Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 18.07.2000, N 73
м.Київ

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
3 серпня 2000 р. за N 470/4721

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства екології та природних ресурсів України
N 262 від 14.06.20
13)

Про затвердження Інструкції
про порядок обліку результатів робіт
з геологічного вивчення надр

Відповідно до Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 29.05.2000 N 724, статті 39 Кодексу України про надра ( 132/94-ВР ) та статті 6 Закону України "Про державну геологічну службу України" ( 1216-14 ) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку результатів робіт з геологічного вивчення надр (додається).

2. Уважати такою, що не застосовується на території України, "Инструкцию по учету геологической изучености территории СССР", затверджену Міністерством геології СРСР 30 серпня 1984 року.

3. Начальнику Департаменту геології та використання надр Гурському Д.С. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лизуна С.О.

Міністр I.Заєць

Затверджено
Наказ Міністерства екології та
природних ресурсів України
18.07.2000 N 73

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
3 серпня 2000 р. за N 470/4721

Інструкція
про порядок обліку результатів робіт
з геологічного вивчення надр

Інструкція, яка розроблена відповідно до статті 39 Кодексу України про надра та статті 6 Закону України "Про державну геологічну службу України" (1216-14 ), визначає порядок обліку й узагальнення результатів завершених робіт з геологічного вивчення надр території України, її континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони.

Облік, аналіз, систематизація, узагальнення і зберігання результатів робіт з геологічного вивчення надр (далі - РГВН) провадяться з метою:

підвищення рівня знань щодо геологічної, гідрогеологічної, інженерно-геологічної, геофізичної, еколого-геологічної, геохімічної (узагальнено-геологічної) вивченості надр;

запобігання дублюванню проведення однакових видів, методів досліджень і масштабів РГВН на тій самій площі (профілю) робіт чи її ділянках; за однаковими видами корисних копалин та іншими, що збігаються, характеристиками завершених і нових РГВН, які не збільшують геологічну вивченість цієї площі;

раціонального вибору напрямків подальшого проведення РГВН для планування розвитку мінерально-сировинної бази країни.

Інструкція обов'язкова для виконання користувачами надр незалежно від відомчого підпорядкування і форм власності (далі - виконавці РГВН), які здійснюють РГВН з будь-яких джерел фінансування.

1. Загальні положення

1.1. Державний інформаційний геологічний фонд України "Геоінформ" (далі - Геоінформ) здійснює облік результатів завершених робіт з геологічного вивчення надр відповідно до вимог цієї Інструкції.

1.2. Результати виконаних РГВН відповідно до установлених вимог викладаються у геологічних чи науково-дослідних звітах або у виданих картах геологічного змісту, які після їх затвердження у заведеному порядку передаються виконавцями РГВН на постійне зберігання до Геоінформу.

Разом із зазначеними звітними геологічними матеріалами до Геоінформу подаються облікові документи:

облікові картки вивченості;

копії контурів розташування вивчених площ чи профілів проведених робіт, зроблені з оглядових карт масштабу 1:1000000.

1.3. У Геоінформі виконуються такі основні роботи з обліку, аналізу, систематизації та узагальнення результатів геологічного вивчення надр:

здійснюється інвентарний облік звітних матеріалів з геологічної вивченості надр, їх зберігання і використання в установленому порядку;

проводяться перевірка та систематизація облікових карток і копій розташування вивчених площ (профілів проведених робіт);

ведеться картотека геологічної вивченості надр;

ведуться комп'ютерні бази даних з геологічної вивченості надр;

здійснюється складання контурних карт і картограм геологічної вивченості;

складаються аналітичні таблиці за видами геологічної вивченості.

1.4. Таблиці, контурні карти і картограми геологічної вивченості надр надаються Геоінформом органам виконавчої влади та місцевого самоврядування на їх запит безкоштовно.

Користувачам надр усіх форм власності зазначені матеріали надаються у користування на договірній основі відповідно до Положення про порядок розпорядження геологічною інформацією, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.1995 N 423.

1.5. Геоінформ безкоштовно надає методичні матеріали і консультації з питань підготовки і оформлення облікових документів, за достовірність відомостей у яких відповідає виконавець РГВН.

1.6. Спори, що виникають між Геоінформом і виконавцем РГВН з приводу обліку і використання результатів завершених РГВН чи відмови в прийманні облікових документів від виконавця РГВН, вирішуються Міністерством екології та природних ресурсів України та судом.

2. Облікові документи з вивченості надр

2.1. Облікові картки вивченості складаються виконавцями РГВН після розгляду звітних геологічних матеріалів науково-технічною, науково-редакційною чи вченою радою та прийняття протокольного рішення щодо повноти та якості результатів РГВН.

Перелік видів і методів РГВН і корисних копалин, для виявлення чи вивчення яких вони проводяться, наведено в додатку 1.

2.2. Облікова картка, що має уніфіковану форму (додаток 2), складається за одним з видів вивченості до кожного листа карти масштабу 1:1000000, у межах якого розташована площа (профіль) проведення РГВН або частина площі (профілю) робіт, якщо вона відображається на декількох листах зазначеного масштабу.

У разі проведення комплексу різних видів РГВН на тій самій площі (профілі) робіт облікові картки складаються з відповідних видів вивченості: геологічного; гідрогеологічного; інженерно-геологічного; геофізичного, еколого-геологічного; геохімічного.

2.3. Заповнені облікові картки подаються до Геоінформу в одному примірнику за підписом та печаткою виконавця РГВН.

У разі заповнення облікової картки на комп'ютері до Геоінформу разом з оригіналом картки передається на дискеті 3,5" її комп'ютерна копія, підготовлена з допомогою будь-яких версій текстового редактора MS Word for Windows.

Комп'ютерна форма облікової картки разом з інструкцією щодо її заповнення надається Геоінформом виконавцям РГВН безкоштовно.

2.4. Облікова картка супроводжується копією розташування контуру вивченої площі (профілю) робіт на листі карти номенклатури масштабу 1:1000000.

Копія виконується з оглядової карти зазначеного масштабу в умовних позначеннях, які наведені в додатку 3, завіряється підписом і печаткою виконавця РГВН та подається до Геоінформу в одному примірнику.

2.5. У Геоінформі здійснюються фіксація дати надходження облікових карток і копій розташування вивчених площ (профілів) робіт; перевірка їх на відповідність звітним геологічним матеріалам; контролюється наявність та правильність зазначених в облікових картках номерів державної реєстрації РГВН та спеціальних дозволів (ліцензій) на виконання робіт.

Співробітником Геоінформу, який відповідає за прийняття звітних геологічних матеріалів на постійне зберігання, до облікової картки вноситься інвентарний номер прийнятого звіту чи виданої карти. Цей самий номер наноситься на копію контуру розташування вивченої площі (профілю) робіт.

