Важливi питання  
07.08.2018 №3 

Працюєте в офісі? Сьогодні про звички, які шкодять здоров'ю.

Загалом більшість буденного дня ми проводимо все ж таки на робочому місці. Не для кого не є секретом, що за цей час можна завести багато шкідливих звичок, які, хоч ми того й не усвідомлюємо, можуть погано впливати на наше здоров'я. Тож розберемо основні.

Пропускаєте сніданок? Більшість експертів сходяться на тому, що краще з'їсти сніданок, ніж пропустити його. Звичайно, що простіше вранці випити тільки чашку кави, АЛЕ дослідження показують, що сніданок допомагає запустити метаболізм, підняти рівень енергії, і ви не будете на початку дня відчувати себе млявим.

Обідаєте за робочим столом? Не робіть так! Мозку потрібен відпочинок і без перерви наша продуктивність падає. Як доводять дослідження - багатозадачність шкодить ефективній роботі, так що навряд чи вдасться встигнути дуже багато під час обіду за столом.

За столом сидите сутуло? Неправильна постава призводить не тільки до проблем і болю в спині і плечах, а і за деякими дослідженнями, ще й веде до погіршення настрою.

Робочій час проходить без перерв? Постійне сидіння за столом може призвести до збільшення ризику багатьох захворювань. Постарайтеся вставати якомога частіше або робити прості вправи, які можна виконувати прямо в офісі. (Детальніше у нашій новині за 29 березня 2018 року (Перерви протягом робочого часу на які має право працівник).

Підпираєте підборіддя рукою? Хоч це і зручно, але така звичка - дуже погано впливає на стан шкіри і гігієну особи.

Потираєте очі? Це теж мінус гігієні.

Відмовляєтесь брати лікарняний? Відмовляючись взяти лікарняний під час застуди та проводячи її "на ногах", ви можете серйозно нашкодити своєму здоров'ю. Крім того, ви ставите під загрозу здоров'я своїх колег в офісі.

Схрещуєте ноги під час сидіння? Така поза хоч і здається комфортною, але також може призводити до дискомфорту в спині. Найбільшш ідеальну позу для сидіння фахівці називають рівну спину, а ноги при цьому рівно стоять на підлозі.

Неможете відключитися? Обережно, може статися "робоче вигорання"! Бездумний скролінг в інтернеті навіть після вечері, перевірка пошти перед сном, можуть здаватися дрібницями, але потроху приводять до психологічного виснаження. Спробуйте відкладати телефон, як тільки переступаєте поріг будинку.

Дбайте про себе та будьте здорові!

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

29 березня 2018 року (Перерви протягом робочого часу на які має право працівник)

29 березня 2018 року (Обідня перерва у робочій час)

28 березня 2018 року (Додаткова відпустка за роботу на комп'ютері)

23 січня 2018 року (Як нарахувати компенсацію за невикористану відпустку)

19 жовтня 2017 року ( Довідка про стан здоров'я від працівника при прийнятті на роботу)

04 жовтня 2017 року (Порядок надання соціальної допомоги деяким категоріям осіб приведений у відповідність до законодавства)

19 вересня 2017 року (Що робити з відпусткою за шкідливі умови праці, якщо професія не передбачена у Списку?!)

02 серпня 2017 року (Чи потрібна конкретизація причини при відпустці за сімейними обставинами?)

30 травня 2017 року (Нагадаємо про порядок і умови надання щорічних відпусток)

27 квітня 2017 року (Починається період відпусток. Нагадуємо правила оподаткування вартості путівок)