Важливi питання  
10.09.2018 №3 

Порядок замовлення ПЕРЕВЕЗЕННЯ залізницею організованих ГРУП ДІТЕЙ

Для замовлення місць для перевезення груп дітей потрібно звернутися до адміністратора вокзалу (для великих вокзалів) або до чергового по вокзалу, з якого планується вибування групи.

Здійснюється резервування місць для перевезення організованих груп на підставі письмової заяви організатора перевезення. Заява від організатора перевезення - юридичної особи підписується її керівником. У заяві вказуються: повне найменування юридичної особи, її місцезнаходження, реквізити банку, який обслуговує, дата від'їзду, бажаний номер поїзда, кількість і категорія місць, станції відправлення і призначення.

Відповідна заява про перевезення групи дітей шкільного віку засвідчується підписом директора школи, де вчаться школярі, або завідувача районного відділу освіти, або керівника юридичної особи - організатора перевезення.

В такій заяві, поданій фізичною особою, зазначаються паспортні дані заявника: прізвище, ім'я, по батькові, серія та номер паспорта, дата і місце видачі, місце проживання, контактний телефон. У заяві на перевезення груп дітей додатково зазначається рік народження кожної дитини.

На вимогу керівника групи при оформленні проїзду груп дітей пункт резервування зобов'язаний оформити проїзд повністю туди і назад, у тому числі з пунктів пересадки, про що пункт оформлення проїзду групи дітей повідомляє пункт посадки, висадки або пересадки групи.

Списки груп завіряються штемпелем каси, проставляються дата (число, місяць, рік), години та хвилини, прізвище та ініціали касира і підпис.

Резервування місць для перевезення груп дітей на період літніх канікул проводиться на підставі заяв, які подаються організаторами оздоровлення дітей в пункти резервування перевізника до 15 квітня поточного року.

Заяви на перевезення груп дітей в період літніх канікул, подані до 15 квітня, підтверджуються організатором оздоровлення дітей за 40-45 діб до відправлення поїзда, а подані після 15 квітня задовольняються перевізником залежно від наявності вільних місць, рухомого складу та розкладів руху додаткових поїздів.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

10 вересня 2018 року (ВАРТІСТЬ КВИТКІВ на проїзд залізницею у різні пори року буде РІЗНА)

07 вересня 2018 року (05.09.2018 р. Кабмін схвалив проект Закону України "Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути")

31 серпня 2018 року (Стала відома вартість квитків на "Поїзд 4 столиць")

28 серпня 2018 року (Можливі зміни в графіку руху поїздів)

14 серпня 2018 року (28.09.2018 відправиться у перший рейс "Поїзд 4 столиць" та курсуватиме щотижня)

26 липня 2018 року (Залишилися без паспорта в іншій країні? Корисні поради та послідовність дій.)

23 липня 2018 року (Повернення платежів за невикористані проїзні документи (квитки))

23 липня 2018 року (Зібралися у подорож залізницею? Ознайомтесь із правилами безпеки!)