Після підпису зазначених облікових документів відповідальним співробітником Геоінформу вони вважаються прийнятими, про що сповіщається виконавець РГВН у листі Геоінформу щодо прийняття звітних геологічних матеріалів та облікових документів на постійне зберігання.

Неправильно складені чи оформлені облікові документи повертаються виконавцям РГВН разом із супровідним листом Геоінформу, у якому викладаються мотивовані причини їх повернення на доопрацювання.

3. Картотека вивченості надр

Картотека вивченості надр складається з масивів облікових карток геологічної, гідрогеологічної, інженерно-геологічної, геофізичної, еколого-геологічної, геохімічної вивченості і поповнюється у міру надходження облікових карток до Геоінформу.

Облікові картки систематизуються відповідно до номенклатури листів карт масштабу 1:1000000 і нумеруються окремо за кожним листом карти зазначеного масштабу.

3.1. Масив картотеки з геологічної вивченості утворюється з облікових карток, що складені:

а) до звітів за результатами:

регіональних геолого-геофізичних досліджень масштабу 1:1000000, 1:500000;

регіональних геологознімальних, геофізичних і геологопрогнозних робіт масштабу 1:200000, 1:100000;

геологознімальних й геологопрогнозних робіт масштабу 1:50000, 1:25000;

пошуків та пошукової оцінки родовищ корисних копалин; розвідки родовищ корисних копалин; тематичних, науково-дослідних та дослідно-методичних робіт з геохронології, стратиграфії, тектоніки, магматизму, метаморфізму, мінералогії та кристалографії, петрографії, літології, четвертинної геології, геоморфології, палеонтології, палеоботаніки, палеогеографії, геохімії, геодинаміки, металогенії, мінерагенії, екзогенних процесів, екологічної геології;

б) на видані геологічні карти вищезазначених масштабів та регіональні карти геологічного змісту.

3.2. Масив картотеки з гідрогеологічної вивченості складається з облікових карток:

а) до звітів за результатами: гідрогеологічних та комплексних знімань; гідрогеологічних та комплексних знімань, проведених з метою меліорації земель;

пошукових і розвідувальних робіт на підземні води та лікувальні грязі;

гідрогеологічних досліджень при пошукових і розвідувальних роботах на тверді корисні копалини;

вивчення глибинних водоносних горизонтів і комплексів;

проведення дослідно-промислового видобутку підземних вод;

тематичних, дослідно-методичних і науково-дослідних гідрогеологічних робіт;

б) на видані гідрогеологічні карти масштабу 1:1000000 і крупніше;

в) на роботи зі створення і ведення Державного водного кадастру.

3.3. Масив картотеки з інженерно-геологічної вивченості складається з облікових карток:

а) до звітів за результатами:

інженерно-геологічних та комплексних знімань;

інженерно-геологічних досліджень, проведених з метою будівництва різних споруд і вивчення умов їх експлуатації;

інженерно-геологічних та комплексних знімань, проведених з метою меліорації земель;

тематичних, дослідно-методичних, науково-дослідних робіт, які супроводжуються інженерно-геологічними картами;

б) на видані інженерно-геологічні карти.

3.5. Масив картотеки з геофізичної вивченості складається з облікових карток:

а) до звітів за результатами:

польових наземних, морських, аерогеофізичних та свердловинних досліджень;

дослідно-методичних і науково-дослідних робіт; тематичних узагальнювальних робіт;

складання зведених та прогнозних карт;

переінтерпретації геофізичних матеріалів минулих років;

б) на видані геофізичні карти. Якщо у звіті чи виданій карті викладаються результати виконаного комплексу геофізичних робіт і географічні координати вивчених ділянок площі (профілю) не збігаються, тоді на кожний геофізичний метод робіт заповнюється окрема облікова картка.

3.6. Масив картотеки з еколого-геологічної вивченості формується з облікових карток, складених:

а) до звітів за результатами:

комплексних еколого-геологічних досліджень та картографування, у тому числі еколого-геохімічних, еколого-газогеохімічних, еколого-радіометричних, еколого-гідрогеологічних, еколого-інженерно-геологічних тощо;

регіональних геологознімальних робіт, у процесі яких виконані еколого-геологічні дослідження та картографування;

спеціальних еколого-геологічних досліджень та картографування на територіях та об'єктах інтенсивного промислового та сільськогосподарського виробництва, захоронення відходів;

розвідувальних робіт, у процесі яких виконувались супутні еколого-геологічні дослідження;

моніторингу геологічного середовища;

тематичних, дослідно-методичних, науково-дослідних робіт, які супроводжуються еколого-геологічними картами різного призначення та масштабу;

б) на видані еколого-геологічні карти.

3.7. Масив картотеки з геохімічної вивченості формується з облікових карток, складених:

а) до звітів за результатами:

регіональних геологознімальних робіт, у процесі яких виконані випереджальні та супутні геохімічні роботи;

пошукових, пошуково-оцінних і розвідувальних робіт, які виконані з використанням геохімічних методів;

розвідувальних робіт різного напрямку, за якими отримана інформація щодо результатів геохімічних досліджень;

тематичних, науково-дослідних, дослідно-методичних геохімічних робіт, які супроводжуються картами різного масштабу, а також цих самих робіт, якщо до них не додаються карти геохімічного змісту;

б) на видані геохімічні карти.

4. Контурні карти і картограми вивченості надр

У Геоінформі щорічно до 1 липня складаються (поповнюються) контурні карти та картограми вивченості надр за результатами РГВН, які викладені у прийнятих на зберігання геологічних звітах і виданих картах та в облікових документах до них, що надійшли на 1 січня поточного року.

4.1. Топографічною основою для складання контурних карт і картограм вивченості надр є міжнародна номенклатура листів карт масштабу 1:0000000, які охоплюють територію України.

На цих картах відображаються кордони адміністративних одиниць, залізничні та шосейні шляхи, найбільш важливі населені пункти, крупні річки та водойми.

Контури вивчених площ (профілів) робіт підлягають обов'язковому відображенню на контурних картах й картограмах вивченості.

4.2. Контури вивчених площ (профілів) наносяться на контурну карту чи картограму вручну або в автоматизованому режимі, використовуючи картографічні програмні засоби та бази даних.

4.3. Колір контуру площі (профілю) або її зафарбовування приймається відповідно до масштабу виконаних РГВН, груп корисних копалин та об'єктів робіт (додаток 3).

У середині або ззовні контуру проставляються: інвентарний номер звіту (виданої карти); прізвище та ініціали основного автора звіту (карти); рік завершення робіт.

