Актуальні новини  
18.06.2018 №5 

Дію аналогового телемовлення продовжили до кінця серпня. Відключення почнеться у вересні.

На своєму черговому засіданні Кабінет Міністрів України продовжив терміни використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року.

Також було визначено, що продовження дії аналогового телемовлення стосується повністю всіх областей КРІМ Києва та Кіровоградської області. В останніх термін відключення аналогового мовлення триватиме до 31 липня 2018 року.

Прийняття такого рішення дозволить провести поетапний перехід від аналогового до цифрового мовлення і буде сприяти підвищенню рівня інформаційної безпеки України.

Якщо повернутися трохи назад, то згадаємо, що Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення у жовтні 2016 року. У документі міститься вичерпний перелік заходів та визначено завдання державних органів, підприємств, наукових установ, скоординована реалізація яких дозволить завершити перехід країни до цифрового мовлення.

У березні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення затвердила проект плану поетапного відключення аналогового телерадіомовлення зі стартом першого етапу в серпні 2018 року.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 серпня 2017 року (Розпочинається кампанія поетапного відключення аналогового телевізійного мовлення)

24 травня 2017 року (Парламентом запроваджені нові україномовні квоти для телерадіоорганізацій. Тепер замість щоденних квот запроваджені щотижневі.)

10 листопада 2016 року (щодо збільшення україномовних пісень у джерелах телерадіомовлення)

11 липня 2016 року (щодо встановленя квоти на українські пісні в ефірі наших телерадіокомпаній)

16 червня 2016 року (щодо спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України)

06 червня 2016 року (НКРЗІ щодо затвердження Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації)