Актуальні новини  
29.06.2017 

На яку суму можна буде ввезти товар в Україну і не сплачувати мито?

Наразі, у Верховній Раді України зареєстрований законопроект N 6584 "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо підвищення граничної межі безмитного переміщення (пересилання) товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях та несупроводжуваному багажі)".

Даним законопроектом, зокрема запропоновано:

- внести зміни до Митного кодексу, які, зокрема, торкнуться граничної вартості товарів, що можна перемістити через кордон;

- підвищити граничну межу безмитного переміщення товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях і несупроводжуваному багажі з 150 євро до 300 євро.

А також, товари, що переміщуються на митну територію України, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 300 євро, підлягатимуть усному декларуванню на основі товаросупровідних документів. Це не стосується підакцизних товарів, з них, як і раніше, треба буде платити всі належні збори і податки.

Основною метою розробки та прийняття вказаного законопроекту, є насамперед створення умов для розширення доступу українців до закордонного ринку товарів, підвищити їх купівельну спроможність, знизити податкове навантаження, забезпечити українських споживачів якісними товарами за меншою ціною, знизити витрати на час і вартість оформлення митними органами посилок.

_______________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 жовтня 2016 року (щодо особливостей застосування тимчасових митних декларацій)

06 жовтня 2016 року (щодо штрафних санкцій в разі неповної сплати митних платежів та їх нарахування)