
82,3
8
74,3
24
4,3
8
17,5

2,3
7
116
34,8 


31,6

268,9

20,2

64,7
0,1
0,3
24
3,4

4,8
8,6
4

9,3
6
123,5
12
111,4
36
6,5
12
26,2

3,4
10,5
174
52,2 


52,7

448,1

33,7

107,8
0,2
0,7
40
5,7

8
14,4
6

15,6
10
205,7
20
185,6
60
10,9
20
43,7

5,6
17,6
290
87 
Разом  тис.гривень  2285,4  457,1  685,5  1142,8 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 





























 





























 





























 





























 
Разом  тис.гривень         
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
6
1144 
1
148,8 
2
343,2 
3
652 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
204,97
 
49,39
 
59,9
 
95,68
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
1107,46
 
314,06
 
329,88
 
463,52
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
34674,53
 
8353,45
 
10135,48
 
16185,6
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
105,36

 
57,25

 
48,11

 


 
Разом  -"-  34779,89  8410,7  12183,59  16185,6 

Додаток 8
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Тячівки

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

2,5
334,1
7,8
8798,5 

0,5
66,8
1,6
1759,7 

0,8
100,2
2,3
2639,6 

1,2
167,1
3,9
4399,2 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
10,3
9132,6 
2,1
1826,5 
3,1
2739,8 
5,1
4566,3 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

3,1
2473,8

 

0,6
494,8

 

0,9
742,1

 

1,6
1236,9

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
3,1
2473,8 
0,6
494,8 
0,9
742,1 
1,6
1236,9 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
3
185,9 
0,6
37,2 
0,9
55,8 
1,5
92,9 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





2
1044 





1
626 





1
418 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


210,9

1792,5

134,7

431,1
0,8
2,6
160
22,8

32
576,8
24

61,9
40
823
80
742,6
240
43,4
80
174,7

22,6
70,20
1160
348 


42,2

358,5

26,9

86,2
0,2
0,5
32
4,6

6,4
115,4
5

12,4
8
164,6
16
148,5
48
8,7
16
34,9

4,5
14
232
69,6 


63,3

537,8

40,4

129,3
0,2
0,8
48
6,8

9,6
173
7

18,6
12
246,9
24
222,8
72
13
24
52,4

6,8
21,1
348
104,4 


105,4

896,2

67,4

215,6
0,4
1,3
80
11,4

16
288,4
12

30,9
20
411,5
4
371,3
120
21,7
40
87,4

11,3
35,1
580
174 
Разом  тис.гривень  5089,6  1017,9  1526,9  2544,8 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 





























 





























 





























 





























 
Разом  тис.гривень         
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
12
2288 
2
297,6 
4
686,4 
6
1304 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
130,88
 
28,69
 
39,88
 
62,31
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
1796,35
 
523,02
 
539,86
 
733,47
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
22141,13
 
4851,71
 
6748,74
 
10540,68
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
65,28

 
33,25

 
32,03

 


 
Разом  -"-  22206,41  4884,96  6780,77  10540,68 

Додаток 9
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів у басейні
р. Тиси (Хустиці)

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

29,6
4280,9
3
3403,7 

5,9
856,2
0,6
680,7 

8,9
1284,3
0,9
1021,1 

14,8
2140,4
1,5
1701,9 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
32,6
7684,6 
6,5
1536,9 
9,8
2305,4 
16,3
3842,3 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

1,3
1021,4
3,1
2473,8 

0,3
204,3
0,6
494,8 

0,4
306,4
0,9
742,1 

0,6
510,7
1,6
1236,9 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
4,4
3495,2 
0,9
699,1 
1,3
1048,5 
2,2
1747,6 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
3
253,7 
0,6
50,7 
0,9
76,1 
1,5
126,9 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





2
1042 





1
625 





1
417 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


316,3

2688,7

202,1

646,6
1,2
4
240
34,2

48
865,2
36

92,9
60
1234,6
120
1114
360
65
120
262,1

34
105,3
1740
22 


63,2

537,7

40,4

129,3
0,2
0,8
48
6,8

9,6
173
7

18,6
12
246,9
24
223
72
13
24
52,4

6,8
21,1
348
104,4 


94,9

806,6

60,6

194
0,4
1,2
72
10,3

14,4
259,6
11

27,9
18
370,4
36
334,1
108
19,5
36
78,6

10,2
31,6
522
156,6 


158,2

1344,4

101,1

323,3
0,6
2
120
17,1

24
432,6
18

46,4
30
617,3
60
556,9
180
32,5
60
131,1

17
52,6
870
261 
Разом  тис.гривень  7634,6  1527  2290,4  3817,2 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 
2

