Актуальні новини  
16.01.2018 

Державний контроль за міжнародними передачами "військових" товарів подвійного використання

Минулого тижня, а саме 11 січня 2018 р. Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова N 1 "Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання" (далі - Постанова N 1).

Основною метою прийняття вказаної Постанови N 1 є, насамперед, впровадження в національне законодавство Єдиного списку товарів подвійного використання, створеного на підставі Єдиного списку товарів подвійного використання Європейського Союзу, та подальшого узгодження процедур і правил державного експортного контролю України з відповідними нормами і стандартами ЄС.

Зазначене безумовно покращить позиції України на світовому ринку та допоможе усунути бар’єри для нашого українського експорту товарів подвійного використання на внутрішній ринок ЄС за рахунок єдиного нормативного поля у сфері експортного контролю.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

27 березня 2017 року (Порядок отримання ліцензію на міжнародні перевезення)

15 лютого 2017 року (Нагадуємо, що в Україні ускладнений виїзд дітей (віком до 16 років) за кордон.)

20 жовтня 2016 року (щодо особливостей застосування тимчасових митних декларацій)

02 серпня 2016 року (щодо впровадження системи інформаційного обміну між митницями ДФС, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна")

13 липня 2016 року (щодо ратифікації міжнародних угод з Кіпром та Угоршиною)