4.4. Контурні карти і картограми геологічної вивченості надр складаються (поповнюються) таких видів:

а) контурні карти вивченості території пошуковими та розвідувальними роботами за окремими групами або видами корисних копалин;

б) контурні карти або картограми вивченості регіональними геолого-геофізичними дослідженнями; регіональними геологознімальними, геофізичними і геологопрогнозними роботами; геологознімальними й геологопрогнозними роботами масштабу 1:50000 чи 1:25000;

в) контурна карта вивченості тематичними, науково-дослідними, дослідно-методичними роботами та за результатами виданих геологічних карт;

г) картограми вивченості території геологознімальними роботами складаються окремо за масштабами 1:200000, 1:50000 та крупніше.

4.5. Контурна карта гідрогеологічної вивченості території складається (поповнюється) за результатами пошукових робіт на підземні води за їх видами та лікувальні грязі. На ту саму карту наносяться також площі гідрогеологічних робіт, які проведені при пошуках та розвідці на тверді корисні копалини, а також робіт з вивчення водоносних горизонтів, що глибоко залягають, у комплексі з глибинним картуванням, роботами на нафту і газ.

Окрема контурна карта складається за результатами знімальних, тематичних, дослідно-методичних і науково-дослідних гідрогеологічних робіт та виданих гідрогеологічних карт.

Картограми гідрогеологічної вивченості складаються за результатами:

гідрогеологічних та комплексних знімань;

гідрогеологічних та комплексних знімань, проведених з метою меліорації земель.

4.6. Контурні карти інженерно-геологічної вивченості складаються (поповнюються) за такою номенклатурою:

а) контурна карта вивченості інженерно-геологічними та комплексними зніманнями, а також тематичними, дослідно-методичними, науково-дослідними роботами, які супроводжуються інженерно-геологічними картами; на цю саму карту наносяться видані інженерно-геологічні карти;

б) контурна карта вивченості інженерно-геологічними дослідженнями з метою будівництва різних споруд;

в) контурна карта вивченості інженерно-геологічними та комплексними зніманнями з метою меліорації земель.

Картограми інженерно-геологічної вивченості складаються за результатами:

інженерно-геологічних та комплексних знімань; виданих інженерно-геологічних карт;

інженерно-геологічних досліджень з метою будівництва різних споруд;

інженерно-геологічних та комплексних знімань з метою меліорації земель.

4.7. Контурні карти і картограми геофізичної вивченості складаються (поповнюються) за результатами таких методів досліджень:

гравірозвідка; аеромагніторозвідка; аерогаммаспектрометрія; наземна магніторозвідка; електророзвідка наземна, морська та аероелектророзвідка; сейсморозвідка в нафтогазових провінціях (ДДЗ, Карпатський регіон, Причорноморська западина, Крим); геофізичні дослідження для пошуків підземних вод; інші види геофізичних досліджень або їх комплекси.

4.8. Контурні карти і картограми еколого-геологічної вивченості складаються (поповнюються) за результатами:

комплексних еколого-геологічних досліджень та картографування;

еколого-геологічних досліджень та картографування при регіональних геологознімальних роботах;

супутніх еколого-геологічних досліджень при геологорозвідувальних роботах;

спеціальних еколого-геологічних робіт та картографування;

моніторингу геологічного середовища;

тематичних, дослідно-методичних, науково-дослідних робіт та виданих карт еколого-геологічного змісту.

4.9. Контурні карти і картограми геохімічної вивченості складаються (поповнюються) за результатами таких видів робіт:

випереджальні і супутні геохімічні дослідження, які виконуються при регіональних геологознімальних роботах;

супутні геохімічні дослідження при геологорозвідувальних роботах різного напрямку;

геохімічні роботи на нафту й газ та пошуки родовищ твердих корисних копалин;

тематичні, дослідно-методичні, науково-дослідні роботи геохімічного змісту; видані геохімічні карти.

На контурні карти і картограми геохімічної вивченості виносяться контури вивчених площ вищезазначеними видами робіт таких масштабів: 1:10000, 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000 і дрібніше, а за потреби на них наносяться окремі регіональні профілі геохімічних робіт.

5. Таблиці вивченості надр

5.1. У Геоінформі щорічно до 1 квітня здійснюється підрахування вивчених площ за видами й масштабами знімань, для чого використовуються дані облікових карток, які надійшли до Геоінформу на 1 січня поточного року.

5.2. Підрахування розміру вивчених площ проводиться окремо з кожного виду і масштабу робіт, причому не враховуються площі в разі повторення на них робіт одного масштабу.

5.3. Підрахування розміру вивчених площ здійснюється за адміністративними одиницями і підсумовується щодо території України в цілому.

5.4. Підрахування розміру геологічно вивчених площ подаються в таблицях (додаток 4) за результатами:

вивчення території геологічним зніманням, груповим геологічним зніманням та геологічним довивченням раніше знятих площ;

вивчення території глибинним геологічним картуванням, аерофотогеологічним та космофотогеологічним картуванням;

вивчення континентального шельфу геологічними зніманнями.

5.5. Підрахування площ і складання таблиць гідрогеологічної вивченості території (додаток 5) здійснюються за результатами таких видів робіт:

гідрогеологічних та комплексних знімань;

гідрогеологічних і комплексних досліджень з метою меліорації земель.

При складанні таблиць вивченості проводиться підрахування площ робіт окремо за масштабами:

знімальні роботи - 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000;

знімальні роботи з метою меліорації земель - 1:25000 і крупніше, 1:50000, 1:100000, 1:200000.

5.6. Підрахування площ і складання таблиць інженерно-геологічної вивченості території (додаток 6) здійснюється за результатами:

інженерно-геологічних та комплексних знімань;

інженерно-геологічних та комплексних знімань з метою меліорації земель.

Підрахування площ провадиться окремо за масштабами знімань: 1:25000 і крупніше, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000.

5.7. Підрахування площ та складання таблиць геофізичної вивченості здійснюється щодо площ, на яких виконана гравірозвідка та аеромагнітне знімання (додаток 7).

Підрахування площ проводиться без урахування їх перекриття різними масштабами досліджень.

При складанні таблиць вивченості з гравірозвідки виконується підрахування площ за масштабами 1:10000, 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200000; з аеромагнітного знімання - за масштабами 1:10000, 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000.

5.8. Підрахування площ, вивчених еколого-геологічними роботами, відображається в таблицях (додаток 8) за результатами:

комплексних еколого-геологічних досліджень та картографування; еколого-геологічних досліджень та картографування при геологознімальних роботах; тематичних робіт;

спеціальних еколого-геологічних досліджень та картографування.

У таблицях еколого-геологічної вивченості викладаються підрахування площ робіт окремо за масштабами 1:25000 і крупніше, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000 і дрібніше.

5.9. Підрахування площ геохімічного вивчення територій викладається в таблицях (додаток 9) за результатами таких видів робіт:

випереджальних та супутніх геохімічних досліджень у складі регіональних геологознімальних робіт;

геохімічних пошуків родовищ корисних копалин масштабу 1:200000 і крупніше.