12
15,9

24,3


18,6

39,4

6
6
16
 
2

12
15,9
1,5
24,3


18,6

39,4

6
6
16
 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень  25949  25949     
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


1
5,9



169

2585,99

2,1

2477











585


2
108 





























 





























 


1
5,9



169

2585,99

2,1

2477











585


2
108 
Разом  тис.гривень  5755,99      5755,99 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
17
3432 
4
446,4 
5
1029,6 
8
1956 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
350,47
 
189,36
 
47,3
 
1 113,8
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
2925,68
 
1003,96
 
791,0
 
2 1130,7
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
58523,24
 
32027,42
 
8005,3
 
3 18490,49
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
257,5

 
219,5

 
38

 


 
Разом  -"-  58780,74  32246,92  8043,3  3 18490,49 

Додаток 10
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Тиси (Соломонове-Соловка)

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

18
9860

 

3,6
1972

 

5,4
2958

 

9
4930

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
18
9860 
3,6
1972 
5,4
2958 
9
4930 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

1,4
1470
0,5
1760 

0,3
294
0,5
1760 

0,4
441

 

0,7
735

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
1,9
3230 
0,8
2054 
0,4
441 
0,7
735 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 

 

 

 

 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





2
1042 





1
625 





1
417 






 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 































 































 































 































 
Разом  тис.гривень         
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 





























 





























 





























 





























 
Разом  тис.гривень         
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 

 

 

 

 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
84,79
 
27,91
 
22,9
 
33,98
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
127,2
 
41,86
 
34,35
 
50,99
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
14343,99
 
4720,77
 
3873,25
 
5749,97
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
50,75

 
32,36

 
18,39

 


 
Разом  -"-  14394,74  4753,13  3891,64  5749,97 

Додаток 11
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів
в басейні р. Уж

Протипаводкові заходи   Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

20
3724,2
20,3
21227 

4
744,8
4
4245,4 

6
1117,3
6,1
6368,1 

10
1862,1
10,2
10613,5 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
40,3
24951,2 
8
4990,2 
12,1
7485,4 
20,2
12475,6 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

1,3
1039,4
14,1
13895,1 

0,3
207,9
2,8
2779 

0,4
311,8
4,2
4168,5 

0,6
519,7
7,1
6947,6 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
15,4
14934,5 
3,1
2986,9 
4,6
4480,3 
7,7
7467,3 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
25,1
15340,4 
5
3068,1 
7,5
4602,1 
12,6
7670,2 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 



4
1888
6
2628 



4
1888
2
1128 





2
700 





2
800 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


343

2913

219

700,5
1,3
4,3
260
37,1

52
937,3
39

100,6
65
1337,4
130
1206,7
390
70,6
130
284

36,8
114
1885
565,6 


68,6

582,6

43,8

140,1
0,3
0,9
52
7,4

10,4
187,5
8

20,1
13
267,5
26
241,3
78
14,1
26
56,8

7,4
22,8
377
113,1 


102,9

873,9

65,7

210,2
0,4
1,3
78
11,1

15,6
281,1
12

30,2
20
401,2
39
362
117
21,2
39
85,2

11
34,2
565,5
169,7 


171,5

1456,5

109,5

350,2
0,6
2,1
130
18,6

26
468,7
19

50,3
32
668,7
65
603,4
195
35,3
65
142

18,4
57
942,5
282,8 
Разом  тис.гривень  8271,1  1654,2  2481,3  4135,6 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


5
50,2



2416

37236,71

39,3

44305





4,6
6151




6467


7
379 





























 


3
29,1



1387

21490,48

24,5

27593





3,3
4316




3933


2
108 


2
21,1



1029

15746,23

14,8

16712





1,3
1835




2534


5
271 
Разом  тис.гривень  94538,71    57440,48  37098,23 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
19
3718 
4
483,6 
6
1115,4 
9
2119 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
1076,35
 
101,89
 
509,84
 
464,62
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
4214,9
 
932,8
 
1545,18
 
1736,92
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
171561,16
 
17233,69
 
80360
 
73967,47
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
527,62

 
118,11

 
409,51

 


 
Разом  -"-  172088,78  17351,8  80769,51  73967,47 

Додаток 12
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Латориці

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру   У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

