Важливi питання  
07.09.2018 

05.09.2018 р. Кабмін схвалив проект Закону України "Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути"

Як і зазначено, Урядом був схвалений проект Закону "Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути".

Основною метою розробки Міністерством культури України було приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути, яка спрямована на формування спільного культурного простору шляхом розвитку культурних маршрутів, що в свою чергу сприятиме популяризації національної культурної спадщини в Україні та Європі як невід’ємної складової спільної європейської історії, туристичного і економічного розвитку країни шляхом приєднання до існуючих та ініціювання нових культурних маршрутів.

Як відомо, річний внесок України до бюджету Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути складатиме 5125 євро. У разі приєднання України до Угоди протягом року сума внеску буде розрахована за принципом "pro rata temporis" у пропорції до дійсного терміну членства у 2018 році.

За доповідною запискою до нормативно-правового акту, впровадження в дію Закону сприятиме активному залученню України до процесів формування спільного культурного простору в Європі, просуванню національних інтересів шляхом ініціювання та участі у транскордонних культурних маршрутах, метою яких є підвищення обізнаності про національну культурну спадщину з фокусом на теми, що мають символічне значення для європейської єдності, історії, культури та цінностей.

До того ж, реалізація Закону матиме позитивний непрямий вплив на сталий територіальний розвиток регіонів та соціальну згуртованість, розвиток якісного транскордонного туризму тощо.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

31 серпня 2018 року (Стала відома вартість квитків на "Поїзд 4 столиць")

29 серпня 2018 року (Відучора в Україні набрав чинності закон, що вносить зміни до порядку виїзду дітей за кордон)

28 серпня 2018 року (Можливі зміни в графіку руху поїздів)

14 серпня 2018 року (Перетин кордону із творами сучасного мистецтва)

14 серпня 2018 року (28.09.2018 відправиться у перший рейс "Поїзд 4 столиць" та курсуватиме щотижня)

13 серпня 2018 року (Особистий огляд при перетині українського кордону)

26 липня 2018 року (Залишилися без паспорта в іншій країні? Корисні поради та послідовність дій.)

05 липня 2018 року (Незабаром можливо введуть штрафи (компенсацію) за затримку авіарейсу)

07 травня 2018 року (Готівка через кордон. Деякі нюанси та порядок перевезення. )

21 березня 2018 року (Що робити, якщо ваш рейс затримано/скасовано/переповнено?!)