Актуальні новини  
06.02.2018 №2 

Які витрати можна включати до податкової знижки за 2017 рік

1. Частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом. При умові, що житловий будинок (квартира, кімната) що будується, має бути визначений, як основне місце проживання (реєстрації). Підстава - пп.166.3.1 Податкового кодексу України (далі за текстом - ПКУ).

2. Пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям. При умові, що розмір внесків не перевищує 4% від суми загального оподатковуваного доходу за звітний рік. Підстава - пп.166.3.2 ПКУ.

3. Суму коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти для компенсації вартості навчання. Включається лише вартість здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Підстава - пп.166.3.3 ПКУ.

4. Страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення. У 2017 році така сума не може перевищувати (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування) 2240,00 грн. на місяць. При страхуванні члена сім'ї першого ступеня споріднення - 1120,00 грн. на місяць. Підстава - пп.166.3.5 ПКУ.

5. Суму витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій. Включається сума витрат, не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік. Підстава - абз.другий пп.166.3.6 ПКУ.

6. Суму витрат на оплату державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита. Підстава - абз.третій пп.166.3.6 ПКУ.

7. Суму коштів, сплачених у зв'язку з переобладнанням транспортного засобу. Включаються витрати, пов'язані з переобладнанням транспортних засобів з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стисненого або скрапленого газу, інших видів біопалива. Підстава - пп.166.3.7 ПКУ.

8. Суму витрат на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним. Підстава - пп.166.3.8 ПКУ.

________________________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

15 серпня 2017 року (Навчання на платній основі. Заповніть правильно документи для отримання податкової знижки!)

10 липня 2017 року (Змінені умови прийому на навчання до ВНЗ. А саме, вилучена норма про мінімальну кількість балів.)

12 травня 2017 року (Податкова знижка, як наслідок переобладнання автомобілю на газ)