Актуальні новини  
05.02.2018 №2 

Реалізацію норми Закону України "Про освіту" щодо права на навчання для досягнення високого рівня володіння українською мовою продовжили

Як і зазначається у назві даної новини - період для реалізації "мовної статті", передбаченої Законом України "Про освіту", продовжений до 2023 року. Міністерство освіти і науки України відзначило, що рекомендації Венеціанської комісії взяті до уваги (враховані) в повному обсязі.

Для України головне завдання - дати можливість кожній дитині, незалежно від її віку, національності чи місця проживання, отримати високий рівень володіння українською мовою. Наразі, в Україні покрокова карта реалізації "мовної статті" знаходиться в стані розробки.

Нагадаємо, що 28.09.2017 р. в Україні вступив в силу Закон України "Про освіту", яким введена 12-річна повна середня освіта.

Вказаним Законом передбачено, що представникам національних меншин України гарантується право на навчання в комунальних установах для отримання освіти. Таке право реалізується через класи (групи) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд з державною мовою.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

05 лютого 2018 року (Інформація про скасування батьківських комітетів виявилась фейковою!)

07 листопада 2017 року (До 01.12.2017 всі школи в обов'язковому порядку повинні оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів)

28 вересня 2017 року (Відсьогодні набрав чинності новий Закон України "Про освіту")

11 липня 2017 року (Умови за яких заклади освіти звільняються від сплати податку на нерухомість )