5.10. У Геоінформі щорічно до 1 липня складається Пояснювальна записка з геологічної вивченості надр України, у якій викладаються:

відомості про обсяги робіт, виконаних Геоінформом з обліку, аналізу, систематизації та узагальнення результатів геологічної вивченості надр за звітний рік (додаток 10);

результати (таблиці) підрахування площ, вивчених різними видами знімальних робіт, проведеними на території України в цілому та її адміністративних одиниць;

відомості про приріст вивчених площ за звітний період та його розподіл за адміністративними одиницями;

недоліки в оформленні облікових матеріалів, які надійшли від виконавців РГВН;

рекомендації з удосконалення державного обліку, узагальнення та використання результатів робіт з геологічного вивчення надр.

До пояснювальної записки додається узагальнювальна контурна карта з геологічної вивченості надр, на яку виносяться площі всіх робіт за звітний рік.

Начальник управління геологічного вивчення надр Департаменту геології та використання надр В.I.Калінін

Додаток 1
до пункту 2.1 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Найменування і позначення
видів робіт, методів та корисних копалин

1. Геологічна вивченість

Геологорозвідувальні роботи

Регіональне геологічне вивчення території України
Регіональні геолого-геофізичні дослідження масштабу
1:1000000, 1:500000:
геолого-мінерагенічне картування
виділення зон і районів нафтогазоносності для
першочергового вивчення
виявлення об'єктів (структур) нафтогазоносності
підготовка об'єктів (структур) до глибокого буріння
на нафту й газ
геологічне вивчення площ в районах надглибоких
свердловин та опорних профілей
космофотогеологічне картування
тематичні, науково-дослідні та дослідно-методичні
роботи
видані карти 
РГВ
РГГД

ГМК
ВЗНГ

ВОНГ
ПОНГ

ГВП

КФГК
ТЕМ

ВИД 
Регіональні геологознімальні, геофізичні й
геологопрогнозні роботи масштабу 1:200000 (1:100000):
геологічне знімання (полистове)
геологічне знімання шельфу
геологічне довивчення раніш закартованих площ
глибинне геологічне картування
аерофотогеологічне картування
видані карти 
РГЗР

ГЗ200
ГЗШ200
ГДП
ГГК
АФГК
ВИД200 
Геологознімальні й геологопрогнозні роботи масштабу
1:50000 (1:25000):
геологічне знімання (полистове)
геологічне знімання, групове
геологічне знімання шельфу
аерофотогеологічне картування 
ГЗР

ГЗ50
ГГЗ50
ГЗШ50
АФГК50 
Пошуки та пошукова оцінка родовищ твердих корисних
копалин
Пошукові роботи:
загальні пошуки
пошуки
Пошуково-оцінні роботи
детальні пошуки 
ППО

ПР
ЗП
П
ПО
ДП 
Пошуки родовищ нафти й газу:
пошуки родовищ (покладів) 
ПРНГ
ПНГ 
Розвідка родовищ твердих корисних копалин:
попередня
детальна
дорозвідка 
РР
РП
РД
ДР 
Розвідка родовищ нафти й газу:
розвідка
дорозвідка 
РРНГ
РНГ
ДРНГ 

Корисні копалини    
Горючі корисні копалини:  Г 
нафта, газ природний, конденсат
газ природний вугільних шахт
вугілля кам'яне
вугілля буре
торф, сапропель
горючі сланці 
НГК
ГШ
ВК
ВБ
Т
ГС 
Металічні корисні копалини:  М 
чорні
кольорові
рідкісні
благородні
рідкісноземельні
розсіяні елементи
радіоактивна сировина 
ЧМ
КМ
РМ
БМ
РЗ
РЕ
РА 
Неметалічні корисні копалини:  Н 
гірничохімічні
гірничорудні
облицювальне каміння
ювелірне та виробне каміння
діаманти
нерудні для металургії
для будівництва 
ГХ
ГР
ОК
ЮВК
Д
НМ
Б 
2. Гідрогеологічна вивченість   
Гідрогеологічне комплексне знімання
Гідрогеологічне знімання
Гідрогеологічне знімання з супутним
інженерно-геологічним зніманням
Геолого-гідрогеологічне знімання
Гідрогеологічне знімання з проведенням геологічного
знімання дочетвертинних відкладів
Гідрогеологічне знімання з проведенням геологічного
знімання четвертинних відкладів
Гідрогеологічне довивчення і перезнімання раніше
вивчених територій
Гідрогеологічні, інженерно-геологічні та комплексні
знімання, проведені з метою меліорації земель
Видані гідрогеологічні карти 

Г
ГІ

ГГ
ГДЧ

ГЧ

ГД

МЗ

ВИГ 
Пошукові і розвідувальні роботи на підземні води
для господарсько-питного водопостачання
для технічного водопостачання
мінеральні
промислові
термальні
для зрошення земель
для сільськогосподарського водопостачання
для обводнення пасовищ
дренажні води, які беруть участь в обводненні
родовищ твердих корисних копалин
Роботи з вертикального дренажу
Дослідження для штучного поповнення запасів
підземних вод
Гідрогеологічні дослідження при пошукових і
розвідувальних роботах на тверді корисні копалин
Роботи з вивчення гідрогеологічних умов глибинних
водоносних горизонтів і комплексів порід (проводиться
самостійно і в комплексі з глибинним геологічним
картуванням, роботами на нафту й газ)
Роботи із створення та ведення Державного водного
кадастру
Пошукові і розвідувальні роботи на лікувальні грязі
Тематичні, дослідно-методичні та науково-дослідні
роботи, які супроводжуються гідрогеологічними картами
або картами гідрогеологічного змісту
Тематичні, дослідно-методичні та науково-дослідні
роботи, до яких гідрогеологічні карти не додаються 
:
ПВ
ТВ
МВ
ПрВ
ТеВ
ОЗ
CX
Оп
ДВ

ВД
ШП

ГІТ

ГІГ



ДВК

ЛГ
ТкГ


БкГ
 
3. Інженерно-геологічна вивченість   
Інженерно-геологічні та комплексні знімання
Інженерно-геологічні знімання
Інженерно-геологічні знімання з проведенням
гідрогеологічного знімання
Комплексні гідрогеологічні та інженерно-геологічні
знімання з метою меліорації земель 

I
ІГ

МЗ
 
Інженерно-геологічні дослідження з метою
будівництва різних споруд:
цивільного і промислового будівництва
меліоративного будівництва
гідротехнічного будівництва
будівництва лінійних споруд
аеродромного будівництва
підземного будівництва 


