Актуальні новини  
08.06.2017 №2 

Змінений бланк військового квитка для осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

06.06.2017, набув чинності наказ Міністерства оборони України "Про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу" від 10.04.2017 N 206 (за текстом - Наказ N 206). Даним наказом затверджений "новий" зразок військового квитка осіб рядового, сержантського і старшинського складу, а також Порядок видачі, зберігання та знищення військових квитків осіб рядового, сержантського і старшинського складу (за текстом - Порядок N 206).

Звертаємо увагу, що опис військового квитка осіб рядового, сержантського і старшинського складу визначений в Положенні про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу, яке затверджене Указом Президента України від 30.12.2016 N 582/2016.

Таким чином, Порядком N 206 встановлено, що військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу є документом, що посвідчує особу військовослужбовця (військовозобов’язаного) та визначає належність його власника до виконання військового обов’язку.

Так, районні (міські) військові комісаріати видають військові квитки під час:

- призову;

- прийняття громадян на військову службу;

- зарахування в запас;

- зарахування до військового навчального закладу;

- звільнення у запас; зняття з військового обліку за станом здоров’я;

- поновлення військового квитка у разі його втрати або пошкодження.

Військові квитки військовослужбовців (військовозобов’язаних), які виїжджатимуть за кордон на строк більш як три місяці, здаватимуть до штабу військової частини (військкомату за місцем військового обліку).

В разі зазначеного, замість військових квитків, прийнятих на зберігання, видаватимуть довідку військовослужбовця (військовозобов’язаного), який виїжджає за кордон, форму якої затверджено Наказом N 206.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

08 червня 2017 року (Врегульований Порядок виплати компенсації заробітку мобілізованих працівників)

21 квітня 2017 року (Страховий стаж військовослужбовців та оплата лікарняних)

03 листопада 2016 року (щодо порядку обчислення середньої заробітної плати військовослужбовцям)

03 листопада 2016 року (щодо питань внесення запису до трудової книжки працівника, який проходив військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період)

04 жовтня 2016 року (щодо забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення)

30 вересня 2016 року (щодо створення Мар'їнської районної військово-цивільної адміністрації Донецької області)

21 липня 2016 року (щодо збереження заробітної плати за працівником, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації)