Актуальні новини  
26.07.2017 №2 

До уваги власників автотранспорту! Штрафи за керування авто в нетверезому стані будуть підвищені.

Як і зазначено вище - розмір штрафів за керування авто в нетверезому стані буде підвищено до 40,8 тис. грн, а водійське посвідчення, в свою чергу, забиратимуть на 3 роки. Додатково, поліція за рішенням начальника підрозділу буде проводити спецоперації по "полюванню" на п'яних водіїв.

Ці зміни передбачені в проекті закону "Про внесення змін до деяких законів щодо перевірки водіїв транспортних засобів на стан сп'яніння", який зареєстрований за N 6679.

В останньому, загалом, пропонується статтю 35 Закону України "Про Національну поліцію" доповнити додатковою підставою для зупинки транспортного засобу - "проведення перевірки водіїв транспортних засобів на стан сп'яніння в місці проведення перевірки на стан сп'яніння". Таке місце вибирається за 3 дні до рейду, а потенційні - оголошуватимуть в ЗМІ. Крім того, дана ділянка дороги позначається спеціальними знаками. Кілька екіпажів поліції перевірятимуть водіїв за заздалегідь визначеною черговістю: кожного другого, сьомого, 25-го ін.

Також, зупинка, розворот перед місцем перевірки або інші способи її уникнути стануть самостійною підставою для проведення огляду на стан сп'яніння. Також з 0,1 до 0,2 проміле збільшується поріг сп'яніння, за яке настає відповідальність, що також змінюється. Пропонується встановити штрафи від 10 200 грн до 40 800 і позбавлення керування на строк до трьох років.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

27 червня 2017 року (В бік збільшення змінені штрафи за паркування на місцях для осіб з інвалідністю)

27 липня 2016 року (щодо збільшення штрафних санкцій за керування в нетверезому стані)

08 липня 2016 року (щодо підвищення штрафів за керування транспортним засобом у нетверезому та наркотичному сп'янінні)

09 червня 2016 року (Національна поліція України щодо комплектності автомобільної аптечки)