Б
МБ
ГтБ
ЛБ
АБ
ПБ 
Тематичні, дослідно-методичні, науково-дослідні
роботи, які супроводжуються інженерно-геологічними
картами
Тематичні, дослідно-методичні, науково-дослідні
роботи, до яких інженерно-геологічні карти не додаються
Видані інженерно-геологічні карти 
ТкІ


Бк

ВИІГ 
4. Геофізична вивченість   
Гравірозвідка:
гравірозвідка наземна
гравірозвідка морська 

ГР
ГРМ 
Магніторозвідка:
магніторозвідка наземна
аеромагнітне знімання
гідромагнітне знімання
Аерогаммаспектрометричне знімання
Аерогаммазнімання 

МР
АМЗ
ГМЗ
АГСЗ
АГЗ 
Сейсморозвідка:
метод відбитих хвиль
метод загальної глибини точки
вібросейсморозвідка
глибинне сейсмозондування
глибинне сейсмопрофілювання
зондування заломленими хвилями
кореляційний метод заломлених хвиль
метод регульованого направленого приймання
метод рефрагованих хвиль
спосіб широкого профілю 
СР
МВХ
МЗГТ
ВС
ГСЗ
ГСП
ЗЗХ
КМЗХ
МРНП
МРХ
ШП 
Електророзвідка:
електророзвідка морська
аероелектророзвідка
вертикальне електрозондування
викликана електрична поляризація
амплітудно-фазові заміри
нескінченно довгий кабель
зондування становленням електричного поля
індукційно-частотне зондування
дипольне електричне зондування
дипольне осьове зондування
диференційне зондування
дипольне електромагнітне профілювання
метод зарядженого тіла
кругове вертикальне електрозондування
комбіноване електропрофілювання
симетричне електропрофілювання
магнітно-телуричне зондування
аеромагнітне телуричне зондування
метод перехідних процесів
Геофізичне дослідження свердловин
Біолокаційний метод
Радіометричне знімання наземне 
ЕР
ЕРМ
АЕР
ВЕЗ
ВП
АФЗ
БДК
ЗСП
ІЧЗ
ДЕЗ
ДОЗ
ДЗ
ДЕМП
МЗТ
КВЕЗ
КЕП
СЕП
МТЗ
АМТЗ
МПП
ГДС
БЛМ
РМ 
5. Еколого-геологічна вивченість   
Комплексні еколого-геологічні дослідження та
картографування:
ландшафтно-геохімічні; еколого-геохімічні
еколого-газогеохімічні; агрогеохімічні
еколого-радіометричні; медико-геохімічні
еколого-гідрогеологічні; еколого-гідрогеохімічні
еколого-інженерно-геологічні; еколого-геофізичні тощо
Еколого-геологічні дослідження та картографування
при регіональних геологознімальних роботах 
ЕГК






ГЗЕГ
 
Спеціальні еколого-геологічні дослідження та
картографування в районах розташування та впливу:
атомних електростанцій
теплових електростанцій
гірничодобувних, нафтопереробних та інших
переробних комплексів
промислово-міських агломерацій
великих аграрно-промислових виробництв та
інтенсивного ведення сільського господарства
полігонів захоронення промислових відходів 


АЕС
ТЕС
ГДК

ПМА
СГЗ

ПЗВ 
Еколого-геологічні дослідження при
геологорозвідувальних роботах:
літогеохімічні; гідрогеохімічні; радіометричні тощо 
ГРЕГ

 
Моніторинг геологічного середовища
Вивчення режиму підземних вод і контроль за їх
станом
Вивчення активізації небезпечних геологічних
процесів:
екзогенних
ендогенних
Створення постійних моделей геологічного середовища
Створення та ведення моніторингу геологічного
середовища
Спостереження за станом гідрогеодеформаційного поля
Землі
Тематичні, дослідно-методичні, науково-дослідні
роботи еколого-геологічного напрямку, які
супроводжуються еколого-геологічними картами
Тематичні, дослідно-методичні, науково-дослідні
роботи еколого-геологічного напрямку, які не
супроводжуються еколого-геологічними картами
Видані еколого-геологічні карти 

КО



ЕГП
ЕНП
ПДМ
М

ГГД

ТкЕГ


БкЕГ


ВИЕГ 
6. Геохімічна вивченість   
Геохімічні роботи, які виконуються при регіональних
геологознімальних роботах:
випереджальні
супутні
Ландшафтно-геохімічне картування та картографування
Геохімічні роботи, які виконуються при пошукових
пошуковооціночних, розвідувальних роботах; геохімічні
пошуки родовищ корисних копалин
Геохімічні роботи, які виконані як супутні при
геологорозвідувальних роботах різного напрямку
Геохімічні роботи на нафту й газ
Видані геохімічні карти 


ВГХР
СГХР
ЛГХР
ПГХР


ГХР

НГХР
ВГХР 
Методи, що використовуються в процесі геохімічних
робіт:
первинних літогеохімічних ореолів
вторинних літогеохімічних ореолів розсіювання
літогеохімічних потоків розсіювання
накладених літогеохімічних ореолів
мінералого-геохімічний
шліхо-геохімічний
фітогеохімічний
радіометричний
атмогеохімічний (газовий)
гідрогеохімічний
гідрогеохімічний поверхневих водотоків та водойм
гідрогеохімічний підземних вод
вивчення снігового покрову
гідролітогеохімічний
геоелектрохімічний 


ПЛХО
ВЛХО
ВЛХП
НЛХО
МГХ
ШГХ
ФГХ
РГХ
АГХ
ГГХ
ГГХН
ГГХП
СНГХ
ГЛГХ
ГЕГХ 

_________________

Примітка. Глибинні геохімічні роботи з відбором проб у свердловинах позначаються відповідним індексом з доданням у дужках (гл).

Додаток 2
до пункту 2.2 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

     ----------------------------------------------------------------
| ДЕРЖАВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
|---------------------------------------------------------------
|ОБЛІКОВА КАРТКА ВИВЧЕНОСТІ
|---------------------------------------------------------------
|
|---------------------------------------------------------------
|1. Інвентарний номер |2. Номер держреєстрації |3. Номер і дата
|звіту |робіт |видачі ліцензії
| | |
| | |
|---------------------------------------------------------------
|5. Автори
|---------------------------------------------------------------
|6. Назва звіту (пояснювальної записки)
|
|
|---------------------------------------------------------------
|9. Індекс виду, стадії, |10. Масштаб
| методу робіт |
|--------------------------------+------------------------------
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|---------------------------------------------------------------
|12. Виконавець робіт
|---------------------------------------------------------------
|13. Корисні копалини
|---------------------------------------------------------------
|14. Підрахунок 14.1. Запасів 14.2. Ресурсів
|---------------------------------------------------------------
|16. Список доданих до звіту (пояснювальної записки) карт
|---------------------------------------------------------------
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|---------------------------------------------------------------
|17. Ключові слова
----------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

