МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
11.09.2018 N 2907/5/745

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
12 вересня 2018 р. за N 1047/32499

Про внесення змін до Порядку взаємодії органів та осіб, які здійснюють
примусове виконання судових рішень і рішень інших органів,
та органів Державної прикордонної служби
України під час здійснення виконавчого провадження

Відповідно до абзацу четвертого пункту 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 03 липня 2018 року N 2475-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання" наказуємо:

1. Внести до Порядку взаємодії органів та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів, та органів Державної прикордонної служби України під час здійснення виконавчого провадження, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України від 30 січня 2018 року N 256/5/65, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 02 лютого 2018 року за N 133/31585, такі зміни:

1) пункт 4 розділу I виключити.

У зв'язку з цим пункти 5, 6 вважати відповідно пунктами 4, 5;

2) пункт 5 розділу IV викласти в такій редакції:

"5. Інформацію про особу, стосовно якої діє тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, уповноважений орган Держприкордонслужби вилучає (знімає з контролю) з бази даних у разі:

винесення постанови про закінчення виконавчого провадження на підставі пунктів 1 - 3,5 - 7, 9 - 12, 14, 15 частини першої статті 39 Закону;

винесення постанови про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду особи з України у разі погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

скасування постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України за виконавчим документом про стягнення аліментів.

У разі якщо судовим рішенням особу тимчасово обмежено у праві виїзду з України до виконання зобов'язань за зведеним виконавчим провадженням, інформацію про особу, стосовно якої діє тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, уповноважений орган Держприкордонслужби вилучає з бази даних на підставі постанов державного або приватного виконавця, зазначених у цьому пункті, за кожним виконавчим провадженням (виконавчим документом), що входить до складу зведеного виконавчого провадження та зазначено у судовому рішенні про тимчасове обмеження особи у праві виїзду з України.

Після реєстрації в Системі документа, на підставі якого здійснюється вилучення інформації з бази даних, та супровідного листа на адресу уповноваженого органу Держприкордонслужби з використанням електронного цифрового підпису зазначена інформація передається виконавцем за допомогою Системи до бази даних уповноваженого органу Держприкордонслужби для опрацювання.".

2. Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України (Олійник О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

Перший заступник Міністра юстиції України Н. Бернацька

Міністр внутрішніх справ України А. Аваков

Погоджено:

В. о. Голови Державної прикордонної служби України О. Бляшенко

В. о. генерального директора державного підприємства
"Національні інформаційні системи" Р. В. Шіпка