Важливi питання  
10.09.2018 №4 

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ на проїзд залізницею у різні пори року буде РІЗНА

Вже від першого дня осені розпочав свою дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами.

Мінінфраструктури України своїм наказом від 20 квітня 2018 року N 184 визначило 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає і день тижня, в який пасажир розпочинає подорож. Тарифи застосовуються для обчислення вартості проїзду пасажирів, перевезення багажу та вантажобагажу у вагонах парку публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" чи інших суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення у внутрішньому сполученні.

Таким чином, вартість квитка та плацкарти визначається шляхом множення тарифу на коефіцієнт індексації за календарними періодами, зазначений у Тарифах. А вартість перевезення вантажобагажу встановлюється з коефіцієнтом індексації 2 до визначеної вартості перевезення багажу. У разі якщо загальна вага вантажобагажу перевищує 1000 кг, надається знижка вартості перевезення в розмірі 20 відсотків, крім легковагового вантажобагажу та корпусних меблів (у зібраному стані).

Вказані тарифи визначено без урахування податку на додану вартість та страхового збору. Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів.

Детальніше з коефіцієнтами можна ознайомитись за наступним посиланням:

https://www.uz.gov.ua/passengers/carriage_rules/coefficient/ 

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

07 вересня 2018 року (05.09.2018 р. Кабмін схвалив проект Закону України "Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути")

31 серпня 2018 року (Стала відома вартість квитків на "Поїзд 4 столиць")

28 серпня 2018 року (Можливі зміни в графіку руху поїздів)

14 серпня 2018 року (28.09.2018 відправиться у перший рейс "Поїзд 4 столиць" та курсуватиме щотижня)

26 липня 2018 року (Залишилися без паспорта в іншій країні? Корисні поради та послідовність дій.)

23 липня 2018 року (Повернення платежів за невикористані проїзні документи (квитки))

23 липня 2018 року (Зібралися у подорож залізницею? Ознайомтесь із правилами безпеки!)