     ------------------------------------
|
-----------------------------------|
|
-----------------------------------|
| | |
-----------------------------------|
|4. Номенклатура | Масштаб |
|листів | 1:1000000 |
| |-----------------|
| | | | | |
+----------------+---+----+----+---|
|N обл. картки | | | | |
+----------------------------------|
|7. Роки проведення робіт |
|----------------------------------|
|8. Район проведення робіт |
+----------------------------------|
|11. Розмір вивченої площі, кв. км |
| |
+----------------------------------|
|загальна | за видами робіт |
|-----------+----------------------|
| | | | |
| |------+-------+-------|
| | | | |
|----------------------------------|
|у т.ч. за даним листом масштабу |
|1:1000000 |
| |
-----------------------------------|
|
-----------------------------------|
|15. Держекспертиза |
-----------------------------------|
| Масштаб |
-------------------+---------------|
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
-----------------------------------|
|
------------------------------------

(Зворотний бік облікової картки)

------------------------------------------------------------------------------
|18. Реферат (Мета. Методика. Основні результати робіт) |
| Мета |
| Використані |
| Виконано |
| Виявлено |
|----------------------------------------------------------------------------|
|19. Оцінка основної карти і звіту |
|----------------------------------------------------------------------------|
|20. Розташування вивченої площі на схемі | 21. Координати |
| листа масштабу 1:1000000 |---------------------------------|
| |північна широта | східна довгота |
| Номенклатура листа _____ |----------------+----------------|
| XX XX |град|хвил|секунд|град|хвил|секунд|
|УУ-------------------------------------УУ |----+----+------+----+----+------|
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| | | | | | | |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| | | | | | | |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| | | | | | | |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| | | | | | | |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| ----------------------------------|
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| 22.Джерело фінансування |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| 23.Вартість робіт 24.Завершеність|
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| тис. грн. робіт |
| |--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--| 25.Уповноважена особа (ініціали,|
|УУ------------------------------------- УУ від виконавця РГВН прізвище) |
| XX XX М. п. |
| |
|26. Види вивченості, з яких складені облікові картки до |
| даного звіту |
| Від Геоінформу перевірив (ініціали, прізвище)|
|----------------------------------------------------------------------------|
| геологічна | гідроге- | інженерно- | геофізична | еколого- | геохімічна |
| | ологічна | геологічна | | геологічна | |
------------------------------------------------------------------------------

Додаток 3
до пункту 4.3 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Умовні позначення
до контурних карт та картограм вивченості надр
за масштабами всіх видів робіт

                  -----------------------------------------
| Колір | Масштаб |
|-------------+-------------------------|
|Болотний | 1:1000000 та дрібніше |
|Синій | 1:500000 |
|Зелений | 1:200000 |
|Фіолетовий | 1:100000 |
|Червоний | 1:50000 |
|Бузковий | 1:25000 |
|Вишневий | 1:10000 та крупніше |
-----------------------------------------

Профільні роботи всіх масштабів відображаються чорним кольором.

Умовні позначення
до контурної карти геологічної вивченості території
геологорозвідувальними роботами

        -------------------------------------------------------------
|Корисні |Колір контуру |Види геологорозвідувальних |
|копалини | |робіт |
|-------------+--------------+------------------------------|
| |Червоний | Пошукові роботи: |
|Тверді |Червоний | загальні пошуки |
|корисні |Червоний | пошуки |
|копалини |Вишневий | Пошуково-оцінні роботи: |
| |Бузковий | детальні пошуки |
| |Чорний | Розвідка родовищ (попередня, |
| | | детальна, дорозвідка) |
|-------------+--------------+------------------------------|
| |Червоний | Виділення зон і районів для |
| | | першочергового вивчення |
| |Червоний | Виявлення об'єктів (структур)|
|Нафта, газ і |Червоний | Підготовка об'єктів |
|конденсат | | (структур) до глибокого |
| | | буріння |
| |Бузковий | Пошуки родовищ (покладів) |
| |Бузковий | Розвідка родовищ (розвідка, |
| | | дорозвідка) |
-------------------------------------------------------------

Умовні позначення до контурної карти і картограми
інженерно-геологічної вивченості території
інженерно-геологічними дослідженнями з метою
будівництва різних споруд та вивчення умов їх
експлуатації

              ------------------------------------------------
|Колір контуру або |Вид досліджень з метою |
|площі |будівництва об'єктів |
|------------------+---------------------------|
|Чорний |Цивільного та промислового |
| |будівництва |
|Синій |Гідротехнічного будівництва|
|Червоний |Будівництва лінійних споруд|
|Коричневий |Підземного будівництва |
|Фіолетовий |Аеродромного будівництва |
|Зелений |Меліоративного будівництва |
------------------------------------------------

Умовні позначення до контурної карти еколого-геологічної
вивченості території спеціальними еколого-геологічними
роботами та картуванням

             --------------------------------------------------
|Колір контуру | Об'єкти вивчення |
|-----------------+------------------------------|
|Червоний |Атомні електростанції |
|Коричневий |Теплові електростанції |
|Чорний |Гірничодобувні, нафтопереробні|
| |та інші промислові переробні |
| |комплекси |
|Бузковий |Промислово-міські агломерації |
|Зелений |Аграрно-промислові виробництва|
| |та території інтенсивного |
| |ведення сільського |
| |господарства |
|Синій |Полігони захоронення |
| |промислових відходів |
--------------------------------------------------

Додаток 4
до пункту 5.4 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця
вивченості території геологічними зніманнями
та геологічним довивченням раніше знятих площ
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

------------------------------------------------------------------------------
| N | Назва |Площа,| Масштаб знімань |Площа |
|з/п| адміністра-|кв. км|-----------------------------------------|значних |
| | тивної | |1:10000|1:25000|1:50000|1:100000|1:200000|внутрішніх|
| | одиниці | | | | | | |водоймищ, |
| | | | | | | | |кв. км |
|---+------------+------+-------+-------+-------+--------+--------+----------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
------------------------------------------------------------------------------

_______________________

Усього

Таблиця
вивченості території глибинним геологічним картуванням,
аерофотогеологічним та космогеологічним картуванням
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 -----------------------------------------------------------------------
| N | Назва |Площа,| Глибинне геологічне |Аерофотогеологічне |
|з/п |адміністра- |кв. км| картування | картування |
| | тивної | |------------------------+-------------------+
| | одиниці | | Масштаб | Масштаб |
| | | |------------------------+-------------------+
| | | |крупний|середній|дрібний|1:50000 | 1:200000 |
|----+------------+------+-------+--------+-------+--------+----------+
| | | | | | | | |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
-----------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 -----------------------------------------
| космофотогеологічне |площа |
| картування |значних |
|---------------------------|внутрішніх |
| масштаб |водоймищ, |
|---------------------------|кв. км |
|1:200000|1:500000|1:1000000| |
|--------+--------+---------+-----------|
| | | | |
| 9 | 10 | 11 | 12 |
-----------------------------------------

