Важливi питання  
29.05.2017 №2 

Внесені зміни до Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Нагадаємо, що ще у квітні внесені зміни до Типового статуту ОСББ, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27 серпня 2003 року N 141. Вказані зміни було внесено наказом Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.04.17 р. N 67 "Про внесення змін до Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" і вони набули чинності 26.05.2017.

Тепер, рішення загальних зборів не пізніше 10 днів після прийняття повинні надати в письмовій формі кожному співвласнику під розписку або відправити поштою рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належать співвласникові в цьому будинку, а також розмістити в загальнодоступному місці при вході в кожен під'їзд.

До внесення змін, було достатньо розмістити рішення в загальнодоступному місці.

Також, відтепер забороняється розподіляти отримані ОСББ доходи або їх частини між співвласниками, працівниками об'єднання (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членами органів управління та інших питань, пов'язаних з ними особами.

Такі доходи використовуються виключно для фінансування витрат на утримання ОСББ та реалізації мети створення, цілей, завдань і предмета діяльності об'єднання, визначених Статутом.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

31 жовтня 2016 року (щодо земельного податку на землю, на якій знаходиться багатоквартирний будинок)

29 серпня 2016 року (щодо отримання дозволу ОСББ на експлуатацію ліфтів)

19 серпня 2016 року (щодо правління ОСББ та протоколу правління ОСББ)

20 липня 2016 року (щодо звітування ОСББ про доходи, отримані від здачі в оренду приміщень)

06 липня 2016 року (щодо процедури проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирного будинку)

05 липня 2016 року (щодо особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку)

05 липня 2016 року (щодо слідкування за багатоповерховим будинком, якщо ОСББ не створено, а постачальника послуг не визначено)