414,5
30934,3
46,3
17727,8 

82,9
6186,9
9,3
3545,6 

124,4
9280,3
13,9
5318,3 

207,2
15467,1
23,1
8863,9 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
460,8
48662,1 
92,2
9732,5 
138,2
14598,6 
230,4
24331 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 



7,6
5470 



1,5
1094 



2,3
1641 



3,8
2735 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
7,6
5470 
1,5
1094 
2,3
1641 
3,8
2735 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
36
6693,4 
7,2
1338,7 
10,8
2008 
18
3346,7 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





6
4230 





2
1410 





2
1500 





2
1320 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


369

3136,4

235,8

754,4
1,4
4,6
280
40

56
1009,4
42

108,4
70
1440,3
140
1299,6
420
75,9
140
305,8

39,6
122,8
2030
609 


73,8

627,4

47,2

150,9
0,3
0,9
56
8

11,2
201,9
8

21,7
14
288,1
28
259,9
84
15,2
28
61,2

7,9
24,6
406
121,8 


110,7

941

70,7

226,3
0,4
1,4
84
12

16,8
302,8
13

32,5
21
432,1
42
389,9
126
22,8
42
91,7

11,9
36,8
609
182,7 


184,5

1568

117,9

377,2
0,7
2,3
140
20

28
504,7
21

54,2
35
720,1
70
649,8
210
37,9
70
152,9

19,8
61,4
1015
304,5 
Разом  тис.гривень  8906,6  1781,6  2672  4453 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


8
62,3



2856

43884,66

50,6

57095





5,7
7537




7323


14
757 





























 


2
14,4



802

12453,25

14,1

15862





1,5
2006




1992


14
757 


6
47,9



2054

31431,41

36,5

41233





4,2
5531




5331



 
Разом  тис.гривень  116596,66    33070,25  83526,41 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 


5
14,1

14745 





 





 


5
14,1

14745 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
20
4004 
4
520,9 
6
1201,1 
10
2282 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
1348,58
 
100,3
 
3 365,64
 
882,61
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
4823,11
 
990,5
 
5 1388,65
 
2443,91
 
Разом вартість
інженерних заходів 

 
215479,45
 
16968,5
 
8 58445,24
 
140065,63
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
409,99

 
116,3

 
293,69

 


 
Разом  -"-  215889,44  17084,8  8 58738,93  140065,63 

Додаток 13
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів в басейні
р. Тереблі

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

13,5
1801,6
10,5
11615,2 

2,7
360,3
2,1
2323 

4
540,5
3,2
3484,6 

6,8
900,8
5,2
5807,6 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
24
13416,8 
4,8
2683,3 
7,2
4025,1 
12
6708,4 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

1,6
1300,7
1,9
1516,2 

0,3
260,1
0,4
303,2 

0,5
390,2
0,6
454,9 

0,8
650,4
0,9
758,1 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
3,5
2816,9 
0,7
563,3 
1,1
845,1 
1,7
1408,5 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
27
15211,9 
5,4
3042,4 
8,1
4563,6 
13,5
7605,9 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





8
2515 





4
1509 





2
500 





2
506 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


237,2

2016,5

151,6

484,9
0,9
3
180
25,7

36
649
27

69,7
45
925,9
90
835,4
270
48,8
90
196,6

25,6
79
1305
391,5 


47,4

403,3

30,3

97
0,2
0,6
36
5,1

7,2
129,8
5

13,9
9
185,1
18
167,1
54
9,8
18
39,3

5,1
15,8
261
78,3 


71,2

605

45,5

145,5
0,3
0,9
54
7,7

10,8
194,7
8

20,9
13
277,8
27
250,6
81
14,6
27
59

7,7
23,7
391,5
117,5 


118,6

1008,2

75,8

242,4
0,4
1,5
90
12,9

18
324,5
14

34,9
23
463
45
417,7
135
24,4
45
98,3

12,8
39,5
652,5
195,7 
Разом  тис.гривень  5726  1145,1  1717,9  2863 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


1
20



1022

18296,7

14,6

16479





1,3
1742




2318


2
108 


1
20



1022

18296,7

14,6

16479





1,3
1742




2318


2
108 





























 





























 
Разом  тис.гривень  38943,7  38943,7     
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
13
2574 
2
334,8 
4
772,2 
7
1467 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
509,7
 
304,26
 
77,76
 
127,68
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
2564,5
 
996,28
 
656,7
 
911,52
 
Разом вартість
інженерних заходів 

 
84278,5
 
49522,14
 
13158,36
 
21598
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
415,16

 
352,7

 
62,46

 


