Актуальні новини  
27.03.2018 №3 

Порядок отримання державної підтримки на розвиток тваринництва

Як і зазначено у назві даної новини, сьогодні ми розповімо яким чином можна отримати дотацію за утримання корів та молодняку.

Діючим законодавством передбачена можливість отримання фізичною особою спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка ВРХ (великої рогатої худоби). Розмір такої допомоги може складати до 2 500 грн за вирощування телят до 1-річного віку. Підприємствам уряд надаватиме дотацію за утримання корів у розмірі 1 500 грн.

Особа/підприємство, що має намір отримати дотації за утримання корів, повинні подати до Мінагрополітики наступні документи:

- заявку (в електронному - e-mail: info@minagro.gov.ua та паперовому вигляді - 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24);

- довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;

- копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня поточного року, засвідчену органами державної статистики;

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Звертаємо увагу! Кінцевий термін подачі документів - 01 квітня (відповідно до звіту щодо ВРХ станом на 1 січня) та до 01 жовтня (відповідно до звіту щодо ВРХ станом на 1 липня).

З метою отримання дотації за утримання молодняку ВРХ, власник має подати до місцевої сільської/селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії наступних документів:

- копії паспортів ВРХ;

- копія паспорта громадянина України;

- копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

- копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Звертаємо увагу! Перелічені вище документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

03 березня 2018 року (Правила утримання та вигулу домашніх тварин)

21 лютого 2018 року (Як завезти/вивезти на територію України домашню тварину)

13 листопада 2017 року (Правила ведення Єдиного державного реєстру тварин зазнали деяких змін)

11 квітня 2017 року (Чи зобов'язаний власник паю, який здає його в оренду фермерському господарству подавати декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати податки?!)

06 вересня 2016 року (щодо можливого покарання за жорстоке поводження з тваринами)