___________________

Усього

Таблиця вивченості континентального шельфу
в межах території України геологічними
зніманнями за станом на 01.01.200___

     ------------------------------------------------------------------
| N | Назва моря | Вивчена площа за масштабом знімання (кв. км)|
|з/п | |---------------------------------------------|
| | | 1:200000 | 1:50000 |
|----+-------------+------------------------+--------------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 |
------------------------------------------------------------------

________________________

Усього

Додаток 5
до пункту 5.5 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця вивченості території гідрогеологічними
та комплексними зніманнями за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 ------------------------------------------------------------------------
| N |Найменуван-|Площа, |Усьо- | Масштаб знімань
|з/п|ня адмініс-|кв. км |го, |---------------------------------------
| |тративних | |покри- | 1:25000 | 1:50000 | 1:100000 |
| | одиниць | |то |------------+------------+------------+
| | | |зні- |Усьо-| у |Усьо-| у |Усьо-| у |
| | | |ман- | го |т.ч. | ого |т.ч. |ого |т.ч. |
| | | |нями, | |які | |які | |які |
| | | |кв. км | |потре-| |потре-| |потре-|
| | | | | |бують | |бують | |бують |
| | | | | |додат-| |додат-| |додат-|
| | | | | |кових | |кових | |кових |
| | | | | |робіт | |робіт | |робіт |
|---+-----------+-------+-------+-----+------+-----+------+-----+------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 ----------------------------------------------------------
|Знімання |Площа |
---------------------------------------|м-бу |вели- |
| 1:200000 | 1:500000 | 1:1000000 |менше |ких |
+------------+------------+------------|1:1000000|внут- |
|Усьо-| у |Усьо-| у |Усьо-| у |та не |рішніх |
| ого |т.ч. | ого |т.ч. | ого |т.ч. |покрита |водой- |
| |які | |які | |які |знімання-|мищ, |
| |потре-| |потре-| |потре-|ми |кв. км |
| |бують | |бують | |бують | | |
| |додат-| |додат-| |додат-| | |
| |кових | |кових | |кових | | |
| |робіт | |робіт | |робіт | | |
+-----+------+-----+------+-----+------+---------+-------|
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
----------------------------------------------------------

______________________

Усього

Таблиця вивченості території гідрогеологічними та
комплексними зніманнями, проведеними з метою
меліорації земель за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 ----------------------------------------------------------------------
| N |Найменування|Площа,|Усього,| Масштаб знімань
|з/п|адміністра- |кв. км|покрито|-------------------------------------
| |тивних | |зніман-|1:25000 | 1:50000 | 1:100000 |
| |одиниць | | нями, | і |-------------+-------------+
| | | |кв. км |крупніше|Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|
| | | | | | |які | |які |
| | | | | | |потре-| |потре-|
| | | | | | |бують | |бують |
| | | | | | |додат-| |додат-|
| | | | | | |кових | |кових |
| | | | | | |робіт | |робіт |
|---+------------+------+-------+--------+------+------+------+------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
----------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 -------------------------
|Площа |
--------------|великих |
| 1:200000 |внутріш- |
+-------------| ніх |
|Усього|у т.ч.|водоймищ,|
| |які | кв. км |
| |потре-| |
| |бують | |
| |додат-| |
| |кових | |
| |робіт | |
+------+------+---------|
| 10 | 11 | 12 |
-------------------------

_________________

Усього

Додаток 6
до пункту 5.6 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця
вивченості території інженерно-геологічними та
комплексними зніманнями за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 ---------------------------------------------------------------------------
| N |Найменування|Площа,|Усього,| Масштаб знімань
|з/п|адміністра- |кв. км|покрито|------------------------------------------
| |тивних | |зніман-| 1:25000 | 1:50000 | 1:100000 |
| |одиниць | | нями, |-------------+-------------+-------------+
| | | |кв. км |Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|
| | | | | |які | |які | |які |
| | | | | |потре-| |потре-| |потре-|
| | | | | |бують | |бують | |бують |
| | | | | |додат-| |додат-| |додат-|
| | | | | |кових | |кових | |кових |
| | | | | |робіт | |робіт | |робіт |
|---+------------+------+-------+------+------+------+------+------+------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 -----------------------------------------------------
|Площа |
------------------------------------------|великих |
| 1:200000 | 1:500000 | 1:1000000 |внутріш- |
+-------------+-------------+-------------| ніх |
|Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|водоймищ,|
| |які | |які | |які | кв. км |
| |потре-| |потре-| |потре-| |
| |бують | |бують | |бують | |
| |додат-| |додат-| |додат-| |
| |кових | |кових | |кових | |
| |робіт | |робіт | |робіт | |
+------+------+------+------+------+------+---------|
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
-----------------------------------------------------

_________________________

Усього

Таблиця вивченості території інженерно-геологічними
та комплексними зніманнями, проведеними з метою
меліорації земель за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 ----------------------------------------------------------------------
| N |Найменування|Площа,|Усього,| Масштаб знімань
|з/п|адміністра- |кв. км|покрито|-------------------------------------
| |тивних | |зніман-|1:25000 | 1:50000 | 1:100000 |
| |одиниць | | нями, | і |-------------+-------------+
| | | |кв. км |крупніше|Усього|у т.ч.|Усього|у т.ч.|
| | | | | | |які | |які |
| | | | | | |потре-| |потре-|
| | | | | | |бують | |бують |
| | | | | | |додат-| |додат-|
| | | | | | |кових | |кових |
| | | | | | |робіт | |робіт |
|---+------------+------+-------+--------+------+------+------+------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
----------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 -------------------------
|Площа |
--------------|великих |
| 1:200000 |внутріш- |
+-------------| ніх |
|Усього|у т.ч.|водоймищ,|
| |які | кв. км |
| |потре-| |
| |бують | |
| |додат-| |
| |кових | |
| |робіт | |
+------+------+---------|
| 10 | 11 | 12 |
-------------------------

_________________

Усього

Додаток 7
до пункту 5.7 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця геофізичної вивченості території
аеромагнітними та гравіметричними зніманнями
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 -----------------------------------------------------------------------------
| N |Найменування|Площа,| Геофізичні методи і вивчені площі
|з/п |адміністра- |кв. км|---------------------------------------------------
| |тивних | | Аеромагнітне знімання
| |одиниць | |---------------------------------------------------
| | | | Масштаби
| | | |---------------------------------------------------
| | | |1:10000|1:25000|1:50000|1:100000|1:200000|1:500000|
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
|----+------------+------+-------+-------+-------+--------+--------+--------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
-----------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 --------------------------------------------------------
|
-------------------------------------------------------|
| Гравіметричне знімання |
-----------+-------------------------------------------|
| Масштаби |
-----------+-------------------------------------------|
|1:1000000 |1:10000 |1:25000|1:50000|1:100000|1:200000 |
| | і | | | | і |
| |крупніше| | | |дрібніше |
+----------+--------+-------+-------+--------+---------|
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
--------------------------------------------------------