 
Разом  -"-  84693,66  49874,84  13220,82  21598 

Додаток 14
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів
в басейні р. Ріки

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

21,7
2052,9

 

4,3
410,6

 

6,5
615,9

 

10,9
1026,4

 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
21,7
2052,9 
4,3
410,6 
6,5
615,9 
10,9
1026,4 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

3,4
2713,2
5,7
4548,6 

0,7
542,6
1,1
909,7 

1
814
1,7
1364,6 

1,7
1356,6
2,9
2274,3 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
9,1
7261,8 
1,8
1452,3 
2,7
2178,6 
4,6
3630,9 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
20,2
6692,4 
4
1338,5 
6,1
2007,7 
10,1
3346,2 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





12
11942 





7
8092 





2
1900 





3
1950 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


369

3136,8

235,8

754,4
1,4
4,6
280
40

56
1009,4
42

108,4
70
1440,3
140
1299,6
420
75,9
140
305,8

39,6
122,8
2030
609 


73,8

627,4

47,2

150,9
0,3
0,9
56
8

11,2
201,9
8

21,7
14
288,1
28
259,9
84
15,2
28
61,2

7,9
24,6
406
121,8 


110,7

941

70,7

226,3
0,4
1,4
84
12

16,8
302,8
13

32,5
21
432,1
42
389,9
126
22,8
42
91,7

11,9
36,8
609
182,7 


184,5

1568,4

117,9

377,2
0,7
2,3
140
20

28
504,7
21

54,2
35
720,1
70
649,8
210
37,9
70
152,9

19,8
61,4
1015
304,5 
Разом  тис.гривень  8907  1781,6  2672  4453,4 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 















 















 















 















 
Загальна вартість  тис.гривень         
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


6
29,2



2063

32887,98

28,4

32013

10,5

8709

4,4
4855




5216


11
594 


1
15,2



419

7500,96

11,7

13197

3,6

3002

1
1360




2228


3
162 


1
3,6



1022

11869,26

2,4

2686





0,6
805




558


3
162 


4
10,4



622

9517,76

14,3

16130

6,9

5707

2,8
2690




2430


5
270 
Разом  тис.гривень  84274,98  27449,96  16080,26  36744,76 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
20
4004 
4
520,94 
6
1201,06 
10
2282 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
815,36
 
256,13
 
215,11
 
344,12
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
4023,11
 
1224,16
 
1162,78
 
1636,17
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
129973,55
 
42526,19
 
32033,41
 
55413,95
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
469,69

 
296,91

 
172,78

 


 
Разом  -"-  130443,24  42823,1  28206,19  55413,95 

Додаток 15
до Програми

Основні показники здійснення протипаводкових заходів
в басейні р. Боржави

Протипаводкові заходи  Одиниця виміру  У тому числі  
Разом  2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
1. Водозахисні дамби
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 

110,3
12750,1
19,7
21792,1 

22,1
2550
3,9
4358,4 

33,1
3825
5,9
6537,6 

55,1
6375,1
9,9
10896,1 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
130
34542,2 
26
6908,4 
39
10362,6 
65
17271,2 
2. Берегоукріплення
Реконструкція

Нове будівництво
 

кілометрів
тис.гривень
кілометрів
тис.гривень 



5,3
4229,4 



1,1
845,9 



1,6
1268,8 



2,6
2114,7 
Разом
 
кілометрів
тис.гривень 
5,3
4229,4 
1,1
845,9 
1,6
1268,8 
2,6
2114,7 
3. Регулювання русел
річок 
кілометрів
тис.гривень 
28,9
9149 
5,8
1829,8 
8,7
2744,7 
14,4
4574,5 
4. Реконструкція споруд
Мости залізничні

Водовипуски

Мости автодорожні
 

одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень 





35
17100 





21
11840 





7
2500 





7
2760 
5. Протиерозійні заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження
у високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих річок
мулофільтри по дну
ярів і балок
відновлення лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали всіх
типів
засипання і
виположування
ярів
скидні споруди для
закріплення ярів
загати, перепади,
підпірні стінки
плотові загати

терасування схилів

Агротехнічні
рекультивація
порушених земель
Культуртехнічні
комплекс робіт 


гектарів

тис.гривень

гектарів

тис.гривень
гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень
одиниць

тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
одиниць
тис.гривень
гектарів
тис.гривень

