Важливi питання  
27.10.2017 

26.10.2017 р. набули чинності зміни до правил дорожнього руху щодо паркування на місцях для інвалідів

Як і зазначено у назві новини, 26.10.2017 р. набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю".

У відповідності до вказаного законодавчого акта, водії з інвалідністю, або ті водії, які перевозять інваліда, мають право на безкоштовну зупинку, стоянку або паркування своїх автомобілів.

А також, власники майданчиків для паркування мають облаштувати на своїх майданчиках місця для безкоштовного паркування водіїв з інвалідністю - не менше ніж 10% від загальної кількості місць, а у разі малої кількості паркувальних місць - не менше одного такого місця.

В свою чергу, за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку або стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а також створення перешкод таким водіям у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака "Водій з інвалідністю" передбачається штраф у розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020-1700 грн).

Законом, про який йдеться мова, також передбачено, що співробітники поліції мають право блокувати припарковані у заборонених місцях транспортні засоби інших громадян і транспортувати їх на штраф-майданчик.

_______________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

26 червня 2017 року (Вирішили продати власне рухоме майно? Чого чекати від податків?!)

23 травня 2017 року (В Україні змінені правила проїзду перехресть з круговим рухом)

21 березня 2017 року (Здійснення оподаткування операцій з продажу/обміну фізичними особами двох та більше об'єктів рухомого майна)