Актуальні новини  
03.05.2018 

Нові правила вступу на магістратуру для студентів зі спеціальностей "ПРАВО"

На початку травня, а саме 02.05.2018 р., набрав чинності наказ Міністерства освіти та науки України від 22.03.2018 р. N 270 "Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації та проведення вступних випробувань для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році".

Зазначеним нормативно-правовим актом визначено, що цього року вступні випробування для вступників на магістратуру зі спеціальностей "право" та "міжнародне право" будуть організовані за технологією ЗНО. Відтак, особи, що плануют вступ, складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови - англійської, або німецької, або французької, або іспанської (тести міститимуть частини "Читання" та "Використання мови") і єдине фахове вступне випробування з права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Блок "право" містить тест з 8 дисциплін (конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини). Другий блок включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення.

НЕ пропустіть строки! Реєстрація учасників почнеться 14.05.2018 р. і триватиме до 18:00 05.06.2018 р.. Іспит з іноземної мови відбудеться 11.07.2018 р., а з права та правничих компетентностей - 13.07.2018 р.

Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з обраних ним вищіх навчальних закладів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО (Український центр оцінювання якості освіти) для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. І вже у цьому кабінеті, зокрема, буде розміщена запрошення-перепустка з інформацією про пункт тестування. Воно почнеться о 10:00, допуск до пункту буде відкрито за 45 хвилин та закрито за 10 хвилин до початку.

Вступник, для участі у тестуванні має пред’явити:

1) екзаменаційний листок;

2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

3) запрошення-перепустку.

Результати тестування також розміщуватимуться в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбудеться до 13.08.2018 р., а саме зарахування - до 12:00 20.08.2018 р..

Для певних категорій вступників організовується додаткова сесія вступних випробувань:

- які брали участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань;

- які не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій і які не змогли взяти участь в основній сесії через причини, що не залежали від їх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

31 січня 2018 року ( Покрокова Процедура реєстрації для участі в ЗНО-2018, що розпочнеться 06.02.2018.)

07 серпня 2017 року (Змінені правила вступу до магістратури)

10 липня 2017 року (До уваги абітурієнтів! Розпочинається "вступна кампанія-2017".)

10 липня 2017 року (Змінені умови прийому на навчання до ВНЗ. А саме, вилучена норма про мінімальну кількість балів.)

06 грудня 2016 року (Затверджено Положення про Реєстр вищих навчальних закладів Єдиної електронної бази з питань освіти)

22 червня 2016 року (щодо внесення змін до Умов прийому на навчання до ВНЗ)