МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
18.07.2018 N 1028

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 липня 2018 р. за N 855/32307

Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору
проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку
інфраструктури Донецької області та критеріїв їх оцінювання

Відповідно до пунктів 7, 13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів із створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року N 454, пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N 423 (зі змінами), НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

Положення про конкурсну комісію з відбору проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області;

Критерії оцінювання проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області.

2. Директорату розвитку ринку праці та зайнятості (Савенко О.Л.) подати цей наказ в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Крентовську О.П.

Міністр А. Рева

Погоджено:

Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України О. Мірошниченко

Керівник Секретаріату Спільного представницького органу сторони роботодавців
на національному рівні Р. Іллічов

Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок Г.В. Осовий

Затверджено
Наказ Міністерства
соціальної політики України
18.07.2018 N 1028

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 липня 2018 р. за N 855/32307

Положення
про конкурсну комісію з відбору проектів створення робочих місць
для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області

I. Загальні положення

1. Цим Положенням визначається порядок роботи конкурсної комісії з відбору проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету (далі - конкурсна комісія).

2. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України і цим Положенням.

3. Завданнями конкурсної комісії є оцінювання та конкурсний відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області (далі - проект), поданих районними держадміністраціями, виконавчими органами міських рад, сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад Донецької області (далі - замовники).

4. Конкурсна комісія забезпечує:

1) розгляд поданих замовниками проектів;

2) оцінювання проектів та формування їх рейтингу;

3) відбір проектів відповідно до основних умов, визначених Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів із створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року N 454;

4) формування переліку проектів - переможців конкурсного відбору із зазначенням остаточної оцінки кожного проекту (середній бал).

IІ. Склад конкурсної комісії та права її членів

1. Конкурсна комісія утворюється в такому складі: голова, заступник голови, секретар та не менше ніж десять її членів.

Головою конкурсної комісії є державний секретар Мінсоцполітики, секретарем - працівник структурного підрозділу Міністерства, на який покладено функції виконання бюджетних програм.

2. До складу конкурсної комісії можуть входити посадові особи центральних і місцевих органів виконавчої влади (за згодою їхніх керівників), а також за згодою - народні депутати України, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових та інших установ.

До роботи конкурсної комісії можуть залучатися незалежні експерти (за згодою).

Роботу конкурсної комісії слід організовувати таким чином, щоб членство у ній не призводило до конфлікту інтересів, який може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень щодо оцінювання та конкурсного відбору проектів.

3. Персональний склад конкурсної комісії затверджується наказом Мінсоцполітики.

4. Голова конкурсної комісії керує її діяльністю, відповідає за виконання її завдань, головує на засіданнях, визначає питання, що підлягають розгляду, та періодичність засідань.

У разі відсутності голови конкурсної комісії його обов’язки виконує заступник голови.

Секретар конкурсної комісії забезпечує ведення протоколів її засідань.

У разі відсутності секретаря конкурсної комісії його обов’язки виконує один із її членів, що обирається за поданням голови або заступника голови конкурсної комісії.

5. Інформація про персональний склад конкурсної комісії розміщується на офіційному веб--сайті Мінсоцполітики не пізніше ніж через три робочі дні з дати його затвердження.

6. Члени конкурсної комісії:

1) ознайомлюються з матеріалами, поданими на розгляд конкурсній комісії;

2) проводять оцінювання поданих проектів за бальною системою відповідно до Критеріїв оцінювання проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, затверджених наказом Мінсоцполітики від 18 липня 2018 року N 1028;

3) вносять пропозиції до порядку денного засідання комісії.

IІІ. Порядок роботи конкурсної комісії

1. Формою роботи конкурсної комісії є засідання, які проводяться в міру надходження проектів, що подаються для участі в конкурсі.

2. Голова конкурсної комісії або особа, на яку покладено його обов’язки, визначає дату, час і місце проведення засідання не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати його проведення та інформує про це членів конкурсної комісії.

3. Проекти розміщуються на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики та Донецької облдержадміністрації не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати засідання конкурсної комісії.

4. Засідання конкурсної комісії є правоможним за умови присутності на ньому не менше ніж двох третин її складу.

5. Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала не менше ніж половина її складу. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

6. Засідання конкурсної комісії веде її голова, а за його відсутності - заступник голови.

7. Інформаційне забезпечення роботи конкурсної комісії проводить Сектор з питань комунікацій, організаційне - структурний підрозділ Міністерства, на який покладено функції виконання бюджетних програм.

8. За результатами засідання конкурсної комісії складається протокол, в якому зазначаються перелік проектів - переможців конкурсного відбору, оцінкова вартість проектів, інформація про розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня або одержувачів бюджетних коштів та обсяги бюджетних асигнувань, які спрямовуватимуться на їх реалізацію. Протокол підписують головуючий на засіданні та члени комісії, які брали участь у засіданні.

Член конкурсної комісії, який не згоден із рішенням конкурсної комісії, має право викласти свою думку у письмовій формі як додаток до протоколу.

9. Рішення (протокол) конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу оформлюється відповідним наказом Мінсоцполітики та надсилається не пізніше ніж через три робочі дні з дати його підписання Мінсоцполітики Донецькій облдержадміністрації та замовникам проектів, поданих для конкурсного відбору.

На підставі рішення (протоколу), оформленого відповідним наказом Мінсоцполітики, виділяються кошти з державного бюджету на реалізацію проектів - переможців конкурсу.

Структурний підрозділ Міністерства, на який покладено функції виконання бюджетних програм, проводить моніторинг використання бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію проектів - переможців конкурсу, кількості створених робочих місць і працевлаштованих на них осіб щокварталу, починаючи з дати початку їх реалізації до завершення.

Державна служба зайнятості щокварталу протягом року після завершення реалізації проекту - переможця конкурсу проводить моніторинг щодо збереження зайнятості на робочих місцях, створених у межах проекту.

10. Мінсоцполітики та Донецька облдержадміністрація у триденний строк після отримання рішення конкурсної комісії, оформленого відповідним наказом Мінсоцполітики, розміщують на своїх офіційних веб-сайтах інформацію про результати конкурсу.

Генеральний директор Директорату розвитку ринку праці та зайнятості О. Савенко