Актуальні новини  
19.04.2018 №3 

Укрпошта отримала ліцензію НБУ і тепер може здійснювати переказ коштів без відкриття рахунків та приймати участь у міжнародних платіжних системах VISA/MasterCard

Національний банк України видав постанову від 21.12.2017 N 138 "Про надання національними операторами поштового зв’язку фінансової послуги з переказу коштів". Таким чином ПАТ "УКРПОШТА" надано ліцензії на переказ коштів без відкриття рахунків.

Після надання відповідних ліцензій, Національний банк України також зареєстрував договори про участь ПАТ "УКРПОШТА" у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard, а також розпочав процедуру вступу ПАТ "УКРПОШТА" до Національної платіжної системи "Український платіжний простір".

Як результат - ПАТ "УКРПОШТА" може здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток. Таким чином, відбудеться розширення фінансової інклюзії, відбудеться створення нових можливостей для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, що сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків в Україні та підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

За статистичною інформацією, станом на сьогодення "ПАТ "УКРПОШТА" має в наявності більше 11 тисяч відділень.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 березня 2018 року (Скоро у виконавчому провадженні запрацює система автоматизованого арешта коштів боржників)

13 березня 2018 року (Продовжені санкції проти чотирьох російських банків)

06 березня 2018 року (Ідентифікація клієнта банку. Рекомендації від НБУ.)

03 березня 2018 року (Скоро у НБУ запрацює Кредитний реєстр щодо боржників)

29 листопада 2017 року (Внесені зміни до вимог відносно банківської діяльності)

03 серпня 2017 року (Змінений порядок розрахунку та міжбанківського переказу коштів)

24 липня 2017 року (Національний банк України нагадав про необов'язковість печатки на будь-якому з документів)

13 квітня 2017 року (Випадки, за яких працівники контролюючих органів мають право вимагати у суб'єктів господарювання та/або банківської установи інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках.)