Актуальні новини  
27.09.2017 

Тепер довідку про несудимість можна замовити онлайн

Вважаємо за потрібне нагадати, що раніше МВС запустив сервіс перевірки довідок про несудимість, виданих до 1 лютого 2017 року.

Тепер, Міністерство внутрішніх справ України (МВС) запровадило онлайн-сервіс цілодобового замовлення довідок про несудимість.

Так, довідку про несудимість можна замовляти в онлайн-режимі "у 2 кліка", а також отримувати сповіщення про готовність документа.

Процесуально, отримати готову довідку можна буде в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації. Щоб замовити довідку про несудимість онлайн, необхідно зайти на офіційний сайт МВС, зареєструватися, скориставшись електронним цифровим підписом або IDBank. Далі, другим кроком - заповнити електронну форму, вказавши, в якому із сервісних центрів МВС (зі списку) зручно забрати готову довідку і відправити форму.

Заявки на отримання довідки оброблятимуться та формуватимуться в автоматичному режимі. Згодом на електронну пошту надходитиме повідомлення про готовність документа.

Такий документ, що підтверджує відсутність судимості, вимагають в різних ситуаціях: носіння зброї; отримання громадянства; відновлення різних документів; зміни в паспорті; усиновлення; опікунство. Також, можуть вимагати довідку і деякі державні органи. Такі випадки відомі під час отримання земельної ділянки. Якщо планується робота з психотропними чи наркотичними, вибухово-небезпечними речовинами, тоді теж зажадають інформацію про наявність судимості.

Довідка для використання за межами країни потрібна: під час оформлення закордонного паспорта; при зверненні в іноземні організації; відкриття візи; під час оформлення на роботу; при зверненні до банківських установ.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

12 червня 2017 року (В апараті МВС внесені зміни до Положення про організацію бухгалтерського обліку і звітності)

27 травня 2016 року (МВС України щодо затвердження зразків заяви на отримання бланків протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу)