Актуальні новини  
16.03.2018 №4 

Оподаткування послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг

Об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 Податкового кодексу України (далі за текстом - ПКУ).

Підпунктом 186.2.3 п.186.2 ст.186 р. V ПКУ, місцем постачання послуг є місце фактичного надання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів.
Таким чином, у разі якщо постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів здійснюється на митній території України, то такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою (20%). У разі якщо постачання послуг здійснюється за межами митної території України, такі послуги не підпадають під об'єкт оподаткування та в особи, що їх отримує, не виникає обов'язку щодо нарахування та сплати податку на додану вартість за такими операціями.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ЕРІОД:

17 січня 2018 року (Оподаткування нецільової благодійної допомоги у 2018 році)

23 листопада 2017 року (Оподаткування новорічних подарунків та білетів на святкові вистави)

30 листопада 2016 року (Як та де відображати грошові кошти, що спрямовуються на придбання дитячих новорічних подарунків для дітей та чи оподатковуються?!)

03 квітня 2017 року (Нове оподаткування спадщини та подарунків, що отримані від початку року)