гектарів
тис.гривень
гектарів
тис.гривень 


395,4

3361

252,6

808,2
1,5
4,99
3
42,8

60
1081,6
46

116,1
76
1543,2
150
1392,4
45
81,4
150
327,6

42,6
131,6
2175
652,6 


79,1

672,2

50,5

161,6
0,3
1
0,6
8,6

12
216,3
9

23,2
15
308,6
30
278,5
90
16,3
30
65,5

8,5
26,3
435
130,5 


118,6

1008,3

75,8

242,5
0,5
1,49
0,9
12,8

18
324,5
14

34,8
23
463
45
417,7
135
24,4
45
98,3

12,8
39,5
652,5
195,8 


197,7

1680,5

126,3

404,1
0,7
2,5
1,5
21,4

30
540,8
23

58,1
38
771,6
75
696,2
225
40,7
75
163,8

21,3
65,8
1087,5
326,3 
Разом  тис.гривень  9543,49  1908,6  2863,09  4771,8 
6. Протипаводкові
польдери:
кількість секцій
загальна площа
середня глибина води
загальний об'єм води

Склад споруд:
дамби, що
реконструюються
дамби, що
проектуються
водозабори
водоскиди
споруди осушувальної
мережі 
одиниць

одиниць
кв.кілометр
метрів
млн. куб.
метрів

кілометрів

кілометрів

одиниць
-"-
-"-
 
6

8
62,6

92


30,3

56,9

8
8
21
 
5

7
41,3
1,5
60,1


30,3

35,1

7
7
18
 
1

1
21,3
1,5
31,9




21,8

1
1
3
 















 
Загальна вартість  тис.гривень  31832  20549  11283   
7. Протипаводкові
ємності
загальна кількість
загальний об'єм
ємності
Склад споруд
гребля
об'єм грунту

вартість
глибинний водоскид
об'єм залізобетону

вартість
поверхневий водоскид
об'єм залізобетону

вартість
автодорожній перехід
довжина
вартість
наносозатримувальні
греблі
загальний об'єм
ємності
вартість
знесення житлових
будівель
кількість
вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів


тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

тис. куб.
метрів
тис.гривень

кілометрів
тис.гривень


млн. куб.
метрів
тис.гривень


одиниць
тис.гривень 


7
25,3



1944

31061,98

35,9

40469





4,44
4354




5337


5
270 


1
7



461

8253,23

8,3

9358





0,98
823




1457


1
54 


2
9,2



513

7965,22

11,6

13072





0,8
672




1913


2
108 


4
9,1



970

14843,53

16

18039





2,66
2859




1967


2
108 
Разом  тис.гривень  81491,98  19945,23  23730,22  37816,53 
8. Реконструкція
водосховищ
кількість
загальний об'єм
ємності
загальна вартість 


одиниць
млн. куб.
метрів
тис.гривень 





 





 





 





 
9. Протисельові споруди
 
одиниць
тис.гривень 
22
4290 
5
558 
6
1287 
11
2445 
10. Науково-дослідні
роботи 
-"-
 
1215,62
 
397,03
 
354,68
 
463,91
 
11. Проектно-
вишукувальні роботи 
-"-
 
4823,57
 
1495,4
 
1432,31
 
1895,86
 
Разом вартість
інженерних заходів 
-"-
 
198217,26
 
66277,36
 
57826,4
 
74113,5
 
12. Переселення з
паводконебезпечних
районів 
-"-

 
745,13

 
460,24

 
284,89

 


 
Разом  -"-  198962,39  66737,6  58111,29  74113,5 

Додаток 16
до Програми

Зведені показники проектно-вишукувальних робіт, наукового
забезпечення та відселення жителів в басейні р. Тиси

Басейн річки   Протипаводкоі заходи  Одиниця виміру  Разом   У тому числі  
2002-2006 роки  2007-2011 роки  2012-2015 роки 
р.Уж








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
тис.
гривень
-"-

-"-




 
1076,35

4214,9

527,62




 
101,89

932,8

118,11




 
509,84

1545,18

409,51




 
464,62

1736,92






 
р.Латориця








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
1348,58

4823,11

409,99




 
100,33

990,55

116,3




 
365,64

1388,65

293,69




 
882,61

2443,91






 
р.Боржава








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
1215,62

4823,57

745,13




 
397,03

1495,4

460,24




 
354,68

1432,31

284,89




 
463,91

1895,86






 
р.Ріка








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
815,36

4023,11

469,69




 
256,13

1224,16

296,91




 
215,11

1162,78

172,78




 
344,12

1636,17






 
р.Теребля








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
509,7

2564,5

415,16




 
304,26

996,28

352,7




 
77,76

656,7

62,46




 
127,68

911,52






 
р.Тересва








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
тис.
гривень
-"-

-"-




 
817,47

2226,32

609,82




 
325,57

788,23

377,4




 
289,36

734,28

232,42




 
202,54

703,81






 
р.Тиса
(Чорна,
Біла)






