Актуальні новини  
14.08.2017 

У Раді планують прийняти законопроект, за яким енергетичні напої оподатковуватимуть акцизним податком

Верховною Радою України зареєстрований законопроект за номером 7019 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком окремих товарів".

Даним проектом нормативно-правового акту заплановане розширення переліку підакцизних товарів. А саме, запропоновано започаткувати практику оподаткування енергетичних безалкогольних напоїв, що містять кофеїн, та встановити на них ставку акцизного податку в розмірі 7 грн. за 1 літр напою.

Також, вказаним проектом Закону пропонується знизити ставки акцизного податку на горілку з 126,96 до 105, 80 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту та встановлення ставки акцизного податку на коньяк в розмірі 96,50 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту.

За доповідною запискою до законопроекту - прийняття проекту дозволить збільшити обсяги надходжень акцизного податку до бюджету за рахунок збільшення обсягів легального виробництва горілки та коньяку, а також розширення переліку підакцизних товарів, доповнивши його енергетичними напоями, що містять кофеїн та є шкідливими для здоров’я.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

01 серпня 2017 року (Що робити, якщо Ви "постраждали" від кібератаки та невчасно зареєстрували податкові та акцизні накладні)

28 вересня 2016 року (щодо особливостей заповнення акцизної накладної на паливо для власних потреб та при реалізації до 5л.)