______________________

Усього

Додаток 8
до пункту 5.8 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця вивченості території комплексними
еколого-геологічними дослідженнями та
картографуванням, еколого-геологічними
дослідженнями та картуванням при
регіональних геологознімальних роботах за
станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

 -----------------------------------------------------------------------------
| N |Наймену- |Площа |Усього |Комплексні еколого-геологічні дослідження |
|з/п|вання ад-|адмініс-|вивчено,| та картографування (ЕКГ) |
| |міністра-|тратив- |кв. км | |
| |тивних |ної | | |
| |одиниць |одиниці,| | |
| | |кв. км | |-------------------------------------------+
| | | | | Масштаб робіт |
| | | | |-------------------------------------------+
| | | | |1:25000|1:50000|1:100000|1:200000|1:1000000|
|---+---------+--------+--------+-------+-------+--------+--------+---------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
-----------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 --------------------------------------
| Еколого-геологічні |Площа |
|дослідження та картування|великих |
| при регіональних |внутрішніх|
|геологознімальних роботах|водоймищ, |
| (ГЗЕГ) |кв. км |
+-------------------------| |
| Масштаб робіт | |
+-------------------------+----------|
|1:25000|1:500000|1:200000| |
+-------+--------+--------+----------|
| 10 | 11 | 12 | 13 |
--------------------------------------

_______________________

Усього

Таблиця вивченості території спеціальними
еколого-геологічними дослідженнями та картуванням
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

------------------------------------------------------------------------------
| N | Найме-| Атомні та теплові |Гірничодобувні,нафтопереробні та|
|з/п|нування| електростанції (АЕС, ТЕС) |інші переробні комплекси (ГДК) |
| |адміні-|-------------------------------+--------------------------------+
| | стра- |Усього| Масштаб |Усього | Масштаб |
| |тивних |вив- |------------------------|вив- |------------------------|
| |одиниць|чено, |1:25000|1:50000|1:200000|чено, |1:25000|1:50000|1:200000|
| |-------|кв. км|і круп-| | |кв. км |і круп-| | |
| |Площа | |ніше | | | |ніше | | |
| |адміні-| |------------------------| |------------------------|
| |стра- | | Вивчена площа, кв. км | | Вивчена площа, кв. км |
| |тивних | | | | |
| |одиниць| | | | |
|---+-------+------+------------------------+-------+------------------------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
------------------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

-----------------------------------------------------------------------
|Промислово-міські агломерації |Аграрно-промислові виробництва |
| (ПМА) |та сільгосптериторії (СГЕ) |
+----------------------------------+----------------------------------+
|Усього | Масштаб |Усього | Масштаб |
|вивчено,|-------------------------|вивчено,|-------------------------|
|кв. км |1:25000 |1:50000|1:200000|кв. км |1:25000 |1:50000|1:200000|
| | і | | | | і | | |
| |крупніше| | | |крупніше| | |
| |-------------------------| |-------------------------|
| | Вивчена площа, кв. км | | Вивчена площа, кв. км |
| | | | |
| | | | |
+--------+-------------------------+--------+-------------------------+
| 7 | 8 | 9 | 10 |
-----------------------------------------------------------------------

Продовження таблиці

------------------------------------
| Полігони захоронення промислових |
| відходів (ПЗВ) |
+----------------------------------|
|Усього | Масштаб |
|вивчено,|-------------------------|
|кв. км |1:25000 |1:50000|1:200000|
| | і | | |
| |крупніше| | |
| |-------------------------|
| | Вивчена площа, кв. км |
| | |
| | |
+--------+-------------------------|
| 11 | 12 |
------------------------------------

__________________________

Усього

Додаток 9
до пункту 5.9 Інструкції про порядок
обліку результатів робіт РГВН

Таблиця
вивченості території випереджальними та супутніми
геохімічними роботами при геологічних зніманнях
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

------------------------------------------------------------------------------
| N |Найме- |Пло-| Види та масштаби робіт |
|з/п|нування|ща, |-----------------------------------------------------------|
| |адмі- |кв. | Випереджальні | Супутні |
| |ністра-|км |-----------------------------+-----------------------------|
| |тивних | | 1:200000 | 1:50000 | 1:200000 | 1:50000 |
| |одиниць| |--------------+--------------+--------------+--------------|
| | | |Усьо-|у т. ч. |Усьо-|у т. ч. |Усьо-|у т. ч. |Усьо-|у т. ч. |
| | | |го |глибинні|го |глибинні|го |глибинні|го |глибинні|
|---+-------+----+-----+--------+-----+--------+-----+--------+-----+--------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
------------------------------------------------------------------------------

_______________________

Усього

Таблиця
вивченості території геохімічними пошуками
за станом на 01.01.200___

Чисельник - вивчена площа, кв. км;

Знаменник - % вивченості.

------------------------------------------------------------------------------
| N |Найменування|Площа,| Масштаби робіт |
|з/п|адміністра- |кв. км|---------------------------------+------------------|
| |тивних | |1:200000-1:100000|1:50000-1:25000|1:10000та крупніше|
| |одиниць | |-----------------+---------------+------------------|
| | | |Усього|у т. ч. |Усього|у т. ч. |Усього |у т. ч. |
| | | | |глибинні | |глибинні| |глибинні |
|---+------------+------+------+----------+------+--------+-------+----------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
------------------------------------------------------------------------------
---------------------

Усього

Додаток 10
до пункту 5.10 Інструкції про
порядок обліку результатів РГВН

Таблиця обсягів робіт виконаних Геоінформом
з геологічного вивчення за 200___ рік

 ---------------------------------------------------------
| N |Види робіт з | Кількість |Нанесено|Нанесено|
|з/п|геологічного |-------------------| на | на |
| |вивчення надр|Прийнятих|Прийнятих|контурну|зведену |
| | | звітів |облікових|карту |карто- |
| | |(виданих |карток |України |граму |
| | | карт) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
|---+-------------+---------+---------+--------+--------+
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---------------------------------------------------------

Продовження таблиці

 --------------------------------
|Враховані таблицями вивченості|
|------------------------------|
|Масштаби |Кількість|Кількість|
|регіональ-|адмініс- |листів |
|них гео- |тративних|масштабу |
|лого-зні- |одиниць |1:1000000|
|мальних | | |
|робіт | | |
+----------+---------+---------|
| 7 | 8 | 9 |
--------------------------------

________________________

Усього