 
науково-
дослідні роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
977,91

1866,96

554,5




 
296,23

564,23

343,39




 
262,84

514,47

211,11




 
418,84

788,26






 
р.Тиса
(Кісва,
Шопурка)






 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
411,3

1416,86

394,73




 
315,09

712,51

365,25




 
36,7

295,08

29,48




 
59,51

409,27






 
р.Тиса
(Тячівка)







 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
130,88

1796,35

65,28




 
28,69

523,02

33,25




 
39,88

539,86

32,03




 
62,31

733,47






 
р.Тиса
(Апшиця)





 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
житлового фонду з
потенційно
небезпечних районів 
-"-

-"-

-"-


 
204,97

1107,46

105,36


 
49,39

314,06

57,25


 
59,9

329,88

48,11


 
95,68

463,52




 
р.Тиса
(Хустиця)







 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
350,47

2925,68

257,5




 
189,36

1003,96

219,5




 
47,31

791,02

38




 
113,8

1130,7






 
р.Тиса
(Берегове-
Хуст)






 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
тис.
гривень
-"-

-"-




 
500,6

750,98

394,47




 
196,12

294,1

227,34




 
208,08

312,28

167,13




 
96,4

144,6






 
р.Тиса
(Соло-
монове-
Соловка)





 
науково-
дослідні роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
84,79

127,2

50,75




 
27,91

41,86

32,36




 
22,9

34,35

18,39




 
33,98

50,99






 
РАЗОМ








 
науково-дослідні
роботи
проектно-
вишукувальні роботи
переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебезпечних
районах 
-"-

-"-

-"-




 
8444

32667

5000




 
2588

9881,16

3000




 
2490

9736,84

2000




 
3366

13049






 

Додаток 17
до Програми

Пропозиція щодо фінансування об'єктів проектування
та будівництва протипаводкового захисту
на 2002 рік

Найменування заходів  Басейн річки   Одиниця виміру  Кількість  Вартість, тис. гривень  
будівництва  науково-дослідних робіт  проектно-вишукувальних робіт 
1. Водозахисні
дамби
Реконструкція
В тому числі
в басейнах
річок






















Нове
будівництво
В тому числі
в басейнах
річок:














 


Тиса


Уж
Латориця
Боржава
Ріка
Теребля
Тересва
р. Тиса
(Чорна, Біла)
р. Тиса
(Кісва,
Шопурка)
Тиса
(Тячівка)
Тиса
(Апшиця)
Тиса
(Хустиця)
Тиса
(Берегове,
Хуст)
Тиса
(Соломонове-
Соловка)
Тиса


Уж
Латориця
Боржава
Ріка
Теребля
Тересва
р. Тиса
(Кісва,
Шопурка)
Тиса
(Хустиця)
Тиса
(Берегове,
Хуст)
Тиса
(Соломонове-
Соловка) 
кіло-
метрів
-"-
-"-

-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-

-"-


-"-

-"-

-"-

-"-


-"-


-"-

-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-


-"-

-"-


-"-

 
31,6

27,2


2
5,2
2
2
2
2
0,1

0,6


0,5

0,5

2

6,3


2


4,4


0,6
0,7
0,5

0,7
0,5
0,5


0,5

0,4




 
8729,9

4973,35


365,69
950,78
365,69
365,69
365,69
365,69
18,3

109,72


91,41

91,41

365,69

1151,9


365,69


3756,55


512,26
597,63
426,88

597,63
426,88
426,88


426,88

341,51




 
194














































 
388

221,04


16,25
42,26
16,25
16,25
16,25
16,25
0,81

4,88


4,06

4,06

16,25

51,2


16,25


166,96


22,77
26,56
18,97

24,56
18,97
18,97


18,97

15,18




 
2. Берего-
укріплення
Реконструкція
в басейні

Нове
будівництво 


Тиса
(Соломонове-
Соловка)
Апшиця
 
-"-

-"-


-"-
 
2,4

1,4


1
 
2297,55

1037,56


1259,99
 
51





 
102,11

46,11


56
 
3. Регулювання
русел
річок
У тому числі:
в басейнах
річок













 
Тиса




Уж
Латориця
Боржава
Ріка
Теребля
Тересва
р. Тиса
(Кісва,
Шопурка)
Тиса
(Тячівка)
Тиса
(Апшиця)
Тиса
(Хустиця) 
кіло-
метрів



