Актуальні новини  
05.07.2017 

Щорічна премія та чи відноситься остання до одноразових виплат

У відповідності до пункту 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100, для обчислення середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження, в тому числі для оплати днів відпустки, враховуються премії, які не мають одноразового характеру.

Далі, Положення про преміювання розробляється установами самостійно із зазначенням умов, критеріїв преміювання (депреміювання), періодичності виплати премій (щомісячні, квартальні, за результатами півріччя, які враховуються для обчислення середньої заробітної плати) та премій, які виплачуються за виконання окремих доручень (одноразового характеру), до святкових, ювілейних дат (є одноразовими преміями і не враховуються для обчислення середньої заробітної плати).

В разі, коли положенням про преміювання передбачено виплату премії щомісячно за наявності фінансових можливостей, проте в установі місячна премія була виплачена лише в одному місяці, то така премія буде враховуватися для обчислення середньої зарплати, тому що вона не належить до одноразових.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 грудня 2016 року (Направлення працівників для підвищення кваліфікації. Правильне оформлення документації, виплати та соціальний захист.)

20 липня 2016 року (щодо розміру виплат за використання у роботі дезинфікуючих засобів)