Документ втратив чиннiсть!

МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА I ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 19.02.96 N 51

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
10 квітня 1996 р. за N 176/1201

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства аграрної політики та продовольства України
N 113 від 26.03.20
15)

Про затвердження механізму формування
тарифів за ветеринарні роботи і послуги

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 30 листопада 1995 року до N 13999/97 "Про опрацювання та затвердження механізму формування тарифів за ветеринарні послуги" наказую:

1. Затвердити Механізм формування тарифів за ветеринарні роботи і послуги, що додається.

2. Управлінням ветеринарної медицини обласних державних адміністрацій та керівникам установ державної ветеринарної медицини при встановленні конкретних тарифів за ветеринарні роботи і послуги керуватися цим Механізмом. Контроль за виконанням наказу покласти на Головне управління ветеринарної медицини з держветінспекцією.

Міністр П. ГАЙДУЦЬКИЙ

Затверджено
наказом Мінсільгосппроду України
від 19 лютого 1996 р. N 51

Механізм
формування тарифів за ветеринарні роботи і послуги

У відповідності із Законом України "Про ветеринарну медицину", постановами Кабінету Міністрів України від 15 серпня 1992 року N 478 "Про перелік протиепізоотичних, лікувальних, лабораторно-діагностичних, радіологічних та інших ветеринарно-санітарних заходів, що проводяться органами державної ветеринарної медицини за рахунок відповідних бюджетних та інших коштів", від 21 жовтня 1994 року, N733 "Про ціноутворення в умовах реформування економіки" та з метою своєчасного і правильного встановлення тарифів на місцях за ветеринарні роботи і послуги пропонується формування цих тарифів проводити на такій основі:

1. Затрат часу на підготовку та виконання ветеринарних робіт і послуг відповідно до типових норм.

2. Вартості одиниці часу (лікаря, фельдшера ветеринарної медицини, лаборанта, ветеринарного санітара, інших), виходячи з середньомісячного рівня оплати праці. При індексації заробітної плати вартість збільшується на відповідний індекс.

3. Нарахувань на заробітну плату у встановлених розмірах для підприємств.

4. Вартості матеріалів і обладнання, які необхідні для проведення ветеринарних робіт та виконання послуг, за цінами придбання.

5. Накладних витрат на поточний рік.

6. Прибутку в розмірі до 30 відсотків собівартості ветеринарних послуг (без урахування вартості матеріалів).

7. Податку на добавлену вартість. Затрати часу на підготовку та виконання ветеринарних робіт і послуг визначаються відповідно до норм часу на їх виконання, схвалених Головним управлінням ветеринарії Міністерства сільського господарства України 16 грудня 1991 року, реєстраційний номер 13-2-298. При проведенні ветеринарних робіт, виконанні послуг в особистих, орендних, селянських, фермерських, підсобних та інших господарствах, до цих норм додаються затрати часу на відвідування господарства з розрахунку 20 хвилинна 1 км (в обидва кінці). Вартість одиниці часу визначається, виходячи з фактичного середньомісячного посадового окладу лікаря, фельдшера ветеринарної медицини, лаборанта, ветеринарного санітара, оператора. При індексації заробітної плати вартість збільшується на відповідний індекс. Заробітна плата осіб, що здійснюють конкретні ветеринарні роботи, визначається шляхом множення вартості одиниці часу на норму часу, необхідну на виконання цих робіт. Оплата виконаних робіт, наданих послуг:

в надурочний час оплачується за перші дві години в полуторному розмірі, а за наступні години в подвійному розмірі; у святкові і неробочі дні - у подвійному розмірі;

у нічний час - у підвищеному розмірі, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час, як це передбачено статтями 106, 107, 108 Кодексу законів про працю України. Заробітна плата включається в калькуляцію виконаних ветеринарних робіт і послуг повністю при умові, коли установи ветмедицини або введені одиниці утримуються за рахунок позабюджетних коштів, частково - в частині, що фактично виплачується працівникам за рахунок виконаних робіт та наданих послуг. Нарахування на заробітну плату проводиться в розмірах, які встановлені для державних підприємств. У вартість матеріалів і обладнання включаються: медикаменти, біопрепарати, діагностикуми, поживні середовища, реактиви, дезінфекційні засоби та інші, які визначаються за нормами витрат і за цінами придбання; прилади, інструменти, апаратура, спецодяг та інший малоцінний інвентар списуються на собівартість робіт і послуг залежно від їх строків служби згідно з чинним законодавством. Накладні витрати визначаються за фактичними витратами і розподіляються пропорційно заробітній платі з нарахуваннями, згідно з калькуляцією. Прибуток визначається у розмірі до 30 відсотків собівартості ветеринарних робіт і послуг (без урахування вартості матеріалів). Прибуток, що залишається у розпорядженні ветеринарної установи (після сплати платежів до бюджету), використовується на поповнення оборотних коштів, коштів на споживання та нагромадження, інші цілі. Податок на добавлену вартість на надані роботи і послуги обкладається у розмірах, встановлених чинним законодавством. Позабюджетними коштами є кошти, одержані бюджетними установами понад асигнування, які виділяються з бюджету. Розпорядниками позабюджетних коштів є керівники ветеринарних бюджетних установ, яким надано право розпоряджатися бюджетними асигнуваннями. Спеціальні кошти, які відносяться до позабюджетних коштів, утворюються і використовуються, а також облік та звітність по них здійснюється згідно з чинним законодавством.