-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
-"-


-"-

-"-

-"-
 
5,2




0,6
0,6
0,5
0,5
0,5
0,5
0,5


0,5

0,5

0,5
 
1993,57




230,03
230,02
191,69
191,69
191,69
191,69
191,69


191,69

191,69

191,69
 
245


















 
88,6




10,22
10,22
8,52
8,52
8,52
8,52



8,52

8,52

8,52
 
4. Реконструкція
споруд
Мости
залізничні
Водовипуски
Мости
автодорожні 


Апшиця

Уж
Тиса
 
-"-

одиниць

-"-
-"-
 


1

4
48
 
9036,63

202,2

311,53
8522,9
 
50





 
401,63

8,99

13,85
378,8
 
5. Протиерозійні
заходи
Меліоративні
захисні лісові
насадження у
високогірних
районах
захисні лісові
насадження
вздовж малих
річок
мулофільтри по
дну ярів і
балок
відновлення
лісових
насаджень
Гідротехнічні
земляні вали
всіх типів
засипання та
виположування
ярів
скидні споруди
для закріп-
лення ярів
загати, пере-
пади, підпірні
стінки
плотові загати
терасування
схилів
Агротехнічні
рекультивація
порушених
земель
Культуртех-
нічні
Комплекс робіт 
Тиса





































 



кіло-
метрів


гекта-
рів


-"-


-"-



-"-

одиниць


одиниць


-"-


-"-
гекта-
рів
-"-





-"- 



87



55,6



0,4


56,2



13,2

10


17


33


99
33

9,35





478,52 
2082,61


739,42



177,83



1,09


9,42



220,78

25,58


339,58


306,42


17,9
72,07

28,96





143,56 
46





































 
92,56


32,86



7,9



0,05


0,42



9,81

1,14


15,09


13,62


0,8
3,2

1,29





6,38 
6. Протипаводкові
польдери 
Хустиця
 
одиниць
 
2
 
14664,7
 
165
 
651,76
 
7. Протипаводкові
ємності 
Тиса
(Чорна, Біла) 
-"-
 
2
 
26261,08
 
624
 
1248,06
 
8. Протисельові
споруди
В тому числі:
в басейнах
річок




 
Тиса



Тиса
(Чорна, Біла)
Тиса (Кісва,
Шопурка)
Тиса
(Тячівка) 
-"-



-"-



штука
 
4



1

2

1
 
613,86



150

303,86

160
 
125








 
27,28



6,67

13,5

7,11
 
9. Науково-
дослідні
роботи 


 


 


 
1500

 
1500

 


 
10. Проектно-
вишукувальні
роботи 


 


 


 
3000

 


 
3000

 
Разом вартість
інженерних заходів 

 

 

 
70674,92
 
1500
 
3000
 
11. Переселення
жителів, які
проживають у
будинках в
паводконебез-
печних районах 





 





 





 
495,02




 





 





 
12. Витрати на
експлуатацію
протипаводко-
вого комплексу 



 



 



 
1820,1


 



 



 
Усього за Програмою        72495,02  1500  3000 

Додаток 18
до Програми

Основні показники
витрат на створення нових та розширення діючих
баз служби експлуатації в басейні річки Тиси у
зв'язку з будівництвом протипаводкового
комплексу

------------------------------------------------------------------------
Протипаводкові|Одиниця|Разом за| У тому числі
заходи |виміру |етапами |-----------------------------------------
| | | 2002- | З них
| | | 2006 |---------------------------------
| | | роки | 2002 | 2003 | 2004
-------------------------------------------------------------------------
1. Будівництво тис. 30000 3000 600 600 600
та реконструк- гривень
ція об'єктів
виробничого
призначення
для служби
експлуатації
2. Придбання -"- 20000 2600 500 525 525
техніки
для виконання
експлуатаційних
робіт
3. Реконструк- -"- 14334,66 4400,21 720,1 859,34 897,54
ція та
розширення
мережі
споруд для
ведення
гідрометеорологічних
спостережень на річках
та водоймах (АІВС-Тиса-2)
Усього витрат -"- 64334,66 10000 1820,1 1984,34 2022,54
на експлуатацію протипаводкового комплексу

Продовження таблицчі

 -------------------------------------------

 ------------------------------------------
| 2007- | 2012-
-----------------| 2011 | 2015
| 2005 | 2006 | роки | роки
------------------------------------------
600 600 11700 15300
525 525 7700 9700
940,62 982,4 4600 5334,66
2065,62 2107,4 24000 30334,66

Додаток 19
до Програми

Створення системи гідрометеорологічних спостережень,
збору, обробки, передачі інформації та
прогнозування паводків

------------------------------------------------------------------------------
Протипаводкові|Одиниця|Разом | У тому числі
заходи |виміру | за |-----------------------------------------------
| |етапа-| 2002-| З них |2007-| 2012-
| | ми | 2006 |--------------------------|2011 | 2015
| | | роки | 2002| 2003|2004|2005| 2006|роки | роки
------------------------------------------------------------------------------
Створення нових тис. 23408 11508 500 5700 2000 2000 1308 5600 63000
систем збору, гривень
обробки,
передачі
гідрометеорологічної
інформації,
та прогнозування паводків

Додаток 20
до Програми

Гідрографічні характеристики
основних річок басейну р. Тиси

Назва річки  Куди впадає  Відстань від гирла основної річки,
кілометрів 
Довжина річки, кілометрів   Площа водозбору, кв. кілометрів  
повна   у межах України  повна  у межах України 
Тиса (разом з
Чорною Тисою)
Чорна Тиса
Біла Тиса
Вишеу
(на території
Румунії)
Косівська
Шопурка
Іза (на території
Румунії)
Сепинця
Тересва
Теребля
Ріка
Боржава
Латориця
Уж
 
Дунай

Тиса
-"-
-"-


Тиса
-"-
-"-

-"-
-"-
-"-
-"-
-"-
Бодрог
Лаборець-
Латориця 
1218

913,5
913,5
886,1


876,6
871,9
856,5

838,5
835,4
818,1
793
729,3
90

 
967

53,3
35,4
79,1


43,1
41,4
80

18
90,8
97
94,1
111,5
203
133
 
252

53,3
35,4



43,1
41,4



90,8
97
94,1
111,5
156
112,8
 
157000

563
485
1580


157
286
1300

149
1220
755
1145
1450
7860
2750
 
12760

563
485



157
286



1220
755
1145
1450
4418
1582
 

Латориця

Додаток 21
до Програми

Єдиний протипаводковий
комплекс

-----------------------------------------------------------------------
| БУДІВЕЛЬНІ | | АГРОЛІСОМЕЛІОРА- | | СТРУКТУРНІ |
| ЗАХОДИ | | ТИВНІ ЗАХОДИ | |(НЕТЕХНІЧНІ) ЗАХОДИ |
----------------------- -------------------- ----------------------
----------------------- -------------------- ----------------------
| Захисні дамби | | Лісозбереження, | |Організація захисту |
| | | лісорозведення | |населення. Евакуація|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
| Регулювання русел | | Протиерозійні | | Контроль забудови. |
| | | заходи | | Відселення |
|---------------------| |------------------| |--------------------|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
| Протипаводкові | | Регулювання | | Страхування |
| ємності. | |землекористування | | населення. |
| Польдерні | | | |Компенсація збитків |
| системи | | | | |
|---------------------| |------------------| |--------------------|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
| | |Меліорація земель | |Гідрометеорологічні |
| Берегоукріплення | | на заплавах і | | спостереження, |
| | | водозборах | | прогнози, |
| | | | | попередження |
|---------------------| |------------------| |--------------------|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
| Будівництво | | Біологічні | | Прогнозування |
| гідротехнічних та | | кріплення, | | паводків |
| гідрометричних | |лісонасадження на | | АВІС "Тиса" |
| споруд | | заплавах | | |
|---------------------| |------------------| |--------------------|
|---------------------| |------------------| |--------------------|
| Водовідвід у | | Водоохоронні | |Наукові дослідження.|
| населених пунктах | | лісосмуги та | | Транскордонне |
| | | лісові масиви | | співробітництво |
| | | вздовж річок | | |
|---------------------| -------------------- |--------------------|
|---------------------| |--------------------|
|Будівництво автодоріг| | Комплексні |
| та мостів | | протипаводкові |
| | | програми |
|---------------------| |--------------------|
|---------------------| |--------------------|
| Протизсувні заходи | | Удосконалення |
| | | законодавства |
|---------------------| |--------------------|
|---------------------| |--------------------|
|---------------------| |--------------------|
| Експлуатація | |Екологічне виховання|
| протипаводкового | | |
| комплексу | | |
----------------------- ----------------------